Opinie o Sanatorium Wistom Kołobrzeg Nfz (Sanatorium Uzdrowiskowe Mesko Adam Maciejewski) w Kołobrzeg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sanatorium Uzdrowiskowe Mesko Adam Maciejewski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sanatorium Uzdrowiskowe Mesko Adam Maciejewski o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Uzdrowiskowe Mesko Adam Maciejewski w Kołobrzeg

Jorgos

To sanatorium jest ukierunkowane na ludzi starszych i niewymagających. Ciasnota, nuda i wyciąganie pieniędzy za coś co tu uważa się za luksus. Pokoje najczęściej dwuosobowe. Jedynki jedynie dla ludzi, którzy mają raka? Wybór do jedynki z kapelusza. Nie było tu żadnego wywiadu czy ankiety. Prośba o zamianę pokoju (ktoś mocno chrapał) bez reakcji. Zabiegi w piwnicy. Korytarze ciasne i ludzie oczekujący bardzo blisko siebie? Duża świetlica urządzona antycznymi meblami na pokaz. Nie ma tu człowieka do prowadzenia jakiś zajęć. Nie ma tv gdzie można byłoby obejrzeć wspólnie mecz czy jakiś program rozrywkowy. Przez turnus dwie prelekcje prozdrowotne ale w czasie gdy są zabiegi wiec frekwencja znikoma? Atrakcją jest kawiarenka świadcząca codziennie tańce i konsumpcję. Wstęp wolny ale konsumpcja minimum 12 zł? Korzystają z niej najbardziej osoby z zewnątrz? Na recepcji zamiast banera "witamy was serdecznie" cennik za telewizor w pokoju, zmianę ręcznika czy pościeli itp. Na wyróżnienie zasługuje położenie sanatorium - blisko morza i ludzie, którzy wykonują zabiegi. Pomimo trudnych warunków robią to dobrze i chętnie. Obdarzeni dużą empatią i chęcią pomocy ludziom.

Emerytka
@Jorgos

A ja wybieram się tam w maju.Dzwoniłam o jedynkę,ale nie gwarantują.Pokój dwuosobowy rzeczywiście taki ciasny?

Edward

Byłem w tym obiekcie na zasadach komercyjnych w okresie od 18-27 grudnia 2021. Jedynie co co mogę pozytywnie ocenić to personel i wyżywienie . Reszta nie zasługuje na uwagę. Obiekt z okresu wczesnego Gierka, wyeksploatowany, fatalna łazienka z zasłonką foliową przyklejającą się do ciała (brr) ( miałem pok. 512), korytarze ciemne, windy brudne wytapetowane wykładziną nie do umycia. Jadalnia i hol ciemny, niedoświetlony pozorowany wystój na antyczny ale w sumie bezguście dołujące. Absolutnie nie polecam ! Szkoda pieniędzy.

Alex
@Odnoszenie

a już miałem nadzieję, że to będzie opinia od samego pracownika. ;) zastanawia mnie aktualna rotacja w sanatorium. Z tego co piszecie odnośnie tej Sali, skoro pozwala się ludziom na jej aranżowanie to znaczy, że część z nich jest w miarę zżyta z tym miejscem? Ile średni staż teraz może wynosić? czy Pracownicy mogą odpowiedzieć? Szukam pracy praktycznie na stale, tu mi się uda?

Kucharczyk

Wróciliśmy z senatorium Mesko bardzo Zadowoleni jest super polecam nie jesteśmy Fannami morza ale do Mesko będziemy Wracać. Przemiła obsługa przy zabiegach, Pysznie jedzenie . Pozdrawiam Panią Kornelie masaże rewelacja. Wracamy z nowym pałerem do życia Pozdrawiam Wszystkich byliście cudowni niezapomnianej chwile w senatorium Mesko.

