Opinie o Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j. w Zawadka Brzostecka

4.4/5
Na podstawie 59 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j. o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j. w Zawadka Brzostecka

Aleksandra sąsiadka

Widzę ze wszyscy mają tak wiele do powiedzenia szkoda ze anonimowo ! Rozumiem ze nie każdemu dogodzi i zdarzają się osoby które są niezadowolone ale szkoda pisać tak chamskie opinie bo nie można powiedzieć ze są one Poprostu niegatywne w tych opiniach widać ewidentnie zazdrość i zawiść ludzi ,kompletnie tego nie rozumiem .Jezeli się komuś nie podoba to już drugi raz nie idzie w to samo miejsce tylko szuka coś lepszego ,prosta i logiczne ....

Grzesiek

Widzę że zazdrość u Polaków to najbardziej widoczna od pokoleń bardzo silna przekazywana dalej cecha! Jak to czytam to nasuwa mi się pytanie czy któraś z tych osób zna chociaż dobrze!?!?! osobiście !?!?! M i M Wojnarów bo zazwyczaj ci którzy nie wiele o nich wiedzą to najwięcej maja do powiedzenia !!! Ja ich znam osobiście i wiem że w promieniu co najmniej 100 km nie ma lepszego lokalu na imprezy, byłem tam kilka razy na imprezach i wiem co mówię!!! A byłem tez na imprezach w okolicznych lokalach i im do" kostek " nie sięgają !!!! MIŁA OBSŁUGA, SUPER ATMOSFERA, PYSZNE JEDZONKO (brawo dla kucharza i pomocnic) itp. Także zazdrośnicy nie zazdrościć tylko do pracy się wziąć!!!!!!!!!!!!!!! Bo to co piszecie jest żałosne !!!

Jak czytam te opinie asz mmie głowa boli

Pandzia

Tak sie sklada , ze te negatywne opinie pisza osoby z mojej najblizszej rodziny: Boguslawa W, Jacek W i Mateusz W. Robia to z czystej zawisci i zazdrosci. Szkoda ze ta strona jest troche niedopracowana i jedna osoba moze dodawac wiele opini pod roznymi nickami Powinno sie weryfikowac osoby np pytajac o email i pozwalac tylko na jedna opinie. Moja rada: Wezcie sie wkoncu za jakas prace i sami cos osiagnijcie. Moze zaluzcie wlasna firme i dajcie prace innym.

Pandzia
@Pandzia

Tylko po pierwsze nie jestem Marta. Podrugie Marty matka niema na imie Boguska, a po trzecie moja kuzynka nie ma braci!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Franek

I owszem ja tez pracowalem tam latami i do dzis sa tacy ktorzy tam pracuja wele lat. A ja se poprostu ozenilem i zamieszkalem w innym miejscu z moja nowa rodzina wiec ciezko taki kawal dojezdzac, a zreszta to moj sprawa. Tak czy inaczej sa to dobrzy ludzie. A co do Marty to niemam nic z nia wspolnego.

PkP

Pracowałem kilka lat wstecz dla Pana Wojnara. Do dzisiaj mile wspominam tego człowieka bo na ile się umówiłem tyle dostałem i nigdy nie urwał zł, zawsze po wykonanej robocie była kasa. Myślę że to zazdrość ludzi którzy chcieliby mieć więcej jak pracodawca. Kto Wam wszystkim broni otworzyć działalność i pracować u siebie ? Ba może nawet zatrudnicie Wojnara, dlaczego nie ? Myślę że ci pokrzywdzeni na hali to ludzie którym należy się za to że przyszli do pracy, nie za to że coś zrobili. Rozmawiałem z ludźmi którzy byli zatrudnieni, chwalili że kasa jest zawsze w umówionym terminie i w ustalonej wysokości. O premię było trudno ale z wypłatami nie było problemu.

Franek
@PkP

I owszem. Zgadzam sie z Toba PkP. Mam wielu znajomych ktorzy tam pracowali lub pracuja i jakos nigdy nie slyszalem aby narzekali. Nawet z mojej najblizszej rodziny dwie osoby pracowaly u tego pracodawcy na hali i sobie chwalily. Tez uwazam, ze to tylko zazdrosc ludzi ktorzy sa niezaradni zyciowo. Niech sami pomysla jak cos stworzyc a nie jak kogos zniszczyc. A jak komus cena nie odpowiada czy jedzenie nie smakuje to nikt nikogo nie zmusza aby tam szedl. Niech idzie gdzie indziej albo siedzi w domu. A nawiasem mowiac znam troche tez pana Marka i jest to wspanialy czlowiek.

Jacek

Wlasciciel na weselu? O czym ty mowisz? Na weselu wlasciciel sie nie pojawia. Widza sie z nim tylko mlodzi i pozniej to oni sobie zadza w lokalu. Wiec od razu widac ze t ktos tu klamie. Ja tez tam bylem i nie wiem czemu ludzie obrazaja tak dobrego kucharza. A co do menu to tez go przeciez ustalaja mlodzi. Wiec moze to sa poprostu pretensje do mlodych!!!!!! Pozatym jak ktos pisze ze jest drogo to pytam za co placil na weselu? Jak dal za duzy prezent to jego sprawa!

PkP

A co właściciel obiektu miał do czynienia z gośćmi ?

