Opinie o Ait Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ait Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ait Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ait Polska Sp. z o.o. w Katowice

Czy Ait Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Niedawno szukali kontroler jakości produkcji. Ale stawka nie była zbyt wysoka bo 4300zł brutto. Poprawiło się co w zarobach po nowym roku? Szykują się jakieś podwyżki na produkcji?

Administrator Nowy wpis

Chciałbym pracować jako Kontroler jakości w mieście Sosnowiec. Czy rzeczywiście można zarobić 8300 PLN? W jakich firmach?

Bujda na resorach Nowy wpis

Od wielu lat obserwuje Sosnowiec, jest usiany pośrednikami szczególnie w branży IT oraz kontrola jakości, praca na produkcji. Niestety przez pośrednika nie warto się zatrudniać, bo nie ma żadnej gwarancji, że pracownik się utrzyma w pracy, gdy pracuje więcej niż 2 lata! Po tym okresie lepiej sobie coś zorganizować! poza tym jak by dużo się zarabiało to każdy by tam się cisnął! A tak nie jest! Duże firmy na kontroli jakości płacą mniej niż osobie na produkcji bywa to 200-400 zł nawet! Odpowiedzialność własnym mieniem za niedogodności w niektórych firmach! Kary i odbieranie premii gdy się nie wyrobisz! Znajomość Angielskiego wyższa, dlatego wielu kandydatów woli jechać za granicę zarabiać niż trzymać się jakości na śląsku. Za granicą 10tyś mies. w Polsce kontrola jakości, cuż zazwyczaj zaczynasz od najniższej i jeśli mogli by cię tak trzymać na najniższej to trzymają 3-+6 mies bo covidowe przepisy czyli 9 mies i minimalne podwyżki! Wymagana ukończona szkoła po kierunku, aby być traktowanym lepiej doświadczenie w pracy mid! Więc jeśli nie masz kierunku ukończonego nie zarobisz większych pieniędzy! Pracodawca często nie dba o kontrolę jakości tylko o niezbędne narzędzia pracy! Ktoś cię zbajerował z zarobkami 8300zl ! W Gdańsku może takie są na stanowiskach kierownik lider jakości i praca na miejscu! W Sosnowcu nawet kierownik zarobi poniżej 6000 tyś mies. W branży automotive najwięcej kontrola jakosci się przewija i zmienia! Tam pracownicy przychodzą pobędą chwilę i co roku odchodzą bo pośrednik zdziera z pracownika lwią część! Strata czasu! Pracownik produkcji zarabia więcej i Lider, kierownik.! Sosnowiec pod względem zarobków to Kicha. Katowice lepiej płacą, ale tam niezbędna specjalizacja do lepszych zarobków i dostaje się 3/4 zarobków tych co w Warszawie czy Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Toruniu, Wrocławiu! Szkoda czasu na kontrolę jakości na Śląsku i przez pośrednika! !!! Mam 4 lata doświadczenia w tej branży i się przebranżowiłem po zmianie pracy, by się godnie utrzymywać. Jak ktoś ma ochotę niech próbuje nalata się jak pies, nasiedzi się nad dokumentacjami, nad próbkami, nasłucha się komentarzy uwag kierowników i liderów dokazujących non stop i wywołujących silne presje na nich, a nie dopilnujesz czegoś będąc na umowie zleceniu to lecisz z pracy lub dostajesz kary! Nie jest to spokojna praca choć z boku jak obserwujesz czasem możę się tak wydawać! Nawdychasz się więcej toksyn niż zwykły pracownik z produkcji w niektórych firmach! A zwykły pracownik produkcji nieraz ma spokojniejszą głowę, większe zarobki jak się dobrze wkręci, mniejsze wymagania, kwalifikacje niezbędne na starcie minimalne i nie potrzeba przy tym przechodzić testów ze znajomości przepisów ISO, przepisów produkcjnych, testów z pomiarów kontroli na czas i szukaniu wad też na czas! Testy są organizowane co roku, weryfikacja wiedzy również co roku! Kontrola jakości to czasem jest wyścig szczurów, który nie daje zarobić, nie daje radości, tworzy czasem nienawiść innych współpracowników wypaczonych pracą i jak masz auto możesz przez to mieć czasem porysowane, uszkodzone lusterko, oderwaną antenę, czy w najgorszym wypadku wybitą szybę, a nawet uszkodzone hamulce! W branży automotive obsługuje się więcej niż jedno stanowisko pracy! Wymaga się więcej i dostaje się mniej! Lata pracy generują z czasem większe zarobki, ale na produkcji mają zawsze więcej bo ta sama kwota wzrostu co na produkcji, ale jest premia za pracę, za obecność, lecz pośrednik zakosi, wakacyjne w dużych firmach też pośrednik przywłaszcza!! Lepiej być przedsiębiorczym pośrednikiem!

