Opinie o Polescort Security Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polescort Security Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polescort Security Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polescort Security Sp. z o.o. w Warszawa

Czy jest możliwość pracy w Polescort Security Sp. z o.o. na część etatu?

Bolek drugi
@Gumiś

I bardzo dobrze, że mają kłopoty bo powinni je mieć. Jeśli nie opłacają prawidłowo ZUS-u pracownikom. Piszcie o takich przypadkach tutaj bo te wpisy czytają też aktualni i ewentualnii klienci Polescortu,a to nie jest dla nich najlepsza reklama.

Dużo tu czytam o zatrudnianiu osób do 26 r.ż. i o tym, że firma zawiera po kilka umów jednocześnie. Macie tu na myśli tylko pracę na ochronie czy biuro też tak funkcjonuje? Tak pytam bo zainteresowała mnie praca jako Koordynator - Inspektor Ochrony, którą mieli w necie kilka lat wstecz. Na jakich warunkach jest się zatrudnionym w takim przypadku? Pisali o umowie o pracę, no ale jaka stawka teraz?

@Sadowski

Czego dotyczą te procesy sądowe? W jakim sensie firma nie przestrzega prawa? Rozjaśnij to, jeśli możesz.

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Pytanie do obecnych pracowników: w tym miesiącu powinny być dostępne szkolenia online (jak w każdym parzystym miesiącu) Tymczasem dziś ostatni dzień kwietnia i szkoleń nie ma Ktoś coś wie? Zrezygnowali z tego?

Pracownik Polescortu

Te wałki z wieloma umowami robią tylko na pracownikach ochrony. Inspektorzy nie są tak zatrudniani. Raczej umowa o pracę lub własna działalność. Jakiś czas temu proponowali (wręcz wymuszali) zakładanie działalności gospodarczej zwykłym pracownikom (którą to sami mieli prowadzić i rozliczać w imieniu pracowników!!!) ale nic z tego nie wyszło, bo ludzie się nie zgodzili i zostały umowy zlecenia.

@Pracownik Polescortu

A czy chociaż przechodząc na działalność podwyższali pensje, bo to tak na prawdę firmie szło się na rękę? Może dorzucali płatny urlop, bo tak niekiedy firmy robią?

Bodzio1
@Pracownik Polescortu

Firma robi walki z umowami i ZUS-ami. Uwaga firma nie opłaca pracownikom prawidłowo składek ZUS. NIE POLECAM

@Bodzio1

Zostało to gdzieś zgłoszone? Chyba można nieźle oberwać za takie przewinienia? Posypały się przez to wypowiedzenia(ze strony pracowników) czy mimo tego normalnie wszyscy pracownicy nadal pracują w firmie, jakby nigdy nic?

Sadowski Nowy wpis
@Bodzio1

Uwaga. Grupa spółek Polescort uwiklania jest w wiele procesow sądowych które przegrywa. Zastanówcie się czy chcecie pracować i współpracować z firmą nie przestrzegająca prawa.

@Sadowski

Czy w Polescort Security Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Czy jest możliwość pracy w Polescort Security Sp. z o.o. na część etatu?

Pracownik Polescort

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak etat. Są 2 umowy zlecenia na każdy obiekt. To ile chcesz przepracować godzin jest do ustalenia z koordynatorem. Są tacy co pracują na 2 obiekty, a są tacy, którzy są tylko na doróbki.

Pracownik Polescort 2
@Pracownik Polescort

A zatrudnianie na 2 umowy zlecenia na 1 obiekt w celu opłacania ZUS-u co 2gi miesiąc jest niezgodne z prawem. Jeśli chcą mieć kłopoty to je będą mieli.

Pracownik Polescort
@Pracownik Polescort 2

Tak tu jest chyba od zawsze i nie słyszałem by mieli z tego powodu jakieś problemy.

