Deputo Sp. z o.o.

Opinie o Deputo Sp. z o.o.

Łukasz

Ja nie narzekam. Współpracuję z nimi od końca 2019 roku i współpraca jak najbardziej owocna. Robią kawał dobrej roboty i mogę zdecydowanie ich polecić.

Wiktoria
@Łukasz

Ja trochę dłużej bo od początku 2019 ale też jak na ten moment jest wszystko w porządku.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Suuus

Rekrutacja przebiega sprawnie, bez żadnych opóźnień. Pytania standardowe, ale ogolnie nie czuć dyskomfortu, wręcz miło , przyjaźnie.

Rafix

Przyjazna atmosfera, od razu czujesz , że to szanująca się firma. Rekrutacja przebiegła pomyslnie :)

@Rafix

Bardzo miło wspominam rekrutację w tej firmie chociaż minęło już kilka lat. Proces toczy się szybko, sprawnie, od razu wiesz na czym stoisz.

Oby więcej takich firm. Jasno powiedzieli co mogą zrobić. Złotych gór nie obiecali, tylko zajęli się całą sprawą kompleksowo. Jestem bardzo zadowolona i polecam

@Marta

Cieszą mnie pozytywne opinie klientów. Mogę szczerze powiedzieć, że tutaj naprawdę każdy stara się jak najlepiej spełnić swoją rolę.

Marian

Udało nam się odzyskać za ich pośrednictwem pieniądze od Fager Trans. Polecam

@Marian

No to jak od fagera się udało to gratulacje od powercargo też?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo miło, szybko i sprawnie.

Jak miałaby wyglądać moja umowa? Ile chcę zarabiać?

Podejście do pracowników na wysokim poziomie, czujesz się szanowany i doceniony :) I to mi się podoba, cieszę się że zdecydowałam się na pracę tutaj

Manka
@Marcin

Mam takie same odczucia. Cieszę się ze zdecydowałam się na pracę tutaj. Pracuję już dłuższy czas i naprawdę jestem zadowolona tak z warunków współpracy, jak i zarobków.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Deputo Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Manka

Odpowiedz dostaniesz bardzo szybko. Tutaj nie ma zwlekania i czekania, odpowiedzi po miesiącu czy dwóch. jeśli szukają pracownika to szukają, przynajmniej u mnie tak było. Jak ktoś jest zdecydowany do pracy do zaraz, to dostanie odpowiedz jak szybko się da.

Łukasz

Dobry i solidny partner w biznesie, któremu można zaufać.

@Łukasz

Bardzo się cieszę, że firma zbiera tak pozytywne opinie klientów. Ze swojej strony powiedzieć mogę tylko tyle że pracują tutaj naprawdę doświadczeni i solidni pracownicy i zadowolenie klienta jest dla nas zawsze najważniejsze.

Krzysiek

Polecam! Współpraca układa się bardzo dobrze!

@Krzysiek

Jako pracownik mogę tylko cieszyć się z tego, że klienci są tak zadowoleni. Wiem, że nie każdy wystawia tutaj pozytywne opinie, ale przez kilka lat pracy nie spotkałam się żadną reklamacją czy negatywnym postrzeganiem naszej pracy. Zadowolenie klienta jest dla mnie bardzo satysfakcjonujące.

O.

Wiele się nauczyłem pracując w Deputo :)dobra organizacja pracy, wsparcie, możliwość rozwoju. Satysfakcjonujące zarobki - co jest dla mnie bardzo ważne :)

@O.

Również nie narzekam na zarobki. W porównaniu z innymi=, konkurencyjnymi firmami, dają bardzo atrakcyjne warunki i pieniądze zawsze na czas.

andy

Firma jest w porządku, pracowników szanują a to dla mnie dosyć istotny aspekt.

@andy

Dla mnie również, dlatego bardzo się cieszę że tutaj trafiłam. Solidna firma, dająca stabilne zatrudnienie.

Jaska

Polecam pracę w tej firmie. Pracuję już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Jeśli jesteś świeży w branży, zbierzesz pierwsze doświadczenie i wszystkiego będziesz nauczony. Jak masz doświadczenie, dostaniesz od razu dobre stanowisko, samodzielne i nikt nie będzie patrzył ci na ręce. Zdecydowanie polecam.

Agnieszka

Odzyskali kasę od Lewandowskiego z Gorzowa, 2mln w gotowce przed chwila przywiozła Pani windykator. Dziękuję kochani !

M.Krzyw

Udało mi się odzyskać pieniądze za ich pomocą karnie Mogę śmiało polecić. Marian Krzywdzinski

zulla

Wynagrodzenie dobre, warunki pracy również. Pracuje już długo i nie myślę, żeby szukać czegoś innego. Polecam.

Jetka

Pracuję jako windykator. Wiadomo jak to jest z tym zawodem, ale wszystkie niesnaski wynagradza płaca, zawsze na czas, zawsze wszystko się zgadza. Jest podstawa, ale też prowizje i premie.

Bartek

Podejście do klienta na duuuży plus. Polecam!

Firmę Deputo moge polecic kazdemu ktory potrzebuje odzyskac swoja naleznosc od dluznika. W moim przypadku odzyskalem pieniazki po paru miesiacach, wszystko przebiegło jak należy.

Amelia

Z perspektywy klienta, firma Deputo wywiązała się wręcz idealnie! Odzyskałam należność po dwóch miesiącach mimo tego, że nie spodziewałam sie jakiegokolwiek sukcesu w tej sprawie. Gorąco polecam!

Danuta

Szczerze mówiąc - traciłam nadzieje, że kiedykolwiek odzyskam swoje pieniądze. Wszystkie firmy próbujące odzyskać należność niestety nie podołały. Dopiero gdy zdecydowałam się na współpracę z Deputo, uwierzyłam w ich moc! Deputo odzyskało dla mnie pieniądze w stosunkowo krótkim czasie. Dziękuję Państwu.

Po długich walkach i udrękach z dłużnikiem w końcu odzyskałem swoje pieniądze. Żadna firma wcześniej nie wykazała takiej skuteczności i szybkości w odzyskiwaniu należności jak miało to miejsce w Deputo. Polecam deputo w 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o Deputo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deputo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deputo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deputo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 30 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deputo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deputo Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deputo Sp. z o.o.