Urszula

jest tu ktoś może z działu finansowego? Firma ma aktualne ogłoszenie na księgową, zastanawiam się nad aplikowaniem ale chciałabym podpytać o kilka rzeczy. Piszą tam o możliwości szkoleń, jak w rzeczywistości to wygląda, czy często takie są? Bo zależy mi na rozwoju. No i czy ktoś zna widełki płacowe dla księgowej? Bo w ofercie nie ma.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Ait Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Ja tam pracowałem i nie było źle kierownik Bartek spoko gdyby nie agencja pod którom trafiłem to robił bym tam dalej podr

Mariusz

A jak to z zarobkami wyglądało? I jaką umowę dawali?

Rey
@Mariusz

Normalna umowa, do dogadania

Dzwoń do firmy i pytać tam agencji nie polecam

Gabriela

firma na produkcje zatrudnia mezczyzn czy kobiety tez mają szansę? w koncu czesci samochodowe to męski świat i cieżar tez pewnie robi swoje

Danuta

Proszę o rozwinięcie opinii o Pani Monice. Dlaczego należy na nią uważać? Jeżeli chodzi o jej brak kompetencji proszę też o informację czego dokładnie dotyczy.

@Danuta

"Danuta" a może czas najwyższy zweryfikować pracę swojego pracownika a nie tutaj wypytywac o panią (usunięte przez administratora)... Bo ktoś tu jest nieobiektywny widzę, że pani (usunięte przez administratora)ma w tej firmie specjalne przywileje... No cóż już raz zdarzyło jej się podrywać pracownika może i tu jest coś na rzeczy

Drobnostka
@Danuta

Jeżeli chodzi o BHP i panią Monikę jest dramat. Pracowników ma czelność upominać o byle pierdoły ale jeśli chodzi o błędy firmy w tym temacie kuli ogon i zmykam do biura. Dlatego nie ma co liczyć na szacunek od pracowników. Zamknęli jej buzię dobrą podwyżką i tyle. Tylko patrzeć jak sobie samochodziki zmieniają.

Fizol
@Danuta

Piotrek weź tu się już nie osmieszaj

Czy w Ait Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

normalna umowa o pracę na okres próbny

Di

GGG

Witam Biuro i kierowniki zarobki od 3500 do 18000 brutto

Piotr!
@GGG

Skąd właściwie taka rozbierznosć??

po prostu myślący
@Piotr!

jak to skąd, kadry są tak ogarnięte a raczej księgowość nasza ze info rozeszło się bardzo szybko. Dodatkowo pseudo dyrektor sam otworzył oficjalnie plik z zarobkami na rzutniku to i ludzie gadają bo swoje widza :) - ze jeden za to ze robi tylko dobra mine i nic wiecej dostaje kase a inni tyrają za niego i dostają znacznie mniej. Sam Bartek albo Kamil - oni powinni dostać kasę dyrektora i bez niego ogarnęli by wszystko lepiej i szybciej.

