Injobs.Pl Sp. z o.o.

Opinie o Injobs.Pl Sp. z o.o.

Pracownik produkcja

Zadowolony jestem z pracy i agencji. wypłata na czas, wg stawki ktora znałem przed wyjazdem, wszystko zgodnie z ogłoszeniem. Dużą zaletą jest możliwość zaliczki. Polecam i pozdrawiam panią Alicję!

Anonimo

Bardzo polecam wraz z żoną. Oboje wyjeżdżaliśmy z Injobs. Polecamy!

cze, kiedy będzie oferta dla ogrodników dostępna? Czy jakoś na wiosnę można się czegoś spodziewać? Pisali jakiś czas temu ze warunki które były przedstawiane na rozmowie zdawały się być ok, a praktyka? Jakieś drobne problemy występowały tam może? była ewentualna reakcja?

Witamy! Wszystkie nasze aktualne oferty można znaleźć na stronie www.injobs.com.pl Czy taka oferta się u nas znajdzie, zależy od zapotrzebowania pracodawcy. Zachęcamy do przeglądania naszej strony jak również Facebook :)

Mariusz

Witam miałem okazję współpracować z agencją Injopbs.Pl. Byłem Bardzo zadowolony już od pierwszej rozmowy z Panią Moniką zresztą wszystkie osoby z którymi miałem kontakt zawsze były bardzo miłe i pomocne. Pani Julia czy Pani Wioletta oraz Pan Romam koordynator zawsze można na nich liczyć na ich życzliwość i pomoc. Pełny profesjonalizm pod każdym względem. Żadnych problemów wszystkiego na czas. Polecam z całą odpowiedzialnością tą Agencje pracy.

@Mariusz

Dziękujemy Panie Mariuszu za ciepłe słowa i pozytywną opinię. Polecamy się na przyszłość :)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Injobs.Pl Sp. z o.o. na stanowisko Programista / Programistka CNC - Operator CNC? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Byly pr

No kiedys nie bylem do konca zadowolony. Ale postaeilem znow na nich, zaufalem. 100% zadowolenia. Ekipa sie zmienila, wszystko idzie zalatwic. Polecam bardzo.

Pracuje aktualnie przez ta agencje. 3 miesiące za mną i żadnych problemów. Dobrze pracować z uczciwymi firmami. Polecam każdemu!

A jako ogrodnik ktoś robił? Teraz widnieje oferta z oznaczeniem, że to praca od zaraz przy zieleni. O Kassel mi chodzi. jak robota wygląda? czy jest ciężko? i jak tam płacą?

Rozmawialem kiedyś z rekruterem o ofercie dla ogrodników. Byla stawka brutto i dieta i zapewniali kwaterę. Na tamten czas nie bylo juz wolnych miejsc, dlatego nie udało się dostać tej pracy. Ale oferta wydawała się ok. Patrząc na lokalizacje bylo ok.

Non

Bardzo dobra agencja. Pozdrawiam Panią Monikę, dzięki niej udało mi się wyjechać na produkcje do DE :)

J. P.

Dobra agencja. Śmiało moge polecić innym. Młodzi mają teraz mozliwosci. Jak nie masz znajomosci to taka agencja zalatwia prace, mieszkanie. Calkiem ok placą.

Ja bardzo polecam injobsa. Uwazam sie za czlowieka pracowitego, wywiazującego się z powierzonych zadan, nie posiadam nalogow, jechalem z mysla o zarobieniu pieniedzy. I tak tez bylo. Zarobilem, bez zadnych kombinacji ze strony agencji. Wszystko przebieglo bez zarzutu. Wyplaty sie zgadzały. Ale na kwaterach inni mieli przeboje. Ale co sie dziwić. Jak jadą imprezować a nie pracować to potem są potrącenia za szkody. Normalni ludzie nie mają takich problemow. Ogolnie bardzo polecam!

Bardzo dobra agencja. Wyjezdzam tylko z nimi od kilkunastu miesiecy. Jak do tej pory bez zarzutu. Polecam!

Sebuś

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w Fresenbrugge w oknach u niejakiego Mrowca?

