Venture Eleven Sp. z o.o.

Opinie o Venture Eleven Sp. z o.o.

Mańka Nowy wpis

zastanawiam się czy asystentki ds. finansowych są może przyjmowane. interesuje się branża już od jakiegoś czasu a w tym przypadku nie widać niestety żadnych ofert w sieci. jest tu może ktoś kto starał się ostatnio o staż czy może nie ma miejsc?

Krystian

Firma nęka ludzi przez telefon - dzwonią i wmawiają, że rozmawialiśmy kiedyś o inwestycjach. Dostałem takich telefonów już kilkanaście w minionych latach.

@Krystian

Z tego co Pan napisał to w sumie nie kłamią ze kontaktowali się wcześniej… ;)

Edyta
@Krystian

A jak często potrafią dzwonić?

M.C. Nowy wpis

Spotkałem się, po namyśle zdecydowałem się, zobaczymy jak wyjdzie

Sylwia Nowy wpis

hej, widzę tu sporo pytań bez odpowiedzi no ale może mi się uda. chciałabym się czegoś dowiedzieć na temat firmy ale od środka. jakie tu stanowiska mają wszystkie do obsadzenia, jak organizacja pracy wygląda i rozliczenie za nią. czy ktoś z zatrudnionych może mi przybliżyć ten temat?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Venture Eleven Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Venture Eleven Sp. z o.o.?

Czy osoby bez doświadczenia maja szanse na zatrudnienie?

Jak się pracuje z ludźmi z Venture Eleven Sp. z o.o.?

Jak się pracuje z ludźmi z Venture Eleven Sp. z o.o.?

Małgorzata

Ktoś wspomniał o dobrych wartościach firmy - co to konkretnie oznacza? Wchodząc na stronę firmy trudno mi to wyfiltrować. Firma prowadzi wolontariat czy coś podobnego?

XXXX

Polecam, zainwestowałam i jestem zadowolona

Bartosz

Jestem bardzo zadowolony, pracuje od wielu lat. Świetna atmosfera, dobre wynagrodzenie ,wartości oraz bardzo profesjonalna grupa doradców. Projekty są dobrze sprawdzane, wychodzą i fajne jest to, że klienci zarabiają na nich i przez to chętnie wracają, więc można wiązać się z tą firmą na wiele lat.

Kris

Jak to mówią kto nie ryzykuje nie pije szampana;) Wiadomo nie wszystko jest dla każdego, są ludzie którzy lubią bezpieczeństwo i 0,5% na lokacie a są ludzie którzy wola większe ryzyko ale i większy potencjał.

lolo

Jak wygląda wynagrodzenie w firmie? I na czym dokładniej polega praca? Zastanawiam się nad złożeniem CV.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Venture Eleven Sp. z o.o.?

Magda

Pozytywna raczej. W większości młoda ekipa, uśmiechnięta.

Nie pracuje już ponieważ przeprowadziłam się do innego miasta ale zdecydowanie polecam! Firma dotrzymuje słowa!

Barbara
@Kasia

To bardzo dobrze, że masz pozytywne doświadczenia z Venture Eleven. Na jakim stanowisku pracowałaś? Powiesz coś więcej?

Krzysztof

Profesjonalna firma!

Zostaw merytoryczną opinię o Venture Eleven Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Venture Eleven Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Venture Eleven Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Venture Eleven Sp. z o.o.?

Venture Eleven Sp. z o.o.