Opinie o Elmigo Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Elmigo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elmigo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmigo Sp. z o.o. w Zabrze

Pracownik Nowy wpis

Ogólnie zakład ok. Kierownik ds technicznych już nie pracuje, co było dobrym posunięciem. z kierownikiem czy dyrektorem idzie się dogadać. Wypłata zawsze na czas plus premie. hala i szatnie nie najlepsze ale firma ma w lipcu zmieniac lokalizację i tam powinno być o wiele lepiej. Ogólnie jak chcesz pracować i robić swoje to zakład jest ok

Traktor Nowy wpis

"Pan" kierownik (ds.tech) miał dzwonić i nie zadwonił. Typowy imbec... .Napisze tak jak wszyscy poprzednicy omijać z daleka. Nie pracowałem ale potwierdzam kier ds.tech szkoda gadać i to tylko po rozmowie o pracę.

Nie polecam

Nie polecam za -mobbing(jeden z kierowników przeklina i wyżywa się na pracownikach) -sprzątanie jak pracownik moze sprzatac wc jadalnie itd ... -warunki latem nie da sie oddychać wdychasz tylko unoszący sie (usunięte przez administratora) i kurz ,zima 3 swetry kamizelka i kurtka zeby nie zamarznac -kurz ,pleśń i myszy -przekręty

Jarosław
@Nie polecam

Trudo mi uwierzyć, że naprawdę w tej firmie stosowany jest mobbing? Dziwi mnie, że nikt nawet nie odpowiedział na Twój wpis? Jak mam to szczerze rozumieć? Czyżby rzeczywiście jeden z kierowników dopuszczał się sytuacji, które noszą znamiona mobbingu? To poważne oskarżenie, dlatego powinno zostać odpowiednio uzasadnione. Czy mógłbyś to w tym momencie właśnie zrobić?

MalaMi
@Jarosław

@Jarosław To prawda kierownik drze się również na panią prezes. Niestety po zgłoszeniu się ze skargą do P. Prezes zostałam odesłana na swoje stanowisko z informacją "on już tak ma" nic z tym nie zrobiła. Chciałam to zgłosić do państwowej inspekcji pracy, ale bałam się że nikt mi nie uwierzy... Do młodych dziewczyn lubi rzucać dwu znaczne komentarze i też nie ma żadnej reakcji że strony zarządu firmy. To firma powinna już dawno zostać wzięta pod lupę....

Byly pracownik Nowy wpis
@Jarosław

Jeżeli krzyk i przekleństwa w stronę pracownika mozna zaliczyc pod (usunięte przez administratora) to sie zgodze , pojęcie mobingu moze byc szerokie bo dla niektorych krzyk i przeklenstwa moga byc ponizajace co wiarze sie z (usunięte przez administratora) a dla niektorych to nic takiego

Nie polecam tej firmy... Każdy (usunięte przez administratora) każdego za byle co do kierownika .. sortownia może pracować wiecznie na umowę zlecenie co chwilę tylko wolne bo materiału nie ma . Gadanie od ponad pół roku że Valeo rusza pełną parą co już śmieszne się robiło ... Człowiek idzie zarobić a nie na wolnym siedzieć ... Zarobki też nie powalają zrobisz więcej a i tak dostaniesz mniej..

"Zarobki też nie powalają" - to ile konkretnie płacą za cały etat? Możesz podać kwoty czy nie za bardzo?

Pax Nowy wpis
@Marek

Raczej nie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Elmigo Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy STAJENNY (m / k) (111)
Hanau
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.
BubaaL30

Firma elmigo to nieciekawy zakład pracy. Kierownik działu technicznego nie ma szacunku do ludzi krzyczy po pracownikach, potrafi wyzywać aż słychać go na 2koncu hali(mobbing) , Pani prezes też nie robi nic z tej sytuacji , "Panu" kierownikowi (ds.tech) jeśli coś nie pasuje to idzie do prezeski i jeszcze unosi głos na nią i ma zrobić jak on każe i ma być po jego myśli . Warunki jak na XXI wiek fatalne , w okresie zimowym nie wspomnę ;/ !! Totalna porażka , zarobki nie do końca dobre ;/ . A i śmiech na sali żeby pracownicy mieli dyżury sprzątania od tego są sprzątaczki , a nie że pracownicy będą sprzątać po kimś . Żenada XXI wieku to tak jak Sr*c w kiblu na klatce schodowej ???????? z czystym sumieniem nie polecam tej "firmy" nawet jakby mieli dać 3tys to bym nie poszedl tam nigdy w życiu . .

Mlody

Nie polecam kierownik techniczny (usunięte przez administratora) mimo zatrudnionej osoby do sprzątania trzeba sprzątać samemu w ogłoszeniu tego nie uwzględniają. Uważajcie na tę firmę

Młody rocker

Nie polecam firma godna pożalowania. Kierownik pupilek dyryguje nawet Panią Prezes, brak normalnej atmosfery, zarobki zanizane. Brak możliwości urlopu. Jak wypiszesz urlop nagle w tym dniu pojawia się NN. Co za tym idzie kara pieniężna. Omijajcie wielkim łukiem

nick

proszę napisac jak sie pracuje w elmigo zabrze

Zostaw merytoryczną opinię o Elmigo Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Elmigo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elmigo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elmigo Sp. z o.o.?

Elmigo Sp. z o.o.
  • Magazynowa 4