Opinie o Megatherm Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Megatherm Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Megatherm Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megatherm Sp. z o.o. w Opole

Jakiś czas temu w internecie szukali nowej osoby jako główna księgowa. Chcą w ogłoszeniu 5 lat doświadczenia, a jednocześnie dają atrakcyjne wynagrodzenie zależnie od kompetencji. No to jak mam 7 lat doświadczenia, jaką pensję można dostać na pierwszą umowę? Może ktoś na rozmowie był i się podzieli jakie mu widełki zaproponowali :)

Marcin z Łodzi Nowy wpis

Witam, jestem w szoku czytając tę opinie. Nie pracuje i nie pracowałem w firmie, wpisałem nazwę firmy i wyskoczyły te opinie. Powiem tak: jako klient nie jest mi wszystko jedno jak traktuje się pracowników na mojej budowie. Chcę widzieć na fundamencie mojego przyszłego domu uśmiechniętych ludzi, zadowolonych i wyluzowanych. Też pracuje w firmie ale wywalczyliśmy normalne relacje międzyludzkie ( po strajku, sporze zbiorowym i zwolnieniu dwóch dyrektorów, walka trwała 5 lat). Za to również płace, nie tylko za ten beton. Nie zapłace firmie która źle traktuje pracowników. Stoję po stronie zwykłych ludzi, szanujmy się jako POLACY. Pracownik to taki sam człowiek jak kierownik czy dyrektor. Pozdrawiam .

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Megatherm Sp. z o.o.? 3 lutego na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Księgowa. Ktoś z Was aplikował?

Bilt

Na takie pod stołem.

@Bilt

A jak wysoki jest ten stół? ;)

. Nowy wpis
@Dorota

Kawowy

Dorota Nowy wpis
@.

Czyli takie średnie / przeciętne te zarobki czy stół ma wysokie nogi? ;)

Gosh

Hej. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, nie trzeba przechodizć trudnych rzeczy. Ogólnie to nie trzeba dużo . Biorą raczej każdego. Dwa dni później dostałam pięć opinii o ty m jak bardzo nie warto. Że wszędzie lepiej.

@Gosh

A gdzie Ty te opinie dostałaś tak wgl? I jak to się w sumie potoczyło dalej? Dziwne, że biorą tak każdego, może jednak do teraz się coś z tym zmieniło?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Megatherm Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Kilka

Witam niepolecam tej firmy do zatrudnienia atmosfera niemiła są bezszczelni szczegółem szef źle traktoje starszych ludzi krzyczy i źle słowa mówi do ludzi i obiecują że będą zapłaty za urlop a człowiek nawet na niewziol a nie jednego dniai jeszcze stresują pracowników niedziwie się że nikt nie chce tam ludzie iść do pracy nikomu nie życzę tam takiego traktowania zwalniają ludzi bez powodu jeszcze bez trzech miesięcy wypowiedzenia jak człowiek nie skaczyl umowy podpisanej i słyszeliśmy że szef nawet potrafi uderzyć kobiete i jeszcze pracownik harują swoje rejony to jeszcze dokładają tereny które nie należą do nich i jeszcze za to nieplaca i jeszcze każą chodzić na dyżury daj grosze i jeszcze zatrudniają alkoholików a oni nawet nie wykonują swojch obowiązków a płacą im taka sama stawkę a ten co robi dobrze to jeszcze źle

Aa

Ostrzegam !!! Nie polecam tego pracodawcy ( Anny i Przemysława Ś oraz kilku pracowników np: Grzegorza oraz Judytkę ) Atmosfera tam ( biuro przy ZUS ) jest bardzo toksyczna mówimy min o mobbingu, krzykach, zastraszaniu, wyśmiewaniu ( a o wybuchach gniewu Pana Przemysława krążą legendy sama byłam świadkiem wielu z nich jak i również bywały one skierowane na moją osobę np.; po przekazaniu mu informacji która nie była dla niego korzystna krzyczał na mnie, wzywał i obrażał grzecznie to ujmując. Rotacja bardzo duża, w czasie mojej pracy u nich zmieniła się Pani Księgowa, Kadrowa, Pani parująca w sekretariacie i dwoje pracowników administracyjnych oraz koordynator. A błam tam tyko 3 miesiące. Proszę o przemyślenie podjęcia tam pracy.

Bb
@Aa

Pani Magdo N., spodziewałem się, że po nieprzedłużeniu z Panią umowy po 3 miesiącach, będzie Pani rozgoryczona, ale żeby wypisywać takie kłamstwa - tego się nie spodziewałem. Życzę powodzenia, a księgowy, kadrowa, koordynator i cała reszta zwolniona przez Panią - pozdrawiają.