Siemka
@Sebuś

Mała firma produkujaca okna drewniane. Do tego rodzinna ,usytuowana na terenie przylegającym do właścicieli. Jeśli ktoś chce sobie tylko zobaczyć to nie polecam. Tam to trzeba robić. Właściciel jak ma dzień to potrafi cały dzień obchodzic swoj dobytek. Nie ma ściemniania, robisz albo wypad. No ale po to się przecież przyjeżdża do pracy. Atmosfera najgorsza ze strony zwlaszcza Polaków o dziwo. Jest tam paru którym nawet nogi by się nie podało. Zakały polskiego narodu o ile to już są Polacy. Przyjeżdżasz z pozytywnym myśleniem i normalnie podchodzisz do ludzi ale już po paru dniach wiesz w czym rzecz co do nich.

@Siemka

To czekaj, lekko tam nie ma ale kasa sama w sobie wynagradza czy po prostu zarobki jak wszędzie? Piszesz o stałych bywalcach przy tym? To po ile ludzie tam średnio robią?

Czemu akurat do 20tego? nie można prosić o inne terminy jakby komuś to nie leżało? Data umowy ma znaczenie czy nie? zaczynam od pełnego miesiąca licząc od kalendarzowego pierwszego?

Sebuś

To dostaniesz następnego miesiąca do tego 18 powiedzmy. Firma rozlicza się z agencją a agencja z tobą. Nie idź przez nich . Państwo niemieckie za pracownika daje co najmniej 40 euro diety za dzień przepracowany. Zobacz ile ci oni zaoferują to się uśmiejesz. Haha..Szukaj u innych agencji. To co oni robią ......

@Sebuś

I to takiego każdego z ulicy tak biorą jak piszesz, że 40 e maja do zaoferowania? Jak nie znam języka ani nic tez jest to do ogarnięcia czy jednak agencja robi plecy w tym zakresie? i tak dla jasności jak tu przytaczasz 40 e to od agencji ile będzie?

Inny

To od agencji dostaniesz 24e. Za kwaterę do zapłacenia będzie 20/30 e dziennie plus weekendy więc i tak będziesz musiał dołożyć ;)

@Inny

Tego lokum taniej nie ogarniesz? A od kiedy taka dieta jest, że te 24 euro płacą? Chce się doinformować, bo może jeszcze podwyżka tej kwoty po prostu z czasem nastąpi skoro się nie spina?

Zostałam wysłana przez tą agencję do domu opieki w Niemczech. Warunki mieszkaniowe nie były złe, ale jeździłam na wiele zleceń, jeżdżę od 9 lat i to z różnymi agencjami. Dom opieki duży, pracy dużo, ale nikt nie mówił że będzie lekko. Wykonywałam swoje obowiązki, pensję otrzymałam zgodnie z umową, nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Kontakt z Panią Dorotą super, koordynator z Niemiec tez ok. Polecam i czekam na kolejne zlecenia po nowym roku.

Jarek

Świetna firma. W tym roku byłem z nimi na projekcie w Hamburgu. Pomogli z zakwaterowaniem, transportem. Super mili ludzie. Polecam

@Jarek

Panie Jarku, bardzo nam miło, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Pozdrawiamy ciepło!

Marlena

Dzień dobry , bardzo bym ciała podziękować rekrutrom dzięki którym mogłam podjąć pracę w Holandii :-) trafiłam na super pracodawcę który dał mi urlop na okres świąteczny. Polecam firmę Injobs ponieważ podchodzą indywidualnie oraz rzetelnie do kandydata . Dziękuję za znalezienie w końcu dla mnie odpowiedniej pracy :).Życzę spokojnych oraz Wesołych Świat.

@Marlena

Dziękujemy Pani Marleno za pozytywny komentarz. Pozdrawiamy bardzo serdecznie!

Bs

Nie polecam tej agencji!!! Zaczynając współpracę z tą agencją było wszystko w porządku, lecz wraz z czasem narastały same problemy. Zaczęło się od zmiany kwatery o naprawdę koszmarnych warunkach ( kilka osób w pokoju z robactwem). Pracownicy nie kompetentni. Nie reagują na żadne prośby. Utrudniony kontakt telefoniczni i SMS- owy. Przy pokojowej próbie zakończenia współpracy zostały naliczone mi wymyślone kary i zostałem zwolniony z mojej winy. Przy próbie wyrażenia mojej opinii został mi zablokowany IP telefonu. PRZESTRZEGAM, NIE POLECAM!!!!!

