Opinie o Brainhub Sp. z o. o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brainhub Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Brainhub Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brainhub Sp. z o. o. w Gliwice

Asia Nowy wpis

W ogłoszeniu dla Office Managera jest napisane, że występuje okazjonalna praca zdalna. w jakich przypadkach jest możliwa? niestety przyznam, że do biura mam troszkę daleko, spełniam wymogi ale codzienny dojazd byłby raczej męczący

Kandydat Nowy wpis

@Pracodawca, czy w firmie jest możliwość zmiany formy zatrudnienia w trakcie pracy, konkretnie z UoP na B2B lub odwrotnie? Ostatnio z roku na rok warunki dla przedsiębiorców coraz gorsze i nie wiadomo, co się będzie zaraz bardziej opłacać

@Kandydat

Zastanawia mnie dlaczego mogłyby być co do tego jakieś przeciwskazania? Obserwuje od jakiegoś czasu ofertę dla juniora devopsa i w niej jest napisane dla przykładu ze idziesz na b2b lub uop. czemu w trakcie zatrudnienia mógłby być z tym jakiś problem?

AP Nowy wpis
@Kandydat

Tak, w trakcie pracy można zmienić formę współpracy.

Napisali niżej, że widełki to jedno, ale ostateczna stawka zależy od indywidualnych kwestii. No okej, w ogłoszeniu na regular IT Project Managera podali stawkę na umowę 11 900- 14 900. A miał ktoś tak, że mniej zaproponowali ostatecznie? I czy do tego dochodzą jakieś dodatki, jeśli chodzi o kasę? Bo nie wiem, czego się spodziewać tak szczerze.

Aga

Hej! Przy zatrudnieniu proponujemy stawkę dopasowaną do umiejętności i doświadczenia, ale jest to kwota zawierająca się w widełkach podanych w danym ogłoszeniu :) Jeśli zdarzy się, że podczas rekrutacji umiejętności kandydata będą pasowały raczej do niższego seniority, a my będziemy poszukiwali też osób z mniejszym doświadczeniem, wtedy proponowana stawka może być niższa. W takiej sytuacji zawsze przesyłamy kandydatowi konkretny feedback dotyczący procesu rekrutacyjnego i uzasadnienie decyzji. Ma się rozumieć, że jeśli zatrudniona osoba rozwinie swoje umiejętności już w trakcie współpracy, proponujemy podniesienie poziomu seniority (np. z regulara na seniora) oraz podwyżkę wynagrodzenia. Co do dodatków płacowych, nie oferujemy premii, dlatego zależy nam na tym, aby proponowane stawki wynagrodzenia były satysfakcjonujące :)

Amanda
@Aga

A czemu ta premia nie jest proponowana? Ciekawi mnie ta strategia motywacyjna. :D jak inaczej ją zatem podbijacie? Widzę, że w kontekście długookresowym są rzecz jasna awanse, a co w krótszych terminach?

Misia

Tak jak wspomniano w jednym z wątków faktycznie stawki przy każdym ogłoszeniu są podane a przynajmniej w postaci widełek. Widziałam, że spec od kontentu może zarobić od 5,9 do 8,2 tys brutto przy UoP. Oferta mnie zainteresowała, bo jest w pełni zdalna. Mógłby ktoś proszę omówić rozbieżność w widełkach? Oraz czy każdy dostaje Maca? Nie ma szansa na czegoś z Windowsem? :D

@Misia

Hej! Podane widełki pokazują aktualnie możliwy zakres stawek w danej roli. Ostatecznie proponowana kwota zależy zawsze od doświadczenia i umiejętności kandydata, które sprawdzamy w procesie rekrutacyjnym. A jeśli komuś zależy na komputerze z Windowsem, to o ile nie będzie przeciwskazań w zakresie narzędzi używanych na danym stanowisku - nie ma problemu :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
K.

Brainhub w głównej mierze stawia na rozwój zarówno całego organizmu, jak i każdego pracownika z osobna. Poza oficjalnymi sesjami knowledge-sharingowymi, czy DevDuckami codziennie można zdobywać wiedzę z każdego obszaru działania BH. Bardzo doceniam wszechobecną chęć niesienia pomocy - niesamowicie otwarci i kompetentni gracze z każdej gałęzi. Atmosfera świetna (ciężko o lepszą w podobnych firmach) i wspaniali ludzie - BH tętni życiem w pracy i poza nią. Dodatkowo nie spotkałem się z tak profesjonalnym procesem rekrutacyjnym, jak tutaj - pokrył wszystkie tematy, rozwiał wszelkie wątpliwości i decyzja jest tu podejmowana w kilka mrugnięć. Zdecydowanie polecam!

