Opinie o Langeo Construction S.A. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Langeo Construction S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langeo Construction S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langeo Construction S.A. w Łódź

Dora Nowy wpis

Mój chłopak jest po politechnice i chciałby zahaczyć się w jakiejś specjalistycznej firmie. W necie widziałam, że tu kiedyś mieli rekrutację dla inżyniera budowy. Ale ogłoszenie jest stare. Obecnie jest szansa na dostanie pracy na takiej posadzie? Ma skończone studia i dwa staże więc coś tam wie. Może niedługo szykuje się jakas rekrutacja do tej pracy.

Ł Nowy wpis

Witam ja pracuje w firmie Langeo od nie dawna bo zaledwie miesiąc i jeżeli chodzi o atmosferę w pracy to ok ludzie różni z rurznych stron polski i za granicy alę normalni i jak ktoś jest komunikatywny to dogada się wszędzie. Jeżeli chodzi o kwestie finansowe tęż ok jeżeli potrzeba wziąć zaliczke to też nie miałem problemu wyplata była na czas i bez żadnych problemów. To jest moje zdanie jako pracownika tejże formy. Alę każdy z nas ma prawo do własnej opinii. Pozdrawiam.Ł

Witold Nowy wpis

Gdzie Ty widzisz osoby, które nie dostały kasy? Chodzi Ci o pracowników, czy o mało zawoalowaną próbę reklamy jakiś usług? Może ktoś z pracowników się wypowie na temat tego, czy pensje są na czas i czy pracodawca wywiązuje się z postanowień umowy o pracę? W KRS zaś jest podane, że firma działa.

Uwaga na płatności

Witold

Co z nimi i kto musi uważać? Ja tu pracy chcę szukać, jako inżynier budowy. Można wiedzieć, jak tu się robi i za jakie wynagrodzenie?

Marzena

Skąd te zaległości? Czy wynagrodzenia są wypłacane regularnie? Czy również są jakieś problemy w temacie?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca / Zastępczyni Dyrektora Departamentu HR
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
SialaMala

Firma jak firma nikt za darmo Ci nie da kasy wiadomo trzeba robić. Robisz swoje kasę płacą. Atmosfera dosyć spoko jak się znasz na robocie to i spokój masz w gablocie...

Marzena
@SialaMala

A do przyuczenia zatrudniają? Można się w miarę szybko tej roboty o której piszesz nauczyć?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Langeo Construction S.A.? Chodzi o pracę jako Inżynier Budowy, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 6 lipca.

Nie skupiamy się specjalnie na benefitach pozapłacowych, w naszej branży i tak mało osób to wykorzystuje. Pracownik z odpowiednim wynagrodzeniem (którego nie pomniejszono o te profity właśnie) sam wybierze to czego potrzebuje.

Herman

Dzień dobry.Czy są przyjęcia na operatorów koparek z 1 problem w tym że generalnie od 2010 pracuję przy budowach ale jako kierowca czterooski.

Damian Król

Czy Panu Dominikowi i Panu Barkowi się stało ? Bo nie można się do nich dodzwonić od piątku 13-11-2020

@Damian Król

Dziękujemy za troskę. Pan Dominik przebywa na zwolnieniu lekarskim. Pozostali są zdrowi i czują się dobrze.

Bocian

Na wstępie wspomnę, że pracowałem w dużych firmach budowlanych między innymi Budimex. Więc tak nie polecam, na zleceniu , o pieniądze trzeba się upominać, w pracy trzeba uważać co się mówi do kogo(usunięte przez administratora)jedni ciężko pracują a inni przechodzą cały dzień i jest ok,,, oczywiście to tylko moja opinia dzięki za uwagę????

@Bocian

Dziękujemy za opinię, dziwię się natomiast dlaczego Pan dalej nie pracuje w tych wszystkich dużych firmach. Czy to w ogóle miało miejsce ? A może te duże firmy nie były zadowolone z Pana pracy ? Mimo wszystko nie pamiętamy jednak by w naszej załodze był ktoś, pracujący wcześniej w firmie Budimex. Współpracujemy z firmą Budimex od czasu do czasu i na pewno weryfikowalibyśmy Pana umiejętności. Praca u nas odbywa się na podstawie umowy o pracę lub na podstawie zlecenia, skoro taki wariant umowy ( zlecenie ) został zaakceptowany, to nie rozumiemy dlaczego z Pana strony kierowane są o to pretensje. O pieniądze nie trzeba się upominać, tylko na koniec miesiąca lub innego okresu umówionego ( np. co 2 tygodnie ) przedstawić wykaz przepracowanych i zaakceptowanych przez kierownika, inżyniera godzin. Bez tego nie mamy możliwości wyliczenia należnego wynagrodzenia, Jest to normalna praktyka i była zaakceptowana przy podpisaniu zlecenia, a teraz jest to jest traktowane przez kogoś jako "upominanie się o pieniądze". I tak, jak Pan zauważył trzeba uważać co się mówi i do kogo się mówi. Dziwne żeby naganne zachowania, obelgi itd. były akceptowane przez pracodawcę i jego przedstawicieli. Co do ostatniej kwestii, jeśli było Panu za ciężko na tym stanowisku to proponuję inną branżę, nigdy nie ukrywaliśmy, iż "budowlanka" to ciężki kawałek chleba.

