Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. w Gdynia

Ela

Nie polecam, co wchodzę do sklepu nowy pracownik, wiadomo czemu, byłam świadkiem rozmowy osoby pracującej z osobą, która nie dostała swojego wynagrodzenia, niemiła atmosfera, osoba wyżej postawiona mimo, że powinna postawić się w sytuacji kobiety, która ubiegała się o coś co jej się należy, niestety zbyła ją całkowicie... JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE ZROBIĘ TAM ZAKUPÓW !!!!

@Ewela

Jak ja szukałam pracy to mieli na witrynie informacje że szukają pracownika, jak już pracowałam to się okazało że mieli też ogłoszenie na olx. Jeżeli szukasz pracy to nie polecam firmy modar pod nazwą Lara Fabio (co chyba zauważyłaś po tych wszystkich negatywnych opiniach) Ale polecam się przejść z wydrukowanym CV po mieście i dać konkretnym firmom, mi to zawsze działało. W galerii Riviera ktoś się na pewno odezwie ;)

O ile panie sprzedające w sklepie są bardzo sympatyczne, właściciel niestety jest osxustem i szczerze współczuję każdemu kto miał z nim do czynienia jako pracodawcą. Pan, wypłacając pierwsze wypłaty (z niewiadomych powodów do ręki i w gotówce zamiast normalnie przelewem na konto), robi to jakby z łaski i z pretensją, że pracownik w ogóle śmie odebrać swoje własne sprawiedliwie zarobione pieniądze. I o ile jeszcze na początku pan zapewnia, że nie ma już problemu z wypłatami (wcześniejsze skargi na niego usprawiedliwia pandemią) i brzmi przy tym całkiem wiarygodnie, w dodatku nawet daje części wynagrodzeń lub pozwala kompletować je sobie samemu z kas pod koniec dnia, tak im dłużej dana osoba pracuje, tym p. Jacek Grzenkowicz staje się bezczelniejszy i ohydniejszy. Potrafi wręcz zabierać pracownikowi jego wypłaty z ręki! Ponadto pan Jacek jest niestety strasznym tchórzem, gdyż zamiast jak człowiek porozmawiać z pracownikiem i wprost podać powód braku wynagrodzenia, ucieka, unika swoich pracowników jak ognia i nie odbiera telefonów, a potem daje żałosne tłumaczenia typu, że był zajęty albo zapodział gdzieś telefon. Naprawdę przykry człowiek. Kilka sklepów już mu upadło, mam nadzieję, że już za niedługo i ten w Gdyni zostanie zamknięty.

@były pracownik

A znacie przyczyny? Skoro twierdzisz, że pandemia nie wywołała tych warunków, tylko ze wcześniej już cos się działo, to co było powodem? Jakby nie patrzeć firma istnieje od 2003, kiedy wypadał najlepszy okres pod względem pracy? nie ma opcji żeby to wróciło?

Ula Nowy wpis

Hej, chłopakowi mignęła jakaś stara oferta na magazyn i zastanawiamy się teraz po prostu gdzie dodawane są teraz oferty dla magazynierów albo czy są dodawane pod inną nazwą. On jest położony przy Starowiejskiej tak jak adres na stronie?

Podjęłam pracę w Bydgoskim sklepie, pracowałam przez około tydzień i ze względu na trudną sytuację poprosiłam o zaliczkę z kasy, o której poinformowałam moją zmienniczkę i oczywiście w wysyłanych mailach z dziennym raportem również zaznaczyłam że J. G. pozwolił mi wziąć zaliczkę. Po około trzech dniach zrezygnowałam z pracy z różnych powodów ( brak umowy, wypłata w zaliczkach, praca we wszystkie soboty itp.)wzięłam zaliczkę więc nie liczyłam już na żadne pieniądze, i tak to ja byłam stratna. Jakież było moje zdziwienie, gdy po około 3 miesiącach dostałam wezwanie na policję, J.G. złożył doniesienie, że ukradłam mu pieniądze z kasy. Oczywiście na tym się nie skończyło. Po jakimś czasie dostałam list z sądu z wyrokiem miesiąc ograniczenia wolności, 20 godzin prac i oddać pieniądze. Oczywiście odwołałam się od wyroku, odbyły się trzy sprawy na które J.G. się nie wstawił, ale była za świadka moja zmienniczka ze sklepu i potwierdziła moją wersję i jeszcze dodała od siebie, że z dnia na dzień została bez pracy, i że szef jest jej winien pieniądze. Piszę to dla przestrogi, dla mnie to przykre doświadczenie, ale nauczyło mnie nie ufać ludziom. Mam nadzieję, że w końcu ten kłamca i manipulator zostanie ukarany i dostanie to na co zasłużył. Karma wraca panie jacku i to ze zdwojoną siłą. Życzę panu jak najgorzej, a wy pracownicy tego pana uważajcie na siebie.