Małgorzata
@K.

Wow brzmi jak praca marzenie, ale nie poruszyłeś ważnej rzeczy, a mianowicie zarobków. To też jest na zadowalającym poziomie? Podasz jakieś widełki jeśli oczywiście możesz?

K.
@Małgorzata

Zarobki są bardziej niż zadowalające i cały czas weryfikowane, by pozostawały konkurencyjne. Stawki są również jawne, więc można sprawdzić "za ile" pracujemy przy każdej ofercie pracy w BH. ;)

Poszukuję zatrudnienia na Marketing Manager. Brainhub Sp. z o. o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Aga

Hej! W Brainhubie oferujemy 3 rodzaje współpracy: umowę o pracę, umowę zlecenie (dla studentów do 26 r.ż.) oraz kontrakt B2B. Podczas każdej rozmowy rekrutacyjnej przedstawiamy dostępne opcje i odpowiadamy na związane z nimi pytania, po to, aby dołączająca do naszego teamu osoba podjęła najlepszą dla siebie decyzję. Jeśli masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniej dla siebie formy współpracy, chętnie pomożemy :)

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Account Manager w firmie Brainhub Sp. z o. o.? Jak oceniacie jego przebieg?

Aga

Odpiszę informacyjnie, ze strony zespołu rekrutacyjnego :) Proces rekrutacyjny na Key Account Managera składa się z 3 etapów: 1) rozmowy z jedną z naszych rekruterek (Magdą lub Karoliną), podczas którego możecie dowiedzieć się więcej o Brainhubie i o samym stanowisku, opowiedzieć o swoim doświadczeniu i oczekiwaniach co do współpracy, a także zamienić kilka zdań w języku angielskim, 2) zadania rekrutacyjnego, 3) rozmowy z Mattem, COO Brainhuba i Moniką, Business Development Manager w naszym zespole, którzy odpowiedzą na ewentualne pytania i opowiedzą Wam więcej o roli KAMa z perspektywy Growth teamu :)

Justyna
@Aga

A czy jest możliwa zdalna rozmowa rekturacyjna?

@Justyna

Hej Justyna! Jak najbardziej, prawie od początku 2020 roku każda rozmowa rekrutacyjna u nas jest przeprowadzana w formie video calla :)

Emilia
@Aga

ktos wyzej pisze o 3 etapach, ale chyba zdalnie to tylko pierwsza rozmowa taka jest? na dwie pozostale pewnie trzeba do biura się udac?

@Emilia

Hej! Liczba etapów jest różna w zależności od stanowiska, na które rekrutujemy, ale tak - w przypadku KAMa były to 3 etapy. Całość procesu rekrutacyjnego przeprowadzana jest zdalnie (chyba, że kandydat będzie chciał na jakimś etapie udać się do biura, wtedy oczywiście zapraszamy :) ).

Lidia
@Aga

Widziałam info, że od początku pandemii doszło do was aż 30 osób. W najbliższym czasie planujecie tworzyć kolejne stanowiska?

@Lidia

Cześć! Jak najbardziej, ciągle rekrutujemy :) Teraz aktywnie poszukujemy przede wszystkim osób na stanowiska: Business Analyst, DevOps Engineer, regular/senior JavaScript Developers, UX/UI Designer. Więcej otwartych rekrutacji znajdziesz na https://brainhub.eu/careers/ :)

Emilia
@Aga

a powiedz mi, czy mimo ze pandemia sie poodbno skonczyla jest szansa na tych staowiskach zwiazanych z IT pracy zdalnej lub hybrydowej ?

Mateusz Brainhub
@Emilia

@Emilia Przepraszamy za tak późną odpowiedź, wiadomość nam gdzieś umknęła. Tak, oczywiście. Większość z nas pracuje zdalnie, ale jeśli ktoś ma potrzebę jest mile widziany w biurach w Gliwicach i Wrocławiu :)

M.

Cenię Brainhub przede wszystkim za to, że daje duże możliwości rozwoju - zarówno w ramach swojej roli, jak i szerzej - poza nią. Elastyczne podejście, płaska struktura, fajna atmosfera to też duże plusy. No i pracują tu naprawdę fajni ludzie! :)

Polecam :)

Brainhub to dobre miejsce dla osób, które lubią się rozwijać w wybrany przez siebie sposób. Firmę cenię za elastyczne podejście do pracownika oraz ścieżki rozwoju. Wydaje mi się, że to ogromna wartość u pracodawcy.