Animator

Firma porażka. Brak odpowiedniego zarządzania, organizacji. Ważne że produkcja idzie, nieważne jakim kosztem. Młody zespół,kilku ujadaczy i jeden z nieogarniętych brygadzistow. Słabe wynagrodzenie, co kwartał obcięte premie. Jedyne czego się tu można dorobić to utraty zdrowia.

@Animator

No dla tak wykwalifikowanego pracownika jak animator pozostaje tylko otworzyć własną firmę i pokazać jak się nią zarządza. Anonimowo każdy umie narzekać, jeżeli trzeba porozmawiać z osobami które są decyzyjne i zaproponować zmiany to nie ma chętnych,

Danuta

Polecam zacząć czytać ze zrozumieniem

Pilnuj się!

Kochany Anonimie! Pragnę Cie poinformować,że informacje które posiadasz są przynajmniej "słabe" Ta nowa dziewczyna nie jest żoną dyrektora... Wgl trzeba być słabą (usunięte przez administratora) żeby jechać komuś po wyglądzie... na szczęście już niedługo Twoje personalia będą znane,a wtedy będziemy rozmawiać, a takie szczere rozmowy lubię najbardziej... pozdrawiam serdecznie i życzę odporności!

@Pilnuj się!

jezeli personalia zostana ujawnione to dobpiero zaczna sie twoje problemy. Jako dyrektor powiniennes wiedziec o RODO ale jestes na tyle niekompetentny i z zerową wiedzą ze pewnie i tego nie ogarniasz. Zajmij sie utylizacja odpadow do jakiejs pseudo firmy. Swoja droga moze warto poinformowac konkretne sluzby ze odpad po produkcyjny trafia na wysypisko blisko dyrekotra mieszkania. Moze to zwykly szwindel na ktorym dyrektor zarabia krocie?

obiektywny
@Pilnuj się!

Ty i szczere rozmowy ? Powaznie? Ty z zona nie rozmawiasz bo wolisz granie w gry a z pracownikami chcesz rozmawiac? Czlowieku, spojrz prawdzie w oczy, jestes naprawde niekompetentnym czlowiekiem i kiepskim mezem (ale to akurat wniosek z twoich opowiesci bo nabijasz sie z wlasnej zony i nie szanujesz jej za bardoz tak widac). Ogarnij sie bo naprawde kiepsko to wyglada

Niezapominajka

Droga Dyrekcjo! 24 -godzinne zaglądanie w kamery nie przyspieszy A tym bardziej nie poprawi jakości naszej produkcji,nie mówiąc już o atmosferze ostatnio panującej. Nakaz noszenia maseczek zrozumiem w zatłoczonym sklepie A nie na hali produkcyjnej gdzie panuje upał A wentylacja jest bardzo słaba.

@Niezapominajka

Z doświadczenia wiem że oglądanie kamer ma zapewnić bezpieczeństwo a nie przyspieszyć produkcję. Jeżeli pracownicy sami pilnują bezpieczeństwa to nie trzeba zaglądać do nagrań ale jeżeli większość załogi ma w (usunięte przez administratora)zasady to trzeba działać. Nakaz noszenia maseczek obowiązuje w większości firm które martwią się o bezpieczeństwo swoich pracowników. Rozumiem kiedy negatywnie wypowiadają się byli pracownicy ale aktualni? Skoro jest tak źle to co robicie w ich firmie? Pracy w okolicy jest bardzo dużo

@Danuta

Zasady to wam pasuja moga byc kazde zagladanie w kamery prosze dzialacie zle I niesprawiedlowie tyle w temacie

@Danuta

Jeszcze pracownik za niedlugo to sie zmieni I czesc osob tez odejdzie bo to widac nie ma co ukrywac az zal rzadcie Jak wam sie podoba

@Xxxx

Ogolnie Jak kazda robota tylko kumplostwo kolesiostwo itp nie jest zle nawet spoko nie zwolnie sie troche przesadzilem trzeba zaufac dobrym ludziom nie zlym pozdrawiam