Mateusz Zbrojarz

Praca w porządku, ciężka, ale jak jesteś ogarnięty to zarobisz dobrze. Wynagrodzenie regularne, bez czekania. Praca raczej w Łodzi, choć zdarzało się wyjeżdżać poza. Generalnie polecam, czasem jest trochę chaosu na budowie, ale to chyba zdarza się wszędzie. Natomiast nigdy nie było problemu z dniem wolnym w razie potrzeby.

Usuwane są tylko wpisy obraźliwe, niezgodne z prawdą itd. Nie dopuszczalne są wpisy pełne obelg i niecenzuralnych słów, bądź te zawierające nieprawdziwe informacje.

Aktualność
Jakie są warunki zatrudnienia w Langeo Construction S.A. na stanowiskach pracownik budowlany, zbrojarz, cieśla szalunkowy, murarz ?
- zatrudniamy na umowy o pracę i umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS
- preferujemy wypłaty w systemie miesięcznym, ale dopuszczamy wariant dwutygodniowy
- pracujemy poniedziałek-piątek, ale czasem i soboty oraz niedziele
- cenimy zaangażowanie do pracy i dbanie o sprzęt

Czy macie jakieś pytania ? Chętnie odpowiemy.

Czy można liczyć w Langeo Construction S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Na dzień dzisiejszy nie mamy żadnego systemu medycznego. Natomiast rozważamy takie rozwiązanie i być może wprowadzimy je dla stałej kadry.

Usuwane są tylko wpisy obraźliwe, niezgodne z prawdą itd. Zapraszam do kontaktu bezpośrednio z firmą, uzyskanie opinii byłych pracowników na stanowiskach kierownik budowy/inżynier budowy może być trudne, gdyż niemal wszyscy cały czas pracują w Langeo.

Aktualność
„Czym są Opinie o pracodawcach?

[…] System ten ma służyć przede wszystkim wszystkim osobom szukającym pracy, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji (czy to o wysłaniu dokumentów aplikacyjnych, czy o podjęciu pracy) mogły dowiedzieć się więcej na temat danej firmy czy przedsiębiorstwa.

Ponadto, na naszym forum osoby pracujące (kiedyś lub obecnie) w danej firmie mogą podzielić się wrażeniami z okresu zatrudnienia, tym samym pomagając osobom szukającym pracy w podjęciu decyzji.”

W kwestii nurtujących pytań natury prawnej, bądź wszelkiej innej bezpośrednio powiązanej z działalnością prowadzoną przez Langeo Construction S.A. zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez naszą stronę internetową.
W Langeo Construction S.A.  cenimy sobie konstruktywną krytykę. Niestety w ostatnim czasie próbowano kilkukrotnie pisać nieprawdziwe opinie podważając dobre imię naszej firmy. Nie mamy wpływu na to, iż ktoś może być niezadowolony z rodzaju pracy jaką oferujemy. Każdy jednak wie, że budowlanka to nie jest łatwy kawałek chleba i musi sobie zdawać sprawę z tego jaka to praca. Nie zmuszamy nikogo do pracy na budowie, rynek pracy jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego chętnie odpowiemy na pytania i różne opinie, nie tolerujemy jednak pomówień, wyzwisk, personalnych ataków czy po prostu wulgarnych wpisów, nie wspominając o spamie.  Tym samym wszystkie nieodpowiednie posty będą usuwane.
Zapraszamy do merytorycznej dyskusji i przede wszystkim kulturalnego wyrażania swojego zdania.

Pozdrawiamy,
inż

dzień dobry widzę że langeo poszukuje kierownika budowy. Czy może ktoś napisać o (ogólnie) o pracy u nich. Na co zwracają uwagę, jak się zachowują. Jak wygląda praca. Wdzięczna będę za każdy komentarz. dziękuje

inż.

coś może wiećej napisać? nie chciałabym zatrudniać się na miesiąc. nie o to chodzi!

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Langeo Construction S.A.?

odpowiadając na pytanie : TAK - dostrzega pracowników rzetelnych, sumiennych, myślących.

Kinga

@mgr a jak płacą, od zlecenia?

Mgr

Pracuje od stycznia. Bardzo pozytywnie oceniam prezesa jak i samą firmę. Zarobki ok(przynajmniej ja nie narzekam) i bez opóźnień. Największy problem jest z pracownikami. Mało jest ludzi którzy chcą pracować. A budowlanka to nie lekka praca. W zestawieniu ambitny szef/nieroby to ciężko to zsynchronizować. A wiadomym jest że jeśli pracownik nie zarobi na siebie to nikt nie będzie dokładał. Szczerze wieże że uda się przebić komunistyczny system wśród pracowników( typu czy się robi czy się leży... 5000 tysięcy się należy)i będzie duży rozkwit jak i pozytywna atmosfera.ogolnie polecam

Pedro

Dobra firma i dobry pracodawca, więc nawet na forum nie ma aktualnych opinii bo w sumie to tylko by się powtarzały, polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Langeo Construction S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Langeo Construction S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Langeo Construction S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langeo Construction S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langeo Construction S.A.?

Kandydaci do pracy w Langeo Construction S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.