@Bs

Dzień dobry. Przeczytaliśmy Pana komentarz jeszcze raz, nasi pracownicy analizują, czy opisane przez Pana okoliczności rzeczywiście miały miejsce. Nawet po skontaktowaniu się z koordynatorami w Niemczech nikt z zespołu nie odnotował wspomnianej okoliczności. Ponadto nie jesteśmy w stanie zablokować IP telefonu danej osoby. Nie zgadzamy się z Pana komentarzem. A wręcz temu zaprzeczamy. Naszym celem jest pomagać innym w osiągnięciu ich pracowniczych celów. Rozumiemy, że nie zawsze wszystko idzie gadko, jesteśmy ludźmi, ale staramy się wykonywać naszą pracę rzetelnie. Pozdrawiamy.

Zdziwiony
@Injobs.Pl Sp. z o.o.

Widzę że nawet ładnie ułożył ktoś u was zdania i to składające się z wielu wyrazów. Zazwyczaj to nawet słuchawki nie potraficie wcisnąć. Taka z was jest rozwinięta agencja z dużym doświadczeniem. Jakie oferujecie DIETY swoim pracownikom. Jakieś wogole są? Napiszcie ile na terenie Niemiec się należą a ile normalnie oferujecie?

Bs

Tak tak mogą blokować i blokują ale na szczęście są inne telefony a i nie wygodne bardzo opinie też są usuwane. Tylko tu nie chodzi o jednego użytkownika bo widać ile jest negatywnych opinii o tej agencji .

Oszukany
@Bs

Nie polecam tej agencji,problemy z komunikacją pomiędzy pracownikiem a rekrutantkami,beznadziejne kwatery, wynagrodzenie najniższe z możliwych, wypłaty po terminie i zawsze jakieś pomyłki na niekorzyść pracownika. Polecam dobrze czytać umowy i o wszystko pytać w meilach żeby mieć wszystko na piśmie bo kłamstwo to ich drugie imię

Daleko nam do pseudo agencji. Jesteśmy rzetelnymi pracodawcami, którzy istnieją legalnie na rynku polskim. Wysłaliśmy do pracy bardzo dużo zadowolonych osób. Tak jak już wielokrotnie pisaliśmy, prosimy o kontakt. Tym razem podajemy bezpośrednio do szefowej Injobs - office@injobs.pl lub nr tel. 518 461 875. Zamiast czytać anonimowe wpisy, wolimy stawić czoła wyzwaniom w realu. Zapraszamy :)

@Injobs.Pl Sp. z o.o.

A faktycznie jakaś spawa miała w ogóle miejsce w jakimś sadzie pracy? i jak to jest z tymi standardami? Teraz w jaki sposób prezentowane są warunki zakwaterowania przyszłym kandydatom? zastanawiam się czemu poprzedni Pan miał takie odczucia

KC
@Injobs.Pl Sp. z o.o.

Tak to prawda daleko wam nawet do pseudo agencji. Normalna agencja nie wysyła ludzi do kwatery sięgającej dna .Po pierwsze jak się agencja nie wywiązuje z umowy to rozwiązujemy umowę polubownie o co prosiłem. Po drugie nie (usunięte przez administratora) się już zwolnionego nie z jego winy pracownika z jego pieniędzy nie wypłacając mu za ileś godzin i dopisując jakieś zaliczki z przed 3 miesięcy. Po trzecie kontaktowalem się państwem poprzez meyl, tel ,SMS i poprzez kancelarię adwokacką .Także proszę nie opowiadać głupot o polubownych rozwiązaniach problemów. PRZESTRZEGAM PRZED TĄ AGENCJĄ

Niezadowolony
@Injobs.Pl Sp. z o.o.

