Opinie o Glantier Polska Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Glantier Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Glantier Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glantier Polska Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Ava

Pracuję tu od dłuższego czasu i nie znam takich sytuacji jak poniżej. Fakt, że wymagania w tej firmie są wysokie i trudno się dostać. Obecnie też dużo kandydatów odpada. Ale jak się przejdzie okres próbny to ludzie zostają tu na długo. W lecie jest włączona klimatyzacja, zimą ogrzewanie. Są normalnie ubrania, po próbnym są dodatkowe firmowe fartuchy, polary itd. Widzę, że te hejtowe komentarze są od osób, które albo się tu nie utrzymały, albo zostały zwolnione.

@Ava

Wymagania może i duże ale płaca taka jakby mi dali w twarz.Chce zobaczyć te fartuchy i polary.Kandydaci odpadają bo widzą jak jest.

@Dw

Płaca jest ok. Zwłaszcza za pracę od 7 do 15 i na miejscu. Za nocki gdzie indziej płacą może i więcej ale mi odpowiada. Poza tym obecnie w firmach redukują płace a tu nie. Nie wiem w jakim dziale Ty pracowałaś ale są normalnie firmowe ubrania, może na próbnym nie dają kompletu. Ja tam się nie wychylam ale tutaj sporo dziewczyn awansowało i z produkcji, z wysyłki na wyższe stanowiska - jak ktoś ambitny to są szanse rozwoju to też fajne jak. Nie rozumiem, jak Ci te pieniądze nie pasowały to po co aplikowałaś dalej

@Ava

Jeżeli dla Ciebie płaca w wysokości ok. Najniższej krajowej jest ok to gratuluję. Moim zdaniem l1epiej nawet i pracować na nocki ale mieć pełen socjal,opiekę lekarską niż jak to ktoś napisał..1 perfume.Dobrze też było opisane parę opinii niżej:Jak to u prywaciarza

FR
@Dw

Dla każdego jest ważne coś innego. Ja na przykład wybieram pracę za niższą kasę w zamian za to ze jest to tylko jedna zmiana od poniedziałku do piątku i mam więcej czasu dla dzieci. Każdy ma swoje priorytety. Już w ogłoszeniu jest zawarta wysokość wynagrodzenia, więc nie wiem w czym jest problem. Albo się na to godzę albo nie... Wystarczy czytać ogłoszenie dokładnie i ze zrozumieniem.

@Dw

do podstawy masz przecież doliczane co miesiąc kilkaset zł premii. W zasadzie poza urzędem w każdej firmie pracujesz dla osób prywatnych. zgadza się nie jest to typowy moloch składający się z setek anonimowych, przypadkowych pracowników tymczasowych, ludzi ze wschodu itd. gdzie trzeba dźwigać ponad siły, gdzie biega jakis włoch i wszystkich gania - tutaj tego nie ma. Pracowałam w różnych innych miejscach i w końcu tu znalazłam swoje miejsce.

Toku

Pracowało się w różnych firmach i ogolnie w Glantierze warunki oceniam na bardzo dobre. Pierwsza zmiana, muzyka na hali gra , czysto i porzadek, podejście do pracowniko9w ok. Polecam

WK

A ktoś aktualnie pracuje w Oławie i może się wypowiedzieć?

FR
@WK

Tak, ja pracuję i bardzo polecam. Firma bardzo przyjazna dla pracownika. Oczywiście że wymagająca ale też bardzo licząca się z pracownikami. Jeżeli ktoś ma jakikolwiek problem to zawsze może podejść do przełożonego i o tym porozmawiać. Bardzo ważne jest to ze jest szansa na rozwój. Na wyższe stanowiska zawsze najpierw ludzie są rekrutowani z wewnątrz, co daje sporą szansę na awans. Pracownicy mają socjal jak i ubrania robocze. Na hali jest zawsze odpowiednia temperatura. Zimą są włączane grzejniki a latem klimatyzacja.

Czy w Glantier Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Dw

Od początku jest umowa o pracę.

Glantier Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik ds. Inżynierii Produkcji / Główny Inżynier. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

A mnie interesuje czy są szanse na prace w tej firmie bo jestem zainteresowana .

Ola
@Anna

Nie polecam. Smieszne zarobki. Nie szanuja pracownikow. Zero wsparcia od przełożonych. Zwalniaja jak sie odezwiesz ze Ci zimno 16 stopni na hali. Ogolnie parologia.

Olka

@Anna nie mogę znaleźć tej oferty z czerwca, więc mogłabyś po prostu napisać ile te zarobki na rękę wynoszą? Z góry dzięki.

@Olka

2450 zł brutto podstawa + 600 zł premia + podwyżki stażowe po 1 i 2 latach .

Aneta
@Anna

A jeszcze pytanie czy firma oferuje swoim pracownikom socjal? Wczasy pod gruszą, pakiet medyczny?

Hastumomo

Pracuje w firmie Glantier w Oławie. Jestem bardzo zadowolona z pracy. Atmosfera bardzo fajna, kameralna, mamy zgrany zespół. Jeśli chodzi o socjal to dostajemy 1 perfumkę gratis w miesiącu oraz prywatne ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawce - jak na tak małą firmę to rewelacja. Mogę polecić pracę tutaj.

Agnes
@Hastumomo

Witam, jakie są zarobki na rękę , miesięcznie ?

@Agnes

W ofercie pracy z czerwca podane są zarobki .

Zostaw merytoryczną opinię o Glantier Polska Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Glantier Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glantier Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glantier Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glantier Polska Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Inżynierska 7 lok. 8
    55-220 Jelcz-Laskowice

Glantier Polska Sp. z o.o.