Danuta

Pogratulować dedukcji. Dyrektor miał genialny plan ale go rozgryzłeś. Brawo ty. ja mam 20 lat przepracowane, jak mi się gdzieś nie podobało to pyk i zmiana pracy. Było tak juz 8 razy i teraz także. Rozumiem negatywne opinie byłych pracowników AIT ale nie rozumiem aktualnych pracowników - jak mi coś nie pasuje to zmieniam pracę a nie ciągle narzekam jak to jest w firmie fatalnie. To że siedzisz nadal w tej firmie pokazuje że albo tak lubisz albo nie możesz znaleźć wymarzonej pracy odpowiadającej twoim kompetencjom i męczysz się tutaj. A temat maseczek - zapytaj Pana Morawieckiego jaki jest cel ich noszenia i po co wprowadził nakaz ich noszenia.

Choćmy do biura i powiedzmy mu co o nim myślimy.

@Anonim

Ej no bez przesady. Da się go złapać więc trzeba tam zrobić wlotę i wygarnąć co nas boli a nie jak zawsze chować się po kątach. Tym że maszyny stoją to bym się poważnie martwił bo oznacza to że firma się za chwile zwinie bo jak nie ma produkcji to nie ma kasy. Może ktoś z produkcji się zglosi na dyrektora?

@@Anonim

Ja jetem za tym żebyśmy poszli do biura i powiedzieli im co myslimy o ich pracy i zarzondzaniu bo od samego narzekania na gowork nic sie nie zmieni. jak kazdy poda jakis pomysł na zmiane to może nas usłyszą.

@Belzebub

no to niech sie zbierze grupka chętnych ludzi z pomysłami bo teraz to tylko płakanie po kątach na goworku i to nic nie zmieni w tej firmie.

Były

Ja sie przeniosłem do innej firmy i sie ciesze. Lepsze praca,lepsza kasa, szefowie kretyni jak wszędzie. Jak macie ambicje to szukajcie gdzie indziej chyba ze lubicie przerzucać gume

Gangin

Oj gdyby każdy z was był tak stanowczy i wylewny w pracy,macie wiele do powiedzenia szkoda że w pracy was nie widać tylko po kątach szczekacie głośno a przyjdzie co do czego to ogon pod (usunięte przez administratora) Peace

ludzie z biura nic nie robio i jest tak nie tylko w tej firmie a my odwalamy za nich całą robotę oni nie sa tu potrzebni tylko siedza przy komputerach i udają ze cos robia. ich prace moze wykonywac jedna ogarnieta osoba tak jak to robil (usunięte przez administratora)lub (usunięte przez administratora). na produkcji nie ma mozliwosci awansu,ciagle robi sie to samo w kolko. jeszcze kasy nie daja a obok jest duzo lepiej platnej pracy.nie ma tu co siedziec i narzekac w koncie. zobaczcie opinie o amazonie duzo pozytywnych i o lepsze zarobki

Belzebub

Ja tam jestem zadowolony. Ide do pracy, robię swoje, nikt się nie doczepia bez powodu, szkolenia na wózki, udt są. Niestety współpracownicy bardzo narzekają głownie na to że trzeba pracować i nie dostają jakiś kosmicznych pieniędzy za prostą fizyczną pracę. Ja mam do tego podejście takie że jak mi się nie podoba to zmieniam pracę ale wydaje mi się że są w zakładzie pracownicy którzy uważają że "czy się stoi czy się leży to mi się należy" i jedyne co mogą zrobić to narzekać i tak też robią zamiast szukać wymarzonej pracy. Tyle w temacie.

