Opinie o Diesel Service Wojenkowski Sebastian w Iława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Diesel Service Wojenkowski Sebastian. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Diesel Service Wojenkowski Sebastian o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diesel Service Wojenkowski Sebastian w Iława

Iławianin

Niestety właściciel jest niezłym bajerantem i nie dotrzymuje słowa.

Tadeusz
@Iławianin

Rodzinna firma zatrudniają samych znajomych :))

Jakub K.
@Tadeusz

Proces rekrutacji na pojawiające się etaty przypomina lata 90.Nic dziwnego,że później są afery w miejscu pracy jak ta z 2021 roku.Ciesze się,że tam nie trafiłem.

@Jakub K.

o jakich aferach piszesz ? Przecież nie zostałeś przyjęty , znam osoby które tam pracują i raczej zdanie mają dobre .

takaPrawda Nowy wpis
@Marcin

To ja zdecydowałem o rezygnacji w czasie rekrutacji.Są pewne wartości,których się nie sprzedaje.

Klient Nowy wpis

Niestety potwierdzam. Usługa wykonana na zasadzie "niech zapłaci i dalej jego problem". Przykre.

M Nowy wpis

Bardzo słaba jakość proponowanych usług, pracowałem tam i wiem co kazano mi robić by tylko klient zapłacił. Odradzam każdemu potencjalnie nowemu pracownikowi, ale przede wszystkim klientom.

MARCIN Nowy wpis

Czytając opinie myślę że nie wszyscy wiedzą o czym piszą. Robiłem i robię dużo usług u nich . Prawdą jest że do obsługi klienta zostali przyjęci ludzie nie zawszę nadający się do pracy na tym stanowisku. Ale i tak jak jest jaki kolwiek problem to kluczowe decyzje podejmuję Sebastian- szef i Tomek kierownik. Więc jak macie zastrzeżenia to idźcie bezpośrednio dotych Panów. Na pewno pomogą.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Diesel Service Wojenkowski Sebastian.
Leszno
Rafał

Do tej firmy faktycznie dostaniesz się tylko jak kogoś tam znasz , lub jak ktoś ze znajomych szefa lub kierownika poleci kandydata . Ciężko się dostać zupełnie obcej osobie , rekrutacja to tak naprawdę pic na wodę . Z tego co wiem wypłata zawsze na czas , i zarobki dobre a warunki socjalne super , i najważniejsze praca nie jest ciężka . .Miałem przyjemność poznać zarówno Szefa jak i Kierownika w tej firmie i pracowników . Tylko podejście do rekrutacji to mogło by się zmienić !!!!!!!!

@Rafał

Widzę że byłeś tam na 1 dzień, na tzw. próbę. Też tam byłem. Ale moje odczucia są trochę inne. Warunki socjalne szału nie ma , pracownicy 9 godzin pracują , cały czas presja szybko, szybko , wspomiany Szef faktycznie bajerant , mocno koloryzuję firmę , zaś kierownik zabiegany ciężko z nim nawet porozmawiać . Z mojego punktu widzenia to firma tylko na zewnątrz się prezentuję i nic po za tym , podejście właściciela-szefa do pracownika przemiotowe....kasa się liczy a nie człowiek. Nie polecam pracy w inter diesel. Jest wile lepszych firm w których moim zdaniem pracuje się lepiej.

Czyli widzę,że nic się nie zmieniło w firmie.Swoją drogą zdolności interpersonalne tego pana powalają.

Zostaw merytoryczną opinię o Diesel Service Wojenkowski Sebastian - Iława

• Jak się pracuje w Diesel Service Wojenkowski Sebastian?

Zobacz opinie na temat firmy Diesel Service Wojenkowski Sebastian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diesel Service Wojenkowski Sebastian?

Diesel Service Wojenkowski Sebastian
  • Słoneczna 1