Opinie o Mariusz Posłuszny Kręg Clinic Ośrodek Rehabilitacyjno Ortopedyczny Klinika Prywatna w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mariusz Posłuszny Kręg Clinic Ośrodek Rehabilitacyjno Ortopedyczny Klinika Prywatna. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mariusz Posłuszny Kręg Clinic Ośrodek Rehabilitacyjno Ortopedyczny Klinika Prywatna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Posłuszny Kręg Clinic Ośrodek Rehabilitacyjno Ortopedyczny Klinika Prywatna w Poznań

Natalia Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam. Jedyne w czym "profesor" posłuszny może Wam pomóc, to wyczyszczenie Waszego portfela. Nie patrzy na wyniki, nie ogląda rezonansów, to go w ogóle nie interesuje. Jedynie co jest Wam wstanie zaoferować to lasery, prądy itp., itd., za 1500 zl platne z góry (!), lub zastrzyki sterydowe. W moim przypadku było to jeszcze obmacanie moich nagich piersi - "profesor" gdy leżałam na plecach, bez mojej zgody sciągnął mi stanik, następnie kazał obrócić sie na bok i chwytając swoją ręką moją całą, nagą pierś wykonał nastawianie, potem na drugim boku to samo. Dodam, że to samo robiło mi wielu fizjoterapeutów i żaden nie prosił mnie o zdjęcie stanika i nie dotykał moich piersi. Ujma dla tytułu profesora. Trzymajcie się z daleka.

Poszkodowana Nowy wpis
@Natalia

Tez odradzam już po drugiej operacji cisnęli przyciskali strasznie nawet rezonansu nie chcieli

Kamil Nowy wpis

A czy jest szansa na staż w firmie?

Danuta Łabędzka Nowy wpis

U Profesora Posłusznego leczę się od 2000 roku. Jest to jedyny specjalista, który poważnie potraktował mój problem z kręgosłupem. Cierpię na dyskopatię . W Klinice zaproponowano kompleksową rehabilitację. Prawidłowa diagnoza Profesora Posłusznego, dobór odpowiednich zabiegów zlikwidował ból i postawił mnie na nogi. Wielu lekarzy ignorowało to schorzenie , twierdząc , że problemy z kręgosłupem ma 80 % ludzi. Okazuje się, że profesjonalne i życzliwe podejście , poświęcenie czasu pacjentowi ma ogromne znaczenie. Dowodem jest to, że nadal jestem aktywna i żyję bez bólu.

Czarek

Warto zauważyć, że to forum pracownicze więc takie komentarze do firmy trafiły na niewłaściwe forum

Brałeś udział w rekrutacji do Mariusz Posłuszny Kręg Clinic Ośrodek Rehabilitacyjno Ortopedyczny Klinika Prywatna. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Maya

Ośrodek dla BOGACZY i naiwnych .Pan profesor mnie przyjął na konsultacje .Rzucił okiem na moje stopy.Obejrzał dokumenty medyczne gdzie było wyraźnie napisane przez ortopedę zalecenie i nazwa schorzenia.Stwierdził,że mogę zacząć nawet od zaraz ale nie na NFZ tylko za opłatą.Pakiet na jedną stopę 1500 zł + 1500 druga stopa.Czyli 3000 za zabieg na obu stopach.Jeżeli bez paragonu to byłoby po 1000 na każdą stopę ale decyzję muszę podjąć i wpłacić pieniądze już teraz !!! Jutro już "oferta będzie nieaktualna" !!! Za "konsultację" musiałam zapłacić 250 zł.Właściwie problem zdrowotny nie był priorytetem.Głównie była licytacja o kasę !!! 5 minut i 250 zł...chyba najdroższy lekarz,od którego wychodzi się kompletnie skołowanym. Tyle nie zażądał ode mnie nawet profesor,który dokładnie mnie zbadał,zrobił USG stóp,szczegółowy opis choroby,wszystko dokładnie wytłumaczył i poświęcił mi 30 minut.Nie wiem jak wygląda rehabilitacja lub fizjoterapia w tym ośrodku ale podejście do pacjenta już na"wejściu",skutecznie mnie zniechęciła. Choćby w Poznaniu pozostał tylko ten ośrodek rehabilitacyjny ,nie skorzystam z jego usług !!! NIE POLECAM !!!!!

Pati13

Nie polecam wizyty u proferora Posłusznego Przyszłam z urazem stawu skokowego pan profesor po pomacaniu nogi za (250 zł)zalecil rehabilitacje za 1500zl na 10 dni. Zdiagnozował to bez żadnego USG lub RTG. Po 10 dniach nie bylo żadnej popawy tylko bylo jeszcze gorzej. Gdy chodziłam co dziennie na zabiegi zorientowałam sie że każdy pacjent obojetnie z czym przyszedł wszyscy mieli te same zabiegi tylko w innej kolejnosci zależało to która maszyna była wolna. Personel wykwalifikowany ,,jesli można to tak nazwać" na zadawane moje pytania nie otrzymywałam konkretnej odpowiedzi. Jedna z pań która ustawiała maszyne - laser ciężki,przyznała sie że ustawia i wykonuje to poraz pierwszy. Profesora widziałam tylko na pierwszej wizycie - zgarnął pieniądze i po jego pracy. Nie polecam tego miejsca!!! Leczenie caly czas trwa inny ortopeda naprawia szkode, stwierdził że te zabiegi nie były potrzebne na złamanie kości łódkowatej oraz krwiaka.

Mira

wizyty w kreg clinic to juz tradycja rodzinna. chodza i moi rodzice i dziadkowie i maz a teraz nawet nasza corka i na wiele roznych dolegliwosci nam pomogli. to sa fachowi lekarza i trafnir daja zalecenia ktora skutkuja usmierzeniem bolu Moje sugestie dla Mariusz Posłuszny Kręg Clinic Ośrodek Rehabilitacyjno Ortopedyczny Klinika Prywatna: wizyty w kreg clinic to juz tradycja rodzinna. chodza i moi rodzice i dziadkowie i maz a teraz nawet nasza corka i na wiele roznych dolegliwosci nam pomogli. to sa fachowi lekarza i trafnir daja zalecenia ktora skutkuja usmierzeniem bolu

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Posłuszny Kręg Clinic Ośrodek Rehabilitacyjno Ortopedyczny Klinika Prywatna - Poznań

• Strzeszyńska 192
    60-479 Poznań