Opinie o Heavy Industry Maintenance Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Heavy Industry Maintenance Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Heavy Industry Maintenance Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heavy Industry Maintenance Sp. z o.o. w Chorzów

Gal anonim ;)

Jak dla mnie ok ???? Jak coś potrafisz i masz minimalne chęci do pracy to na pewno dogadasz się z kierownikiem Paw... . Negatywne opinie ludzi to chyby były pracownik (Bardzo pracowity????????????) robi psikusa pracodawcy z tymi opiniami. Polecam, pracuje w firmie prawie od początku jak jest w Alstom Konstal w Chorzowie.

PRAWDA
@Gal anonim ;)

Ciekawe ile zaplacil ci "Paw..."za ta opinie :))) albo sam ja napisal ..kazdy kto mial do czynienia z tym "kierownikiem" wie, ze jest nieobliczaklny. Pobil pracownika na warsztacie przy innych pracownikach! O czym tu w ogole gadamy???????

Maja Nowy wpis

No mój chłopak wiem ze doświadczenie ma to by sobie poradził ale patrząc po tych komentarzach nie wiem czy oni w końcu oferują dobre warunki. napisze ktoś czy coś sie poprawiło w traktowaniu ludzi? atmosfera jest ok?

... Nowy wpis
@Maja

Moze lepiej niech sprobuje bezpodrednio pod Alstom. Tam jest dodatkowo socjal, w Heavy nie ma nic. Nawet premia zalezy od humoru pozal sie..."kierownika". Jak ma humor to Ci ja da, a jak nie to rzuci hamskim zartem i tyle. Ten czlowiek ludzi traktuje jak smieci. Czesc kasy pod stolem. Nie polecam pracy z tym czlowiekiem

Gal anonim ;)

PRAWDA Nowy wpis
@Gal anonim ;)

Borewicz Nowy wpis

Jeżeli Trenujesz trój bój siłowy, uczestniczysz w biegach ( wystarczy półmaraton) najlepiej w zimowych warunkach z pięknym górskim widokiem,, pasjonujesz się w nocnych spinaczkach w niskich temperaturach i deszczu ze śniegiem, kochasz sztuki walki . To praca idealna dla ciebie. Nie patrzac na pasek z wypłaty bedzies sie cieszył zdrowiem. Jesteś wszechstronnie uzdolniony, szybko myślisz i rozwiązujesz awarie. To praca dla Ciebie. Mając na wszystko wyje...e odniesiesz sukces. Mówiąc to co chcą usłyszeć z wynikami - może zostaniesz nawet kierownikiem.

Grażyna

Szkoda że z tego co piszecie, część pieniędzy wypłacana jest poza umową :/ Co w przypadku gdy ktoś zachoruje, dostanie tylko tyle ile ma zapisane na umowie, czy firma wylicza wysokość L4 od całej pensji? Wspomnieliście też o premiach, na jakich zasadach są one wypłacane i jak często?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Heavy Industry Maintenance Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Kazdy - powtarzam, KAZDY czlowiek, ktory pracowal pod wladza tego kierownika wie, ze nie szanuje ludzi, wyzywa ich, poniza i wymaga proszenia sie o wlasne pieniadze, ktore sa dawane pod stolem, zeby ominac podatki. Troche pracujac w tej firmie i znajac pseudo kierownika, to pewnie "Rąsia plastikowa" to on sam! :))) Pewnie sam napisal ta opinie, albo inni ludzie z Bielska, ktorzy popieraja jego chamskie prakryki, bo oszczedza pieniadze dla firmy. Za chwilkwe pewnie znowu pojawi sie jaki komentarz, jaka to swietna firma ;) bo ten czlowiek nie potrafi przyjac krytyki i od razy by najchetniej komus przypier... Ale to tylko swiadczy wlasnie o stosunku do innych ludzi. Wiec watpie, ze ktos uwierzy w jakakolwiek pozytywna opinie "kierownika" tej firmy zewnetrznej na zakladzie Alstom znajac jego praktyki i zachowanie wzgledem innych, oczywiscie tych nad ktorymi ma wladze ;) bo przed reszta jest malutki...

Rąsia plastikowa :D

(usunięte przez administratora)Te komentarze wcześniejsze to chyba te osoby co były warte "mniej niż zero" a sporo ich było. W firmie albo masz długi staż pracy lub te osoby kilka dni, miesięcy. Ja polecam prace jak chce Ci się pracować zdobyć umiejętności i masz trochę w głowie.

