Opinie o PHU Operatus Marian Krajewski w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PHU Operatus Marian Krajewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PHU Operatus Marian Krajewski o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Operatus Marian Krajewski w Bielsko-Biała

Jack Zniesmaczony Nowy wpis

Beznadziejna firma. Pracujący tam ludzie, którzy odbierają worki i dają nowe to niereformowalne istoty. Puste worki rzucają gdzie popadnie. Do tego są złośliwi. Na zwrócenie uwagi o niewłaściwym podejściu do pracy ( myślę o rzeczonych pustych workach ) sąsiadom wieszają na płocie a mnie rzucają na ziemię. Śmieszni, ograniczeni ludzie. Telefony do zwierzchników nic nie dają. Znaczy w firmie szefowie nie mają autorytetu. A tak na marginesie - nie dziwię się, że mój pies ujada gdy ich widzi - po prostu wyczuwa złych ludzi.

Czy będzie lepiej?

Atmosfera TRAGICZNA człowiek jest gorzej traktowany... Kto pracował to wie

Edyta
@Czy będzie lepiej?

Czy wyjaśnisz w kilku zdaniach, dlaczego tak negatywnie oceniasz firmę? Wspomniałeś o tym, że atmosfera jest zła, czy pracownicy się ze sobą nie dogadują, czy może występują problemy w kontakcie z przełożonymi? Napisz nieco więcej o warunkach zatrudnienia, na pewno będzie to ważne dla osób, które szukają pracy.

Krzysztof Nowy wpis
@Czy będzie lepiej?

To racja bo tam robiłem porażka

Małgorzata Nowy wpis

Operatus świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej gospodarki odpadami. Firma na swoim koncie ma wyróżniające ją certyfikaty. Obecnie prowadzone są rekrutacje, link zostawiam poniżej. https://www.operatus.pl/praca/ Jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Jacek Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w PHU Operatus, jakie są obecnie warunki płacowe i na jaką pensję może liczyć początkujący pracownik? Od dawna nikt się nie udzielał w tym wątku, mam jednak nadzieję, że ktoś mi odpowie. :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PHU Operatus Marian Krajewski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.
Człowiek znikąd idący donikąd

Bardzo profesjonalna firma, z szacunkiem podchodzą do klienta. Wszelkie wątpliwości i pytania można bardzo sprawnie załatwić. Pracownicy zbierający odpady są kulturalni i pomocni, zawsze potrafią doradzić w jaki sposób segregować odpady. Zachęcam do współpracy, to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem i bardzo bogatym wachlarzem usług.

Ayla

Nie polecam, broń Boże!!!!!!!śmieci odbierają jak im się chcę, raz wezmą raz nie. Niszczą kosze, bezczelni, potrafią wyrzucić worki z kosza i zostawić koło bramy. Nie wiem co to za ludzie tam pracują, ale wstyd po prostu. Moje śmieci stoją nieodebrane już tydzień, bo? Bo zapomnieli? Najgorsza firma , omijajcie z daleka!!!! Dogadac sie telefonicznie to kolejna porazka!

gebino

firma do niczego

Jasiek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Maciej

Absolutny brak organizacji pracy, masa długów, lekceważenie klientów i kontrahentów. Poza tym brak wizji rozwoju i archaiczne metody zarządzania. Jakość usług poniżej krytyki. Tak toksyczna firma powinna zniknąć z rynku (i jest duże prawdopodobieństwo, że tak się właśnie stanie).

Pedro

Rzadko korzystacie z tego forum. Czy firma potrzebuje kogoś do pracy?

To ja

Ludzie pracują tam przymusowe nadgodziny Polecam zbadać alkomatem pracowników w pracy :)

Łysy

(usunięte przez administratora) !!! PATOLOGIA NIE mszczę się Tylko piszę Pradę Jeśli nie jesteś Alkoholikiem nie Polecam ci pracy u Artura kierownika cudotwórcę ??

Jacek

@Firma, Twój wpis jest bardzo lakoniczny, możesz coś więcej powiedzieć? Wspominasz o wysokości wynagrodzenia, czy poza podstawą są także przyznawane premie? Jaka atmosfera panuje?

Ukraino

Ukraine zatrudniacie?

Auta zabytki WRAKI

auto

Firma

Średnia ich pensji 1500.

Brakuje na wypłaty...

Jaworze

Zagrażają BEZPIECZEŃSTWU NATURY!!! Wysypują TONY odpadów na swoim PLACU!!! Nie segregują i nie pilnują terminu odbioru. MAJĄ GDZIEŚ PRACOWNIKÓW I TABOR

Jacek

https://www.operatus.pl/praca/ Pod tym linkiem można znaleźć najnowsze oferty pracy. Niestety, pracodawca nie podaje informacji na temat oferowanej umowy ani benefitów, czy ktoś z Was wie coś na ten temat? Jak przedstawiają się ogólne warunki zatrudnienia? @Artur, wnioskuję, że jesteś lub byłeś zatrudniony w Operatus, wspominasz o problemach z wypłatą, czy udało Ci się wyjaśnić powód opóźnienia? Opowiedz proszę coś więcej, może dostrzegasz jakieś pozytywne aspekty pracy w firmie?

Jaworzanin

OSZUKAŃSTWO!!! kazali mi zapłacić 30 zł za zostawienie starej kuchenki na ich bazie gdzie wysypują TONY nieczystości. Nie szanują klientów GMINA JAWORZE

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Operatus Marian Krajewski - Bielsko-Biała

PHU Operatus Marian Krajewski