Aaa
@Bb

Do Pani Bb nie nazywam się Magda N. a w momencie w którym tam pracowałam księgowym była bardzo uprzejma Pani ( o czarnych włosach niestety nie pamiętam imienia ) a nie Pan księgowy. A cała reszta jest prawdą i spotkała mnie. Pozdrawiam

Niestety muszę zgodzić się z poprzednikami. Firmy nie polecam. Atmosfera fatalna. Część osób tam pracujących znoszą to ze względu na zarobki- nie wiem czy warto. Kasa to nie wszystko. Permanentna, chorobliwa kontrola pracowników, brak zaufania, ciągłe podejrzenia i oskarżenia. "Prawe ręce" szefa to fałszywe i zakłamane osoby, które tworzą mocno hermetyczne środowisko i pracują każdego dnia na tą fatalną atmosferę. Reszta to PIONKI, bez znaczenia dla szefostwa... Garstka osób, z którymi można zamienić słowo, ktorzy boją się każdego dnia, że zostaną bez pracy. Kompletny brak stabilności zatrudnienia. Jakby szanowni Prezesi zapomnieli, że stabilną i silną firmę tworzą ludzie!

Antahoo

Witam firma jest masakryczna a właściciele nie dość ze kłucące się między sobą to wyrzywają na pracownikach.Mało tego właściciel jest na tyle bezczelny i nieobliczalny ze potrafi nie tylko zgnoic swoich pracowników ale zwyzywać ich i PODNIEŚĆ na nich rękę wiem co mówię...zwłaszcza kobiety maja tam krzyż pański. Sprawa pobicia kobiety trafiła na Policję i do Sądu.Są również niewypłacalni i kłania się tutaj PIP w najbliższym czasie.Jak najbardziej odradzam prace w tej firmie jak i u tych ludzi . Omijać ich szerokim łukiem !!!!!!!!!

Krzysztof
@Antahoo

Podnieść rękę? Sprawa pobicia? Przecież to bardzo szokujące sytuacje, które przytaczasz. Jesteś pewny, że coś takiego mogło mieć w ogóle miejsce w firmie Megatherm? Jestem w ciężkim szoku po tym, co przeczytałem.

@Krzysztof

Potwierdzam, sama byłam świadkiem jak szef rzucił krzesłem przez salę na dole bo przegrali przetarg.

Justyna
@Krzysztof

Megatherm, Ann-Pol, PUW Sp. z o.o. z Wrocławia i cała reszta to firmy Przemysława Ś. On wszystkim rządzi. Wyzywanie i poniżanie ludzi na porządku dziennym. Do sądu z każdym kto nie zrobi tak jak on chce. Sprawdźcie chociażby wykonawców tego nowego biura przy ZUS. Każdego okradł i oskarżył o złe wykonanie by nie płacić i do sądu... Z byłymi pracownikami też spotyka się w sądzie. Nikogo nie rozliczył uczciwie. Omijać z daleka. O tym jego kierowniczku Grzesiu H. to nawet nie warto wspominać. Pożal się boże KANALIA (bo tak o nim mówią w branży)

również była pracownica
@Justyna

Widzę, że tam nic się nie zmieniło. Czasem zaglądam tutaj i ciągle to samo. Każdy kogo poznałam, po pracy w którejkolwiek z ICH firm, jest co najmniej wytrącony z równowagi psychicznej. Ja sama musiałam chodzić do psychiatry. Potwierdzam Grzegorz H. i jego koleżanka z ekipy - Judyta to niezłe ... grzecznie to ujmując - brakuje im kompasu moralnego. Żeby tam pracować też trzeba być ... proszę sobie dopowiedzieć. Niech każdy kto się zastanawia nad praca tam poczyta komentarze. Czy wyplata dalej jest "do ręki ? Bo jak ja tam pracowałam to tak było a ilość 100 złotówek zależała od humoru Przemysława Ś.

Kto wie czy firma nie będzie chciała zatrudniać ?

była pracownica
@Marta

Na pewno :/ rotacja pracowników jest tam ciągła - co 3 miesiące nowi trzeba zastanowić się dlaczego tak tam jest

Justyna
@Marta

Jeżeli interesuje się najniższa krajowa na papierze a reszta w gotówce to jak najbardziej. Przy zakończeniu współpracy pamiętaj, że Przemysław rozliczy się z Tobą wg tego co na umowie. O urlopie zapomnij, nie będzie na niego czasu a jak zgłosisz temat do odpowiedniej instytucji to okaże się, że na urlopie byłaś bo kadrowa wypełniła wnioski za Ciebie... I tak od lat wyzysk i okradanie uczciwych ludzi tam wygląda! Niestety

opinia

Trzeba zastanowić się co dla kogo jest dobre i wszyscy co tu piszą mają swoje racje - złe lub dobre. Na pewno poczytała bym komentarze i wyciągnęła wnioski, ja na pewno w przyszłości będę czytała opinie innych pracownik. Żeby maić rozeznanie, dobrze jest ''usłyszeć'' inny punkt widzenia. Ale muszę przyznać, że ja mam bardzo złe doświadczenia a pracowałam tam dłuższą chwilę.