Widziałam ofertę pracy dla kelnerki ale nie była niestety zbyt szczegółowa. Kiedyś już w jednym sanatorium pracowałam i wtedy proponowano mi zakatowanie. Czy tutaj również pracownikom ono przysługuje?

@Jorgos

To co napisałem to po to by przestrzec innych, którzy mają większe wymagania ;)

@Jorgos

Przestrzegasz klientów na forum pracowniczym? Fajnie, że personel został mimo wszystko pochwalony, ciekawe czy takie ciepłe słowa wpływa na ich morale. Wiecie może czy w jakich jeszcze inny sposób ich tutaj dodatkowo nagradzają za dobrą pracę? ciekawe jakie tu przysługują wszystkie socjale i benefity

Janosik
@Beata

Z całym szacunkiem,ale personel kelnerski nie jest w żaden sposób chwalony przez kierownictwo.Z tego co wiem od personelu to nawet urlopu w sezonie letnim nie mogą wziąć.To jest śmieszne,żeby kierownictwo im zabraniało urlopu w wakacje.Pozdrawiam

@Jorgos

Personel jest może obdarzony empatią. Jednak nie można tego powiedzieć o kierowniczce biura usług - Mai Sz.

@Jorgos

Jadąc do Mesko w Kołobrzegu byłem zachwycony fotografiami tego ośrodka w Internecie. Na miejscu okazało się, podrasowane fotki niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Ciasnota w małych pokojach i prawie codzienna zupa jarzynowa nie zachęcają do powrotu do tego ośrodka. Bardzo dobrze wspominam rehabilitantów!

Magda
@Jorgos

Zgadzam sie z przedmowca.za wszystko cha pieniadze,obsluga mila,na zabiegach I kelnerki.Pan Dyrektor naburmuszony,co to nie ja.! W rececpcji oraz pielegniarka niepotrzebne ????pokoje ladne tylko na zdieciach.

Hanna Nowy wpis
@Jorgos

Nie zgadzam się, bo właśnie wróciłam z tego sanatorium. Jestem może starsza, ale za to bardzo wymagająca. To jest sanatorium, a nie ośrodek wypoczynkowy, więc na zabiegi, a nie potańcówki tam się przyjeżdża. Potańcówki zresztą były, wycieczki po okolicy i do Niemiec też. A cennik za telewizor? Jest - podobnie jak za własny czajnik w pokoju. Ale nie są to udogodnienia obowiązkowe (czajnik jest na korytarzu) , więc trudno, żeby wszyscy za nie obowiązkowo płacili. Sanatorium Mesko jest na prawdę bardzo dobre.

Emerytka Nowy wpis

Marysia Nowy wpis

Czy do sanatorium są potrzebni pracownicy? Nie mogę odszukać żadnych aktualnych ofert w sieci a widzę, że także pojawiają się zapytania od kandydatów. Nie wiem teraz czy czegoś może nie przegapiłam. Ja o pracy na kuchni myślę ze względu na doświadczenie. stawka będzie minimalną czy jednak więcej udaje się zarobić?

Ina

Hejka. ;) zauważyłam, że została dodana opinia dotycząca obsługi, podawania posiłków i tak dalej. też już ktoś spytał o prace dla kelnerki, ja akurat doświadczenia nie mam ale czy takie osoby są zatrudniane? Ciekawa jestem czy można dostać jakaś premie czy jednak trzeba liczyć na ewentualne napiwki?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sanatorium Uzdrowiskowe Mesko Adam Maciejewski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
@Pracodawca

Jestem w Mesko ,rewelacyjne sanatorium.Obsluga przemiła,posiłki bardzo pięknie podane w pięknej atmosferze.Zabiegi godne polecenia.Sala do spotkań towarzyskich przepiękna.Meble gdanskie oczy cieszą,przepiękne. Nie ma podziału na komercyjnych i NFZ.Z całego serca polecam to sanatorium. .

