Europanels Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Europanels Sp. z o.o.

Bartek

Jestem byłym pracownikiem i przy dzisiejszych czasach żałuję że zrezygnowałem z pracy w Latkowie z powodów osobistych. Wypłata zawsze była na czas. Konkretny uczciwy pracodawca, który stawia na rozwój swojej firmy.

-Umowa na papierze dzięki czemu Europanels uczciwie płaci do ZUS na składki emerytalne i nie zaległa z wypłatami. - Wynagrodzenie zawsze na czas Dla mnie ta firma jest lepsza niż wygranie w lotto. Minusów żadnych nie mam. Trzeba tylko pracować i podporządkować się wykonywać polecenia bez gadania czego wielu Polaków nie jest nauczonych - a pracę trzeba szanować. Nigdy nie pracowałam w firmie tak przyjaznej ludziom. To dla mnie drugi dom.

Małgorzata Nowy wpis

W tej ofercie Specjalista ds. Exportu z językiem francuskim napisali, że minimum średnie wykształcenie jest potrzebne, ja akurat skończyłam szkołę wyższą, czy w takim razie mogę liczyć na jakieś 'lepsze' warunki typu więcej zarobków? Zastanawia mnie, czy tak czy im wszystko jedno.

Granat Nowy wpis

I jak? Zmieniło się coś czy dalej toczy to samo? Co miesiąc wypłaty się nie zgadzają? Toalety, śniadania? Da się tam załatw i zjeść? Linia produkcyjna jeszcze jako tako chodzi? Myślę nad powrotem

Granat Nowy wpis
@Granat

Zapomniałem dodać jeszcze co z sobotami, czy są dalej pracujące dla zmiany porannej za darmo.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Europanels Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

Pracujacy

Z tego co pamiętam najważniejsze dla ich było pytanie ile by Pan chciał miesięcznie zarabiać, może pozatyn cały zakres pracy wykonywanych na umowę i bez etc

Donald Nowy wpis
@Pracujacy

Sami niw proponowali stawki tylko najpierw sprawdzali oczekiwania pracowników? Zwykle mijały się one z rzeczywistością bo proponowali mniej? Jaki jest tu teraz poziom zarobków? Podasz widełki?

Mania

Praca specjalisty ds. exportu z językiem francuskim wygląda atrakcyjnie, ale chcę dopytać: jak często odbywają się podróże służbowe i jak są rozliczane? Na jakie szkolenia branżowe może liczyć osoba, która nie ma doświadczenia w branży budowlanej/ nie jest absolwentem technikum budowlanego? Ale oczywiście pozostałe wymogi spełnia? :)

@Mania

Szczegóły zatrudnienia omawiane są na rozmowie kwalifikacyjnej, wyjazdy zagraniczne– kilka w roku. Zapewniamy szkolenia w firmie przygotowujące do pracy na danym stanowisku. Zachęcamy do przesłania CV.

Firma Europanels Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Dyrektor zarządzający. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Polecam tą firmę. Można się dużo nauczyć. Pracuje w tej firmie od 10 lat. Zarobki są na dobrym poziomie. Firma ciagle inwestuje w rozwój.

Co wchodzi w socjal Europanels Sp. z o.o.?

Kamila

Dowiedziałam się o ogłoszeniu o pracę dla pracownika produkcji. Czy taka praca przy produkcji płyt warstwowych jest dobra dla kobiety czy raczej nie da rady fizycznie? Praca produkcyjna nie jest mi obca, ale nie przy czymś takim, dlatego chciałam się upewnić.

@Kamila

Nie jest całkowicie ciężko, zazwyczaj jest jeszcze ktoś do pomocy chętny. Ale kobiety na produkcji tutaj nie ma, tylko w laboratorium. Spróbować można.

Kamila

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko Specjalista utrzymania ruchu? Może ktoś był właśnie i może coś powiedzieć o tym, o co pytają właściwie i ile etapów jest do przejścia?

Szukający pracy

A jakieś opinie na temat pracy w oddziale we Włocławku?

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Europanels Sp. z o.o.?

Niemowa

Szukają, na każde stanowisko (usunięte przez administratora). Soboty pracujesz (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) Ludzie z linii produkcyjnej rzadko kiedy schodzą na przerwe, możesz o niej zapomnieć.

DIXI

Tak, Tanią siłe roboczą

Julia
@DIXI

Nie brzmi to zachęcająco, to w jakich widełkach są zarobki tutaj że tak mówisz? No i co z tymi sobotami wspomnianymi wyżej - one są dodatkowo płatne jakoś fajnie? Ile się ich w miesiącu robi?

