Opinie o Hubergroup Polska Sp. z o.o. w Nowa Ruda

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hubergroup Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hubergroup Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hubergroup Polska Sp. z o.o. w Nowa Ruda

Natalia Nowy wpis

Hej, dziś pojawiła się oferta dla kontrolera finansowego. We wskazanych obszarach w treści doświadczenie posiadam. Nie wiem jednak jak dużo go potrzeba aby się zakwalifikować… jak wygląda rozmowa?

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Kąty Wrocławskie. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 8100 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Hubergroup Polska Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

8100 zł brutto czy netto ? Jak netto to zapomij o takim wynagrodzeniu chyba, że jesteś znajomym "królika".

Do dziś już rozmowy normalnie szły i był feedback, że nikt niczego nie pisał? Mam zamiar aplikować na specjalistę kontroli jakości. jest teraz dostępna oferta. wiem, że praca jest na dwie zmiany piszą przy tym o premii wynikowej, zastanawiam się ile może wynieść i czy jest dorzucany dodatek zmianowy?

...

na rozmowie powiedzieli że powiadomią o wyniku rekrutacji - oprócz telefonu o przedłużonej "niby" rekrutacji nie było żadnej informacji o etapie zakończenia itp. A mówili że powiadomią :) .... żenada :)

Krzysztof
@...

A jakiego stanowiska rozmowa dotyczyła?

@Krzysztof

bhp

@Krzysztof

bhp

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hubergroup Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Administrator infrastruktury IT.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno

Zostaw merytoryczną opinię o Hubergroup Polska Sp. z o.o. - Nowa Ruda

• Jak się pracuje w Hubergroup Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hubergroup Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hubergroup Polska Sp. z o.o.
  • Nowa 21
    55-080 Nowa Ruda

Hubergroup Polska Sp. z o.o.