Witam, na jakiej umowie zatrudniają się pracownicy w Sanatorium? Widziałam to zapytanie o pracę przy podawaniu posiłków, mnie jednak bardziej zabiegi by interesowały. Czy trzeba być fizjoterapeutą by móc się zatrudnić czy może jednak doświadczenie jako masażystka wystarczy? Miałam problem z odszukaniem ofert, może tu ktoś odpowie?

Danuta

Właśnie wróciłam z senatorium mesko w Kołobrzegu.Jestem pozytywnie zaskoczona. Bardzo profesjonalna opieka,bardzo duza ilość zabiegów po których czuje się znakomicie ..Jedzenie przepyszne , bardzo duże porcję poprostu nie do przejedzenia . Pokoje czyściutkie zadbane poprostu bajka .Jestem bardzo zadowolona ,wypoczęta i wróciła. O wiele zdrowsza ..Polecam to senatorium każdemu kto chce miło i korzystnie spędzić czas..

Od stycznia będą brać kelnerki do siebie może? po przejrzeniu niektórych komentarzy widzę, że niektórzy już podpytywali o te pracę, lecz bez odzewu. Ja potrzebuje mieć pewność, bo nie wiem czy gdzieś indziej się orientować? I przede wszystkim czy polecacie nim się skontaktuje z Uzdrowiskiem?

Kazimierz i Sabina.

Czytam te komentarze i tak sobie myślę że są ludzie którym napisanie czegoś nieprzychylnego na kogoś sprawia satysfakcję.Meble stylowe są brzydkie,może ma nowoczesne z europalet.Pokoje za małe,może mieszka w stodole.Połóż rączki jest nieodpowiednim zwrotem.może trzeba powiedzieć połóż łapy i takich wpisów jest wiele.Takim jesteśmy niestety społeczeństwem.Dość o tych co pojechali.Jak są niezadowoleni to niech nie wracają. Sanatorium MESKO jest wspaniałym miejscem gdzie człowiek odżywa i nabiera pozytywnej energii.To jest miejsce skąd ciężko wyjechać a wyjeżdżając już myśli się o powrocie.Po raz pierwszy byliśmy z żoną w mesko w 2018 roku ze skierowaniem z NFZ.Tak się rozpoczęło.Jesteśmy w mesko co roku komercyjnie.W tym roku tj,2023 byliśmy 2 razy.Wielka była nasza radość gdy po powrocie z turnusu komercyjnego otrzymaliśmy skierowanie z NFZ.Za miesiąc byliśmy ponownie w mesko.W przyszłym 2024 roku będziemy po raz 8-my.MESKO to miejsce które ma swój urok i klimat.A wszystko to sprawia fantastyczny miły personel który gorąco pozdrawiamy i mówimy do zobaczenia. Kazimierz i Sabina

Czy w Sanatorium Uzdrowiskowe Mesko Adam Maciejewski możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Jeden z pensjonariuszy widzę, że pisał cos o odgłosach z widny i tym ze chodzi prawie jak na peronie. Przy tym zainteresowałem się teraz tutaj praca jako konserwator. :D mam roczne doświadczenie, tyle by wystarczyło, żeby przyjść i zerknąć na te widne? Nie udało mi się odszukać takich ofert a ze jestem z okolic to ciekaw byłbym pracy. czy ktoś pełnił już tę funkcję i podzieliłby się opinią? Zarobki jak wszędzie?

Kowal

Mieszkałem i się leczyłem w sanatorim Mesko. Było nieźle. Ale odradzam mieszkanie przy lub koło w pokojach obok wind. Winda w pokojach daje taki odgłosy jak na peronie. Wiecznie piszcy wydaje nie do zniesienia w pokoju dźwięki. W senatorium powinno się odpoczywać i leczyć a nie doprowadzać do szału.