Niemowa

Warunki panujące w firmie to śmiech na sali. Na nic nie ma miejsca ale wszystko musi się zmieścić - kierownictwa nie obchodzi to jak ale ma się po prostu zmieścić. Podstwawa wypłaty to 1600zł a reszta to /premia/. Pracownicy gdy mają ranną zmianę muszą pracować w każdą sobotę, zdarza się czasami że wypadają 2 soboty w miesiącu które trzeba pracować (usunięte przez administratora). Wyżej postawieni narzucają nadgodziny. Możesz dostać 100zł premii gdy jesteś /gotowy do pracy w niedziele/. O dwu tygodniowym urlopie w wakacje możesz zapomnieć. Przy linii prawie na każdym stanowisku brakuje ludzi. Wyżej postawieni odejmują z wypłat (usunięte przez administratora) za rzeczy które (usunięte przez administratora)muszą być spowodowane przez ciebie. Wózki widłowe w tej firmie cud, że jeszcze jako tako da się nimi jeździć, co drugi dzień jest jakiś w naprawie. Pracownicy z produkcji powinni mieć 15minut przerwy dziennie - rzadko kiedy dostaną pozwolenie na tą przerwe, możecie o niej zapomnieć. A gdy już mistrz puści ludzi z produkcji na przerwe to zazwyczaj wypadają różne godziny; 7,8, 9 rano a może być i 13, 13:30(usunięte przez administratora). Szatnia i toaleta dla pracowników to również porażka, (usunięte przez administratora) brud i robactwo - gdy zobaczymy papier toaletowy w toalecie to jest święto, tak samo jak pastę do mycia rąk lub mydło. Mają ludzi za roboty, oczekują od niego by przenosił góry a od siebie nic nie dają, zrobisz swoje ale i tak jest źle, czepiają się o byle co. Firma obecnie już nie Euro panels tylko Human (usunięte przez administratora)

@Niemowa

Zapomniałem dodać, że w firmie panuje(usunięte przez administratora) lista obecności, wykreślasz się że w poniedziałek cie niby nie ma ( ale jesteś ;-) ) ale za to przychodzisz w sobote i pracujesz (usunięte przez administratora). Tak samo z urlopem - należy ci się dwa tygodnie ale możesz o nich zapomnieć; dlaczego? Pani (usunięte przez administratora) powie ci, że nie ma ludzi na linii i musisz robić i urlopu brak. Tak samo rok temu musieliśmy pracować we wakacje po 12h bo brakowało ludzi. Ta firma ma ludzi (usunięte przez administratora)

Oczekujący na wypłatę

Szanowne niekompetentne kierownictwo. Gdzie są wypłaty na koncie? Skoro 10 wypada w niedzielę to w piątek wypłata ma być na koncie!!! I druga sprawa. Podobno praca w niedzielę to dobrowolna decyzja. To dlaczego za nieobecność zabieracie pieniądze. To nieludzkie co robicie z pracownikami produkcji. Nie należy Wam się żaden szacunek i poważanie. Nie zasłużyliście nawet na podanie ręki. Po prostu siedźcie w tej budzie i odwalcie się od Nas . Nie znacie się na produkcji. (usunięte przez administratora) Na wmawianie że My popełniamy błędy.

Pozytywnie

Idąc na rozmowę zapytajcie się o soboty. Pierwsze pytanie... Najważniejsze. (usunięte przez administratora) Nie wie co się dzieje. Idzie się pośmiać z (usunięte przez administratora). Polecam i pozdrawiam

Pracownik europatol

Rozmowy motywujące były raczej próbą zastraszenia załogi (usunięte przez administratora). Ale ludzie będą pisać prawdę (usunięte przez administratora), o (usunięte przez administratora) praw pracowniczych choćby dwóch tygodni urlopu czy (usunięte przez administratora) list obecności. Zamiast szukać poprawy warunków pracy czy błędów we własnych kręgach szuka się błędów wśród pracowników produkcji. Ciekawe czy wsiadłby Pan (usunięte przez administratora)do niesprawnego samochodu? Nie!!!! Więc dlaczego wymusza się produkcję na linii (usunięte przez administratora)? Ciekawe czy swoje aroganckie zachowanie przenosi ten człowiek do domu? Żal mi takich ludzi. Ale firmę tworzą ludzie. Powtórzę ludzie (usunięte przez administratora)

Nasz nowy dom
@Pracownik europatol

Fajna firma, drugi dom , atmosfera super. Dyrektor (usunięte przez administratora) taki przyjazny dla ludzi aż chciałoby się go przytulić i ucałować. Taki silny męski uścisk dłoni to tylko uczciwi ludzie mają. Kierowniczka(usunięte przez administratora) nigdy się nie denerwuje, jest taka piękna, super radosna i również przyjacielska. Taka ciepła energia z niej emanuje że aż chce się pracować. I wogóle firmy która tak skrupulatnie przestrzega kodeksu pracy nie ma na świecie. Zapraszamy !

