Opinie o Step Records Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Step Records Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Step Records Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Step Records Sp. z o.o. w Opole

Pracę w Step Records zacząłem od praktyki studenckiej. Pracownikiem jestem od 2 miesięcy. Zarząd prowadzi otwarty dialog z pracownikami. W biurze panuje świetna atmosfera co pozytywnie wpływa na jakość pracy. Wymagania co do pracownika i delegowane zadania są w pełni zrozumiałe. Firma szanuje i docenia swoich pracowników.

Damian

W Step Records odbywałem praktyki, z których jestem bardzo zadowolony. Etyka pracy i zadania mi powierzone spełniły moje oczekiwania, wpasowały się w zakres moich kwalifikacji oraz rozwinęły mnie w tym na czym najbardziej mi zależało - projektowaniu graficznym. Do tego dołożyć trzeba świetną atmosferę w zespole, wszyscy byli pomocni, uprzejmi i komunikatywni. Jeśli ktoś szuka miejsca do odbycia praktyk i wyniesienia z nich cennego doświadczenia, zdecydowanie mogę polecić tę firmę.

Mateusz Nowy wpis

Praktyki w Steprecords, wspominam bardzo dobrze, bardzo dobry oraz kompetentny zespół do pracy, mogłem nauczyć się wielu przydatnych rzeczy które przydadzą mi się w przyszłości na rynku pracy, w następnym roku napewno się zgłoszę. ;)

Damian Nowy wpis

Paweł Nowy wpis

Jaka umowa obowiązuje w Step Records Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Step Records sp. z o.o. Nowy wpis

Decydując się na nawiązanie współpracy z kandydatem jesteśmy w tym temacie elastyczni. Nawiązanie współpracy odbywa się na podstawie różnych umów w zależności od tego czy kandydat jest uczniem, absolwentem czy osobą poszukującą pracy zarejestrowana w urzędzie pracy. Mamy pracowników, którzy rozpoczynali współpracę od praktyki zawodowej, praktyki studenckiej czy stażu. Najczęściej zawieranymi umowami na okresie próbnym to to umowa zlecenie, umowa o pracę lub umowa o współpracy B2B.

Widać, ile ma opinii.

logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Łukasz

Skończyłem właśnie trzymiesięczny okres próbny. Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie. Świetna atmosfera i duże możliwości rozwoju.

Jaka jest kultura pracy w Step Records Sp. z o.o.?

MrPraktykant

Odbyłem praktyki w "New Step Studio" w Krakowie i jestem bardzo zadowolony. Bardzo miła atmosfera, dzięki której przychodziłem do studia z uśmiechem na twarzy i nastawieniem na dobry czas, a nie tylko na "odbębnienie" praktyk. Zajmowałem się montowaniem rolek na Instagram oraz realizacją nagrań. Zrozumiałem również jak istotna jest komunikacja między realizatorem, a artystą oraz jej integralny wpływ na końcowe dzieło całego utworu muzycznego. Podsumowując - bardzo dobre miejsce do odbycia praktyk dla ludzi, którzy mają muzykę we krwi.

Studenciak

Bardzo miła i luźna atmosfera, co sprzyja lepszej współpracy w studiu. Realizatorzy posiadają dużą wiedzę techniczną. Bardziej props niż hejt.