Były nabory na kuchnię może? chce się upewnić, ponieważ mieszkam niedaleko a widzę, że pewni kandydaci odnosili się do ogłoszeń na forum. ja będę chciała się dostać jeśli już przełom grudzień / styczeń, czy będzie to opcjonalne? Gdzie szukać aktualnych ofert? na stronie ich nie znalazłam

Oluś

Cześć, myślałem, że więcej będzie opinii od pracowników. Otoz widziałem ofertę dla kelnera z kiedyś na takiej stronce i zastanawiałem się jak pracuje się obecnie w uzdrowisku, czy jest tu ktoś ze strefy gastro i przybliżyłby mi ten temat? z opisu kiedyś wynikało, że praca tez jest w weekendy wtedy w razie czego jakby była płatna? I czy otrzymuje się jakieś fajne napiwki?

Beata

Dzień dobry Kilka słów o sanatorium Mesko ..Jestem zachwycona pobytem w tym sanatorium, zacznę może od wystroju piękne rzeźbione meble gustowne Patio Obsługa miła I pomocna począwszy od recepcji a konczac na paniach pokojowych .Centrum zabiegowe wraz z obsługą na szóstkę z plusem moje serducho ukradła pani Bogusia ,która moim skromnym zdaniem robi tutaj wspaniala robotę ???? No i oczywiście jedyny w swoim rodzaju pan Adam .Jedzienie wyśmienite, pyszne takie domowe nasze Sanatorium świetne Obsługa bardzo dobra Do morza...blizutko Pogoda zajefajna Jednym słowem, bardzo fajne miejsce ,licze po cichu ze jeszcze będzie mi dane tutaj zawitać Ta droga pragnę podziękować całej obsłudze..... DZIĘKUJE

@Beata

W reklamie piękne, przestronne pokoje... W rzeczywistości - PRL-owskie klitki! Przestrzegam przed obietnicami Mai Sz. - kierowniczki biura usług! Obietnic nie dotrzymuje!

Edward

Llllll
@Edward

Byłam w Męsko, żeby zobaczyć wystrój holu. Straszny kicz. Te malowidła, amorki, meble paskudztwa. Pianino stroi i to jest plus.

@Llllll

Czy któryś z pracowników się odniesie? Ciekawa jestem które stanowisko jest konkretnie odpowiedzialne za strefę wizualną. Chyba, że każdy po części ma na nią wpływ? sa na ten temat przeprowadzane rozmowy w zespole?

Odnoszenie
@Beata

O gustach się nie dyskutuje, ale jednak podyskutujmy. O ile mi wiadomo, to patio/sala wypoczynkowa nie służy zabiegom, ani nawet posiłkom, nie jest częścią obligatoryjną w budynku. W zwiazku z tym jej wystrój jest wyłącznie zasługą personelu i jego gustu i wizji. Nie ma obowiązku spędzania tam czasu, co więcej niech domorośli architekci wnętrz sami odważnie pokaż swoje wizualizacje oraz osobiste patio. Mi tam się podoba, bo jest inne niż wszędzie i można coś sobie pooglądać.

Alex
@Odnoszenie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Sanatorium Uzdrowiskowe Mesko Adam Maciejewski?

Kucharczyk

Bodek

Witam. Byliśmy z małżonką w Kwietniu tego roku i muszę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni. Wystrój, moim zdaniem jest super, jedzenie też, a o obsłudze nie można powiedzieć nic złego. Bardzo miłe , fachowe i sympatyczne. Pokoi niestety nie można powiększyć, ale zapraszam do Perły Bałtyku niezadowolonych. Tam na pewno będziecie mieli luksus i miłą obsługę. Pozdrawiam

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Sanatorium Uzdrowiskowe Mesko Adam Maciejewski? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Uzdrowiskowe Mesko Adam Maciejewski - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Sanatorium Uzdrowiskowe Mesko Adam Maciejewski?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Uzdrowiskowe Mesko Adam Maciejewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Uzdrowiskowe Mesko Adam Maciejewski?

Sanatorium Uzdrowiskowe Mesko Adam Maciejewski
  • Fryderyka Chopina 15A