Opinie o Usługi Hydrotechniczno-Budowlane Hydrobud Sp. z o.o. w Konin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Usługi Hydrotechniczno-Budowlane Hydrobud Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Usługi Hydrotechniczno-Budowlane Hydrobud Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Hydrotechniczno-Budowlane Hydrobud Sp. z o.o. w Konin

Anonimowy

Jak odzyskać pieniądze od tego całego Jacka Budzyńskiego bo mi wisi kasę

Leszek
@Anonimowy

Jak na tom firmę to była najgorsza firma z wypłatami i nie wypłacili do końca bez umowy pracowałem więc lipa

Ksenia Nowy wpis

Cześć. znalazłam ofertę dla montera wentylacji. Jest napisane, że to wyjazdy na Niemcy ale nie widzę co do nich żadnych szczegółów. gdzie się jeździ i na jakie warunki? ktoś pracuje i może polecić chłopakowi aplikowanie?

m Nowy wpis

Jacek Budzyński z Konina to (usunięte przez administratora) jakich mało. Przestrzegam przed współpracą z tą osobą. Człowiek jest bezwzględny - obiecuje, naciąga, manipuluje do samego końca, a na finał nie odbiera telefonów i nie płaci za ciężką pracę. Wykorzystał mojego tatę - emeryta, notorycznie spóźniał się z płatnościami, na koniec nie zapłacił mu w ogóle za kilka miesięcy pracy! Innym pracownikom, którzy lubili tatę i pytali o niego, powiedział, że tata zachorował. Doprowadził tatę do takich nerwów, że faktycznie się rozchorował. Jacek Budzyński - janusz biznesu, nie ma absolutnie żadnych granic i wykorzysta każdą osobę, łącznie z własną córką, by zarobić 100 zł więcej. Wystrzegać się na odległość! Jestem w szoku, że taki prymitywny (usunięte przez administratora) wciąż dostaje jakieś zlecenia i działa na rynku.

Nie rozumiem chyba tego komentarza tutaj stwierdzającego, że podstawa nie jest płacona. Na jakiej zasadzie nie? jak wcześniej się orientowaliśmy z chłopakiem za oferta dla pomocnika glazurnika to było w niej napisane, że to zatrudnienie na umowie o pracę i z opisu dość łatwo to wyglądało „wymagania: teoretycznie żadne”. Tu więcej niż minimalna nie dostanie?

Anonimowy

Jak odzyskać pieniądze od tego całego Jacka Budzyńskiego bo mi wisi kasę

@Anonimowy

Do sądu proponuje Zbywa ludzi także szkoda do niego dzwonić tylko trzeba działać Życzę Jacusiowi z całego serca bankructwa

Dominika

Tzn no wiesz, sam brak sympatii do kogoś nie wskazuje na to, żeby od razu do telewizji go brać, a tak to ująłeś jakby to miał być kluczowy powód. Masz na myśli przy tym jakieś problemy z wynagrodzeniem? O nim pisali na forum. Są jakiekolwiek podstawy do tego, by go nie wypłacić? Jak to na umowie wyglądało?

@Dominika

Tu nie chodzi o brak sympatii tylko (usunięte przez administratora)ludzi z niepełnosprawnościami,brak szacunku do człowieka słabszego ,przeciez ci państwie B żyją z ich pracy W tej firmie nie potrzeba podstaw by nie wypłacać wynagrodzenia

Dominika

Jeśli nie potrzeba to jak taki problem może zostać w takim razie rozwiązany? jakie działania w ostateczności są w takim razie podejmowane?

@Dominika

Czyżby to sam „Szef” firmy Hydrotech lub ktos bliski zadawał takie pytania?dzialania na drodze prawnej są podejmowane bo ileż to można próbować się dogadać...Po dobroci się nie da a człowiek po to chodzi do pracy żeby mieć na chleb prawda czy się mylę??

Dominika

Ano fakt to ja tam nie wiem, po prostu ciekawa byłam. teraz widzę pełno ogłoszeń tu wisi. ludzie mimo wszystko aplikują i się zatrudniają? wiadomo ile mniej więcej najdłuższy staż pracy tu wynosi przy tych opiniach, które piszecie?