Gumiś
@Pracownik Polescort

Mają problemy, tylko się nimi nie chwalą co jest chyba oczywiste. Wiem o kilku postępowaniach przed sądami zarówno w sprawie źle opłaconych składek zdrowotnych jak i niewypłaconego wynagrodzenia. I Polescort przegrywa w takich sprawach. Liczą na to, że poszkodowany nie pójdzie do sądu. Nie mogę napisać więcej

Edek z fabryki kredek

Ja myślę, że państwo wie doskonale, na jakiej zasadzie działają takie firemki i nie chcą tego ruszać. Gdyby to ruszyli, to wskaźniki bezrobocia poszybowałby w górę, a tego nie chce żadna władza. Ale indywidualnie w sądzie można spróbować powalczyć, zwłaszcza jeśli wynagrodzenie nie było zapłacone w takiej kwocie jak się pracownikowi należało.

@Edek z fabryki kredek

Ale czy nadal takie praktyki mają miejsce? Czy te wszystkie sprawy o których piszecie, to sprzed paru lat? Nie wiadomo czy tu aplikować, opłacają juz składki regularnie?

Teodor
@Gumiś

Co to za firma, z którą pracownicy muszą się procesoeac o składki czy wynagrodzenia. Że też takie rzeczy się jeszcze zdarzają. Ale to tylko świadczy o tej firmie....

Ale ja dalej nie rozumiem, na czym to polega. Nie znam się aż tak na prawie pracy. Te dwie umowy zlecenia to na jedną osobę? I o co chodzi z tymi zusami co drugi miesiąc? To w ogóle są składki ZUS odprowadzane od zlecenia? Myślałem, że od umowy o pracę tylko. Piszecie, że firma robi coś źle, ale co tak naprawdę, to Wy tylko wiecie.

Teodozja

Trzeba poinformować wszystkie wspólnoty które zatrudniają Polescort że ich pracownicy są bozbawiani przez tą firmę Składek ZUS. Nikt nie będzie chciał współpracować z firmą której pracownicy muszą chodzić do sądu po swoje składki ZUS i płace.

Doma
@Teodozja

W jaki sposób są pozbawiani, nie rozumiem? Jakbyś mogła wyjaśnić bardziej szczegółowo, to byłabym wdzięczna, bo chodzi też w końcu o moją ewentualną przyszłość i emeryturę. Bo ja tu myslałam, czy nie iść do pracy. I o które składki dokładnie chodzi?

Bolek drugi
@Gumiś

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polescort Security Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Czy Polescort Security Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

TYTUS

Uwaga: W zadnym wypdku nie zgadzajcie sie na umowy uczniowskie to wtopa podpisujcie umowy tylko na siebie!!!!

Łukasz

Chciałem wyjaśnić jedną kwestię, naczytałem się komentarzy w wątku i sam już nic nie wiem. Czy to prawda, że pracodawca nie opłaca pracownikom ZUS-u albo robi to co 2 miesiące? Jeszcze kwestia umów, widziałem wpisy, że są śmieciówki, tzn. nie można liczyć na UoP na start albo chociaż po okresie próbnym?

Andy1
@Łukasz

Niestety ale to prawda, Firma Polescort zawiera po kilka umow zlecen na 1 obiekt aby oplacac ZUS co 2gi miesiac i to jeszcze od minimalnej krajowej. jesli masz watpliwosci zapytaj przy zatrudnieniu ile umow dostaniesz na 1 obiekt? Jesli wiecej niz 1dna to po to zeby mogli placic Ci ZUS co 2gi miesiac. I po np. po 2 latach pracy skladek masz tak jak byc pracowal tylko rok - czyli bardzo slabo. Na szczescie na rynku jest duzo innych firm oferujacych pelne oskladkwanie umow co miesiac!

Despero.

Niezły przekręt się kroi na Marymonckiej. Poszukują pracowników słupów którzy by widnieli tylko na papierku w wieku 18-26 lat. Wynagrodzenie za te osoby by pobierał "opiekun" takiego słupa i odpalal mu dolę. Przestępstwo karno-skarbowe.

@Despero.

