Opinie o Innovation Software Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Innovation Software Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Innovation Software Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Innovation Software Sp. z o.o. w Wrocław

Proces rekrutacyjny w pigułce: "Wyślij to zadanie" *wysyła zadanie* "Dzięki za przesłane zadanie, ale już znaleźliśmy kogoś na to miejsce."

@Izabela

Dzień dobry, Zazwyczaj na wykonanie zadania dajemy około tygodnia. Cały proces odbywa się w trybie zdalnym, tak samo jak współpraca z naszą firmą. Pozdrawiam, Milena HR Managerka

Joasia

Szukam bliższych informacji na temat pracy Junior PHP Developer. Podoba mi się oferta ponieważ praca jest w 100% zdalna. Jest info w ogłoszeniu, że po okresie próbnym i po każdym roku następują podwyżki. Czy jest ktoś w stanie określić jakich w ogóle zarobków można oczekiwać na start? Okres próbny to standardowo 3 msc czy jest jakoś inaczej?

HR Managerka

Co roku robimy rozmowę feedbackową i renegocjujemy warunki współpracy (zawsze zwiększamy wynagrodzenie). Jeżeli obie strony są zadowolone i dana osoba dalej się rozwija na danym stanowisku, jak najbardziej przedłużamy współpracę :) Zależy nam na długoterminowej współpracy. Ciężko mówić o umiejętnościach, które trzeba "zaliczyć" - po okresie próbnym już wiemy, na ile oczekiwania po procesie rekrutacji pokrywają się z rzeczywistością i planujemy dalszy kierunek rozwoju na danym stanowisku.

kandydat

oferowanie jedynie UZ albo B2B w 2024 roku i jeszcze pisanie, że oferuje się "stabilność zatrudnienia" jest paradne.

@kandydat

Dzień dobry, Rozumiemy, że umowa o pracę może dawać większe poczucie bezpieczeństwa i niektórzy chcą współpracować tylko w oparciu o umowę o pracę, dlatego jasno to komunikujemy od samego początku, niemniej również z doświadczenia na stabilność współpracy nie składa się tylko forma umowy :) Pozdrawiam, HR Managerka

Irmina
@HR Managerka

Ale od momentu rekrutacji zapewniacie kandydata, że chcecie z Nim nawiązać stałą współpracę, nawet bez uop? Wtedy dajecie taką gwarancję na papierze, żeby móc się czuć bezpieczniejszym?

@Irmina

Podpisujemy umowę na okres próbny (3 miesiące) i po nim przedłużamy umowę na przynajmniej rok. Niewiele się to różni od rozwiązania proponowanego na UoP.

Natalia

Dzień dobry, w związku z tym, że praca jest w pełni zdalna, proszę o informację, co ile mniej więcej są spotkania we Wrocławiu, czy jest wymóg, żeby np. raz w miesiącu być stacjonarnie? Pytam, ponieważ chciałabym rekrutować na stanowisko Junior PHP Developera. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie, Natalia

@Natalia

Dzień dobry, Nie, nie ma takiego wymogu. Pozdrawiam, Milena HR Managerka

Wiesio Nowy wpis
@HR Managerka

Ja też chciałbym dopytać o to stanowisko. Rekrutacja tez jest zdalna i można umówić chociaż na pierwsze spotkanie online? Zależałoby mi bo mam dość daleko do firmy i byłby to duże ułatwienie.

@Wiesio

Tak, rekrutacja też jest zdalna, tak jak cały proces podjęcia współpracy.

Czy poziom wynagrodzeń w Innovation Software Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 22 lutego.

HR Managerka

Dzień dobry, Widełki są podane w każdym ogłoszeniu. Pozdrawiam, Milena HR Managerka

Tester

@Pracodawca Dzień dobry. Mam pytanie o elastyczne godziny. Czy jest możliwość podjęcia pracy w Państwa firmie, jednocześnie pracując w innej? Chodzi mi o to, czy jest możliwość pracy np. 7-11 i 16-20?

