Opinie o X-Yachts Composites Sp. z o.o. w Gołdap

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy X-Yachts Composites Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie X-Yachts Composites Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o X-Yachts Composites Sp. z o.o. w Gołdap

Nick Nowy wpis

Pracownicom odradzasz przez tę sytuacje a pracowników jak traktują? Facetów mam na myśli, no chyba wiadomo. Szef z szacunkiem się odnosi czy nie? Mam nadzieję, że bez problemów….

Pracownik Nowy wpis

Pracowałem tam kilka lat (usunięte przez administratora) nawet jak dajesz dużo od siebie nie otrzymasz dobrego słowa a wręcz przeciwnie traktują ciebie z pogardą.Duńczykom mydlą oczy że jest cacy i wogle (usunięte przez administratora)

Nie wiem czy są aktualne oferty, bo nie znalazłem, ale natknąłem się na przestarzałą (Kierownik Utrzymania Ruchu). Zastanawiam się czy umowa o pracę jest już na start czy obowiązuje okres próbny? Faktycznie jest opcja podnoszenia kwalifikacji, nie tylko na tym stanowisku?

hej, namierzyłem ostatnią ofertę pracy sprzed roku, co się dzieje, że firma nie ogłasza żadnego zapotrzebowania na pracownika? nie tworzą nowych wakatów i rotacji u nich brak, bo wszyscy zadowoleni? dwa lata temu ktoś pisał, że pracownicy są trochę wykorzystywani i płaca raczej średnia...coś przez dwa lata się u nich zmieniło na lepsze?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie X-Yachts Composites Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Są może jakieś oferty pracy w firmie? Póki co, znalazłem same wygasłe ... Z drugiej strony zastanawiam się czy warto, bo w komentarzach pisaliście np., że najlepiej jakby pracowało się za darmo, czy to znaczy, że nie płacą za wiele? Może poda ktoś orientacyjnie aktualne zarobki?

Bulbon

Witam. Jestem zainteresowany próbą podjęcia pracy. W związku z tym mam pytania. Jaka jest atmosfera wśród pracowników produkcji? Czy pracuję się w soboty, jeśli tak, to jak często? I czy wynagrodzenie jest zbliżone do średniej krajowej? Bardzo dziękuję za rzetelne odpowiedzi. Pozdrawiam.

XYZ

W listopadzie 2021 poszukiwali Managera for X-Power, więc to pewnie był właśnie Twój, oponencie, następca :3 Zastanawiające jest, że nawet kadra zarządcza nie chwali pracy pod kątem finansów. To ile w tym układzie musi zarabiać robotnik na laminatach, zważywszy na BHP i wpływ na zdrowie tego rodzaju pracy?

X-yachts oponent

Pracowałem w kadrze zarządzającej. Nie polecam tej firmy. Wykorzystanie pracownika, najlepiej jakby pracował za darmo... dawal dużo od siebie a nie dostawal w zamian nic prócz ciągłych pretensji. (usunięte przez administratora), za dużo pieniędzy idzie w błoto, za dużo ucieka przez palce. Ostatnie ucieczki kierownictwa średniego szczebla z firmy mówią same za siebie.

Hubertglowacki

Potrzebujecie do pracy ?

pot
@Hubertglowacki

Elektryka, hydraulika, stolarza, i na laminaty

glowackihubert73@gmail.com
@pot

A na laminaty to co to jest ?

Zostaw merytoryczną opinię o X-Yachts Composites Sp. z o.o. - Gołdap

• Jak się pracuje w X-Yachts Composites Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy X-Yachts Composites Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w X-Yachts Composites Sp. z o.o.?

X-Yachts Composites Sp. z o.o.
  • Strefowa 2
    19-500 Gołdap

X-Yachts Composites Sp. z o.o.