Co ty opowiadasz? Jakich pracowników słupów? Po co ktoś w ogóle miałby zatrudniać osoby które nie będą pracować bo chyba taki jest zamysł według ciebie. Nie za bardzo popłynąłeś w swoich domysłach, co? W ogóle pracujesz tu że aż tak dobrze znasz firmę?

Zapracowany Pracownik
@Despero.

Chyba do każdego już dzwonił w tym temacie. Zgadza się, to przestępstwo karno skarbowe.

Mariusz.
@Mariusz

Zapytaj koordynatora. On Ci wszystko wyjaśni.

Despero.
@Mariusz

Za osoby w wieku 18-26 lat nie płaci się źadnych podatków,zusów itd. Ustawa Rady Ministrów. Więc jest o co się szarpać i kombinować tym bardziej źe co raz głośniej o pełnym ozusowaniu umów zleceń.

Antos
@Mariusz

Po tej firmie wszystkiego można się spodziewać. Wcale by mnie to nie dziwiło gdyby tak było. Sam fakt niepłacenia ZUS pracownikom już wiele mówi o tej firmie.nie polecam.

Genek
@Despero.

(usunięte przez administratora) bo nie masz takiej osoby...? Daj kolegom zarobić i idź zrób obchód na świeże powietrze. Polescort porządna firma. Nie dygajta tam byki. Kasa się zgadza i jest ok. Polecam

Antos3
@Genek

Jak taka porządna ta firma to czemu ludziom ZUS-u nie opłacają???

Smaczek

Witam Pracowałem w Polescort kilka lat. Na początku w miarę spoko ale z czasem pokazali jak nie szanują ludzi. Po pierwsze, kontakt z koordynatorem bardzo utrudniony w weekendy i dni świąteczne a często sytuacja wymagała nagłego wsparcia na które pracownik nie może liczyć! Po drugie ZUS płacą co 2 miesiące więc pracując 3 lata tak jakbyś pracował 1.5 roku. Po trzecie, każą podpisywać różne dokumenty pracownikom "in blanco" a potem sami nie wiadomo co do nich wpisują. Po czwarte obrażają innych wypisując, że ktoś kto pisze tu negatywne opinie to gamoń i nierób! Może ty CZARNA MAMBA jesteś jakaś gamoniowata i nierobem bo na pewno nie Ci którzy piszą tu negatywne i zgodne z prawdą opinie. NIE POLECAM POLESCORT Gorąco odradzam Polescort

Maniek
@Smaczek

Witam, Szukam osób których polescort skrzywdził do złożenia skargi grupowej. Warto walczyć o swoje i nie pozwolić traktować się jak (usunięte przez administratora). Pozdrawiam,

@Smaczek

Firma nic nie warta. Pracowałem kilka miesięcy. Już nigdy więcej. Nie polecam. Firma nie na te czasy. W seris zarobicie więcej. Nie polecam Polescort

PRACOOWNIK
@Smaczek

Polescort to złodziejska firma. Od wspólnot biorą pieniądze co miesiąc takie same a ZUS opłacają pracownikom co drugi miesiąc. (usunięte przez administratora) pracowników ze składek ZUS.

@Smaczek

Polescort. Śmiech na sali. Nigdy w życiu. Nie polecam.

Abecd123
@Smaczek

Też radzę omijać te firmę. Kiepsko płacą i kombinują z ZUS-em. Odradzam.

Pbc3

Beznadziejna firma. Słaby koordynator Michał. Nie polecam

Halina
@Pbc3

Szkoda, że masz taką opinię o firmie, ale chyba to nie tylko chodzi o tego koordynatora? ;) Ciekawi mnie co w nim takiego słabego wg ciebie, nie ma odpowiedniego doświadczenia czy o co chodzi?

Czy Polescort Security Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Mikołaj z Mikołajek..

Tak dostaniesz taką kartę. Na bocznicę kolejową do rozładunku wyngla.

August z Augustowa
@Mikołaj z Mikołajek..