@Tester

Dzień dobry, Nie ma problemu żeby rozkładać pracę na 2 bloki jeżeli nie wpływa to na efektywność współpracy. Pozdrawiam, HR Managerka

@HR Managerka

Takie rzeczy się ustala podczas rekrutacji czy dopiero podczas pracy lub podpisaniu umowy? Monitorujecie jakoś czas pracy czy liczą się tylko efekty? Praca zdalna też jest możliwa lub hybryda?

HR Managerka

Dzień dobry, Pracujemy tylko zdalnie, czas pracy jest uzupełniany samodzielnie przez współpracownika w Clockify. Rozmawiamy na temat preferowanego czasu pracy przed podjęciem współpracy, ale nie musi on być stały. Może się zmieniać w trakcie. Pozdrawiam, HR Managerka

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Innovation Software Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Junior Pre-Sales Consultant?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Testerka

@Pracodawca Dzień dobry, w Waszym ogłoszeniu jest mowa o umowie B2B oraz Umowie Zlecenie. Zastanawiam się, czy po upływie okresu próbnego jest możliwość przejścia na umowę o pracę? Pozdrawiam serdecznie

@Testerka

Tes jestem ciekawa tego, jak wygląda sprawa z umową. Ale jeszcze czy kasa, jaka jest na tym okresie próbnym, jest już pensja stałą, czy po tym czasie wzrasta?? Jak tak jest, to ile zarabia się na start, a ile po tych miesiącach startowych?

HR Managerka

Dzień dobry, Formy współpracy są takie jak zawarte w ogłoszeniu. Tak jak wspomnieliśmy, podwyżka jest po 3-miesięcznym okresie próbnym oraz co roku. Pozdrawiam, HR Managerka

Joasia

@Joasia

Dzień dobry, Na ten moment nie rekrutujemy aktywnie Developerów, jednak zawsze warto zostawić swoje CV. - Okres próbny to 3 miesiące, po nim jak najbardziej renegocjujemy warunki współpracy. - Zarobki zależą od doświadczenia i umiejętności ocenianych podczas procesu rekrutacji poprzez 2 rozmowy oraz zadanie rekrutacyjne. Widełki dajemy zawsze w ogłoszeniach - ostatnio na Junior PHP Developera było to 5 000 - 7 000 PLN netto/miesiąc w formie współpracy B2B lub UZ, jednak tak jak mówię, nie są to "twarde" kwoty. W razie pytań zawsze serdecznie zapraszam do kontaktu poprzez maila: praca@innovationsoftware.pl Pozdrawiam, Milena HR Managerka

Ksenia
@HR Managerka

Czyli rozumiem, że zostawiając CV, jest szansa na odzew, gdy będzie zapotrzebowanie na to stanowisko? Bardzo mi na nim zależy. Po okresie próbnym, najczęściej na jaki okres otrzymuje się kolejną umowę? Jeśli chodzi o zadanie rekrutacyjne, to na czym ono mniej więcej polega? Będę wdzięczna za każdą informację :)

@Ksenia

Dzień dobry, Na pewno się odezwiemy z informacją zwrotną gdy będziemy aktywnie rekrutować. Najczęściej umowa jest na rok, i co roku renegocjujemy warunki współpracy. Co do zadania - max. 3h z użyciem Symfony, sprawdzające znajomość API oraz języka PHP i frameworków, jak i podejścia do pisania kodu oraz jego jakości. Więcej nie będę tutaj zdradzać ;) Pozdrawiam, Milena HR Managerka

@HR Managerka

A trzeba jakieś określony umiejętności podczas tego roku zaliczyć żeby potem dostać kolejną umowę? Czy po roku warunki pracy mogą się polepszyć, mam na myśli tutaj wyższą pensję?

L.

Dzień dobry, ostatnio natrafiłem na kilka nowych ofert pracy - moje pytanie dotyczy rodzaju umowy, czy oprócz B2B i Umowy Zlecenie uwzględniają Państwo może Umowę o Pracę? Jest to dla mnie istotną kwestią, ponieważ poważnie rozważam aplikowanie na jedno ze stanowisk.

