LG Energy Solution

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LG Energy Solution

Mambeppe

Pytanie, czy można liczyć na otrzymanie gwarancji zatrudnienia w przypadku zmiany pracy i obowiązującego okresu wypowiedzenia ?

@Mambeppe

Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z rekruterem. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Liderzy akurat mają bardzo wysokom kultóre a operator ma iść na linie i pracować oraz się podporządkować przełożonemu

Mech
@Paweł

Lider wysoką kulturę he he dobre sobie nie wszyscy ta kulturę posiadają .A po drugie liderem powinien być ten kto zna się na wszystkich i zna maszyny na każdym procesie i moc zastąpić na przerwie napisać do IT a co niektórzy to wyręczają się operatorami i nic ich nie interesuje poza nimi samymi .

@Mech

@Mech Twoja koncepcja Lidera NIE jest słuszna. Zapewne nie masz doświadczenia w zarządzaniu i z tego powodu piszesz to co powyżej. Lider NIE musi znać się na tym wszystkim. Lider powinien umieć zarządzać zasobami (także ludzkimi). Czy muszę znać się na mechanice samochodowej aby zarządzać flotą samochodów? :) Czy muszę znać się na pilotowaniu samolotu, aby zarządzać jego lotem?

Grzesiek
@Nowy

Nie musisz ale powinieneś, znajomość przedmiotowa i kompleksową wiedza działa tylko na twoją korzyść a tam no. Na magazynie pracują liderzy którzy absolutnie za grosz nie mają pojęcia o np. dopuszczalnej nośności, rozmieszczenia prawidłowego frachtu. Kompletnie zieloni jak szczypiorek na wiosnę... Dlatego LG jest zbieranina nam nieudaczników i imbecylii intelektualnych. A twój wpis jest tylko potwierdzeniem że próbujcie się bronić na wszelkie możliwe sposoby...

Tony Bler
@Paweł

Często lecz nie zawsze liderom brakuje asertywności . Jednym zwracana uwaga jest cały czas innym w ogóle . Takie podejście dzieli a nie łączy ludzi . Podzieleni ludzie stają się konfliktowi i zaczynaja sami sobie wypominać błędy co prowadzi do powstawania konfliktów , skonfliktowany zespół jest mnie wydajny i tak dalej i tak dalej .

Tony Bler
@Mech

Zgodzę sie z tym ze lider ze lider powinien znac sie na procesach produkcyjnych jednak moim zdaniem najważniejsza jest cecha byc przywódcą . Dobry lider mający dobry kontakt i dobre relacje z pracownikami zawsze znajdzie ludzi do pomocy ale tu właśnie sie pojawia problem z komunikacja i byciem asertywnym wśród liderów

Nataszka
@Grzesiek

Chcę podjąć pracy z agencji pracy dla Ukrainy ,troszku znajomych tam już pracuje .Praca na cell jako inspekcja czy tam liderzy dobry dla ludzi czy warto pracować prosze o pomocy

@Nataszka

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość i zainteresowanie naszą firmą. Zachęcamy do śledzenia ofert pracy na naszej stronie www: lgensol.pl/oferty. Jeśli coś Panią zainteresuje, prosimy o wysłanie CV przez formularz w wybranej ofercie. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia LG Energy Solution Wrocław

Jestem po rozmowach szkoleniach itd i idę na dział Asembly , jakie tam są premie ? Co konkretnie tam się robi jakie procesy ?

Czego jeszcze nie mam wyplaty na koncie? Jutro Hr pracuje?Gdzie to trzeba zgłosić?

tak

Wypłaty są 5-tego dnia każdego miesiąca. Teraz wypada na piątek, 05.05.2023

Dzień dobry, przypominamy, że termin wypłat wynagrodzeń jest w naszej firmie stały, to niezmiennie 5 dzień miesiąca. :) Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

tydzień po wysłaniu cv zadzwoniła Pani z HR przedstawiła najważniejsze informacje o stanowisku, zapytała się o poziom angielskiego oraz studia i umówiliśmy się na rozmowę online z menagerem która trwała jakieś 30 min. Na koniec rozmowy informacja że w następnym tygodniu zadzwonią z wynikami.

budowa komputera, kroki postępowania przy awarii monitora, co robiłem w poprzedniej firmie, skąd zainteresowanie praca w LG. Po angielsku powiedzieć jak spędzam wolny czas oraz czy wolę pracę w grupie czy solo.

Inżynier

Jestem z branży, ale mam pytanie czy lg es odzyskuje energię z jakoś alternatywnych źródeł??? Nawet małe firmy teraz mają swoje panele fotowoltaiczne lub wiatraki, czy LG ma też takie?

