Opinie o BSW Inwest Sp. z o.o. sp.k. w Kosakowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BSW Inwest Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BSW Inwest Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSW Inwest Sp. z o.o. sp.k. w Kosakowo

Adam Nowy wpis

Czy mogę liczyć po czasie na umowę o prace ?

Pat Nowy wpis

Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

Julia Nowy wpis
@Pat

@Pat Informacje na jaki temat Cię interesują? Mnie natomiast interesuje czy jest tu ktoś kto pracuje w BSW Inwest Sp. z o.o. sp.k.? Chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat warunków zatrudnienia u tego dewelopera. Z góry dzięki.

As Nowy wpis
@Julia

Tego dewelopera juz nie ma

Cezary

Zastanawiam się jaki jest powód, że nikt z pracowników nie korzysta z tego forum?

Robert

Chcieli dobrze dla klienta i dla siebie ale wyszło jak wyszło. A pracowników to firma potrzebuje?

@Robert

Aktualnie poszukujemy pracowników budowlanych. W celu zgłoszenia chęci podjęcia współpracy Zapraszamy do kontaktu tel. 698 739 117 lub mailowego: bswinwest@gmail.com.

Firma BSW Inwest Sp. z o.o. sp.k. szukała nowego pracownika na stanowisko Praca w Niemczech - elektryk z doświadczeniem. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Izabela

Prosze o kontakt nabywcow dzialki 400

An
@Izabela

Witam czy domy na działkach 400 już są w trakcie budowy ?

nabywca
@Izabela

Jestem nabywcą działki 400, jak się z Panią skontaktować?

@An

Niestety nie

I
@nabywca

Izabella@poczta.onet.eu

@Izabela

Jestem nabywcą mieszkania na działce 400.

Lapala

Ja też jestem nabywca lokalu na działce 400

@An

Dzień dobry, inwestycja na działce numer 400 jest w trakcie budowy. Wystąpiło na działce opóźnienie. Staramy się każdego dnia, aby czas opóźnienia był jak najkrótszy. Przepraszamy nabywców lokali na działce 400 w Kosakowie za wszelkie opóźnienia. Pozdrawiamy BSW INWEST

zainteresowany

Krążą plotki, że BSW ma wstrzymaną budowę? czy ktoś coś wie na ten temat?

@zainteresowany

Dzień dobry, budowa domów jednorodzinnych w zabudowie 2 - lokalowej, była wstrzymana na pewien okres czasu z przyczyn niewynikających z winy spółki BSW. Budowa domów jednorodzinnych w zabudowie 2 - lokalowej stopniowo w najbliższym czasie będzie realizowana. Pozdrawiamy Zespół BSW

Roman C

Macie wiecej informacji na temat wstrzymania budowy domow blizniaczych? Wiadomo czy wogole BSW bedzie kontynuowac budowe? Szli jak burza z budowa mieszkan rozpoczeli rownanie terenu na domy blizniacze I tyle wstrzymali prace. Dolozyli opoznienie w budowie mieszkan. Zastanawiajace.

@Roman C

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie Inwestycją Domów jednorodzinnych w zabudowie 2-lokalowej w Kosakowie. Aktualnie posiadamy w ofercie 3 domy bliźniacze na działce 430 w Kosakowie. Stopniowo realizujemy inwestycje dotyczącą domów bliźniaczych. Mieszkania w zabudowie czterorodzinnej budowane są z gotowych prefabrykowanych elementów. Opóźnienie występujące w mieszkaniach wynika z niefortunnej współpracy z firmą dostarczającą elementy prefabrykowane, która w związku ze swoją niekompetencją spowodowała duże straty czasowe. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych dokładamy wszelkich starań, aby opóźnienie na budynku było jak najkrótsze. Pozdrawiamy Zespół BSW

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie BSW Inwest Sp. z o.o. sp.k. w mieście Kosakowo? Jak dotąd nie ma wieści związanych z zatrudnieniem.

Szymon

Dokładnie jest to portal dla zainteresowanych zatrudnieniem w firmie. Opóźnienia w budowie się zdarzają sam czekałem prawie rok czasu na oddanie budynku. Deweloper wgl nie rozmawiał na ten temat z Klientami, gdyż zawsze można zrezygnować z umów.

Daniel

Bardzo profesjonalna firma. To moje drugie mieszkanie w stanie deweloperskim i jestem zachwycony profesjonalizmem. Niebo a ziema w porównaniu z poprzednim deweloperem.

Zostaw merytoryczną opinię o BSW Inwest Sp. z o.o. sp.k. - Kosakowo

BSW Inwest Sp. z o.o. sp.k.
  • Kminkowa 28
    81-198 Kosakowo

BSW Inwest Sp. z o.o. sp.k.