Pseudo agencja, brak wynagrodzenia na czas, cynizm pośredników, prace na krótki termin a potem przenoszenie o 500 km z obiecanką pracy a na miejscu okazuje się, że praca za tydzień albo później, ludzie nie dajcie się nabierać i dobrze czytajcie umowy

Bs

Też wyjechałem i bardzo dużo straciłem nie z mojej winy i oczywiście nie zostawiłem tego tak oddałem sprawę w ręce prawa i inspekcji pracy .Bo agencja glucha na jakiekolwiek rozmowy argumenty Przestrzegam przed tą agencją

@Bs

Dokładnie to samo chce zrobić, nie mam zamiaru im odpuścić. Mógłbyś mi na priv napisać, gdzie najpierw się skierować skargę i czy miałeś jakąś odpowiedź z inspekcji ? Jeśli ktoś miał z takimi tematami do czynienia to proszę o info, bo znając ich tutaj szybko ten wątek zniknie. ania2000@cyberia.pl

Mam pytanie. Jako dawny pracownik tej agencji czy jeśli przypuszczasz że za mało ci płacili diety pracując w Niemczech można to od nich wyciągnąć poprzez drogę sądową? Dostawałem 5 EUR diety za przepracowany dzień a powinno być 50 EUR o ile słyszałem? Nie wiedziałem o tym że jest jakaś nawet ustawa o regulacji takiej formy płatności. Wstyd mi że nawet z nimi umowę taka podpisałem na taką wartość

Niki
@Nowy

A zakwaterowanie miałeś za darmo czy płaciłeś?

@Niki

Płaciłem ze swoich. Wszystko z diety 100 euro a resztę z wypłaty. A mieszkanie pomiędzy 500-600 euro

@Nowy

Była kiedyś opcja na to, że opłaciliby cokolwiek, że kolega pyta? Albo po prostu standard byłby gorszy? Nie proponowali przy tym, że dorzuca chociaż część po prostu czy nie pytałeś wprost? Bo ta dieta przy tych 500 euro to jednak nawet połowy by nie pokryła

@Bs

Dzień dobry. Wielokrotnie prosiliśmy o kontakt z firmą - niestety nikt nie zadzwonił. Każdego dnia wkładamy wiele wysiłku i serca, aby nasi pracownicy byli zadowoleni. Jeśli wystąpi jakiś problem, wszystko załatwiamy polubownie. Dlatego podajemy namiary bezpośrednio do szefowej - proszę zadzwonić i wyjaśnić zaistniałą sytuację: office@injobs.pl lub tel. 518 461 875 . Zawsze można znaleźć rozwiązanie, jeśli się tego naprawdę chcę. Pozdrawiamy serdecznie :)

@Ania

Dzień dobry Pani Anno. Nie odnotowaliśmy Pani e-maila w bazie danych. Czy możemy prosić Panią o bezpośredni kontakt z szefową? Nasza firma podlega różnym inspekcjom, spełniamy wszelkie kryteria i standardy, działamy w 100% legalnie, absolutnie nie mamy nic do ukrycia. Dlatego proszę napisać na : office@injobs.pl lub zadzwonić 518 461 875. Czekamy na feedback!

Kamila Pracownik

Pracuje od września z firma InJobs i z czystym sumieniem mogę polecić! Pracuje obecnie w sklepie mięsnym, praca jest świetna atmosfera również! Mieliśmy problem z kwatera ale problem został szybko rozwiązany, kontakt z firma zawsze bez problemu! Mieliśmy ostatnio problem z urlopem i pani Julia zrobiła wszystko byśmy ten urlop dostali i oczywiście z jej pomocą wszystko się udało!! Rekruterka pani Monika świetna babka! Nie tylko rekruterka a i człowiek, zawsze napisze, zapyta czy wszystko w porządku. Na początku września pracowałam na automovie, nieststy po 3 tygodniach firma miała postój, pani Monika odrazu postarała się znaleść nam prace byśmy nie musieli zjeżdżać do polski. Wypłaty zawsze na czas i zawsze co do grosza. Kwatery w porządku, nic za nie nie płace. Polecam!

@Kamila Pracownik

Pani Kamilo, niezmiernie nam miło! Bardzo dziękujemy za wspaniałą współpracę. To prawda - nasza Monika to świetna osoba i rekruterka. Każdy problem można rozwiązać, jeśli są chęci z obu stron. Pozdrawiamy ciepło!

Zostaw merytoryczną opinię o Injobs.Pl Sp. z o.o. - Mrągowo

• Jak się pracuje w Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Injobs.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 43 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Injobs.Pl Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Injobs.Pl Sp. z o.o.