Były pracownik Nowy wpis
@Kasia

Jak to się skończyło? Udało się odwołać od wyroku? Dostałyście swoje pensje?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.?

Zarobki tutaj i tak są jak wszędzie teraz? mam na myśli rynkowe w branży? Bo jeśli tak to ta atmosfera może czasami ratować sprawę jeśli ktoś by chciał na jakiś czas się zaciągnąć? Pracować gdzieś trzeba. tutaj z umowami jak jest w końcu, niby pisali, że jej nie ma ale wole mieć pewność

@1234

Po pierwsze, zakończyłam pracę w tej firmie jeszcze przed pandemią a już wtedy były ogromne problemy z wypłacalnością. Po drugie zamkniętych jest więcej sklepów niż otwartych, z wiadomych przyczyn, (usunięte przez administratora)

@były pracownik

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ela

Www
@Ela

W jakim mieście?

@Ela

Hej Czy wyrażacie chęci na wspólną interwencję w odzyskaniu naszych pensji mam tu na myśli pójść z tym do mediów? Jeśli jesteście zainteresowani dajcie znać na forum . Im nas więcej tym lepiej .

Monia

Ja jestem, Proszę o kontakt

@Monia

Hej :) jestem jedna z wielu osób które zostały oszukane sprawa trafiła do sądu . I tak pomyślalam właśnie żeby z tym pójść jeszcze do interwencji bądź alarmu. Bo Ten czlowiek zalega mi z pensja za 3 miesiace Z jakiego miasta pochodzisz?Jeśli się zintegrujemy i będzie nas więcej będziemy miałay szansę na odzyskanie pieniędzy. Pozdrawiam

Aaa
@Andzia

Też jestem za, można to nagłośnić

@Aaa

Hej :) super cieszę że jest jakiś odzew z waszej strony w tym kierunku. W takim razie poczekam jeszcze do końca tygodnia może ktoś się jeszcze odezwie i wtedy działamy:) dla zainteresowanych podam pozniej numer tele . W celu komunikowania się ze sobą

H
@Andzia

Dziewczyny jak można się z Wami skontaktować ?? Jestem tak samo w beznadziejnej sytuacji...

Abc

Jestem z Bydgoszczy.

Malutka

Mowa o mieście Gdynia :)

Wwwww
@Andzia

Masz umowę o pracę i byłaś w sądzie pracy? jak wygląda cała procedura?

Cc

Podpinam się. Też jestem w takiej sytuacji. Dziewczyny może stwórzmy jakąś prywatna grupę np na Fb, żeby było prościej się skontaktować

@Malutka

Ja pracowalam w Gdańsku. I gdybym została wcześniej poinformowana że wypłaty są na raty to nie podjelabym pracy tam.

@Cc

Popieram! Musimy coś z tym zrobić. Za dużo dziewczyn (usunięte przez administratora)

@Cc

Ja nie mam Facebooka niestety :( ale dla takiej sprawy mogę założyć:) bardzo dobry pomysł

@Wwwww

Tak miałam umowę o pracę na czas określony. Poszłam z tym do prawnika bo zostałam zwolniona A pensji brak. Najpierw wyslalam pismo do Gdyni o zapłatę zaleglej pensji oczywiście brak odzewu w między czasie prawnik dzwonil do Firmy do niego o natychmiastową zapłatę i też nas olał mówiąc że czeka na dotacje ( oczywiście wiedziałam że ściemnia) więc złożyłam pozew . Taki wzór pozwu można ściągnąć z neta tylko wypełnić i uzasadnić. Skonsultować to z prawnikiem i wysłać. Moj pozew pisal mi prawnik .