@Inżynier

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za to pytanie. Nasz polski zakład – LG Energy Solution Wrocław – już dziś jest zasilany w 100% energią z OZE. Więcej na ten temat przeczyta Pan m.in. tutaj: https://lgensol.pl/lg-energy-solution-dazy-do-osiagniecia-pelnej-neutralnosci-weglowej-we-wszystkich-zakladach-na-swiecie-do-2025-r/?fbclid=IwAR39yvhW_ASM1jNky2n1FAlxq_pBqScHD4YzjDco8AVhNMySTot2O1BgZ6I Pozdrawiamy słonecznie LG Energy Solution Wrocław

Natka

Dlaczego QA ma takie same kolory jak wizyjni? QA powinno się rzucać w oczy ,mieć czerwoną koszulkę jak to kiedyś było w LG Elektronika. QA ma być widoczne ,a nie zlewać się z innymi.

Wypłaty są zawsze 5tego.

Technik procesu

Cześć, za miesiąc zaczynam prace na stanowisku technik procesu, mógłby ktoś zie wypowiedzieć jak wyglada atmosfera na takim stanowisku?

@Technik procesu

Jakiego procesu? Jaki budynek?

Ulobulo
@Technik procesu

Wszystko zależy gdzie trafisz. Jestem inżynierem i całą pewnością mogę Cię zapewnić że technicy odwalają taką samą robotę jak inżynierowie, często nawet większą a zarabiają mniej i na drabinie awansów mają 2 lata do inżyniera - jak tyle wytrzymasz - życzę powodzenia...

Bzdury
@Ulobulo

Ale bzdury piszesz. Technik większość czasu siedzi na kantynie bądź w ich pokoju. Przychodzą poprawić to co się zepsuło a i tak często nie potrafią tego zrobić albo naprawiają dłużej niż faktycznie jest to wymagane i potrafią bardziej zepsuć niż było. Inżynierem napewno nie jesteś skoro tak napisałeś.....

Anon
@Bzdury

Jezeli macie takich ludzi to proszę ich zgłosić, akurat to co napisał kolega na gorze jest prawda. Lecz dobry technik potrafi zarobić więcej niż inżynier;)

Jaro
@Bzdury

Moja firma robi dla was komponenty , u nas technicy są cały czas przy linii znają się na procesie , pracy sensorach czujnikach , nie oczerniaj technik musi się znać, byłem technikiem awansowałem ale wiedzę jako technik mam ogromną.

Jfkl

Jak mogę sprawdzić ocene roczna? W systemie gportsl czy na hr portalu jest?

dokladnie

Dokładnie! Pracuję w firmie ponad 3 lata, współpracuję z wieloma kierownikami, specjalistami, professionalami z Korei. Młodzi koreańczycy, którzy przylatują do Polski mówią jasno, że przyjechali (usunięte przez administratora)

Poziomka

Żeby wymagać od kogoś znajomości języka wypadałoby najpierw samemu go znać,nie sądzisz?:) Prawda jest,że obywateli Ukrainy jest zdecydowanie więcej i jest to trochę dziwne ale żeby być sprawiedliwa nigdy nie slyszalam,żeby jakiemuś Polakowi odmówili pracy ze względu na narodowość;) wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy mamy prawo do pracy ;) od dawna nie ma już polski w której mieszkają tylko Polacy, czas zaakceptować rzeczywistośc zamiast niszczyć sobie zdrowie na bezsensowna nienawisc. Przykro mi,że nie potrafisz się porozumieć z osobami które mają cie przyuczyć na stanowisko ale może byłoby łatwiej gdyby tak zmienić nastawienie, przestać patrzeć na ludzi jak na wrogow ? Może jednak chętniej by wspolpracowali

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. LG Energy Solution Wrocław jest firmą międzynarodową, łączącą w zakładzie w Biskupicach Podgórnych aż kilkanaście różnych narodowości i kultur. Wielotysięczny zespół firmy tworzą m.in. Polacy, Ukraińcy, Koreańczycy, Niemcy, Kazachowie, Gruzini, Amerykanie czy Czesi. Wierzymy, że różnorodność pozytywnie wpływa na rozwój i pomaga stawać się coraz lepszymi specjalistami w naszej branży. Staramy się wspierać komunikację między pracownikami, dlatego tym bardziej dziękujemy za podzielenie się opinią – pozwoli nam to na zaproponowanie usprawnień. Pamiętajmy, że wojna w Ukrainie wciąż trwa i jest dla naszych sąsiadów, nierzadko również naszych kolegów z pracy, ogromnym obciążeniem. Bardzo prosimy o zrozumienie.

Beata
@LG Energy Solution

Jaka Wojna ? Operacja Militarna i tylko na Wschodzie . A wiekszosc ty pracująca jest z Zachodu Ukrainy . Wiec prosze nie wprowadzać w błąd

Lena

bzdury piszesz ! Na różnych działach jest różnie ale bez przesady. Ludzie jak to ludzie - różnie się zachowują ale uogólniać nie powinieneś.