@L.

Dzień dobry, Wszystkie możliwe formy zatrudnienia zawarliśmy w ogłoszeniu - na ten moment nie oferujemy umowy o pracę. Pozdrawiam, HR Managerka

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Innovation Software Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 10 sierpnia kilka ogłoszeń.

Krystyna

Hej, ktoś coś o pracy jako Senior PHP Developer?? Bo jak mają oferte to chcą od kandydatów min. 4 lat doświadczenia jako PHP Developer. A czy w ten czas wliczają się praktyki i staże. Czy liczy się tylko etatowa praca?

@Krystyna

Dzień dobry, Ważniejsze są dla Nas kompetencje kandydata nabyte podczas dotychczasowego doświadczenia niż to, czy był to staż, czy też praca etatowa :) Pozdrawiam, Milena HR Managerka

Oliwka

Wydaje mi się, że jest taka możliwość, że po prostu znaleźli już kogoś na to miejsce. Chyba, że masz jakieś informacje, że to nie była jednorazowa sytuacja? Fajnie, że chociaż dają znać, że się nie dostałeś/aś. A długo się czeka na odpowiedź od nich po wysłaniu CV?

@Oliwka

Dzień dobry, Nie jestem w stanie dokładnie zidentyfikować kandydata/_ki, więc ciężko mi się dokładnie odnieść. Niemniej na etapie wysłania zadania jesteśmy już w stanie ocenić, czy jednak będziemy chcieli podjąć współpracę z innym/_ą kandydatem/_ką i nie zapraszamy każdej osoby na rozmowę z CEO. Pani Oliwio - czas oczekiwania na odpowiedź po wysłaniu CV to zazwyczaj maksymalnie kilka dni, w zależności od ilości aplikacji na dane stanowisko. Pozdrawiam, Milena HR Managerka

@Milena

Odnosi się Pani do sytuacji gdzie zadanie nie spełniło oczekiwań, a nie sytuacji gdzie został znaleziony ktoś inny. W takiej sytuacji lepiej napisać wprost, że zadanie nie spełniło oczekiwań(o ile tak było) wraz z chociażby minimalnym feedbackiem, zamiast pisać że ktoś został już znaleziony, ponieważ wygląda to z waszej strony na sytuację gdzie hurtowo bierzecie kandydatów i marnujecie ich czas. Pozdrawiam.

HR Managerka

Dzień dobry, Kandydatów nie bierzemy hurtowo: 1. Nie byłoby to możliwe, ponieważ musimy z każdym na początku porozmawiać (co też służy skutecznej preselekcji, nie tylko pod względem skilli, ale też dopasowania do zespołu). 2. Szanujemy czas kandydatów i staramy się na każdym etapie jak najskuteczniej ocenić, czy będziemy mogli danej osobie potencjalnie złożyć ofertę i nie zapraszamy do kolejnego etapu, jeżeli wiemy, że tak nie będzie. Jeżeli zadanie nie spełniło oczekiwań, to zostało to przekazane - być może faktycznie tak nie było - plus jeżeli jest potrzeba jeszcze szerszego feedbacku odnośnie zadania/doprecyzowania czegokolwiek to zapraszam do kontaktu na praca@innovationsoftware.pl, bo mogę się jedynie domyślać o jaką sytuację chodzi (a nie ma ich aż tyle, bo nie mieliśmy hurtowej ilości kandydatów, jak zostało nam zarzucone), na pewno odpowiem :). Pozdrawiam, Milena HR Managerka

Jadźka

A co to było za zadanie? Co trzeba było zrobić i ile czasu miał kandydat do zrobienia? W ogłoszeniu o prace była już info o tym, że jest takie zadanie??