@H

Padł pomysł stworzenia grupy na fb . Żeby ten kontakt był szybszy :) jestem za

Jak najbardziej!

Jak najbardziej

Cc
@Andzia

Dziewczyny jest grupa prywatna. Nazwa: L. F (usunięte przez administratora) Dodawać się! :)

Malutka
@Andzia

(usunięte przez administratora)długow ma więcej niż włosów na głowie. Omijajcie z dala to miejsce. Wykorzystuje nowe osoby,myśli tylko o sobie pracowników ma gdzieś...

nixxie
@Cc

Hej! Co prawda minęły już dwa lata od twojego wpisu, ale jeśli grupa dalej jeszcze istnieje, chciałabym do niej dołączyć. Chyba ją znalazłam, wysłałam prośbę, byłabym wdzięczna za przyjęcie mnie. Też zostałam (usunięte przez administratora) przez pana Jacka.

Wika

Tez chcę się dołączyć, jak się nazywa ? P

P
@nixxie

Nadal czekasz na pensje? Ile czasu? Z jakiego miasta jesteś?

Opowiesz co się stało?

Wika
@Julia

Sorry, bardzo długa historia ale też mogłam zostać bez wypłaty.

@Wika

Czyli w skrócie w ramach przestrogi też nie streścisz? No ciekawa jestem co dalej z tym będzie w takim razie, bo widać, że się coś szykuje

@Andzia

Hej Wpis był dodany 3 lata temu. Aktualnie ja mam sytuacje gdy chce zawalczyć o swoje pieniądze, Sytuacja jest bliźniacza do wszystkich którzy są tutaj. @Pracodawca nie wypłaca mi pieniędzy, Pip nie jest w stanie go ruszyć, z tego co usłyszałam sąd też nie wiele da. Czy przez te trzy lada coś udało wam się zrobić? Ile bym dała by móc pogadać z kimś w tej samej sytuacji..

Ewela
@Maks

Dopiero co tu przyszłam i zaznajamiam się z tematem, bo firmy przeglądam w swojej okolicy w Gdyni, powiedzcie mi skąd braliście oferty pracy? mnie pojawiły się tylko takie sprzed nawet ośmiu lat a tu widzę, że współpraca niedawno była nawiązywana.

@Ewela

Maks

Pracowałam w firmie @Pracodawca poł roku. Facet nawet miły, praca sielanka (najczęściej nic się nie działo, więc czytałam książki, uczyłam się angielskiego itp.) klientki miłe, starsze Panie najczęściej. Niestety to wszystko jest nieważne przy fakcie, że pieniądze nie są na czas, a mojej ostatniej pensji nigdy nie zobaczę. Sprawę ruszyłam dalej, wysłałam skargę do Państwowej inspekcji pracy. Stamtąd wiem jak długo się z nim męczą. Od 5 lat w Pip jest znany Pan Jacek z filmy @Pracodawca. Niestety Pan Jacek ma duże umiejętności omijania sprawiedliwości. Wiec dla pip jest nieuchwytny, bo jak można wyciągnąć pieniądze od kogoś kogo się nie widzi na oczy? Oczywiście sprawa nie zostaje tylko na tym. Komornicy też odbijając się od ścian. Nikt nic nie może zrobić, firma jest firmą, a Fizyczne dobra Pana Jacka należą do niego i do jego żony, firma nie ma nic. Pamiętajmy że to nie jest tak, że TYLKO nie wypłaca pieniędzy pracownikom, @Pracodawca ma zaległości podatkowe od 2019 roku. Wpisy do Krajowego Rejestru Sądowego są od 2013 roku. Informacje są w Internecie, nic nie zmyśliłam. Jeżeli czyta mój post jakaś osoba która się u niego zatrudniła i zaczęła się martwić, to jedyną radą jaką mogę ci dać, jest - uciekaj. Nie ma sensu próbować wyciągać od niego pieniędzy. jest umiejętnym kłamcą. Da ci 600 złotych, a resztę obieca ci jutro. A to jutro tak na prawdę będzie za tydzień i nie w formie reszty pieniędzy, ale w formie kolejnych 600 złotych. I tak się bawi z człowiekiem do 24 dnia miesiąca. Przez 10 dni człowiek jest spokojny, potem znowu sytuacja się powtarza. Jak człowiek się do niego dobija telefonami to nie odbiera, a potem ma milion wymówek, tu się spieszy, tu zapomniał, nagle zostawił telefon w samochodzie. Potrafi też mówić o swoich chorobach by wzbudzić współczucie. Pan Jacek zwyciężył raka, brawo, ale wykorzystywanie tego jest podłe. Oczywiście ma grono stałych pracownic, które pracują z nim od 7, 5 i 4 lat. Teraz rozumiem dlaczego to znoszą i nie robią żadnej afery na tle prawniczej. Boją się, że nie dostaną pieniędzy, a niestety one mają dzieci do utrzymania. One nie mogą sobie pozwolić na dziurę w budżecie w wysokości całej pensji. Aktualnie jestem załamana, że tak działa prawo polskie. Że jeżeli Pan Jacek nie odbierze pisma z poczty, lub nie odbiera telefonu to w sumie nic człowiekowi nie można zrobić. Jeżeli ktoś zastanawia się nad współpracą z tą firmą, to zastanów się dwa razy czy masz tyle siły i pieniędzy na tą nierówną walkę.

