Deputo Sp. z o.o.

Opinie o Deputo Sp. z o.o.

Drogba

Nie narzekam na współpracę, bo jest naprawdę ok. Ludzie ogarnięci i konkretni.

@Drogba

Dziękujemy za współpracę

Solidna firma, nie mam zastrzeżeń ani nie spotkało mnie nic złego podczas współpracy z nimi.

@Piotr

Hubert

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta. Polecam!

@Hubert

Dziękujemy za zaufanie.

Norge

Wszystko jak najbardziej ok, dobre warunki współpracy.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo miło, szybko i sprawnie.

Jak miałaby wyglądać moja umowa? Ile chcę zarabiać?

Współpracuję z firmą Deputo od dwóch lat i mogę ich polecić. Warto poradzić się ich co zrobić kiedy Klienci zwlekają z zapłaceniem faktury.

@Marcin

Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość.

Kubson161

Jak wyglądają warunki zatrudnienia i atmosfera pracy w oddziale w Warszawie ?

Labb

Zgłosiłem się do nich po tym jak Klienci zaczęli zwlekać z opłacaniem faktur. Załatwili już 70% faktur. Wszystko ogarnięte konkretnie, na bieżąco informują o postępach. Polecam!

Maciek

Współpraca układa się bez zarzutów. Pewna i solidna firma zajmująca się windykacją.

@Maciek

@Maciek

Polecamy się na przyszłość

Zniesmaczony

Odradzam, sprawa toczy się ponad pół roku . Ciągłe zwodzenie za nos i brak konkretnych odpowiedzi kiedy dług zostanie wyegzekwowaniem, jakie są następne planowane etapy windykacji (tych nie ma bo " prawnik nie wyczerpał sądowych możliwości"). Radzę 4 razy się zastanowić przed podjęciem współpracy.

aaaaa
@Zniesmaczony

Witam serdecznie, jeżeli jest możliwość, chętnie poznam szczegóły sprawy. Sama mam inny kłopot z tą firmą i chętnie się skontaktuję w celu określenia wiarygodności działań.

Zleciłem firmie deputo rozprawienie się z dłużnikiem - znaną w branży firmą logistyczną ze świebodzina. Firma nie regulowała płatności od kilku miesięcy. Deputo od razu namierzyło właścicieli i pod groźbą procesu karnego wyegzekwowało należności. Polecam.

Janek
@Marek

Również miałem problem z tym samym spedytorem. Wiem o jaką ci chodzi firmę ze świebodzina. No niestety tam nikt nawet telefonu nie odbiera; na wezwania do zapłaty nie odpisują. Też zlecę deputo windykację, skoro musisz się się udało.

Jakub

Polecam. Działają profesjonalnie

@Jakub

Dziękujemy za współpracę.

Artur

Pełen profesjonalizm i dobre podejście do Klienta. Sprawa załatwiona szybko.

@Artur

Dziękujemy za zaufanie.

Wszystkie formalności załatwiane zawsze błyskawicznie. Współpraca od ponad roku układa się bez zarzutu.

@Andrzej

Agata

Jak dla mnie Deputo to świetna firma windykacyjna. Odzyskali sporą część pieniędzy od dłużników. Zdecydowanie polecam współprace z Deputo.

Kamil
@Agata

Jak się z nimi najlepiej kontaktować? Tel czy mail?

Agata
@Kamil

I tel i mail odpowiedzą, więc jak wolisz :)

Dizz

Firma godna polecenia!

Patryk

Ze współpracy jestem w pełni zadowolony.

Współpraca zdecydowanie godna polecenia. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Kamil
@Marta

Powiesz coś więcej? Rozważam podjąć z nimi współpracę.

@Kamil

No ogólnie jasno określone warunki, dokładnie wszystko tłumaczą, wiesz czego się spodziewać.

Działają dobrze, jasno określone warunki, świetna firma windykacyjna

@Paweł

Panie Pawle, dziękujemy za opinię.

@Deputo Sp. z o.o.

Nie ma problemu, to ja dziękuję za pomoc.

@Paweł

Zapraszamy ponownie. Polecamy się na przyszłość.

PAWEŁ

Odzyskali dla mnie należność od mojego dłużnika. Dzięki nim nareszcie mam swoje pieniądze.

@PAWEŁ

Panie Pawle, polecamy się na przyszłość.

Czy w Deputo Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Zapraszamy do wysłania CV. Wszelkich informacji udzielamy w procesie rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Deputo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deputo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deputo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deputo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 30 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deputo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deputo Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deputo Sp. z o.o.