gosc

Ten facet z Wesołej 24 nie ma pojęcia o nagrywaniu. Najpierw inny z innego studia nagrań w Lublinie kazał głośno śpiewać, bo nagrywał na podglądzie, że aż były z tego fałsze, natomiast ten facet, z tego studia nagrań miał tak zły sprzęt do nagrywania i obróbki wokalu, że gdy były zgrzyty to on zmiażdżył cały wokal, że aż wyszła prawdopodobnie inna barwa głosu, bo pokazywał wokal, a byl zupelnie inny po jego obróbce... Oni powinni obydwaj zwinąć manatki... Tamto studio nagrań - pierwsze bez nazwy, rozpisane o nagrywaniu na podglądzie to była Szkoła Rocka, Rock Music School w Lublinie, a ten drugi z nazwą to wiadomo, że Wesoła 24 Lublin... Obydwaj nie potrafili sprostać wymaganiom wokalisty... Jak można tak wprowadzać w błąd? Normalnie tragedia... Polecam zrobienie studia nagrań w domu, a niż się tak męczyć, denerwować takimi sytuacjami... Nawet detalami, przecież to nie jest jakaś mecyja, żeby się nagrać... A i jeszcze jest jedno studio nagrań w Lublinie, które niesie porażkę, dlatego mówię o domowym studiu nagrań... Chodzi o studio nagrań Bajmu więc Adama Dratha z Lublina: Bracia Studio - Adam Drath. Tam z kolei sprzęt mieli dobry, ale nie pozwolił zmienić jednego słowa przy drugiej próbie nagrania, żenada... Powiedział, że dziękuje i nie będzie dalej nagrywać, żadnych coverów albo dem... On był jakiś agresywny, zarozumiały, jeszcze wsadził na głowę siwą perukę... On nie jest normalny... W Lublinie ludzie mają źle z tym studiem nagrań... A jeszcze czwarty facet z Lublina oferował studio nagrań, a w rzeczywistości nawet nie miał chyba komputera, a chyba tylko laptop, na 100% miał mikrofon taki jak od karaoke... Puste ściany, zwykłe pomieszczenie, bardzo małe... Powiedział, że może dać radę nagrywać... Jak tamci... I się podziękowało... A jeszcze lepsza współpraca była z Piech Studio Lublin. Facet był pijany, gdy się drugi raz do niego zadzwoniło i gadał od rzeczy... Po przesłaniu mu podkładu zachował się źle... Szczęście, że się do niego jeszcze zadzwoniło, mimo tego, że być może on tego wymagał, chociaż nie pamiętam jak to było... Z tym wszystkim... Jeszcze jeden to był taki, że aż wychodził podczas sesji nagraniowej, żeby mnie zobaczyć z ukrycia i się śmiał, zaczął mnie rozpraszać podczas śpiewu, nie uważali tam chyba Disco Polo i w dodatku przez to byli dziwni... W GMik Studio... Później za drugim razem, zrobili nawet kawę i fajnie się rozmawiało, ale za pierwszym razem tragedia... Oceniam ich na plus, ale było ciężko... Opinia...

gosc

Ten facet z Wesołej 24 nie ma pojęcia o nagrywaniu. Najpierw inny z innego studia nagrań w Lublinie kazał głośno śpiewać, bo nagrywał na podglądzie, że aż były z tego fałsze, natomiast ten facet, z tego studia nagrań miał tak zły sprzęt do nagrywania i obróbki wokalu, że gdy były zgrzyty to on zmiażdżył cały wokal, że aż wyszła prawdopodobnie inna barwa głosu, bo pokazywał wokal, a byl zupelnie inny po jego obróbce... Oni powinni obydwaj zwinąć manatki... Tamto studio nagrań - pierwsze bez nazwy to była Szkoła Rocka, Rock Music School w Lublinie, a ten drugi z nazwą to wiadomo, że Wesoła 24 Lublin... Obydwaj nie potrafili sprostać wymaganiom wokalisty... Jak można tak wprowadzać w błąd? Normalnie tragedia... Polecam zrobienie studia nagrań w domu, a niż się tak męczyć, denerwować takimi sytuacjami... Nawet detalami, przecież to nie jest jakaś mecyja, żeby się nagrać... A i jeszcze jest jedno studio nagrań w Lublinie, które niesie porażkę, dlatego mówię o domowym studiu nagrań... Chodzi o studio nagrań Bajmu więc Adama Dratha z Lublina: Bracia Studio - Adam Drath. Tam z kolei sprzęt mieli dobry, ale nie pozwolił zmienić jednego słowa przy drugiej próbie nagrania, żenada... Powiedział, że dziękuje i nie będzie dalej nagrywać, żadnych coverów albo dem... On był jakiś agresywny, zarozumiały, jeszcze wsadził na głowę siwą perukę... On nie jest normalny... W Lublinie ludzie mają źle z tym studiem nagrań... A jeszcze czwarty facet z Lublina oferował studio nagrań, a w rzeczywistości nawet nie miał chyba komputera, a chyba tylko laptop, na 100% miał mikrofon taki jak od karaoke... Puste ściany, zwykłe pomieszczenie, bardzo małe... Powiedział, że może dać radę nagrywać... Jak tamci (usunięte przez administratora) I się podziękowało... A jeszcze lepsza współpraca była z Piech Studio Lublin. Facet był pijany, gdy się drugi raz do niego zadzwoniło i gadał od rzeczy... Po przesłaniu mu podkładu zachował się źle... Szczęście, że się do niego jeszcze zadzwoniło, mimo tego, że być może on tego wymagał, chociaż nie pamiętam jak to było... Z tym wszystkim... Jeszcze jeden to był taki, że aż wychodził podczas sesji nagraniowej, żeby mnie zobaczyć z ukrycia i się śmiał, zaczął mnie rozpraszać podczas śpiewu, nie uważali tam chyba Disco Polo i w dodatku przez to byli dziwni... W GMik Studio... Później za drugim razem, zrobili nawet kawę i fajnie się rozmawiało, ale za pierwszym razem tragedia... Oceniam ich na plus, ale było ciężko... Opinia...

