Opinie o Zibi MG Cars Z. Ryczek i M. Grześkiewicz sp.j. w Nagawczyna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zibi MG Cars Z. Ryczek i M. Grześkiewicz sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zibi MG Cars Z. Ryczek i M. Grześkiewicz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zibi MG Cars Z. Ryczek i M. Grześkiewicz sp.j. w Nagawczyna

Gutek Nowy wpis

Ponad 5 lat temu płacili 4200 zł brutto mechanikowi samochodów osobowych, jeśli wierzyć ogłoszeniu. Ile zatem obecnie mógłbym u nich zarobić?

ŁUKASZ Nowy wpis

19 godzina wieczorem podjezdzam po 13h pracy na Zibi stacja diagnostyczna, pytam grzecznie czy można zrobić przegląd diagnosta odpowiada tak i proszę ... coś tam zrozumiałe zeby wjechać na kanał i to byl błąd. Jak przyszedł wielka bulwersacja już po moich przeprosinach recytacja coś tam z kartki jakies przepisy i się zaczęło. Przegląd nie podbity luz na drążkach się doszukał wymienione w marcu mam papiery . Czyli każdy wie że jak nie ma się co złapac po złości na przeglądzie to jest luz hahah,. Sasiad z Nagawczyny jeszcze samochód u niego kupiłem. Naród polski, jeb.. Złośliwość. Mój. Tel 530533612

Kamil Nowy wpis

Wszystkie opinie tyczą się usług świadczonych przez firmę a ja chciałbym ugryźć temat zatrudnienia. Czy ktoś z aktualnie pracujących może mi odpowiedzieć na pytanie, czy istnieje jakiś system prowizyjny za finalizacje umowy i sprzedaż?

Nie polecam Nowy wpis

Odradzam zakup u owego handlarza. Czaruje i mydli oczka jakie to nie są wspaniałe samochody. Nie ma możliwości dłuższej przejażdżki niż na placu i przetestawania jak zachowuje się samochód... Po tygodniu użytkowania wszystko się zaczęło listwa wtrysków do wymiana 3 tyś. Po próbie dogadania się rzucił śmieszne pieniądze na rekompensatę 500 zł z łaską udało się wywalczyć 1000 zł . Do tego podsunął papier do podpisania o nie ubieganie się do dalszych rozstrzeń. Następnie wyszła kompletnie uszkodzona skrzynia biegów... Plus wymiana rozrządu i pompy wody 4 tyś. Na koniec samochód nadal jest niesprawny z powodu uszkodzonego kolektora dolotowego. Szczerze odradzam współpracę z tym handlarzem i radzę omijanie go szerokim łukiem.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Zibi MG Cars Z. Ryczek i M. Grześkiewicz sp.j. na stanowisko DETAILER? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Oszukany

Nie radzę zakupu samochodu u tego gościa. Podsuwa pismo, że auto jest w pełni sprawne, wciska gwarancję VIP GWARANT(jedna wielka ściema naprawią wam tylko drobne usterki w moim przypadku skrzynie nie uznali) a jak wyjedziecie za bramę komisu to już jest posprzątane w razie awarii. Od ponad roku mecze się z naprawą auta zakupionego u nich i wydałem ładnych naście tysięcy na naprawę. Odradzam chyba że ktoś ma dużo czasu na jazdę po warsztatach i dużo niepotrzebnych pieniędzy do wydania.

@Oszukany

U nas podobnie!!!

Nie polecem sprzedającego!!!!!!po pierwsze na umowie wpisał specjalnie kwotę 10 tys mniejszą, żeby wrazie zwrotu auta nie oddać całej kwoty! Pech chciał że samochód jest poważnie uszkodzony, już wydaliśmy na niego 8 tys a dziś mechanik wycenił kolejne naprawy na 5 tys;( i tak się bujamy od mechanika do mechanika, najgorsze jest to że mój tato który kupił ten samochód już zdrowie traci przez to auto, nie dość że nie stać go na dokladnie kolejnych tysięcy do auta to jeszcze wylądował na pogotowiu z migotaniem przedsionków z nerwów przez to wszystko. Jednym slowem Pan sprzedający dorabia się na krzywdzie innych!!! Nie polecam i stanowczo odradzam !!!!!!!! Nie kupujcie tam niczego!!!!!

michal z Dębicy

Kupiłem 4 samochody w dobrej cenie i jakości.

Zostaw merytoryczną opinię o Zibi MG Cars Z. Ryczek i M. Grześkiewicz sp.j. - Nagawczyna

Zibi MG Cars Z. Ryczek i M. Grześkiewicz sp.j.
  • 78 A
    39-200 Nagawczyna

Zibi MG Cars Z. Ryczek i M. Grześkiewicz sp.j.