Wcale nie az tak drogo. my tez tam sie zamierzamy bawic i z tego co wiem to wiele innych osob tez Poprostu jak kogos nie stac to szuka cos mniej ekskluzywnego np: organizowanego przez kolo gospodyn wiejskich i juz, albo sam niech cos zorganizuje. Nie wiem co dla kogo jest najwazniejsze ale nie tylko butelka alkocholu jest oferowana. jest wiele innych rzeczy. Mozna zawsze dokupic sobie wiecej. Tak czy inaczej nam sie oferta podoba i zamierzamy z niej skorzystac. I innym ktorzy tez tam beda zyczymy milej zabawy :-)

Zadowoleni

Sympatyczne miejsce. Bylismy tam na weselu i zamierzamy bawic sie tam rowniez w sylwestra. Goraco polecam :-)

Goście z 27.10.2018r

Pięknie położony lokal, bardzo dobrze rozplanowany i wyposażony, czyściutki. Jedzenie bardzo smaczne, najwyżej oceniamy pracę kelnerek.

Gocha

Wspaniale miejsce. Polecam, a napewno po obejrzeniu zdecydujecie sie na przyjecie tu. Niema w okolicy lepszego lokalu.

Ala

Mile miejsce z ciepłą i życzliwa atmosfera. Polecam gorąco.

Kazik

Jest to fajne miejsce z mila obsluga i cudownym jedzeniem. Otoczenie jest bardzo ladne. A wlasciciele sympatyczni. Polecam wszystkim. Trzymajcie tak dalej. Takiego miejsca w tej okolicy brakowalo. Zyczliwosc wlascicieli i uprzejmosc obslugi.

Jacek

Nawet jeżeli ktoś buduje coś za unijne pieniądze to jest, aby na pewno (usunięte przez administratora) Osoba która to napisała oskarża o kradzież mnóstwo osób, bo wielu rozwinęło interes dzięki uni, a jeszcze więcej dostało rożne dotacje czy pomoc miedzy innymi różne dodatki na dzieci. Ciekawe czy ta osoba nigdy nic nie wzięła od państwa lub z uni.

Juzio

Ciężko cokolwiek Ci podpowiedzieć, gdy nie napisałeś nawet jakie stanowisko Cie interesuje. Myślę, że forum to nie najlepsze miejsce, aby pytać o ofertę pracy. Bo to jakie i czy wogole jest wolne miejsce pracy wie najlepiej pracodawca. Skontaktuj się najlepiej bezpośrednio z pracodawcom. Jeżeli chodzi o zarobki to jest to sprawa bardzo indywidualna. Wszystko zależy przecież od stanowiska jakie Cie interesuje, wykształcenia, doświadczenia oraz od tego czego Ty sam oczekujesz.

Michal

Cudowne miejsce. Gorąco polecam. Pyszne jedzenie. Bawiliśmy się tam świetnie.

Ala

Miejsce godne polecenia. Bardzo ładny budynek i jego otoczenie. Właściciele sympatyczni. Impreza bardzo udana. Wszystko najwyższej jakości. Można zrobić dużo wspaniałych zdjęć nigdzie nie jeżdżąc.

Dorota

Dziwne, bo mój brat tam pracował i to parę lat i twierdzi, ze było dobrze i nigdy nie miał żadnych problemów. Co miesiąc regularnie dostawał swoja wypłatę. Zresztą do dziś pracuje tam wielu jego kolegów i nie narzekają. Polska to wolny kraj i jak by tam było źle to by tam nie pracowali. Ale wiele osób np popije i już nie pojawia się w pracy zawalając swoje obowiązki a później ma pretensje do całego świata. I owszem ja tez jestem za tym, aby jak kto może zapytał na chwali jak jest, albo po prostu kelnerek, które tam pracują!!! Jedna z nich jest moja koleżanka i tez twierdzi, ze praca jest super. Zwłaszcza, ze ma dzieci i odpowiadają jej weekendy. Wypłacają odrazu i właściciele są mili.

Jacek

Nie wiem co za bzdury tu ktoś wypisuje. A niby jak ten budynek przeszedłby odbiory bez szamba czy kanalizacji. I co niby właściciel nocami w wiaderku (usunięte przez administratora) nosi? Gratuluje panu bujnej wyobrazni.

Pozytywna

Chciałam zauważyć, że negatywne opinie ktoś wystawiał jeszcze zanim lokal został otwarty. Byłam na pierwszym weselu które się tam odbywało. Bylo to 31.06.18. Wiec pytam jak ktoś mógł tam coś jeść, widzieć i oceniać gdy tam jeszcze nawet nie mógł być? Ten kto to robi dobrze wie, ze kłamie!!!!! Czy z ta osoba jest naprawdę wszystko ok???? Az tak jest jej zazdrość?????? Jak już wspomniałam ja byłam tam na przyjęciu i jest to wspaniale miejsce. Mam tez koleżankę, która tam właśnie pracuje jako kelnerka i bardzo sobie chwali prace i właścicieli. Z wyplata tez nie ma żadnych problemów. Ciesze się, ze w tak malej miejscowość jak Zawadka Brzostecka powstało coś tak ładnego. Moim zdaniem jest to miejsce na 6 z plusem i myślę, ze wiele osób podziela moje zdanie. Gratuluje udanej inwestycji i trzymam kciuki.

Pozytywna

Pewnie z praca tam masz tyle wspólnego jak wtedy gdy pisano, że jedzenie jest niedobre a lokal jeszcze nie był otwarty!!!!! Szkoda nawet komentować. Kłamstwo choć powtarzane wkolko wciąż jest kłamstwem. A ja zdania nie zmienie. Miejsce jest wspaniale. I o właścicielach będę pisała tylko jak najlepiej. I mam prawo do swojej opini!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j. - Zawadka Brzostecka

• Jak się pracuje w Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j.?

Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j.
  • 50
    39-230 Zawadka Brzostecka