Jak rozładujesz 2 tony wyngla to już nie będziesz takich (usunięte przez administratora) pytań zadawał. Zapomnij o jakichkolwiek benefitach od Polescortu. Oni są bardzo skąpi i nic pracownikowi nie dadzą.

@August z Augustowa

Szkoda bo jakiś dodatek poza wypłatą by się przydał. Czytałem w komentarzach że dają zlecenie. Tylko na początek a potem można dostać normalną umowę czy wszyscy cały czas na śmieciówkach bez względu na staż?

@Mariusz

Tylko smieciowki i to jakieś kombinowane po 2 lub 3 umowy na 1 obiekt. ZUS opłacany co 2gi lub o 3 miesiąc. Zenada

Marzena
@Pbc1

A płacą chociaż w terminie? Jak ZUS nie jest opłacany, to różnie może być z wypłatami stąd wolę dopytać...

August z Augustowa.
@Mariusz

Jak będziesz miał grupę inwalidzką do dostaniesz umowę o pracę. Inaczej nie ma szans.

@August z Augustowa.

Jaka grupa jest najlepsza żeby przyjęli i dali umowę? Orzeczenie o stopniu znacznym czy wystarczy niepełnosprawność umiarkowana?

Wacuś.

Jakie stawki netto na godzinę są w firmie od 2023 roku?

Beniek
@Wacuś.

5.5zł

benek z Bemowa

bardzo dziadowska firma, nie polecam!

Mirek

Polecam firmę Polescort. Porządne chłopy. Płacą na czas i jest gitara. Pokój braty.

SAMBO
@Mirek

Beznadziejna firma. Nie umie przyjąć rzeczowej krytyki. Wszyscy źli tylko oni dobrzy. A prawda jest trochę inna. Jakoś nie widać odpowiedzi czemu ZUS płacą pracownikom co 2gi miesiąc a pracownicy i kandydaci chcieliby wiedzieć. Nie polecam Polescort

Niziołek
@Mirek

Naprawdę polecasz pracę w tak badziewnej firmie! Przecież oni płacą ZUS co drugi miesiąc pracownikowi czyli policz sobie ile będziesz miał emerytury!

Jasiek
@Mirek

No rewelacyjna ta firma Umowa śmieciowa, minimalna krajowa,brak urlopów, brak zwolnień lekarskich., ZUS opłacany co 2 lub co 3 miesiące. Tylko się zatrudniac

Józek

Pracuje już 6 rok, wszyscy mają stawke minimalnie lepsza niż na rynku, przelewy zawsze na czas. Jak ktos sie zastanawia to nie ma problemu. Obiektow maja sporo, glownie osiedla. Pozdro

Lesio
@Józek

Ja się zastanawiałem ale mają 90 procent negatywnych opinii to chyba jednak bardzo kiepscy muszą byc

Martix

Polecam firmę - pracowałem 2 lata temu, mój staż 10 miesięcy. Wypłata była na czas max 1,2 dni później Pracowałbym dalej, gdyby nie chęć rozwoju Pozdrawiam ????

@Martix

Ty polecasz bo pasowała Ci ta firma. Ja nie polecam bo moim zdaniem to wyjątkowo kiepska firma. Ale każdy swoje zdanie może mieć.

Pbc2
@Martix

Bardzo kiepska firma nie polecam

PanPatryk

Uwaga Polescort nie płaci zusu. Posprawdzeniu okazalo sie ze 3 wpłaty na caly rok

Wodnik Szuwarek
@PanPatryk

O to jeszcze weselej niż u większości, bo u większości płacą co drugi miesiąc. Ale nie zaskoczyłeś mnie tym. Wszystkiego się można spodziewać

@PanPatryk

Do prokuratury z tym Zusem!!!!

Andy2
@PanPatryk

Jak można ludziom (usunięte przez administratora)nie płacić. To raczej nie jest zgodne z prawem.

Jak jest z pakietem medycznym w Polescort Security Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Mnietek Podnietek

Pakiet medyczny wygląda tak: jak zdychasz na obiekcie to zdychasz dopóki nie przyjdzie kolejna zmiana, albo nie odwiezie Cię karetka lub karawan. Jak zadzwonisz do koordynatora to dostaniesz opierdziel, że w ogóle dzwonisz, jeszcze zanim powiesz o co chodzi.