@Jadźka

Dzień dobry, Tak - w każdym ogłoszeniu są opisane etapy. Treść zadania kandydat dostaje mailowo i wykonuje w dogodnym czasie. To, ile zajmie zadanie, zależy od doświadczenia kandydata. Jest ono stricte związane z codzienną organizacją pracy zespołu i zrozumieniem specyfiki projektu. Staramy się, żeby zadania nie zajmowały zbyt dużo czasu, a jednocześnie sprawdzały umiejętności praktyczne. Pozdrawiam, Milena HR Managerka

Izabela
@Milena

A jest określony czas w jakim kandydat musi wyrobić się z zadaniem? Może jest opcja żeby zadanie takie wykonać w siedzibie firmy jako element rekrutacji?

@Izabela

Luiza

Czy pracę zdalną jako junior php Developer można od razu zacząć w takiej formie? Napiszcie, czy junior też ma taką możliwość czy najpierw musi przejść przeszkolenie jakieś. Albo jakiś test umiejętności, jak to jest tutaj?

@Luiza

Dzień dobry, Współpracę zdalną w oparciu o elastyczny czas pracy podejmujemy z każdym, niezależnie od stanowiska i jego poziomu. Mamy usystematyzowany plan wdrożenia, dopasowany do konkretnej osoby i jej zaawansowania. Umiejętności są weryfikowane przed podjęciem współpracy. Proces rekrutacji jest opisany w każdej ofercie. 1. Rozmowa - Prescreening. Uzupełnienie informacji zawartych w CV, zbadanie oczekiwań, poznanie się. 2. W przypadku Developerów - zadanie na 2-3h, sprawdzane przez naszego Senior Developera/Tech Leada, które ma za zadanie ocenić zaawansowanie danego programisty. 3. Rozmowa z naszym CEO - Grzesiek oczywiście chciałby poznać potencjalnego współpracownika ;) oraz ew. dopytać o zadanie czy kwestie techniczne. Po takim procesie wiemy, na jakim poziomie jest wiedza danej osoby, i możemy zaplanować proces wdrożenia. Pracujemy w trybie full-remote 4/5 lat, więc wiemy, jak to robić ;) Stopniowo wdrażamy w projekty i dążymy do samodzielności po 3-miesięcznym okresie próbnym. Jeżeli jest Pani zainteresowana stanowiskiem PHP Developera w naszej firmie, zapraszam do kontaktu na mail: praca@innovationsoftware.pl ;) Pozdrawiam, Milena HR Managerka

nick
@HR Managerka

Jestem nieco zdziwiony, bo w minionym tygodniu, podczas rozmowy telefonicznej otrzymałem informację, że praca jest stacjonarna. W ogłoszeniu (specjalista ds. marketingu) nie ma informacji na ten temat.

@nick

Dzień dobry, Nie prowadziliśmy rekrutacji na specjalistę/_kę ds. marketingu i nie ma możliwości, żeby ktoś uzyskał informację, że pracujemy stacjonarnie :) Pozdrawiam, Milena HR Managerka

Czy Innovation Software Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

HR Managerka

Dzień dobry, Godziny pracy są u nas elastyczne - ustalamy ramowy czas pracy z możliwością dostosowania go do swoich preferencji. Nie ma również problemu, żeby wyjść w trakcie pracy i rozdzielić ją na dwa "bloki". Podchodzimy do tego tematu zdroworozsądkowo ;) Zależy nam przede wszystkim na zachowaniu ciągłości współpracy zespołowej i komunikacji. Pozdrawiam, Milena HR Managerka

Kandydatka

O 12:54 dostałam maila, że rozmowa rekrutacyjna zaplanowana na 13:00 tego samego dnia jest odwołana żeby ,,nie marnować mojego czasu”, bo kandydat się już znalazł. Każdy kto uczestniczy w rekrutacjach wie, że przygotowania do rozmowy to nie jest ostatnie 6 minut przed spotkaniem. Dla mnie był to tydzień doszkalania się ze znajomości programów potrzebnych na stanowisku i wyrzeczeń, by pomimo innych propozycji jak najlepiej się przygotować. Odmowa tak późno to nie jest okazanie szacunku, a zupełne przeciwieństwo tego słowa. Potraktowałam ofertę poważnie i przykro mi, że nie spotkałam się z takim samym podejściem z drugiej strony.