Czy firma Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Co jaki czas w Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. można ubiegać się o podwyżkę?

Julia

A jest dokąd jeśli już? czy pracownicy mają w okolicy dobrą alternatywę? i tak po za tym pod jakim konkretnie uzasadnieniem sugerujesz ucieczkę? co z podwyżką inflacyjną?

I P
@Julia

Piszę żebyś zwiewala, bo komornik który ściąga kasę od Jacy twierdzi, że ma 2 albo 3mln długow kochana, mnóstwo ludziom wisi kasę i mnóstwo ludzi(usunięte przez administratora)

@I P

nie znam tego tematu więc nie wiem jak się do tego odnieść ale jeśli jakieś zaległości występują to co z aktualnymi pracownikami i procesami w firmie? jak praca teraz jest zorganizowana i ile wynosi średni staż?

Mm
@I P

Czy mogłabym nazwisko komornika, który potrafi ściągnąć z niego pieniądze? Mój stwierdził w zeszłym roku, że jest niewypłacalny i odroczył sprawę… chciałabym dać sprawę na nowo do komornika jednak boje się, że skończy sie tak samo

Jakie są warunki zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.?

Były Pracownik

Czytajcie opinię za nim pojawi się takie pytanie .

Szymon
@Były Pracownik

Niektórzy mają z tym problem. Rozumiem, że skoro w sprawie niezapłaconych wypłat działa komornik to sąd wydał nakaz zapłaty. Jak przebiega odzyskiwanie należności? Pisano wcześniej, że słabo. Można wiedzieć czemu, skoro wg. KRS firma nadal funkcjonuje?

@Szymon

Takie prawo dżungli, takiemu (usunięte przez administratora) nic się nie da zrobić, wszystkich przekupuje. Nawet inspekcja pracy z tym dziadem nic nie robi. Ja czekam na swoją wypłatę już ponad dwa lata. Poczekam aż ten (usunięte przez administratora) dostanie emeryturę i wtedy komornik już nie powie że nie ma z czego ściągnąć... Osobiście się dziwie, że ktokolwiek tam jeszcze robi zakupy

Ania Mała

A możesz bardziej wyszczególnić co znaczy nie pozyczajcie mu pieniędzy ? Tzn od kogo pożycza ?

@Ania Mała

O co chodziło z tym pożyczaniem kasy? I ogólnie jak się tu sprawy odnośnie tego wszystkiego mają po tych dwóch miesiącach? Co z pracownikami, udało się coś wyegzekwować?

Czy Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Przedsiębiorstwo handlowe modar Jacek grzenkowicz nie organizuje nawet wypłat pensji a co dopiero mówić o szkoleniach. W ramach szkolenia można czasem otrzymać okazjonalny opiernicz od szefa.

K. B.

Dobre, niestety prawdziwe. Szkolenia w tej pseudo firmie? Tam nawet wypłat nie ma dlatego wciąż poszukują pracowników. Unikać jak ognia!

Alicja
@K. B.