Karol

Co podobało mi się najbardziej: podejście do stażysty bez presji co dawało lepsza efektywność, luźna atmosfera przy której można było czuć się częścią zespołu Czego się nauczyłem: jak obrabiać lepiej filmy/trailery, jak działa zaplecze Step Records, jak działa promocja utworu/preorderu Czy program i zadania spełniły moje moje oczekiwania: zadania były ciekawe i takie których bym się spodziewał na moim stanowisku, dzięki czemu mogłem się wykazać swoimi umiejętnościami

W Step Records Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko szwaczka. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Pablo_02

Cześć Mam okazje współpracować ze StepRecords od ponad 3 lat i jestem bardzo zadowolony Dobra komunikacja i odpowiednie osoby na odpowienich stanowiskach ;0

Amelka

Lepiej nie mogłam trafić. Na początku warto wspomnieć o ludziach, którzy tam są naprawdę świetni. Na każde swoje pytanie otrzymałam odpowiedź. Przez cały okres praktyk czułam się tam super. Zadania przez mnie otrzymane ani razu nie wykraczały poza moje kwalifikacje. Komunikacja bardzo prosta i szybka.Polecam serdecznie.

kiara

Praktyki w firmie Step Records jako grafik przekroczyły moje oczekiwania. Doświadczenie było absolutnie niesamowite. Zespół był nie tylko profesjonalny, ale też przyjazny i pomocny. Atmosfera była inspirującą i umożliwiała kreatywną pracy, która naprawdę przyspieszyła mój rozwój zawodowy. Polecam wszystkim.

Nie polecam pracy w step. Nie obowiązuje żadne ustalone reguły nawet gdy umówisz się na przed podjęciem pracy. Odkąd jest klakier pani cz. To uważa się za właściciela i prezesa w jednym. Jeśli tylko ktoś wytknie jej błędy lub kłamstwa a jest ich bardzo wiele To zwalnia, a gorsze od tego wszystkiego jest to że właściciele się zgadzają na jej głupoty

KMWTW

Rap najlepszej marki

Patrix patrix Grabowski

Jako wytwórnia muzyczna rapowa blokujecie bez podstawy moją piosenke typu remix Serio jeśli macie tak blokować małych twórców muzyki klubowej bo wam nie odpowiada to się nie zdzwie jak stracicie wszystko A to przez swoją glupote . Nie polecam tej wytwórni za dużo się rządzi do małych twórców.....

Zofia

Jakie wynagrodzenie dla młodszego specjalisty ds. marketingu oferowane jest w Step Records? :) Jak realnie wygląda elastyczna forma i czas pracy? Praca jest zdalna, hybrydowa? Można samemu zrządzać sobie wspomnianym czasem pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Step Records Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Step Records Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Step Records Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Step Records Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Step Records Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Step Records Sp. z o.o. napisali 81 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Step Records Sp. z o.o.
  • Dworska 2 lok. 3