Opinie o Kobus w Kobyłka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kobus. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kobus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobus w Kobyłka

piekarz

Około dwóch lat trwa sprawa sądowa aby odzyskać pieniądze, oczywiście wygrana , bo Kobus nie stawia się na rozprawy , odsetki tylko ustawowe, kilkanaście złotych. W PIP tragedia, jestem zdumiony niekompetencją i nauczycielsko- moralizatorskim tonem, więc tam szkoda czasu. Ogólnie mamy przechlapane , jeśli można użyć mi takiego słowa w naszym gronie.

trik

ja to z chęcią dałbym prezesowi prace teraz zagrabianie liści z ogrudka a kase dostanie po miesiącu jak mi się na ogrudek nie wpierd... komornik

kasiorek

no juz z kobusa nic nie bedzie niech daja rozwiazania umowy i tylko droga sadawa na odzyskanie kasy a panu szefowi to sie tylko wydaje ze to takie proste dostac kase z gwarantowanego funduszu swiadczen pracowniczych tak za jakis 2 lata jaj ma sie wyrok sadu prawomocny

karo

witam byłem w piekarni w południe i widziałem jak pana Sławek spodkał się z panem marcinem k a z tego co się orientuje on jest jednym z najlepszych w branży piekarniczej czyż by nowa piekarnia powstawała .

Sprzedawca

oddzwonili , umówili sie na rozmowe. rozmowa przebiegła w sposób standardowy. pani bardzo miła i życzliwa

pytania... cóż bardzo tradycyjne. zainteresowania, poprzednie prace, dyspozycyjność.

logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
luna

Jaro nierobem to pewnie ty jestes bo ludzie którzy pracowali tu dzien i noc (usunięte przez administratora) za marny hu... a jeszcze obcinali kase a do tego prosic sie o wyplate ktora sie nalezy o te marne grosze. Wiec zamknij gębę bo pewnie nachlapales sie tyle kasy za nic nie robienie i pieprzysz glupoty. Jak taki cwany jestes to spotkaj sie z pracownikami i im to powiedz w twarz cwaniaku. Michalek tez byl pewny siebie, nachlapal sie a teraz chodzi kanalami. Wiec weź sie do roboty bo nikt juz robic za Ciebie nie będzie NIEUDACZNIKU...

artur mróz
@luna

jak jesteś taki mocny to podaj imie i nazwisko wieśniaku chyba że wymiękasz szambonurku w odbyt popychny

jaro

(usunięte przez administratora) głupoty zostaliście skrzywdzeni przez los pojęcia nie macie a piszecie głupoty nieroby

HEROS

Kobus juz dawno ciężko przędł , to były tylko pozory handlu jakie stwarzał , OSCROBA , PUTKA i inni go zezarli od wewnatrz . szkoda ale taki los czeka małe piekarnie , spozycie pieczywa spada z roku na rok , i to jest nie uchronne , społeczeństwo jest juz coraz lepiej poinformowane o spozywaniu wenglowodanów , DRAGAN , MAZOWIECKA , KOBUS kto nastepny ???

@HEROS

Kobus to sam sie wykończył zatrudniając ludzi (kierowników,dyrektorów) nie znajacych sie na niczym.Panie koordynatorki uchowaj Boże one i ich pomysły>

trik
@HEROS

juz są dzis mozna odebrać albo nawet jutro narazie w kadrach jeszcze ludzie są

@trik

Ciekawe czy potrafiles odczytać odpowiedz WIESMAKU.... pamietaj ze wiem kim jestes ale nie rób juz wuecej pod siebie bo sąsiedni sie skarżą ze smierdzi...a ty po prostu probowales myslec...

Czy ktoś orientuje się kiedy można spodziewać się Pit-u z kobus a za 2014 rok ?

@były pracownik

Tak, można odebrać rozliczenie za rok 2014.

bezrobotny
@były pracownik

NIKT ŻADNEJ ODPRAWY NIE DOSTANIE ANI ŻADNYCH ZALEGŁYCH PIENIĘDZY OD NIEGO SAM TAK NA ZEBRANIU POWIEDZIAŁ.OBIECAL ŻE Z FUNDUSZU PRACOWNICZEGO DOSTANIEMY A KIEDY I CZY DOSTANIEMY TO SIĘ OKARZE CZY TO NIE SĄ ZNÓW PUSTE OBIETNICE

pie

Zatrudnię ciastowego tel. 694 448 458

znawca firmy

Tak popieram kieowce rodzina wykonczyła firme a co niektórzy z nich się wzbogacili.. Za czasow p.Ignacego i Jacka P. to by bylo nie do pomyślenia by pnsje nie płacić czy faktury itp.Szkoda bo mimo iż tm ni pracuję juz 12 lat to uważam ze byla to najlepsza pikarnia na wschód od Wisły-uwzględniając jakość pieczywa., ,technologie, ,markting i logistykę. ..P.S. Ciekawe co z moją Skoda sie stało? Pozdrawiam starą ekipę. .W.K.

