Opinie o Szpital Morski Im.Pck w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Szpital Morski Im.Pck. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szpital Morski Im.Pck o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Morski Im.Pck w Gdynia

Nie rozumiem sensu tworzenia zbiórek na Szpital w Wejherowie, skoro korzystają z tego pracownicy szpitala np. pielęgniarki i pracownicy biur, a nie zgodnie z przeznaczeniem. Dlaczego pracownicy higieny są traktowani jak ludzie drugiej kategorii? Czy ich praca nie jest ważna? W obecnej sytuacji, epidemii koronowirusa, osoby te są bardziej narażona na zakażenie, w związku z brakiem środków zabezpieczających. Ps. Pozdrowienia dla kadry zarządzającej- rzodkiewką sami się częstujcie :)

Niedoszły pracownik

Ponownie muszę się wypowiedzieć w kwestii tego pracodawcy. Wcześniej byłam zmuszona zostawić opinie negatywna ponieważ panie obiacaly mi zatrudnienie w jednym z działów po czym nie odbierału telefonu (wysłały mi dokumenty potrzebne do zatrudnienia, między innymi kwestionariusz osobowy itp potrzebne do umowy o pracę) minęło już sporo czasu dla mnie sprawa była zapomniana ale ku mojemu zdziwieniu te same panie które wprowadziły mnie w błąd jeżeli chodzi o zatrudnienie wysłały na mojego prywatnego maila pliki z danymi pacjentów i analizę kosztów leczenia... Po raz kolejny pokazują brak kompetencji

@Niedoszły pracownik

Sytuacja, o której piszesz oczywiście nie powinna mieć miejsca, a dokumenty, które dostałaś zostały wysłane pewnie przez pomyłkę. Wspominasz, ze składałaś CV i byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej. Czy dotyczyła ona także ustaleń takich jak wysokość wynagrodzenia? Chętnie o tym przeczytam.

Nie polecam brak szacunku!!!

Już na rozmowie kwalifikacyjnej dało się odczuć dziwna atmosferę Ponieważ(usunięte przez administratora) zniechęca do pracy ze względu na niskie zarobki. (usunięte przez administratora)) ale sama atmosfera w biurze wydawała się być przyjemna pracownice bardzo miłe. Postanowiłam się zastanowić i obiecałam dać odpowiedzieć w najbliższym czasie. Zdecydowałam się że względu na zdobycie kolejnego doświadczenia zawodowego w zamyśle miałam zamiar popracować nie mniej niż 2 lata żeby faktycznie te doświadczenie złapać. Panie wysłały mi dokumenty do wypełnienia w związku z zatrudnieniem i poinformowały że muszę poczekać dwa tygodnie jak to określiły "to jest szpital wiec to musi trwać" tak wiec skoro byłam pewna zatrudnienia przez dwa tygodnie cieszyłam się ostatnim wolnym i odmawialam kolejnych rozmów. Kiedy ten czas minął panie ani nie odbierały telefonów ani same się nie skontaktowały. Zwykły brak szacunku do człowieka z perspektywy czasu wygląda to jakby chciały sobie "zaklepac człowieka" na wszelki wypadek. Nie polecam bo jeżeli na starcie w ten sposób traktuje się człowieka (usunięte przez administratora) to jak musi wyglądać dalszą współpraca.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Morski Im.Pck - Gdynia

• Jak się pracuje w Szpital Morski Im.Pck?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Morski Im.Pck tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Morski Im.Pck?

Szpital Morski Im.Pck
  • Powstania Styczniowego 1