Pomieszało się Wam w głowie

Kadra bierze wolne kiedy chce a ja również chciałbym się dowiedzieć w jakim celu to robi hahhahah jeden się musi tłumaczyć a inny jak nie przyjedzie bo się przykładowo upił to jest usprawiedliwiony xD (usunięte przez administratora)

Julia
@Pomieszało się Wam w głowie

Yyy co? Czemu chcesz się dowiedzieć w jakim celu ktoś bierze urlop, przecież to prywatna sprawa?

Eustachy
@Julia

Jak widać słowo ironia jest obce w twoim słowniku . Takich inteligentnych właśnie mamy rządzących i planistów którzy popełniają non stop błędy a nie poczuwają się wcale nigdy do winy.

Elżbieta
@Eustachy

Racja, każdy ma prawo do urlopu bez znaczenia czy chce coś załatwić czy poleżeć plackiem przed tv. Szkoda że w wielu firmach trzeba dłużyszy ulrop zgłaszac miesiące wcześniej i nie wiadomo też czy się go wtedy dostanie.

spoko

do pracujących i narzekających: widzę, że większość komentarzy jest negatywna - piszą je ludzie, którzy nie dają w pracy niczego więcej od siebie niż to że po prostu w niej są, uważają, że należy im się kasa za obecność... no niestety nigdzie tak nie jest, "wymagasz od innych? zacznij wymagać od siebie" (usunięte przez administratora) jest zabierana premia? za co? za to że pomimo ustalonych zasad nadal chowacie się po kątach i palicie? za to, że "odpowiadacie" za swoje stanowiska, czyli za to jaki produkt "wychodzi" z waszego stanowiska - tym samym "odpowiadacie" za błędy jaki popełniacie - to chyba logiczne, że jak coś się z waszej winy spieprzy to trzeba ponieść konsekwencję, i tak znikome w stosunku do kosztów jakie przez te błędy ponosi (usunięte przez administratora)est (usunięte przez administratora) na produkcji? a kto go sprawił? no wy - bo macie (usunięte przez administratora) wszyscy są bardzo roszczeniowi ale żeby od siebie coś zrobić (??) NIE,(usunięte przez administratora) o firmie: 1. Wypłata zawsze na czas 2. Z góry ustalone zasady, których wystarczy się trzymać (da się) i jest okej - serio 3. BHP - jest 4. Kasa - za to co się robi, za stopień trudności* - okej, kokosów nie ma, ale nędzy również ;) *na 2/5 stanowisk po tygodniu już samemu się "ogarnia" 5. Benefity - firma szkoli pracowników na operatorów suwnic i wózków jezdniowych, co jakiś czas jest szkolenie z udzielania pierwszej pomocy - dość obszerne, z ćwiczeniami 6. Benefity typu Medicover czy Multisport - niestety brak 7. Śniadania oczywiście, że są, zdarza się, że o różnych godzinach ale można się dogadać ze współpracownikiem, że najpierw idzie jeden a następnie drugi, można jeść na stanowisku, kawę też można wypić i porozmawiać też można... 8. Praca 3 zmianowa + soboty (ranna zmiana zawsze ma pracującą sobotę) duuuuży minus, no cóż - wszędzie coś się znajdzie... 9. Z urlopami raczej nie ma problemów (100% płatne) 10. Karma wraca - dokładnie, jakim będziesz pracownikiem -> tak będziesz traktowany Podsumowując; polecam firmę Europanels wszystkim tym, którzy tolerują pracę 3-zmianową na produkcji, w pracy prócz wykonywania swoich obowiązków potrafią dać coś od siebie, nygusom dziękujemy - nie będzie wam tutaj dobrze! Pozdrawiam, P.