Bzdury

Nie przesadzaj. Jak uważasz że LG prponuje niskie stawki to pracę możesz zmienić. Ale gwarantuję Tobie że w ,,byle jakim sklepie,, nie dostaniesz wyższej ani przybliżonej stawki jaką gwarantuje LG. Podobne stawki gwarantują firmy takie jak Purina, trochę wyższe UPM.... drzwi masz zawsze otwarte aby wyjść i nie wrócić.

Misisv

Akurat oni się nie przejmą tym że się ludzie zwalniają im o to chodzi .Dużo ludzi teraz poleciało umów nie przedłużali przenosili na inne budynki .Tak może być że Ci co mają stałe umowy tylko zostaną .i może dlatego są podwyzki wstrzymane .Cicho sza już o tej porze były aneksy do umów a teraz nic się nie dzieje .chodzą płoty że elektroda już aneksy ma ale to tylko pogłoski

Red bull
@Misisv

Dokładnie na elektrode nic nie mamy żadnych aneksów nie siejecie farmazonow

Lena
@Misisv

Podwyżki dają jak co roku. Aneksy u nas już zaczęli wydawać. Trzeba kogoś zapytać czy proces zakończyli.

@LG Energy Solution Dzień dobry. Chciał bym się dowiedzieć czy istnieje możliwość zmiany działu technicznego z obecnego na innu. Powód banalnie prosty brak jakiegokolwiek porozumienia z przełożonymi nie pracowali na tym procesie co jestem a udają że wiedzą wszystko najlepiej. Przed połączeniem w nowe struktury było ok teraz to już ten dział tonie po fuzji i otrzymaniu nowych przelozonych. Rozmowa na temat zmiany działu była ale się nie zgodzili na przejscie. Praca z nimi już nie sprawia mi przyjemnosci i chciał bym zmienić dział na inny. Pytanie brzmi czy jest możliwość zmiany działu bez zgody moich przełożonych???

Dzień dobry, czy kontaktował się Pan z Działem Kadr w tej sprawie? Kwestie zatrudnienia należy wyjaśniać właśnie tam. :) Można przez maila: payroll@lgchem.com. Pozdrawiamy serdecznie LG Energy Solution Wrocław

@LG Energy Solution

dlaczego kasujecie wpisy ludzi? jakim prawem?

@ja

Dzień dobry, Uprzejmie prosimy o niepowielanie niepotwierdzonych/ fałszywych informacji na temat firmy, używanie wulgaryzmów, obrażanie innych użytkowników forum czy przywoływanie danych osobowych pracowników lub klientów firmy. Wszystkie wiarygodne informacje dotyczące wewnętrznych procesów można potwierdzać bezpośrednio z przełożonymi oraz departamentami odpowiadającymi za konkretne obszary biznesowe. Kwestie związane z zatrudnieniem wyjaśnia zespół HR. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego. W naszej firmie znajdziecie opiekunów HR odpowiedzialnych za każdy obszar produkcyjny. Kontakt do nich zamieściliśmy m.in. na tablicach informacyjnych na terenie naszego zakładu. Pozdrawiamy i życzymy spokojnego dnia LG Energy Solution Wrocław

@LG Energy Solution

Wy czytacie to co piszecie, czy lecicie automatem? Gdzie ktoś kogoś obraził, udostępnił dane albo cokolwiek innego?

Starszt

O czym ty piszesz? Nie interesują mnie zarobki pracowników z innych firm. Mam 200 PLN więcej od "zwykłego" pracownika w LG. Starszy ma oczywiście wyższą podstawę ale też i niższą premię.

Garry

Bez zgody twojego kierownika się nie da przenieść. Zagadaj z kierowniczką od biznes HR partnerów albo złap ich dyrektora. Powinni Ci pomóc.

Remik

Nie wszyscy dostali podwyzki

Garry
@Remik

Podwyżek nie dają osobą z niskimi ocenami. U mnie w poprzedniej firmie tak samo robili.

Eeee

Mam pytanie czy na święta wielkanocne dostaniemy jakieś dodatkowe pieniążki ?

Eee
@Eeee

Droga firmo dlaczego kasujecie komentarze? Przecież to prawda ze nie ma bonów na swieta Czy moze.... wstydzicie sie tego? Jest wiele firm ktore nic nie dają

Xyzzy
@Eeee

100zl za dzień

gość
@Eee

na Wielkanoc nigdy firma nic nie dawała. Na Boże Narodzenie daja sporo.

Romek

Witam, Ile zarabia shift leader?