ktoś
@opinia

Czy zgodziłabyś się zeznawać w sądzie przeciwko szefowi jeżeli doszłoby do sprawy? Czy opowiedziałabyś dlaczego zostałaś zwolniona?

opinia
@ktoś

Witam, ja osobiście nie zostałam zwolniona porostu nie przyjęłam kolejnej oferty - umowy zlecenia i odeszłam. I jestem bardzo szczęśliwa, że to zrobiłam. Bo teraz mam inną pracę, może za gorsze pieniądze ale komfort pracy o niebo lepszy. Musieli cię nieźle(usunięte przez administratora) ( mnie też ale po kilku wizytach u psychologa ma to już za sobą ) Pamiętaj, że oni mają kupę forsy co za tym idzie dobrych prawników. A bez "namacalnych" dowodów np. nagrania to zawsze jest słowo przeciwko słowu. Trzymam za Ciebie kciuki i pozdrawiam

Smerf
@ktoś

Jeśli szukasz świadków sprubuj złapać dziewczyny, które tam pracowały albo pracują . Mobing to najmniejsze przewinienie szefa.... ????

Były pracownik adm-biurowy

Nie polecam a wręcz odradzam pracodawców. W każdej firmie trzeba pracować to jasne (wcześniej 8 lat pracowałam w jednej firmie aż do jej zamknięcie). Ale tam atmosfera jest okropna ( święta trójca z Ju...ką na czele - główny/a mąciciel/ka ). W czasie w którym tam pracowałam była tak duża rotacja, że było to na początku dziwne. Ale z czasem zrozumiałam, że oni na tym bazują zatrudnić nowego i udowodnić iż są niezastąpieni - starzy pracownicy.Potwierdzam również Szef jest agresywny - wyzwiska zastraszanie wyśmiewanie to tam chleb powszedni. Jak również to, że co chwilę dają nowe ogłoszenie ( średnio co 2-3 miesiące ) czyżby przepadek hmm to też powinno dać do myślenia.

LOU

Ktoś może mi napisać czym dokładnie zajmuje się firma i od ilu lat jest na rynku ?

Mały

Ja pracuję od niedawna w Warszawie. zdziwiony jestem tymi opiniami. miesioc temu przyszedlnowy dyrektor . Jest sympatyczny i zawsze sie przpywita i powie dobre słowo. U nas calkiem inna atmoswera. A reszta sie zgadza. Pensja nie jest duża.

Luka

Firma bardzo dobra ale jednocześnie wymagająca i jeśli ktoś sądził, że będzie lekko i łatwo bez wysiłku to się pomylił.

Hella
@Luka

Bzdura. Nie szanują ludzi. Mobbing, wyzysk, umowy śmieciowe. Każdy stamtąd ucieka.

Lawinia

Bardzo niemiło pisać negatywy o byłych pracodawcach ale tej firmie się należy. Nie szanuje się tam ludzi, wyśmiewa się ich (jak widzieliście kiedyś film " DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY", kiedy do firmy wchodzi szefowa i wszyscy biegają jak szaleni- to właśnie idealny obraz tej firmy). Atmosfera w pracy fatalna szef i szefowa między sobą kłócą się i lecą wyzwiska. Podobno jedna z osób,która tam pracowała przede mną potem długo leczyła się psychiatrycznie. Mobbing, poniżanie to drugie imię tej pseudo-firmy. Jeśli macie inne możliwości na rynku omijajcie z daleka. Mają kilka innych spółek każda działa tak samo. NIE POLECAM

Weronika

Dzień dobry, czy możecie podpowiedzieć jakie firma proponuje wynagrodzenie na stanowisku monter? I czy przewiduje premie do wynagrodzenia?

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat przedsiębiorstwa Megatherm Sp. z o.o. w mieście Opole. Czekamy na newsy od zatrudnionych.

Natalia

Uciekaj najdalej jak możesz(usunięte przez administratora) W ogłoszeniach jedna stawka w rozliczeniach druga. Zero szacunku do pracownika. Wyzwiska i ciągłe pretensje. Pan (usunięte przez administratora)uważa, że nie ma ludzi niezastąpionych i owszem ale w dzisiejszych czasach należy się ludziom przede wszystkim godne traktowanie bo rynek pracy jest bardzo konkurencyjny.

Dorota

Sam fakt ciągłych ogłoszeń na olx mówi sam za siebie. O właścicielach krążą w Opolu mało pochlebne opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Megatherm Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Megatherm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Megatherm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Megatherm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Megatherm Sp. z o.o.
  • Łączna 2