Ktoś
@spoko

Od razu widać, że albo jesteś przydupasem albo piszesz na polecenie. Plus tej pracy, że jest wypłata? To może jeszcze trzeba będzie dziękować że można gdzieś pracować i dopłacać do tego? Jak zamówią blachę z różnych miejsc i planista tylko po kodach jedzie, a nie sprawdzi że kolory/odcienie są różne i przyjdzie reklamacja to masz rację jest to wina szarego pracownika na produkcji. Gdzie do 29 miesiąca jest wszystko dobrze, a nagle 30 w dniu wypłaty następuje magia i jest nagle kilka reklamacji, których nie potrafią Ci wyjaśnić, pokazać co jest źle, albo kilka miesięcy pokazywać to samo zdjęcie to również masz rację, że jest to wina szarego pracownika. Jeśli w ogóle pracujesz na produkcji tam to tygodniu to Ty możesz sobie na sztaplarce ewentualnie etykiety podrukować. Free sobota od zawsze na zawsze!

piszesz na polecenie
@spoko

zapomniałeś napisać, że za sobote nie jest płacone. I nie, nie wolno rozmawiać za długo bo Pani B. stwierdzi, że rozmawiałes cały dzień i obetnie Ci premie. BHP nie ma!!!!!! łączenie blach taśmą? Jak kogoś kiedyś wciągnie i zmieli całego lub rękę to zobaczysz bhp, a to tylko jeden z przykładów. Wow wypłata jest na czas- to takie według prawa nie sądzisz?

@spoko

Bucików na lapku na allegro też nie powinno się oglądać w trakcie pracy w laboratorium heh A komórki na zakładzie powinien używać tylko dyrektor, technolog, mistrz i planista i nikt więcej. Nie ma wyjątków ! Każdemu w rodzinie może stać się krzywda i nie rozumiem dlaczego niektórzy mogą korzystać z telefonu bez ponoszenia konsekwencji jak wiadomo że każdy używa go dla celów osobistych i rozrywki. W życiu nie ma wyjątków przepisy i zasady każdego powinny obowiązywać lecz tak nie jest. Osoby które pouczają same nie przestrzegają reguł więc co tu dalej pisać xD Sztaplarka sypie się cała i płyty często spadają hahahhaha no cóż wygodny sposób na odpady nie pyka się naprawiać jej jak chajs i tak wszystkim PRACOWNIKOM pomniejszają. Wszyscy są tak bardzo zajęci ale przez godzinę potrafią wejść w ciągu dnia w dialog elitarni członkowie labo (usunięte przez administratora) hahhahahah powinni nosić stroje Ku Klux Klanu bardziej odpowiedni uniform dla nich. A w ogóle dlaczego odpady nie liczą się WSZYSTKIM do wypłaty skoro tworzymy super rodzinę to jest również pytanie .. Jeden zakład, 3 różne skłócone frakcje którymi można łatwiej manipulować. Wmawianie pracownikowi że popełnia błędy jest podstawową formą mobbingu. Starania żeby ciężką i szybką produkcję uciągnąć wogóle nie są zauważane. Ciągle tylko każdy się boi że mu zabiorą pieniądze a pomimo tego zapindala za tymi blachami jak (usunięte przez administratora) i se ręce często rozcina. W podzięce ma co aha właśnie wielkie NIC tylko słyszy krzyki mogłeś to czy sramto żeby było dobrze.

Niezadowolony

Ogólnie fajnie, ale każą pracować (tego nie mogę znieść), na papierosa nie każą chodzić. Po takim dniu nie mogę pozbierać się psychicznie.

Buła....
@Niezadowolony

Skoro pracownik nie ma przerwy ,????wtrakcie pracy ????a oni mechanik technolog mistrz chodzą w trójkę na fajkę po ubierani zauważ -zima .to jest elita firmy - nie do ruszenia. .... To nie ta liga. Firma w firmie,to ty jako szara mysz masz tyle co brudy za paznokciem ....z nimi i resztą do pogadania . ???? Są równi i równiejsi.....takt było i jest w tej firmie,naj lepiej naj niższej bym im niedal.....tzw.pies ogrodnika Pan Gggasiore.....mozna- można być łbem....ale czyjim.....tututu .....fakt młody pracowniku jest jeden. .. cała reszta zarządzających ma to w nosie ....co będzie kto będzie pracował..,.a naj ważniejsze jest w tym rola dyrektora .... wyprodukować jak największą ilość metrów ,jak najmniejszym kosztem.....czyli twoim. ..... nie jego go obchodzi czy ty Sam jesteś na stanowisku dwu osobowym i (usunięte przez administratora) miesiąc , tydzień lub tydzień w tydzień a z łaski swojej dołożą ci 100 PLN. Do wypłaty i jest git,to tak jak by oni mieli robić w labo....za siebie i jeszcze innych ....ale do tego nigdy nie doszło... Bo co widać na dwa laptopy lub telefony nie pracują,a broń boże nadgodziny ,a co to jest.. ???? W labo....newer......i to jest zarządzanie produkcją.... Od A do Z ..mam nadzieję że Szef to kiedyś przeczyta.....i właśnie .....wnioski wyciągnięte.... Bo jak wiadomo ...to pracownik 1,5 15,30.......tworzy to strukturę..... Co bez niego koło by się nie toczyło....i nie zarabiało ....a reszta z labo..... Co może zrobić...? Nic...nic...morze sami się wypowiedzą... Na ten temat.....6-14 i ..itp....