Nina

Da osoby i to kilkanaście osób co nie dostało podwyzek w tym roku bo i tu milion wymówek .ktoś kto przyjdzie z ulicy będzie miał wyższą stawkę niż ktoś kto pracuje np 3 lata

Szanowni Użytkownicy, 21 stycznia 2021 r. LG Chem Wrocław Energy oficjalnie zmieniło nazwę na LG Energy Solution Wrocław. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy (również dla osób bez doświadczenia zawodowego oraz operatorów wózków widłowych) i merytorycznej dyskusji na nowym profilu naszej firmy: https://www.gowork.pl/lg-energy-solution-wroclaw,24035136

??
@LG Energy Solution

Po co zmieniliście nazwę? Podatków nie chce się wam płacić czy jak?

@??

Nowa nazwa firmy odzwierciedla zmiany w strukturze grupy kapitałowej, do której należy nasza spółka. Nasza firma pozostaje tym samym podmiotem prawnym, co założona w 2016 r. spółka LG Chem Wrocław Energy. Zmianie uległa wyłącznie nazwa naszej firmy – wszystkie pozostałe dane rejestrowe, w tym w szczególności numer KRS, NIP, REGON, adres siedziby pozostają bez zmian. Pozdrawiamy!

Szanowna
@LG Energy Solution

Podwójna lub potrójna wartość. 10 linii w setce elektrolitu. Potrójna, tak się starałam ku uciesze kogo. Ludzi niskiej piłki. No przepraszam teraz nie przejdzie za nic. Premedytacją Niemców z zatrudnieniem nomenklatury. Tacy mądrzy tylko bez telefonów 8 h z tanim obiadem. Władza wychowała katastrofę przemysłową. Dobrze że Korea i CBŚ są i nieliczni normalni. Wszyscy to wiedzą i wszyscy bezradni. W Amazonie 5 mln tutaj pewnie ci sami z 50mln trzasną. Błąd był z tą robotą ale wciągnęło. Dobrze , że tak krótko. Odszkodowanie za te buziaki.

Nikt
@LG Energy Solution

Pracodawca proszę się wypowiedzieć na temat tych szarych beznadziejnych naklejek, które niszczą aparaty, co to znaczy, że nie da się ich odkleić a jak już to się zrobi to zostaje klej na aparacie?!

@LG Energy Solution

Wczasy pod gruszą jest to nie sprawiedliwe powinien każdy pracownik dostać niektóre osoby urlop wykorzystały trochę wcześniej bo tak nakazano z góry że w lipcu i sierpniu nie ma takiej opcji . Więc kasa przepada a firmie to pasuje mniej do wydania. Powinien każdy pracownik pracujący w tej firmie dostać bez wyjątku

Również pracownik

Chłopie, uspokój się. Nie było dofinansowań do wakacji - źle. Są - źle. Nie ten termin - źle. Nie tamten termin - źle. Dowóz to pracy - za długo jedzie. Obiad za 4 zł - nie smakuje. Platforma benefitowa - punktów nie mogę wykorzystać w moim ulubionym sklepie na osiedlu. Nie da się was już słuchać. Źle źle źle.

Nikt

Ale nie musisz wykorzystać urlopu w lecie, jak wykorzystałeś w zimie czy wodną 2021r to ok, też dostaniesz.

Jejku

Weź najpierw się doinformuj. Tym co wykorzystali już 14 dni jednorazowo wypłaca również

Konstancja

Wzajemne

Cynick
@Również pracownik

Może kolega weźmie coś na uspokojenie. Źle to przede wszystkim zakładać, że wszyscy ludzie są tacy sami. Kiedyś nie było samochodów, tylko powozy. Ale czy to znaczy, że ktoś kto ma nadal powód, nie może chcieć jeździć samochodem? Rozumiesz Kolego, czy Ty już latasz tylko samolotami? Takie tam zadanie z logiki.

Kingsman
@Również pracownik

Forsa nie mieści mi się w portfelu, a brylantowe buty uciskają ????

Dominika
@Kingsman

Pewnie że się nie mieści. Szczególnie jak źle naliczone wypłaty się doataje! Chyba niezłe zamieszanie w HR mają...

@Dominika

Ja też mam źle naliczona wypłatę. Mimo nadgodzin,wszystkich dni przepracowanych. Zarobiłam mniej niż w lutym ,a tu podwyżka była podobno

@Dominika

Dzień dobry, bardzo prosimy o zgłoszenie wszelkich wątpliwości dot. płac bezpośrednio do Działu HR. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Michalm

Kto wie jakie badania trzeba zrobić jak się chce przyjąć na asembly ?

nick

Ile czasu czeka się na odpowiedz po rozmowie rekrutacyjne czy zostało się przyjętym czy nie ?

Zostaw merytoryczną opinię o LG Energy Solution - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w LG Energy Solution?

Zobacz opinie na temat firmy LG Energy Solution tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 962.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG Energy Solution?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 675, z czego 131 to opinie pozytywne, 171 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG Energy Solution?

Kandydaci do pracy w LG Energy Solution napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG Energy Solution