Jak to nie ma? To co się dzieje z zapłatą? Ważna sprawa, powiedz coś więcej, chociaż dwa zdania.

@Alicja

Właściciel J. Grzenkowicz (usunięte przez administratora) ludzi na Maxa. Ma już założonych kilka spraw (wiadomo jak polskie prawo działa) i nic sobie z tego nie robi. Nie ma pieniędzy, nie płaci ludziom za ich pracę, za zakupione towary na fv przelew. Odwołuje się od decyzji sądu licząc na zwłokę w czasie. To jest przegrany człowiek lubiący (usunięte przez administratora) i żerować na innych. Unikać szerokim łukiem. Każdemu mówi że pieniądze /przelew wyszedł, że w drodze a kasy jak nie ma tak nie było. Kłamca na potęgę!! Spółka więc ogłosi bankructwo i nic mu nie zrobią tylko nie wiem czemu jescze i jak prosperuje....

Weronika Michalak
@K. B.

Ja na swoją wypłatę czekam już 2 rok, facet wstydu nie ma, komornik stwierdził, że na dzień dzisiejszy on jest niewypłacalny, tylko szkoda, że nie bierze tego pod uwagę gdy zatrudnia młode osoby, z całego serca życzę mu, żeby ktoś zrobił z nim porządek i (usunięte przez administratora) go tak, jak on swoich pracowników. (usunięte przez administratora) i tyle, unikać szerokim łukiem

B.
@K. B.

Z tego co wiem to nie może ogłosić bankructwa

PREAL

ZWRÓCIŁAM TOWAR ZAKUPIONY W SKLEPIE LARA FABIO W DNIU 24-02-2021 DO DZIŚ NIE OTRZYMAŁAM PIENIĘDZY ZA ZWROT NIE ODBIERAJĄ TELEFONU CZY KLIENTÓW TRAKTUJĄ TAK JAK PRACOWNIKÓW, ZGŁOSZĘ SPRAWĘ NA POLICJE.

@PREAL

Polecam zgłosić na policje. Pan Jacek to (usunięte przez administratora) nie wypłacalny.

a.

z jakiego miasta jesteś?????

Domyślam się, że pieniędzy Pani nie zobaczyła mimo obietnic... Stary chwyt Pana Jacka, przelew wyszedł, jest w drodze, wyślę potwierdzenie itp. Możliwe, że już boi się chodzić ulicami Trójmiasta za te swoje wszystkie (usunięte przez administratora)

D

Właściciel to (usunięte przez administratora) kłamca i człowiek bez honoru. Pracowałam w tej firmie wiele lat i w podziękowaniu nie został mi wypłacone pieniądze za urlop. W sądzie wiadomo sprawa wygrana, co z tego jak pieniędzy nie zobaczyłam. Sprawa trafi do komornika, a w tym momencie jest złożony wniosek do prokuratury, o popełnienie przestępstwa przez tego Pana.

Magdalena
@D

a to dlaczego pomimo wygranej sprawy nie zobaczyłeś pieniędzy? Trochę tego nie rozumiem...

Klient
@Magdalena

Bo takie mamy sądy i trzeba czekac . Bo takie mamy prawo polskie .

@Klient

Masakra. To ile jeszcze trzeba będzie z tym czekać? To chore, bo przy dzisiejszej inflacji to ktoś całkowicie stratny jest. Tutaj można liczyć na ewentualne odsetki w takiej sprawie?

Była pracownicą
@Julia

Można liczyć na odsetki ale są one małe niestety:(

@Była pracownicą

Małe tzn? :( Wyrównają aktualną inflację - ok. 15%?

Katarzyna
@D

???? Brawo. Im więcej osób złoży pozew i skieruje sprawę do komornika tym lepiej.

Weronika Michalak

Nie polecam Przedsiębiorstwa Handlowego Modar, w zeszłym roku pracowałam na umowę zlecenie na okres wakacyjny, sprawa obecnie jest u komornika ponieważ nie dostałam wynagrodzenia. Tacy ludzie nie powinni prowadzić firm, jeżeli nie potrafią być szczerzy i wypłacalni... Ostrzegam przede wszystkim młode osoby, była to moja pierwsza praca, która dała mi nauczkę by zawsze sprawdzać firmę przed rozpoczęciem pracy. Kogo mogę to ostrzegam. Mam nadzieje, że właściciel również dostanie nauczkę i całe zło które wyrządza do niego wróci oraz że odzyskam pieniądze, które mi się należą. Wstyd być takim pracodawcą ...