@Dominika

Czasem jest tak ze pracujesz w jednym budynku pare lat pod różnymi firmami i przychodzi taki Hydrotech,Hydrobud,ewenement,czysty kącik i jakie tam jeszcze Budzynscy firmy maja....i jesteś w szoku ze O wynagrodzenie musisz się prosić ,kasy za niewykorzystany urlop nie dostajesz Taki mamy kraj-istny raj dla krętaczy A o swoje uczciwie zarobione pieniądze warto walczyć

Leszek Nowy wpis
@Anonimowy

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Usługi Hydrotechniczno-Budowlane Hydrobud Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Poszukuję murarza z niemieckim.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Usługi Hydrotechniczno-Budowlane Hydrobud Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Widzieliście może te opinie z czerwca zeszłego roku odnoszące się do jakiegoś braku wypłat oraz jakichś sprawach w sądzie? Możliwe, że to zostało ostatecznie rozwiązane? Pokazała mi się dawniejsza oferta w sieci dla kogoś do sprzątania i ciekawią mnie szczegóły odnośnie warunków. Czy więc każdy miewał podobne problemy czy to zależy od lokalizacji i innych czynników? Firma miała gorszy okres? A teraz jaki ma?

Czysty

Za brak wypłat sprawa zgłoszona do PiP-u,ta intytucja stwierdziała naruszenie zasad i przywaliła karę. Teraz sprawa idzie do sądu o wypłatę zaległego wynagrodzenia. 4600zł,firma jest mi winna także mam nadzięję,że wkrótce będzie sądowy nakaz zwrotu pieniędzy :-). Poźniej komornik ,albo sprzedam komuś dług i niech ta osoba się martwi ,a z tymi firmami nie chcę mieć wiecej wspólnego. Początki były ok wypłaty w terminie ,z czasem zaczeło się przedłużać i potrzeba było kilku telefonów aby wynagrodzenie wpłyneło na konto,póżniej coraz dłuższe opóźnienie z wypłatą. Tutaj był mój błąd ponieważ powinienem natychmiast skończyć pracę dla nich. Także przestrzegam wszystkich przyszłych i obecnych pracowników szkoda zdrowia czasu na pracę dla tych firm. Nie polecam,bardzo złe wspomnienia z nimi mam.

M.

Jacek Budzyński z Konina to (usunięte przez administratora) który nie ma skrupułów wykorzystywać ludzi. Nie płaci, kłamie, mówi, że przelew będzie za kilka dni po czym znika. Zakłada kolejne spółki, wygrywa kolejne przetargi i sytuacja się powtarza. Takie rzeczy tylko w Polsce. Facet ma pieniądze, córeczka jest na studiach w Trójmieście. Współczuję jej serdecznie okropnego ojca.

@M.

Nie polecam wszystkim tej firmy Pan Jacek nie wypłaca pieniędzy na poczontek pszez 3miesionce wypłacał później zaczął (usunięte przez administratora) na wypłacie a ostatni miesionca nie wypłacił wcale zgłosiłem to do prokuratury za wyłudzanie niech Pan Jacek pamięta ze karma wraca

Firmy Jacka i Eweliny Budzynskicj(Hydrotech,Hydrobud,ewenement,luz-błysk)nadają się do zgłoszenia do prokuratury lub „sprawy dla reportera”Dziwie się ze ci ludzie mogą normalnie spać biorąc pod uwagę ile ludzi ich nienawidzi i z całego serca zycZy im wszystkiego najgorszego

GOSIA

Nie polecam ! P. JACEK to (usunięte przez administratora) nie wypłaca wynagrodzenia, zbywa ludzi że czeka na przelewy i mówi że jest zmeczony musi zjesc obiad a nie oddzwania firma dno.. !!!!

@GOSIA

Ty serio mówisz? Bo widzę, że oferty pracy jakieś mają, to jak to jest że nowych chcą zatrudnić?

