Opinie o Modalto Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

4/5
Na podstawie 72 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Modalto Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Modalto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modalto Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Mika

Hej, czy macie może poratować numerem do księgowości?

Michal

Widzę że opinie o firmie dobre dobrze to świadczy o pracodawcy... Czy mógłby ktoś napisać ile zarobi kierowca rozwożący meble po Europie...? Oczywiście w Modalto... Dziękuję

EUBEK

Po pierwsze - fabryka jest w Krzywiniu a nie w Nowym Tomyślu. Poza tym o dziwo opinie o firmie pokrywają się z rzeczywistością. Pracuje tam od ponad 3 miesięcy i jestem zadowolony. Praca jest stabilna, umowa o prace, wypłaty dobre i dokładnie takie na jakie się umawialiśmy. Wszystko - warunki, urlopy czy zwolnienia - tak jak być powinno. Dojazdy służbowym autobusem. Atmosfera w miarę OK - to dosyć duża firma, więc wiadomo, że każdy nie da rady lubić każdego, ale nie ma to wpływu na pracę. Kierownicy też znośni.

AM

Ja bardzo prace w tej firmie polecam. Uczciwe i jasne zasady pracy i wynagrodzen, a do tego swietna atmosfera i super meble!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Modalto Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG/MAG
Reno

Firma spoko. Ludzie spoko. Wesolo. Byleby tak pozostalo

Danyjo
@Reno

No jak na razie firma sie trzyma i to calkoem fajnym poziomie

@Reno

Firma zmienia sie ale akurat tutaj jest to zmiana na lepsze. Ja bardzo sobie prace tutaj chwale. Jest stabilnie nawet w tak trudnym roku, pensje poszly w gore. Nie jest to wielka fabryka a klimat jest bardzo dobry.

Danuta
@Anna

Takie właśnie opinie czyta się najprzyjemniej - to naprawdę dobrze, że firma Modalto zmienia się na lepsze. Powiedziałaś, że jest tam stabilnie, nawet w tak trudnym roku. Czy mam przez o rozumieć, iż można liczyć ze strony tego pracodawcy na umowę na czas nieokreślony?

@Danuta

Tak. Wielu z nas ma umowe na czas nieokreslony.

Zwykly

A ja nie polecam pracy. Jeśli chodzi o atmosferę bez zarzutu. Niema się czego doczepić. Sama praca jest fizyczna aż tak ciężka nie jest. Nie polecam firmy pod względem kadrowym. Złożyłem wypowiedzenie z dana data i końcem współpracy. Po miesiącu czekania za świadectwem odbieram list gdzie to firma rozwiązuje zemną umowę z datą 2 tygodnie późniejsza no i w świadectwie oczywiście data 2 tygodnie późniejsza z dopiskiem dni nieusprawiedliwione. Niestety tak się nie robi wiedząc kiedy pracownik był ostatni dzień w pracy a dopisuje się 2 tygodnie dodatkowo w świadectwie. No cóż niespotykalem się z czymś takim. Pozdrawiam

Jejej
@Zwykly

Mysle, ze tutaj w gre wchodza akurat zasady wypowiedzenia. Wyjasniales to w kadrach? W modalto akurat wiekszosc tematow mozna wyjasnic i jakos nie slyszalem ze tutaj ktos prawnikowi krzywde zrobil. A jak juz cos pisze to dodam od siebie ze ja prace tutaj bardzo lubie. Dobra atmosfera, calkiem przyzwoite pieniadze i dobry pieniadz uczciwie placony

ciekawy
@Zwykly

A złożyłeś wypowiedzenie, czy o porozumienie stron? Bo jak to drugie to nie ma się co dziwić skoro z dnia na dzień przestałeś do pracy przychodzić bez słowa wyjaśnienia i żadnego kontaktu. Na porozumienie stron musi zgodzić się pracownik i firma, ale wtedy wystarczy powiedzieć jak jest, każdy jest człowiekiem, więc wszystko da się załatwić - trzeba tylko chcieć. U mnie nigdy problemu nie było jak chciałem tak się zwolnić, tylko trzeba było pogadać

Kondi
@Zwykly

Ta firma zatrudnia ludzi normalnie na normalne umowy o prace. Jestes ubezpieczony, placa za ciebie skladki i podatki, masz urlop i prawo do L4, ale obowiazuja Cie pewne zasady wypowiedzenia. Jak rzuciles robote z dnia na dzien to masz to potem wpisane w swiadectwie pracy. Mogles poprosic o porozumienie stron i napewno nikt by Ci na zlosc nie robil, bo kierownictwo jest fajne i idzie ludziom na reke. Tak wiec kadry zachowaly sie normalnie. A Ty sie gniewasz na firme, bo jest uczciwa, profesjonalna i dziala zgodnie z prawem.

Karol

A kierownik ile może zarobić ? Macie awanse wewnętrzne ?

Jejej
@Karol

Z tego co wiem to tak od 4k w gore, ale to juz zalezy od tego co umiesz. Awanse sa.

Karol

Firma godna polecenia. Dobre zarobki, stosunek kierownikow i szefowej do ludzi bardzo dobry. Praca w akordzie, ale policzony jest bardzo uczciwie i pracuje sie na niego samemu. Czasami troche brakuje miejsca, ale nie raczej nie jest problem.

Syla

Nawet gdybym chciala sie czepiac, to niczego zlego o tej firmie nie moge powiedziec. To naprawde firma, w ktorej lubi sie pracowac. Dobrze, ze zla passa Chlapowskiego zostala przelamana.

