Opinie o Better Software Group S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Better Software Group S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Better Software Group S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Better Software Group S.A. w Wrocław

dżejson

jest spoko, właśnie wszedłem na gowork z ciekawości i czytam takie opinie ze zdziwieniem, ja mam dobre doświadczenia z bsg, poleciłem tu nawet 3 kumpli.

@dżejson

A co cię najbardziej zdziwiło? Pisali tutaj np o obietnicach bez pokrycia ( dotyczyło to między innymi braku szkoleń dla programistów). Szkoleń rzeczywiście nie ma? Jeżeli obecnie szkolenia dla programistów są prowadzone, to co to za szkolenia? Prowadzi je ktoś z firmy czy z poza niej?

Beata Nowy wpis

Hejka. :) mam już roczne doświadczenie w zakresie rekrutacji i zastanawiam się jakie warunki są tu do spełnienia by móc przyjąć się jako Rekruter IT. ciężko mi było dokopać się do takiej oferty, więc może tu by ktoś po prostu wiedział?

Majtek2 Nowy wpis

Moje doświadczenie po procesie rekrutacyjnym jest bardzo pozytywne! Super kontakt, jest i feedback!

Jak wyglądają rekrutacje do was? W dawnej ofercie na react developera wyczytałem, że robią jakiś test online i dają dodatkowo zadanie do zrobienia. Ktoś podpowie czy to trudne? Czego dotyczy zadanie, dużo czasu na tym schodzi?? Nie lubie długich rekrutacji więc chętnie się dowiem ile czasu na tych wszystkich etapach schodzi.

zainteresowany Nowy wpis

na jakie warunki może liczyć senior dev?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
dżejson

@dżejson

Jak się pracuje z ludźmi z Better Software Group S.A.?

Czy w firmie Better Software Group S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Xyz

Brak jakichkolwiek szkoleń dla programistów, od roku tylko obiecywanie, że wkrótce się pojawią

- Rotacja programistów, fatalny kod stron, ogromny bałagan organizacyjny + na plus tylko super działający dział HR

Zofia

A z czego wynika ta rotacja i bałagan? A rekrutacje są spoko prowadzone? Można się przygotować czy totalne zaskoczenie?

ls

- legacy code rozwijany i utrzymywany przez juniorow, bez wspolnej konwencji - rotacja pracownikow - zwalnianie przez maila

Trochę Januszex, szału nie ma

- lekko toksycznie - słowa rzucane na wiatr / obietnice bez pokrycia - brak feedbacku pracownicy zarząd, nie wiadomo co się dzieje w firmie, jakie ma perspektywy rozwoju, jacy są klienci, można się dowiedzieć na LinkedIn xD - plotki ploteczki - duża rotacja pracowników

Android dev

Toksyczna atmosfera i okłamywanie pracownika. Nie polecam

savage

Firma tylko marnuje czas ludzi dzwoniąc i poświęcając im czas. Później niby umawianie na rozmowę techniczną ale bez terminu, które ostatecznie nie idzie się doczekać nawet po zapytaniach w formie maila czy wiadomości.

Zostaw merytoryczną opinię o Better Software Group S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Better Software Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Better Software Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Better Software Group S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Better Software Group S.A.?

Kandydaci do pracy w Better Software Group S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Better Software Group S.A.
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Marsz. Józefa Piłsudskiego 13
    50-048 Wrocław
  • NIP: 8971820046 REGON: 363759034 KRS: 0000602767

Better Software Group S.A.