@Emilia

Nie obsadzili ludzi wygranych przetargów w Gdyni. Więc firma upadła albo już upada. Pytałam znajomych w Koninie, firma jest znana z nie szanowania swoich pracowników, unikania kontaktów nie wypłacania na czas wypłat a ostatniej wcale. Jeden wielki wał

@GOSIA

no właśnie mnie to zastanawia... skoro podobno są z tego znani to czemu ludzie tu przychodzą i pracują? z czego wynika ta motywacja do podjęcia współpracy?

@Dominika

Na początku wszystko ładnie a później nie stety nie odbiera i ma gdzies. Nie wiem z czego wynika ta motywacja ale nie jestem jedyna osoba która dała się złapać na jego brak przelewów i ciągłe czekanie a na końcu blokowanie numerów i fałszowanie dokumentów. Sprawa zgłoszona do odpowiednich organów. Mam nadzieję że wezmą mu się za (usunięte przez administratora)

@GOSIA

I jaki efekt zgłoszenia? Czy osoby tutaj pracujące również mają lub będą mieć jakieś problemy? Gdzie leży odpowiedzialność w razie czego?

Agnieszka

Pan Jacek nie wypłaca pieniędzy. Notorycznie okłamuje pracowników na temat przelewów i braku pieniędzy. Nie odbiera i blokuje numery.

Aleksandra

Cześć, dodali dzisiaj ogłoszenie, że zatrudnią zbrojarzy. Czy może ktoś powiedzieć, jak firma płaci? Bo tego już nie napisali o sobie.

RomBud

Również polecam, mi też pomogli. Fachowa pomoc znają się na tym co robią

xxx

Ostrzeżenie. 2 lata temu wykonywaliśmy dla tej(usunięte przez administratora)firmy zlecenie. Fakt, dostałem pieniądze po interwencji. Tylko dlatego że ten(usunięte przez administratora) jacuś miał umowę z firmą w Poznaniu przy myciu elewacji. Tylko dzięki zaangażowaniu osoby odpowiedzialnej za odbiór prac, dostałem swoje wynagrodzenie za wykonaną prace. Generalnie jeżdżenie i szukanie (usunięte przez administratora)w mieście, gdzie mieści się ta (usunięte przez administratora) firma, mija się z celem. Jacus - (usunięte przez administratora) wpadniesz kiedyś w złe ręce i oberwiesz za wszystko.

dostawca

podejrzewam że ktoś kto tu podpisuje się jako "OOOO" lub podobnie to trol szefa lub sam szef ,raczej pewne

Ooooo
@dostawca

To podejrzewaj jestem pracownikiem i tyle.

@dostawca

Tez tak mysle bo to jedyna pozytywna opinia aż pali po oczach klamstwem

Zbigniew

A ciebie taki detektyw że już wiesz kto kłamie. To już nie można napisać nic pozytywnego o firmie? Co jest nie tak że tak się burzysz?

esme
@Zbigniew

Podejrzenie może paść na każdego...

Jolanta
@esme

Ty tez uważasz ze tej opinii nie mógł napisać pracownik? :)

Barbarella

Firmy nie polecam, pseudoszef to zwyczajny (usunięte przez administratora) przywłaszcza sobie cudze ciężko zarobione pieniądze, człowiek pracuje tam (usunięte przez administratora) a szef nie wypłaca na czas a właściwe nie wypłaca w ogóle po zakończonej współpracy. Pracownika wyśmiewa i wyzywa, człowiek jest infantylny, jest po prostu (usunięte przez administratora) Sprawa zgłoszona do PIP, a ten pseudoszef ma czelność jeszcze zastraszać jakimiś jałowymi argumentami. Dziwię się, że nikt nie dobrał sie do tyłka pseudoszefa ale to kwestia czasu a za te wyłudzenia i (usunięte przez administratora) pan pseudoszef beknie. Co do samej pracy w obiekcie nie zapewnia środków czystości, wieczne problemy z dostawami i tym samym wieczne skargi od instytucji w których świadczy się pracę, ale nie ma co się dziwić skoro nie mają oni nawet czym tyłka podetrzeć. Generalnie nie polecam współpracy z tą firmą i innymi firmami w których rzadzi pseudoszef Jacek na żadnej płaszczyźnie czy to pracownika czy klienta czy kontrahenta dostaw np. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z (usunięte przez administratora)