Belzebub

Może pora to zmienić? Jest tyle negatywnych opinii o biurze że powinniśmy tam pójść i powiedzieć co nas boli i czego oczekujemy żeby w tej firmie pracowało się normalnie a nie tylko czajenie się po kątach na produkcji i unikanie odpowiedzialności? Jak się zbierze kilka osób i pogada z pseudo kierownictwem to może coś zdziałamy.

były

tam się nie da pracować bo w lecie bardzo śmierdzi z wysypiska

zainteresowany

Uwielbiam ten portal. Czytanie postów jest lepsze niż oglądanie wiadomości (usunięte przez administratora). Wyciągam popcorn. Chyba już nie ma na kogo siąść w tej firmie. Jak taka kiepska firma z tak fatalnymi kierownikami z łapanki jeszcze funkcjonuje? Nie wiem jakim cudem jeszcze dostajemy wypłaty bo kondycja firmy jest na poziomie takim jak inteligencja kadry kierowniczej. Trzeba się zwijać do innej firmy bo dramat. W koło dużo lepiej płatnej pracy więc nie dam się już poniżać.

Darek

Mam pytanie - jeżeli wybierasz swoją przyszła firmę na podstawie opinii z gowork to podeślij proszę opinie o jakiejś firmie gdzie są bardzo pozytywne opinie. Chętnie zmienię bo już mnie trafia.

Dlatego zapewne pozbył się Pana (usunięte przez administratora)bo on nie dał się wciągnąć w jego gierki zapewne odrazu wyczuł pismo nosem co z niego za człowiek i pojawił się zgrzyt..... Wmówił wszystkim jakąś denna historyjkę, a w rzeczywistości stworzył sobie zespół "marzeń", marionetki, które tańczą jak on zagra i teraz aż ciśnie się na język pytanie kto tu jest (usunięte przez administratora) my produkcja bo przecież jak twierdzi pan dyrektor inteligencją to my nie grzeszymy czy ludzie, którym daje się (usunięte przez administratora) pod sam nos, a oni będą mówić, że pachnie fiołkami

@Anonim

Zagadzam się w (usunięte przez administratora)%. Paweł był super pracownikiem co z pewnością chłopaki z logistyki potwierdzą. Traktował ich jak przyjaciół i za to dostał kopa bo "Dyrektor" zorientował się że (usunięte przez administratora)wielokrotnie przewyższa go inteligencją. Wszyscy dobrzy pracownicy odchodzą z tej firmy i kontynuują karierę tam gdzie są doceniani np w Amazonie. Sam się przeniosłem i jest super. Wprawdzie stawki niższe niż w AIT i trzeba pracować przez 8h z jedną przerwą ale przynajmniej kierownicy są super, nie ma (usunięte przez administratora), wszyscy są traktowani jednakowo a coś takiego jak przyjaźń z przełożonymi tam nie istnieje.

koci kwik
@Paweł

A ja słyszałem że Pan Paweł coś zawalił i firma popłynęła na gruby hajs.

Zenek

Może słyszał ktoś czy firma poszukuje pracowników?

@Zenek

Tak. Nie pijacy, chodzący do pracy systematycznie a i z umiejetnoscia logicznego myslenia. Glabow i ściemniacze jest od (usunięte przez administratora) Jak spełniasz warunki rusz tyłek do biura i przynieś cv

Wiem bo pracowałem
@Zenek

Sprawa wygląda następująco praca wogole nie rozwojowa taka dla średnio wykształconych jeśli wogole brygadzista zalatwi pracę głównie swoim kolegą i po rodzinie zatrudnij z rodziny jakiegoś pendzla który zamyka skalę pod względem głupoty a facet jest nie do zwolnienia mimo że nikt nie chce z nim pracować beznadzieja

Jakub
@Wiem bo pracowałem

Widzę, że istnieją szansę, aby stać się pracownikiem firmy Ait Polska. Wiesz może, czy nie mając doświadczenia zawodowego, nasza kandydatura również może stać się ciekawa dla pracodawcy? Proszę o pomoc.

@Wiem bo pracowałem

Z tego co wiem to zatrudniają cały czas, głównie przez agencję więc niezbyt rozumiem zarzutu zatrudniania tylko kolegów. Ja dostałem pracę przez firmę domino.

Macie jakiś karnet sportowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Ait Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Ait Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ait Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ait Polska Sp. z o.o.?

Ait Polska Sp. z o.o.
  • Chorzowska 108A lok. 311