XD
@Buła....

Buła dobrze myślisz chociaż ten przekaz bardzo januszowy ????

Alicja

Witam, czy pracodawca motywuje w jakiś sposób swoich pracowników? Chodzi mi o różnego rodzaju benefity czy dodatki. Zawsze jest to doceniane wśród pracowników i przekłada się na ich większe zaangażowanie w pracy.

Życie
@Alicja

Jak z ucha będziesz szczelac....na to i na tego ...i lizać (usunięte przez administratora)....i będziesz stefanem....a to to widać w pracy wśród pracujących to będziesz doceniona....

Ooo
@Alicja

Chyba raczej demotywuje jak już kłamstwami. Tylko leserom i lizusom tu pasuje i konfidentom którzy za nic mają poszanowanie drugiej osoby

Kolega z brygady

Panowie. Ten miesiąc to porażka. Pamiętajmy jak Nas traktują i poniewierają. Nie dajmy sobą pomiatać. Mówmy głośno ile zarabiamy. Nie mogą Nam tego zabronić !!! Jeżeli w umowie o pracę jest zapis, że pracownik musi milczeć na temat swoich zarobków i nie może mówić np. kolegom z pracy, ile zarabia, to zapis taki pozostaje nieskuteczny. Pracownik bowiem ma prawo informować swoich kolegów z pracy o wysokości wynagrodzenia. Pracownicy mogą też pytać pracodawcę o wysokość zarobków na podobnych stanowiskach w firmie, ale nie mogą pytać o pensję konkretnej osoby. Sąd Najwyższy w uchwale podjętej 16 lipca 1993 r. (I PZP 28/93, OSNC 1994/1/2) stwierdził, że ujawnienie przez pracodawcę bez zgody pracownika wysokości jego wynagrodzenia za pracę może stanowić naruszenie dobra osobistego. Europanels to nie państwo w państwie!!!

Jjjj
@Kolega z brygady

Skoro jest tak źle jak piszecie , to dla czego nie zmienicie pracy??

vip
@Jjjj

Ponieważ praca jest dobra tylko cały nadzór jest do (usunięte przez administratora) i od siebie jakoś też nic nie wnosi. Potrafią tylko zrzucać winę na pracowników ale żeby pofatygować się przed produkcją obejrzeć jak wszystko wygląda to już nie bo po co ..

Okradzeni za styczeń

Podstawą Naszej wypłaty miesięcznej jest kwota 1600 zł netto !!!. Przypominam że na rękę od stycznia powinniśmy otrzymać 2 363,56 zł. Czyli złodziejska firma już Nas (usunięte przez administratora) na 763,56 zł. Czyli minimalna z umowy nie jest w ogóle respektowana. I dzieje się to od kilku lat , a już tu kilka lat pracuję. Takie państwo w państwie. Do tego masz 150 zł za stanowisko plus premie od metrów. Niestety w tym miesiącu wszystkich okradli mówiąc o reklamacjach. Tylko która brygada je wyprodukowała? Wszystkim po równo obcięli. Jest jeszcze tzw. ,,zaangażowanie''. To pieniądze które dwaj przedstawiciele intelektualnej (usunięte przez administratora) firmy (usunięte przez administratora) raz w miesiącu dają bądź odbierają w zależności od (usunięte przez administratora) danego dnia. Dobrze by było by ze swoimi prywatnymi życiowymi niepowodzeniami nie przychodzili do pracy i potem przekładali na relacje z podwładnymi. Jak mówi Pan(usunięte przez administratora) trzeba było przewidzieć, (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Zawsze się może zdarzyć w życiu tak, że będą po drugiej stronie i wtedy swoją ambicję nie popartą wiedzą o zrujnowanej linii produkcyjnej na której nie dali by sobie rady będą musieli udowodnić ryzykując zdrowie i życie.

Zostaw merytoryczną opinię o Europanels Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Europanels Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Europanels Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europanels Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Europanels Sp. z o.o.