Opinie o Fundacja Rozwoju Kinematografii w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja Rozwoju Kinematografii. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fundacja Rozwoju Kinematografii o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Rozwoju Kinematografii w Warszawa

Wiktor Nowy wpis

Byłem na stażu. Sporo się nauczyłem, fajny i pomocny zespół. Pozdrówki dla wszystkich!

Danuta Nowy wpis
@Wiktor

Hej, kiedyś już widziałam ofertę stażową na Facebooku ale i tak już się na nią spóźniłam. Ile ten Twój teraz trwał i czy przypadkiem nie zaproponowano ewentualnego zatrudnienia? jest na to możliwość?

Iwona Nowy wpis

Witajcie. :) czy jest może szansa na opis ostatnich projektów, przy których można było pracować jako Event Specialist? W ogłoszeniu napisano, że klasyfikują się one w wielu dziedzinach, a ja szukam ciekawej pracy, w której uda mi się rozwinąć.

Ania Nowy wpis

Polecam. Pracowałam rok, podczas dziekanki. Nadal jesteśmy w kontakcie. Do tej pory najbardziej przyjazne miejsce dla pracownika, w jak się znalazłam na ścieżce zawodowej.

Anka

Czy możliwe jest, że kandydat poda zbyt duże oczekiwania finansowe i może to być powodem natychmiastowej rezygnacji ze współpracy? zastanawiam się z jakich przyczyn w sytuacji opisanej w ostatnim wątku nie został udzielony feedback. Tak dla pełnej jasności, jeśli jest wystawiona teraz ta oferta na stanowisko event specialist to górny próg z widełek (7500 zł) jest możliwy?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Rozwoju Kinematografii? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Event specialist.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Claire

Szkoda prądu na rekrutacje w tym miejscu. Wydawałoby się, ze miejsce ciekawe, związane z kulturą, Chełmska, film, bajka. Stawki jak na Warszawę chybione, a i odpowiedzi - mimo zapewnień - w kwestii dalszej rekrutacji brak. Totalna porażka. No ale przecież praca w kulturze w Polsce jest dla wszystkich zaznajomionych raczej w sposób oczywisty (usunięte przez administratora) Nie do obronienia i nie do polecenia

@Claire

Co więc było na rozmowie o pracę, wokół czego się dyskusja toczyła? I jakie zapodano Ci szczegóły, związane ze stanowiskiem oraz zarobkami?

Claire

Rozmowa trwała 10 minut, zostało mi zadane jedno pytanie o to, jak przebiegała moja dotychczasowa ścieżka zawodowa w kontekście proponowanej oferty. Zapytali o oczekiwania finansowe i od kiedy mogę zacząć. Zadzwoniłam po dłuższym czasie do prezesa Sawickiego, obiecał do końca dnia odezwać się. Po dwu tygodniach zrezygnowałam. Całkowity brak szacunku dla czasu kandydata/-tki i jeszcze nawet maila z „pocałuj mnie”.

Interesuje mnie praca na stanowisku Barman. Czy 0 PLN podczas pracy na pełen etat są w tej branży satysfakcjonujące?

????

Wszyscy? A tu jeszcze na jakieś inne stanowiska teraz biorą czy tylko magazyn jak na razie wchodzi w grę? fundacji nie znam jeszcze, mało tu komentarzy a wyskoczyła mi jak teraz napisałeś. Czemu na innej umowę ludzie nie chcą robić skoro są trzy do wyboru?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Rozwoju Kinematografii - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Rozwoju Kinematografii?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Rozwoju Kinematografii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fundacja Rozwoju Kinematografii
  • Słotna 25 A