Ktos

Niestety mialem przyjemnosc pracowac z pseudo "kierownikiem" tej firmy. To czlowiek, ktory zawisci i zazdrosci innym. Zamiast zajac sie praca to obgaduje kazdego i wtyka nos w sprawy prywatne pracownikow. Szydzi z ludzi, wysmiewa, ze sa debilami i niedorajbdami zyciowymi. Brak ludzkiego traktowania. Wiecznie mu malo kasy, (usunięte przez administratora) ludzi na premiach, ktore sa dawane pod stolem zeby kominac podatki j jeszcze ludzie maja sie o nie prosic...masakra! Ze PIPU tu jeszcze nie bylo w tej sprawie, to chyba kwestia czasu. Zycze zeby wkoncu sprawiedliwie zostal potraktowany. Szanuje tylko ludzi ktorzy maja pieniadze i wyzsze stanowiska innych traktuje jak smieci. Radze omijac ta firme. Dziwie sie, ze Alstom pozwala na takie cos

On
@Ktos

Dokladnie! Zgadzam sie w 100%! To czlowiek, ktory szmaceniem innych podbudowuje wlasne ego i ma z tego ogromna satysfakcje

Firma kogucik, połowa wypłaty pod stołem o którą i tak trzeba się prosić, jak ktoś wcześniej napisał o obiecaną premie trzeba chodzić za kierownikiem nawet kilka miesięcy, przepisy BHP nie są przestrzegane, ciągły (usunięte przez administratora) z strony kierownika który się nie zna na niczym - wcześniej był cukiernikiem a teraz kieruję oddziałem firmy z zakresu UR. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w tej firmie zastanów się dwa razy bo po miesiącu będziesz chciał zmienić pracę

Zibi

A ile tu mechaników pracuje?

Mechanik

Czlowiek, ktory jest kierownikiem patrzy tylko zeby on dobrze zarabial. Wykorzystuje ludzi, kosztem ktorych zarabia. Najpierw obiecuje premie, potem ich nie daje albo czeka zeby sie o nia prosic zeby potraktowac czlowieka jak smiecia. Okropne kierownictwo, ktore nie liczy sie z czlowiekiem. Watpie zeby cos sie w tej firmie zmienilo, nie z tym szefostwem. Moze wlasciciel firmy by zmienil sytuacje, ale kierownik zaklamuje mu rzeczywistosc i nie dopuszcza do bezposredniego kontaktu z nim. Przedstawia mu tak sytuacje jakby to on wszystko robil, a to pracownicy robia kawal dobrej roboty za ktora powinny lepiej zarabiac. Radze omijac ta firme.

Arek

@Omijac! czyli nie ma dobrej atmosfery między szefostwem a pracownikami?

Omijac!

Firma katastrofa! Jak mozna tak traktowac ludzi?? Zarzadzanie porazka! Moze gdyby nie kierownik, to byloby calkiem ok. Agresja, docinki, dogadywania, glupie teksty PORAZKA! Dla niego licza sie tylko ludzie z kasa innych traktuje jak smieci. Juz nie wspomne, ze kompletnie nie ma wiedzy i bez pracownikow nic by nie umial zrobic. Chcesz pracowac w Alstomie, moim zdaniem swietne miejsce, ale omijaj ta firme.

Praca ok, ale nie z tym kiero!

Chcialbym wszystko ujac i krotko, ale tak sie chyba nie da. Powiem, ze zarzadzanie w Heavy to jedne wielkie buradztwo i brak jakiej kolwiek wiedzy odnosnie szacunku dla czlowieka. Pozal sie Boze "kierownik" (usunięte przez administratora) szanuje tylko tych ludzi z ktorych ma pieniadz, reszte miesza z blotem. Glupie docinki, chamskie teksty i niedocenianie czlowieka na porzadku dziennym. Patrzy tylko zeby sobie napchac kapsy. Tyle w temacie

(usunięte przez administratora) Kierownik nie zna sie na tym co robi, jezdzi na plecach innych, nie szanuje ludzi, wyzywa i poniza. Dochodzilo do rekoczynow w pracy. Szanujacy sie Alstom nie powinien pozwalac na takie sytuacje i na zatrudnianie takiego czlowieka na stanowisko kierownika

Zostaw merytoryczną opinię o Heavy Industry Maintenance Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Heavy Industry Maintenance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heavy Industry Maintenance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heavy Industry Maintenance Sp. z o.o.?

Heavy Industry Maintenance Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Metalowców 9
    41-500 Chorzów

Heavy Industry Maintenance Sp. z o.o.