Magda

Czy w firmie były jakieś redukcje etatu?

A.
@Magda

Nie było, dodatkowo od początku pandemii do firmy dołączyło ok. 30 osób.

Szymon

Brainhub daje bardzo dużą możliwość rozwoju swoich kompetencji, która jest również dość elastyczna, gdyż każdy może rozwijać się bardziej w rzeczach frontendowych, backendowych lub devopsowych w zależności od predyspozycji i preferencji. Projekty są ciekawe i zróżnicowane. W firmie jest też grono specjalistów, do których można się zgłosić z każdą sprawą: programistyczną lub HRową :). Jest też budżet szkoleniowy, który można wykorzystać na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności.

TG

Polecam tę firmę, najważniejsze zalety moim zdaniem to: - doświadczony team, - płaska struktura, - brak przerośniętego managementu, - dobra komunikacja z klientami, - focus na rozwiązywanie problemów, - duże możliwości rozwoju w wielu obszarach, niekoniecznie związanych z moją formalną rolą, - realny wpływ na kształt firmy, jeśli tylko ma się chęci i dobre pomysły, - niezłe stawki.

A.

To co najbardziej cenię w Brainhubie, to że nie przeszkadza ludziom w pracy :)) Działające tu procesy mają sens, nie wypełnia się na siłę tysiąca niepotrzebnych tabel i nie wymyśla calli, które mogłyby być mailem. Dużym plusem jest też naprawdę zgrany zespół, który został taki nawet przy pracy stuprocentowo zdalnej.

Rado

Brainhub mocno stawia zarówno na indywidualny rozwój pracowników jak i całej organizacji. Jeśli chcesz się uczyć nowych rzeczy, to w BH jest od kogo + każdy pracownik ma budżet na szkolenia zewnętrzne. Elastyczny czas pracy, remote-first, super wartości organizacji (które są odczuwalne na codzień) i ludzie, z którymi rozmawia się nie tylko o tabelach i wynikach :)

Mateusz

Złego słowa nie powiem. Mega fajni ludzie, projekty spoko i atmosfera. Otwarci i słuchajacy szefowie - najlepsze miejsce w jakim pracowałem do tej pory.

Olga

Po niemal roku pracy, najbardziej w Brainhubie podoba mi się to, że mogę brać pełną odpowiedzialność za swoją działkę. Jeśli mam jakiś pomysł, chcę coś przetestować, mam na to zielone światło. Jednocześnie w teamie się wspieramy, razem szukamy rozwiązań. Poza tym Brainhub to fajni ludzie :) Po prostu super miejsce do pracy dla osób ambitnych, które lubią się uczyć i chcą, żeby ich praca niosła jakąś większą wartość.

pk

najlepsza firma w mojej 12-letniej karierze. szczerze polecam - kultura top, możliwości rozwoju top, work-life balance top.

Jasiek

Jeśli chcesz się rozwijać, to Brainhub jest dla ciebie. Może brzmi to jak wytarty frazes, ale serio tak jest - przez niecały rok, od kiedy tu jestem, nauczyłem się tonę nowych rzeczy i zmierzyłem się z toną innych, w których wcześniej nie czułem się najmocniejszy. Pomaga w tym przyjazna atmosfera pracy i otwarte nastawienie innych: kiedy potrzebujesz pomocy, zawsze możesz na nią liczyć, a jednocześnie za każdym razem masz naprawdę dużo swobody. To bardzo motywujące połączenie.

Full stack Developer

Rodzinna atmosfera, płaska struktura organizacyjna, ludzkie podejście do pracownika przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu.

Mateusz

Najbardziej imponujące jest profesjonalne podejście do każdego aspektu pracy: onboarding, warunki pracy, zarobki, rozwiązywanie problemów, spotkania etc. Brainhub zatrudnia utalentowanych ludzi, którzy mają taki sam mindset: ambicja, ciągły rozwój i szukanie najlepszych dostępnych rozwiązań. - płaska struktura organizacyjna - każdy głos ma tutaj znaczenie; możesz zaproponować dowolną zmianę lub usprawnienie, nawet na poziomie organizacyjnym - zespół na którym można zawsze polegać - możliwość rozwoju w wielu dziedzinach, nie tylko w mojej podstawowej specjalizacji

Zostaw merytoryczną opinię o Brainhub Sp. z o. o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Brainhub Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brainhub Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brainhub Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brainhub Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Brainhub Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brainhub Sp. z o. o.
3.5/5 Na podstawie 73 ocen.

Brainhub Sp. z o. o.