@Kandydatka

Dzień dobry, Jeszcze raz najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Chciałam z Panią porozmawiać i jeszcze raz wszystko wyjaśnić, ale kontakt z mojej strony został odrzucony. Pierwszy etap naszej rekrutacji służy zapoznaniu z poprzednim doświadczeniem oraz umiejętnościami. Nie wymagamy na tym stanowisku znajomości specjalistycznych narzędzi ani nie przepytujemy z tych sfer na rozmowie. Przykro mi, że potraktowała Pani naszą rozmowę zobowiązująco i poświęciła tyle czasu na doszkolenie. Mimo wszystko, nie chciałabym kontynuować procesów z osobą, której wiem, że nie mogę zaproponować współpracy. Dochodzi do tego fakt, że nasze potrzeby rekrutacyjne potrafią się dynamicznie zmieniać, a my chcemy nawiązywać współprace długoterminowe i dobrze przemyślane. Mam nadzieję, że któraś z propozycji współpracy którą Pani otrzymała będzie dla Pani satysfakcjonująca. Życzę wszystkiego dobrego, Milena

Kuba
@Milena

To przeprowadzacie dwa etapy rekrutacji, co wiąże się z koniecznością dwóch spotkań? Wyjaśni Pani, w jaki sposób zapoznajecie się z umiejętnościami na tym pierwszym etapie i co takiego dzieje się na drugim? No i czy komuś, kto był u Was choćby na jednym spotkaniu, udzielacie odpowiedzi zwrotnej?

@Kuba

Dzień dobry, Udzielam odpowiedzi zwrotnej niezależnie czy jest to pierwszy, drugi, czy trzeci etap. Proces rekrutacji jest opisany w każdej ofercie pracy, więc potencjalny kandydat jest z nim zaznajomiony :) - Pierwsza rozmowa służy przede wszystkim poznaniu się, rozwinięciu informacji zawartych w CV względem tego, co jest dla nas istotne na danym stanowisku i zapoznanie z dotychczasowym doświadczeniem. Opowiadam też dokładnie kim jesteśmy i odpowiadam na wszelkie wątpliwości kandydata. Ważne jest dla mnie także zapoznanie się z oczekiwaniami kandydata względem potencjalnej współpracy. - Drugi etap to zadanie testowe - krótkie, praktycznie, związane z danym stanowiskiem. - Trzecim i ostatnim krokiem jest krótki call z Grzegorzem, naszym CEO, który oczywiście chce tak samo poznać potencjalnego współpracownika :) Jeżeli jest Pan zainteresowany współpracą/ma Pan jakieś wątpliwości - zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail: praca@innovationsoftware.pl :) Pozdrawiam, Milena HR Managerka

Helena

Napiszesz coś więcej o samej rekrutacji? Wiadomo ile jest etapów? Te rozmowy to miałeś zdalnie czy stacjonarnie? Kto je przeprowadza?

Milena

Dzień dobry, Feedbacki są wysyłane zgodnie z ustaleniami max. w przeciągu 2 tygodni (z wyjątkiem losowych sytuacji które wymagają wydłużenia tego czasu). Jeżeli feedback nie dotarł do Pana w wyznaczonym czasie, być może mail trafił do folderu Spam (miałam takie sytuacje). Proszę o kontakt na maila: praca@innovationsoftware.pl - chciałabym wyjaśnić zaistniałą sytuację, ponieważ zależy mi, żeby każdy dostał odpowiedź z Naszej strony. Pozdrawiam, Milena

@Helena

Dzień dobry, Rozmowy są przeprowadzane zdalnie, etapy są opisane w każdej ofercie pracy plus na koniec każdej rozmowy. Za procesy rekrutacyjne jestem odpowiedzialna ja - Milena :) Jeżeli jest Pani zainteresowana/ma Pani jeszcze jakieś pytania/wątpliwości, zapraszam do kontaktu: praca@innovationsoftware.pl Pozdrawiam, Milena

Nie polecam, obiecywano mi dwukrotnie (przed rozmowami i wykonanym zadaniem), że kod zadania testowego zostanie oceniony. Tymczasem cisza. Moja negatywna opinia spowodowana jest głównie tym, że firma nie dotrzymuje danego słowa.

