Opinie o Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w Siedlce

Marek Nowy wpis

Firma ma duże aspiracje. Jest ok. Trochę kierownicy wybierani są z sufitu. Mało tego np dzial handlu cynkowania żyje jak za (usunięte przez administratora) . Dwie przerwy po 1 godzinie. Biesiadowanie. Naleweczki..handel ryba czy bimberkiem.. Czyli de facto pracują ok 6 godzin. Jesli nazwiemy to pracą.W tym czasie wchodząc do pokoju panowie przesiadują na portalach randkowych . A na wyjazdy służbowe przedswiąteczne jeżdżą albo z kochankami albo spotkać się z kochankami. Najlepiej służbowym autem. Wyjazdy zagraniczne np. Litwa jest okazją do wspolnego urlopu .Dziwię się że Zarząd tego nie sprawdza. Trochę jak za (usunięte przez administratora) . Marnotrastwo pieniędzy.na to wygląda że starzy pracownicy czują się bezkarni. To nie są plotki . Widziałem i słyszałem biesiadowanie i komentarze.

Jakie są mocne strony pracodawcy Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Czr Nowy wpis

Nie ma żadnych. A jeszcze trzeba być przygotowanym na arogancję , prezesów, dyrektora i kierowników, że o "mistrzach" którzy pilnują tylko "stołeczka" i stoją z bratem nad ludźmi nie wspomnę. (usunięte przez administratora) wyzyskujący ludzi zakład!!! I cała kadrę zarządzającą. 3300 PLN w dzisiejszych czasach to jak liść w policzek dla wykwalifikowanego pracownika.

Marcin Nowy wpis

Omijajcie z daleka Mostostal Siedlce a zwłaszcza tam gdzie pracuje pan Waldemar S.. czyli montaż . Wiele o nim słyszałem że jakiś (usunięte przez administratora)wprowadza na swoich pracownikach i ludzi z innych krai . Kiedyś tam pracowałem i podobno nic się nie zmieniło .

Daniel

Nie polecam Mostostalu. Najlepiej omijać z daleka z zwłaszcza że teraz chodzi nowy pan dyrektor który nic nie wie i nic nie robi . Wybrali faceta po znajomości. Chyba prezes o tym nie wie co to za człowiek i ci się dzieje z pracownikami w firmie . Ludzie pracują za marne grosze a większość z nich nie ma nawet robionych uprawnień, chodzi o takie jakie są potrzebne na stanowisku .

Firma Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko SPECJALISTA DO SPRAW KOOPERACJI. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zbych

Fakt wypłaty to kpina a co najlepsze pieniądze na piknik się znajdą WSTYD !!! Zamiast szarego mydła myślący ludzie pomyśleli by o talonach żywnościowych dla pracowników w tych czasach . Wstyd dla Firmy !

pppp

Zgadzam się firma to kpina ludzie to (usunięte przez administratora) wypłaty to porażka. A masterowie i całe towarzystwo wyżej to cwaniaki myślący że ludzie są głupi. Nie polecam.

CZR

Ta firma to porażka! Z miesiąca na miesiąc płacą coraz słabiej. Zarobki to kpina! Biorąc pod uwagę to jak znaną firmą w Europie jest Mostostal, i ceny żywności, że nie wspomnę o innych rzeczach... Atmosfera fatalna. Zarządzający wydziałami nawet nie chcą słuchać o jakichkolwiek podwyżkach. (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym. Brygadziści i majstrowie dają na to pełne przyzwolenie i wręcz uwielbiają. Wyburzyć w (usunięte przez administratora) ten zakład, a teren zaorać i zalesić. Albo niech Strus bloki postawi.

Pracowałem jako monter przez jakiś czas ale pieniądze jakie dostawałem to żart i do tego ciągle nadganianie pracy przez innych. nie polecam.

Daniel

Mostostal stwarza dobre warunki pracy. Oprócz pensji no chyba że ktoś lubi pracować za jałmużnę,to polecam. ta praca jest dla ludzi którzy nie doceniają swoich umiejętności

Weronika
@Daniel

To w takim razie jakie zarobki masz na myśli bo az ciekawa jestem? Podasz jakieś poglądowe kwoty?

@Weronika

Daliście jakieś pseudo podwyżki. A co wypłata to kwota się zmniejsza. Starzy pracownicy mieli mieć więcej, mają wiedzę umiejętności i uprawnienia a zarobki kończą się na śmiesznych kwotach. Jest podobno jakiś nowy Mistrz co się nawet na autokarzie nie zna a do tego podobno chodzi i obiecuje większe pieniądze. No nie ukrywam że się z niego śmieją już. Młodzi pracują bez uprawnień i możliwości rozwoju to żenada a nie praca. A pamiętajmy że ci ludzie pracują bo to dla niektórych najbliższą firma w okolicy. A wygląda to jak wyzysk pracownika .

Pan P

Pracowałem w Mostostalu przez 3 lata. 2 lata na produkcji, potem w biurze jako specjalista ds. konstrukcji. Poszedłem do Mostostalu odrazu po skończeniu technikum i pracowałem tam w międzyczasie studiując zaocznie w Warszawie. Ogólnie firma jak każda inna. Trzeba mieć znajomości żeby dorwać lepszą fuchę. Co do atmosfery np. na produkcji, jest ok, jak się jest normalnym pracownikiem, przyporządkowanym to da się wszystko ogarnąć. Zarobki jak to zarobki, lekko ponad najniższa na umowie + premia (500-800zł). Ogólnie polecam komuś, kto chce w miarę spokojnie pracować za kasę, która pozwoli po prostu funkcjonować oraz nie ma żadnego doświadczenia w pracy na produkcji.

KORNEĆ

NIE POLECAM TRAFIĆ NA Z1 GDZIE PRACUJE SMUNIESKI . CZŁOWIEK ORMO . CHORY CZŁOWIEK KTÓREMU SIE WYDJE ŻE ZA DONOSY NA NOWYCH PRACOWNIKÓW JAK I STARYCH ZOSTANIE MU NADANA KOSMICZNA PREMIA. PRZEZ TAKICH LUDZI FIRMA TRACI ZDOLNYCH LUDZI KTÓRZY TAM TRAFIĄ

Julia
@KORNEĆ

Z uwagi na to, że niewiele osób zabiera tu głos, chciałabym Ci bardzo podziękować z tę opinię. A teraz do rzeczy: nie masz zbyt dobrego zdania o jednym z innych pracowników Mostostal, co rozumiem, no ale nie wspomniałeś prawie nic o ogólnych warunkach pracy, na jakie można tam liczyć. Co z dostępem do prywatnej opieki medycznej - firma to zapewnia?

Grażyna

Wisi na Goworku ogłoszenie dla ładowacza, więc ktoś może wie, ile można zarobić na tym stanowisku? Wiem, że jest to ujęte w ogłoszeniu, ale zastanawia mnie, czy są do tego jakieś dodatki, socjal. Jeżeli ktoś coś wie, to proszę o wiadomość i z góry dzięki wszystkim życzliwym za odpowiedź.

Chętnie dowiedziałbym się więcej na temat warunków pracy panujących w tej firmie. Jakie są plusy zatrudnienia w Mostostal Siedlce?

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Siedlce

• Jak się pracuje w Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
  • Terespolska 12