Była pracownica
@Weronika Michalak

Jaki skutek komorniczy czy udało się odzyskać pieniądze czy właściciel wstawia się na sprawy sądowe?

Dagmara
@Weronika Michalak

Pani Weroniko zgadzam się z Panią. Ja obecnie też jestem na drodze sądowej z (usunięte przez administratora) Panem Jackiem. Człowiek (usunięte przez administratora) bez skrupułów, zerujący na innych, nie wypłacalny. Wstyd!!! Współczuję jego synowi który miał operacje kolana refundowaną jak widać na nasz koszt.

Patrycja

Jak nazywa się ta kancelaria?:) bo po numerze nie mogę znalesc .

Wiktoria

Cześć dziewczyny, podobnie jak wy tez zostałam (usunięte przez administratora) przez P.Jacka ze sklepu w Słupsku Lara Fabio i stwierdziłam ze trzeba się za to wziąć. Mam znajomego prawnika i ustaliliśmy żeby nie płacić za pozew to zrobimy zawiadomienie do prokuratury . Potrzebuje jak najwiecej dziewczyn , wiadomości jakie z nim pisaliście odnośnie wypłacenia pieniędzy . Wszystkim się zajmę tylko potrzebuje waszego poparcie i podpisów . Prosze zgłaszać się do mnie na FB: Wiktoria Knapik. Z gory dziękuje.

Była klientka
@Wiktoria

Znajoma która jest na.waszej grupie wspominała coś o jakimś nagłośnieniu w mediach . Ponoć w waszej grupie jest jakas Anna.Żakowiecka - Krysiak z Tvp Ale chyba to jakoś ucichlo bo nic nie słychać nikt ni nie mówi A nagłośnienie w mediach dużo by też pomogło.

KB
@Wiktoria

Witam, zgadzam się. Oszust, oszust jeszcze raz oszust bez sumienia. Już piszę na priv w kwestii zgłoszenia do prokuratury.

Warunki , proszę poczytać opinie . I szczerze nie polecam i odradzam .

Klaudia M.

Również zostałam (usunięte przez administratora) przez tego typa.. do dziś nie zobaczyłam swoich pieniędzy za przepracowane godziny. Brak mi słów jak taki człowiek może dalej prowadzić swoją działalność bez żadnych konsekwencji.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.?

Pati

Narzędziem pracy tego chorztaplera. Jest brak wypłat . Zatrudnia i nie płaci. To są.jego narzędzia pracy . Jesli nie chcesz wylądować jak.reszta w sądzie pracy szczerze odradzam .

Pracownik.

Ta firma i jej właściciel to jedno wielkie nieporozumienie, piszę aby ostrzec wszystkie osoby chcące podjąć pracę w tym miejscu. Wypłaty od lutego nie dotarły na konto. Problem ze składkami do zusu. Albo inaczej ich brak. Zero kontaktu, odzewu. Wieczne pretensje o wszystko, sprzęt na miejscu nie działa. Kpina. Także zalecam OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

@Pracownik.

A pracowalas/ es w Gdyni czy w Gdańsku czy może w innych miastach w Lara Fiabio? Mnie też zalega od lutego . Z pomocą znajomych zgłosiłam to do tv byli zainteresowani ta firma i tworzą materiał.(usunięte przez administratora)

Xoxo

Ml oge pomoc jestem z kara Fabio tylko z innego miasta też nie mam wypłat.

Mmm
@Xoxo

A na umowie zlecenie wypłaty były normalnie? I ile się dostaje na rękę?

Renata

W Radomiu szczególnie

Były pracownik sklepu
@Pracownik.

Bardzo proszę o kontakt! Zostałam oszukana, zwyzywana i zastraszona przez AGRESYWNEGO JACKA GRZENKOWICZA! Wypłaty nie dostałam za przepracowany miesiąc lipiec 2021 rok! Sprawę trzeba nagłośnić !

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. - Gdynia

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.
  • Starowiejska 32
    81-356 Gdynia

Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.