Helena
@Michał

Dawno brałeś udział w rekrutacji? Dostałeś jakąkolwiek odpowiedź poza tą oceną? Możesz dać znać na którym etapie było zadanie i na czym polegało?

Grzegorz Tabor
@Helena

Dzień dobry Panie Michale. Serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację. Proszę o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji i nadrobienia feedbacku: biuro@innovationsoftware.pl (niestety nie podał Pan nazwiska, więc nie mogę skontaktować się z Panem bezpośrednio). Pozdrawiam, Grzegorz Tabor

Zuzanna

A tobie dali znać? To jest częsty problem w sumie w tym kraju, przynajmniej tak mi się wydaje, po tym co widzę. A czy długo trzeba czekać na odpowiedź po wysłaniu CV, z zaproszeniem na rozmowę?

Dawid

Pierwszy etap rekrutacyjny na plus. Pani Milena bardzo miła i konkretna, a sama rozmowa nie była rozwleczona w czasie. Nie było to marnowanie czasu, atmosfera wręcz ciepła, a jednocześnie wszystkiego się dowiedziałem. Zobaczymy co będzie dalej, ale ten etap pozytywny.

@Dawid

Masz jakieś informacje co do dalszych etapów? Jak to u nich wygląda, ile tych etapów mają łącznie? W ogóle to szybko się odezwali po wysłaniu CV?

@Marta

Pani Moniko, Etapy rekrutacji są opisane w każdej ofercie pracy, żeby kandydat wiedział jak wygląda potencjalny proces :) Odpowiadamy w miarę możliwości w przeciągu 2 tygodni maksymalnie. Feedback dostaje każda osoba, niezależnie od decyzji. Pozdrawiam, Milena HR Manager

Zrobiłem zadanie rekrutacyjne. Poświęciłem na to cenny czas. Potem miałem rozmowę online. Swoją drogą bardzo dziwną, jakaś dziwna atmosfera chyba tam jest. Rozmowa bardziej jako odpytywanie jak jakiś egzamin na studiach. No i nie dostałem żadnej odpowiedzi. Cokolwiek można odpisać, już nie chcę jakiegoś dużego feedbacku. Jak na dzisiejsze czasy mocno nieprofesjonalne podejście do rekrutacji.

@Piotr

To były jedyne etapy rekrutacji? Ile czasu minęło, może jest jeszcze szansa na feedback? A to zadanie rekrutacyjne to o czym było?

Barbara

Widzę, że opinie są w większości pozytywne. Mam pytanie co do trybu pracy, bo to jest dla mnie niejasne a nie widzę odpowiedzi na forum. Czy jest to raczej praca w określonych ramach czasowych, czy zależy to od projektu i w ten sposób też jest płacone?

Zainteresowana

Pytanko długo się czeka na odpowiedź po wysłaniu CV?jak wygląda sama rekrutacja

Potencjalny kandydat

[Pytanie] Czy firma rozważa nawiązanie umowy o pracę?

Zuzanna
@Potencjalny kandydat

A to nie zależy od formy pracy? Tak naprawdę to nie piszesz, o jakie stanowisko chcesz się starać. Ja szukam czegoś w trybie zadaniowym bardziej, niekoniecznie pracy od-do. Ciekawe, czy coś takiego się znajdzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Innovation Software Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Innovation Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Innovation Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Innovation Software Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 24 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Innovation Software Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Kleczkowska 50
    50-227 Wrocław
  • NIP: 8952057299 KRS: 0000584150

Innovation Software Sp. z o.o.