#@
@Barbarella

Proszę podać swój nr telefonu jestem też poszkodowaną osobą przez tą firmę

Paulina
@#@

Nikt Ci tu nie będzie podawać numeru telefonu, ludzie opamiętajcie się!

jarek0409@wp.pl
@Barbarella

Jeżeli chodzi o adres domowy mogę Ci podać

@#@

(usunięte przez administratora) szef jacek budziński dużo pieniędzy winny za prace jeszcze ja dołożyłem że swoich pieniędzy

karina
@Barbarella

możma sie jakoś z panią skontaktować ,

Junior
@Barbarella

Najgorsza firma gdzie pracowałem ,nigdy bym nie polecił firmy... Brak wypłat ,dzwoniłem do niby szef.. ale jak odebrał to powiedział że oddzwoni ale nigdy nie oddzwonił ,brak szacunku do ludzi ,każdy chce żyć ... Pracujesz należą ci się pieniądze , nigdy nie miałem na czas wypłaty wręcz prosiłem się o pieniądze... Drogi panie Jacku... Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada !!! Życzę aby pan trafił na kogoś takiego jak pan.... Ten człowiek nie jest na właściwym miejscu,tak że ludzie nie polecam tych firm ,tych ludzi uważajcie . Pani barnella ma rację ....

Kamil
@Barbarella

Skoro sprawa została zgłoszona do PIP, to jakie działanie podjęli urzędnicy? Ktoś wie?

@Barbarella

Zgadzam się Sam gubi się w swoich kłamstwach Człowiek bez zasad honoru a kultura to daleko w lesie Dziwne ze ta firma jeszcze funkcjonuje na rynku bo gdziekolwiek się pojawi zostawia po sobie fatalna opinie

Ludzie jesli widzicie w ogłoszeniu firmę hydrotech lub hydrobud to nie dzwońce tam pod rzadnym pozorem no chyba ze macie duzo kasy i interesuje Was praca za darmo WYKORZYSTUJĄ LUDZI NIE PŁACĄ WYNAGRODZEN a Pan Jacus to powinien dostac medal za kłamstwa Bedzie sie kiedys za nie smażył w piekle

Pytający

Ile osób zatrudnia firma?

@Pytający

"Zatrudnia"? Tak właściwie to jak w końcu tu jest z tymi umowami, naprawdę na czarno biorą czy ktoś niepotrzebnie jakieś dziwne oszczerstwa tu zarzuca?

@Pytający

NIE POLECAM !!! (usunięte przez administratora) ,Z UMOWĄ Z KASĄ PIERWSZY RAZ SIĘ Z CZYMŚ TAKIM SPOTKAŁAM!

Co to za usuwanie ludzie mają prawo wiedzieć ! Że to (usunięte przez administratora) SA!

Emilia

A co dokładnie się dzieje że tak uważasz? Co z tą kasą i umową od nich jest nie tak?

Emilia

Długo się męczyłeś żeby odzyskać pieniadze?

Podobno pracując w firmie Usługi Hydrotechniczno-Budowlane Hydrobud Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 4300 PLN. Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Ewelinaa

Przy żadnej... nie licz na umowę i pieniądze...

Aga

Firma niewypłacalna (usunięte przez administratora) kilkaset ludzi na wypłaty

lala

tak można tyle zarobić ale w myślach, bo on nic nie płaci nie ma umów , pieniądze są dla niego ty robisz za free...

Jolanta
@Ewelinaa

Jak to nie liczyć na umowę? Pracownicy robią na czarno? I zgadzają się na takie coś?

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Hydrotechniczno-Budowlane Hydrobud Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w Usługi Hydrotechniczno-Budowlane Hydrobud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Hydrotechniczno-Budowlane Hydrobud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Hydrotechniczno-Budowlane Hydrobud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Usługi Hydrotechniczno-Budowlane Hydrobud Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • 11 Listopada 25
    62-510 Konin

Usługi Hydrotechniczno-Budowlane Hydrobud Sp. z o.o.