Mirosław
@Syla

Jak długo już pracujesz w Modalto? Powiesz mi coś na temat zarobków? Jestem ciekaw jakiej pensji może tu oczekiwać nowy pracownik, mam nadzieję że wiesz coś na ten temat. :)

Syla
@Mirosław

Ja pracuje 2 lata. A pensje sa rozne w zaleznosci od stanowisk (produkcja, biuro, magazyn). A jakie stanowisko Cie intersuje? Postaram sie wtedy napisac cos wiecej :)

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat firmy Modalto Sp. z o.o. w miejscowości Nowy Tomyśl, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Mack

Zakład produkcyjny jest w Krzywiniu. Firma dosyć młoda ale naprawde fajna. Mam nadzieje ze nie zmiecie jej chinski wirus.

@Mack

Nie taka juz mloda. Ja juz pracuje ponad 2.5 roku. Ale z tym, ze atmosfera jest bardzo dobra sie zgadzam.

Dobra firma z szacunkiem do ludzi. Uczciwa.

Szar

A czy macie w fabryce w Krzywiniu fundusz socjalny?Czy pracują tam ludzie ze Śremu?Czy macie płacone za dojazdy?

Waldi
@Szar

Kilka osób jest ze Śremu. Firma zapewnia dojazd z kilku miejscowosci, ale nie wiem jak jest ze śremem. Ogolnie to bardzo ludzka firma, a szefowa zawsze pracownikowi pomoze i stara sie aby ludziom bylo dobrze, wiec warto zapytac i napewno cos sie uda ustalic

Ciekawy
@Waldi

No ciekawe jak Wam pomogla?

Waldi
@Ciekawy

Mnie pomogla. Mialem problem ze zdrowiem corki i okazala wiecej serca i pomocy niz najblizsza rodzina. Dla mnie to znaczylo bardzo duzo

EwaP
@Ciekawy

Mnie tez pomogla i byla to bardzo duza pomoc to dobry czlowiek jest

D
@Ciekawy

Mi zone ratowac pomaga. Nie tylko pieniedzmi pomogla ale i duzo czasu dala

Kris

Bylem, widzialem, sprobowalem. Po pierwszych dniach w firmie moge w pelni potwierdzic, ze opinie o firmie sa takie jak powinny byc. Praca naprawde fajna.

Dawid

Takie informacje to nie przypadek , po prostu to jest bardzo dobry pracodawca i oby więcej było takich firm.

Arni

Czy praca jest w akordzie, ile można zarobić na tapicerni i w jakich godzinach pracujecie?

Darex
@Arni

Praca jest akordzie ale akord jest naprawde dobry i nie jest trudno go wyrobic. Na poczatku zawsze troche akord podciagaja wiec nie trzeba sie martwic a potem przy uczciwej robocie mozna zarobic 6 -7 tysiakow. Praca jest na 2 zmiany od 6 do 14 i od 14 do 22 ale jak jest cos waznego to nigdy nie ma problemu zeby sie z brygadzista dogadac i chodzic na jedna

Arni
@Darex

Pracowałem w euroline i czy tam jest coś podobnego na tapicerni czy bardziej skomplikowane?

Darek
@Arni

Podobnie - tylko atmosfera lepsza i duze lepsze dla tapicera normy

Krzysiek

Ja ostatnio byłem tam na rozmowie i przyznam ze jestem bardzo mile zaskoczony :)]

@Krzysiek

A na jakie stanowisko chcesz iść?

Darex
@Szar

Ja polecam tapicernie. Dobry pieniadz. Chwila na wdrozenie, ale jest dobrze.

Szar

A macie fundusz socjalny w Krzywiniu?Czy może jakieś dodatki na święta,wakacje?

Szar

Witam.A jak wygląda teraz z umową w tych trudnych czasach?Na tapicerni ile idzie zarobić?Na jakich działach jest akord?

@Szar

Nic sie nie zmienilo. Firma calkiem dobrze poradzila sobie i umowy o prace sa jak byly, pensji ani godzin nam nie obcinali. Akordy sa na tapicerni i szwalni. Kasa na tapicerni do wyciagniecia jest calkiem dobra i jak jestes dobry to i siodemke i wiecej zarobisz. Normy wygorowane nie sa, wiec sie da. Atmosfera i ludzie tez w porzadku.

@Marek

A czy macie może fundusz socjalny?Czy pracują u was ludzie ze Śremu?Macie zwracane za dojazdy?

W fabryce w Krzywiniu pracuje sie dobrze. Jest spokojnie, ludzie fajni i kasa bardzo ok.

Dario

Dzien dobry. Widzialem, ze firma szuka tapicerow. Warto?

Tomcio
@Dario

Warto. To jest naprawde przyzwoita firma, a tapicernia i szwalnia maja dobrze. Stolarnie zreszta tez

Ewwwa
@Dario

Ja szukasz normalnej pracy w normalnych warunkach i zdrowej atmosferze to warto. Bywaja gorsze dni ale ogolnie jest naprawde spoko

dawidko
@Dario

Ja tam polecam. jak lubisz tapicerowac anie tylko obijac na akord to robota naprawde super i ludzie tez fajni

Zostaw merytoryczną opinię o Modalto Sp. z o.o. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Modalto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Modalto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modalto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 13 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Modalto Sp. z o.o.
  • Długa 2 lok. 7