Janusz
@Mnietek Podnietek

A koordynator nie jest od pomagania? Zastanawiam się też, czy warto poświęcać tej firmie swój czas i zdrowie, zwłaszcza, że pisano o braku umów. Ile oni obecnie płacą i czy są już wreszcie te umowy?

wccw

Pakiet medyczny to apteczka na obiekcie na ktorym siedzisz jesli wogole jest jest!

@Janusz

Umowy na co poniektórych obiektach są, ale nie wszędzie. To ile płacą zależy od obiektu.

@Mnietek Podnietek

A czemu na innych obiektach nie ma umowy? Przecież to są podstawy...

@Anna

bo to jest POLESCORT, czyli firma ktora nie daje umow i jei placi Zus-u

@wccw

Serio? I ktoś zgadza się pracować bez umowy? To na jakiej podstawie płacą wynagrodzenie? Ty miałeś taką sytuacje?

B.

płaca bez umowy

@Mariusz

Tam lepiej robic bez umowy niz z :) Tak jest skonstruowana ze za wszystko odpowiadasz nie masz ubezpieczenia mienia :) A bez umowy nic ci nie zrobia jak cos by sie stalo

@Tomek

ta na pewno Jak robisz bez umowy to Ci kasy moga nie zaplacic bo jak udowodnisz ze robiles? I ZUS-u moga wogole Ci nie zaplacic! a nie tak jak z umowa co 2-gi miesiac!!! wiec chyba lepiej miec jakas umowe

pbc1
@Tomek

Jesli zatrudniaja na czarno to po raz kolejny lamia prawo.

@pbc1

"Po raz kolejny"? To ile jeszcze tego było?

@Zuzanna

Poczytaj sobie wpisy pracowników to się dowiesz.

@Pbc1

Umowy, ZUSy, PITy? Jest coś co jeszcze nie padło czy forum stale na bieżąco?

@Zuzanna

A to mało. Jak się zatrudnia ludzi to dobrze by było robić to zgodnie z prawem.

Dr. Mengele

Jedna wizyta u lekarza ostatniego kontaktu.

@Pbc1

No tak, więc raczej takie rzeczy się zgłasza i problem się rozwiązuje? A sytuacja to pewnie niezmienna? :/

@Zuzanna

A gdzie się taki rzeczy zgłasza???

Wiecie, czy Polescort Security Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Stefan ze Stefanowa

Oprócz tych gadżetów co wymieniłeś dostajesz jeszcze męskiego manekina z lateksu oraz paralizator do terapi wstrząsowej pustego łba.

Kuba

pracuje już drugi rok. Jest ok. Wszystko na konto w terminie. Obchodów tylko durzo ale taka praca :)

Aleksandra
@Kuba

Wszystko na konto, ale czy zadowalająca ta pensja? A jak atmosfera? Jest ok?

U-BEK

To co miski od dzis wiecej zarabiamy bo PIT spadl z 17 do 12 %?

Chciałbym to zobaczyć.

U-BEK
@Mnietek Podnietek

Raczej musza podniesc, bo to obniza PIT-u dla pracownikow nie dla pracodawcow wiec chyba sobie nie zawlaszcza naszych pinindzy???

@U-BEK

No ciekawy temat poruszyliście, wiadomo już co z tym tu zrobią?

Cieciuch
@U-BEK

Zubrzycki sobie zawłaszczył, więc złożyłem wymówienie

Aleksandra
@Cieciuch

A masz na to jakies dowody w ogóle?

Zostaw merytoryczną opinię o Polescort Security Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polescort Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polescort Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polescort Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polescort Security Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 206 ocen.
  • Marymoncka 105 lok. 24
    01-813 Warszawa
  • NIP: 1182093975 REGON: 146838885 KRS: 0000474651

Polescort Security Sp. z o.o.