Jerzy

ta firma to chyba tak kiepska jest i była przez brak kompetentnego zarządzania. Słyszałem,że pani B jak ktos przybył z reklamacją pieczywa,to się wydzierała na niego. Mnie bezczelnie informowano o tym, że przelew wypłaty poszedł,a w rzeczy samej nie poszedł.Paranoja. Zawsze kierownictwo informowało mnie,że wypłatę dostają ci, którzy naciskają bardziej,a jak nic nie mówią to i wypłaty nie ma. Ze mną np podpisano taka umowę, że bylem zobowiązany szukać mozliwosci zbytu, robiąc to poza firmą, bo w firmie nie miałem biurka i stanowiska, a po kilku miesiącach pani B oswiadczyła,że to absurd tak pracować,a przecież tak ustalono obopólnie. Pani A też niezła arogantka udająca kompetentną.Ogólnie brak kultury i menadżerskiego podejscia.

Piekarnia

Piekarnia na Targówku zatrudni kierowców i piekarzy. Tel. 513-132-790, e-mail: trimar.biuro@op.pl

piekarka

W SPC Was przyjma ;)

Piekarnia

Zatrudnię kierowcę z piekarni kobus ze znajomościami w sklepach, które mogą być chętne do współpracy z nową piekarnią. Kontakt: (usunięte przez administratora)

piekrz

Jutro rano jadę do PIP ( Inspekcja Pracy ) mam wydruki wypłat.Przedstawię sytuację i zrobię to co mi powiedzą.

Jacek

Oj oj oj. Firma upadła bo ktoś w końcu nie wytrzymał i upomniał się o swoje długi. Od ponad dwóch lat w firmie byli ludzie którzy przygotowywali ją na taka ewentualność - czyli na upadłość. Przez ten czas pozakładano inne firmy, gdzie potem sprzedano środek trwały, pozbywając się majątku jako takiego. Aby funkcjonować, z tych innych firm się potem ten sprzęt użyczało. Temat długi jak rzeka... kto wie o co chodzi, nie zada więcej pytań.

zszokowani

nie jest to wina nas roboli ale winni się nie znajdą

karol kowalczyk
@zszokowani

pani Ola Kobus świętej pamięci mówiła zawsze: dopóki my żyjemy i żądzimy na piekarni to będziecie mieć wszystko a jak Beata przjmie zakład ta zejdziecie na psy. Swęte słowa Święte słowa i jakie prorocze

xxx

Wiec myślicie że to wina p. (usunięte przez administratora) w sumie z tego co wiem to jak prezesem był p. Ignacy to potrafił w ciągu nocy przyjechać skontrolować co się dzieje na piekarni....

Ja pracowałem do listopada oczywiście nie dostałem pieniędzy za ostatnie w miesiące i jeszcze przywłaszczyli pieniądze potrącone na mojego komornika. Idźcie jutro do pracy bo wam dadzą wypowiedzenie za nie wstawienie się do pracy. Musicie dostać wpr.owadzenia z winy pracodawcy. Wiem co mówię podobna sytuacja była z mazowiecka. Nie dajcie się w ch**a zrobić.

zxx
@były pracownik

Tak do pracy musicie sie jutro wstawić.Ja bym pojechała na piekarnie i tam żądała podpisania listy,ja tak miałam w piekarni mazowiecka dopóki nie wydali wypowiedzeń musieliśmy tam jezdzić.Teraz mamy w sądach sprawy o wydanie świadectw

luna

Musimy zlozyc do sadu pracy grupowy pozew i beda musieli zaplacic nam dodatkowo za opóźnione wyplaty. Im wiecej nas będzie tym lepiej. Zawsze mówiłam, że wszystko jest do czasu i jak nie szanujesz drugiej osoby i szmacisz ludzmi którzy pracuja przyjdzie czas ze wszystko sie odwrócić może. Nikt nie będzie szanowal kogoś kto nie szanowal innych. Na to trzeba zasłużyć. Los kiedys sie odwraca, więc teraz zapraszamy kierowników do pracy do biedronki i napewno sie tam spotkamy ale w innej formie :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Kobus - Kobyłka

• Jak się pracuje w Kobus?

Zobacz opinie na temat firmy Kobus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobus?

Kandydaci do pracy w Kobus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobus