Opinie o ZRiKD w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZRiKD. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZRiKD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZRiKD w Warszawa

Jakie narzędzia pracy zapewnia ZRiKD? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Młody

Skoro już takie sugestie podajesz to po pierwsze ile tych służbówek teraz jest w praktycznym obiegu, ile stanowisk kierowniczych? I skoro już tak piszesz to czy oznacza, że jak na razie firma nie szuka nigdzie oszczędności? Zgłaszacie wprost jakieś problemy z narzędziami pracy?

czesiek

Nie polecam Wubr za godziny nie placa, w niedziele zwykle godziny mieli wyrownac ale teraz firma nie ma pieniedzy a tfu na was pajace!!! ale w kolejnym roku bedzie mogl wykazac naczelnik i kierownik bo sami beda w weekendy robic ! (usunięte przez administratora) nas ogolnie na nic nie maja pieniedzy zalosne

Majster

Po pierwsze pracownik fizyczny nie jest żadnym robolem, bo musiał ukończyć co najmniej szkołę zawodową o profilu drogowym + 3 lata praktycznej nauki zawodu, do tego wiedza na temat mas bitumicznych, obsługi i naprawy pojazdów ciężarowych i maszyn drogowych (a to jeszcze nie wszystko)... Do tego układanie krawężników, kostki, robienie zapraw itd. więc żeby tylko być jak to napisałeś robolem- to taki pracownik musi być co najmniej jak makgajwer... o odpowiednim zdrowiu i kondycji... I nie mogą tam godnie zarobić na chleb, to poniżej krytyki. U prywaciarza brukarz dostanie 5000 + premia, więc problem już został rozwiązany...

Larysa Nowy wpis

Witam, czy magazynierzy będą jeszcze potrzebni? Widziałam wygasła już ofertę sprzed chyba dwóch miesięcy, chłopak szuka pracy na Ursusie i chciałabym sprawdzić na jakiej stawce by pracował i czy w zakładzie jest tam wszystko ok. opiszecie ten magazyn i zarobki?

czesiek

Joanna
@czesiek

A te niedzielę są obowiązkowe czy dobrowolne? Ile dni w tygodniu pracujecie właściwie?

Sierota
@Joanna

Normalnie 5 dni w tygodniu ale jak się lato zacznie to uwierz mi nie masz wgl weekendow bo cały czas ludzi brakuje ale po takich premiach jak nam wypłacili to sami będą robić... Nadgodziny w niedzielę zwykle godziny nawet 50 nie ma więc sami będą robić

@Sierota

piszesz, że po takich premiach jakie wam wypłacili... a jakie konkretnie masz na myśli? ile wyszło a ile docelowo wcześniej dawali?

Spioch
@Maria

Premie bardzo dobre byly .Nawet rok temu..Lecz tu nie chodzi o te premie lecz o fakt ze nikt z Naczelnikow nie zlozyl zyczen pracownikom gdzies mieli robotonika konserwatora bitumiarza Robota robota .....Wielki wstyd....

@Spioch

I wam tak na tym zależy? Bo odniosłam wcześniej wrażenie, że negatywny stosunek co do nich raczej macie, więc nawet bym nie wpadła na to, że o to może chodzić. A lata wcześniej było całkiem inaczej?

@Maria

Były lata , jak dobrze pamiętasz Mario dość tłuste, teraz nie dość, że skąpią na wszystkim to jeszcze nie pofatygowali się złożyć życzeń pracownikom...nawiasem mówiąc to chyba dzięki tym ludziom nadzór na wydziałach ma kasę i pracę, nie pamiętam takich lat żeby kierownictwo wydziału nie przyszło do szatni pracowników fizycznych i nie podało ręki na święta. Myślę, że było im najzwyczajniej wstyd, bo o ile pamiętam dyrektor latał po budowach i chełpił się że będą dwie duże nagrody... Nie wnikajmy kto ile dostał podwyżki, ale szacunek do robola należałoby okazać. Choć z drugiej strony widząc skład wydziału zachód trudno jest nie pokusić się o stwierdzenie, że sami sobie życzenia poskładali, dali kotom jeść i czym prędzej czmychneli dk 7...kierunek Płońsk.

Majster Nowy wpis

Haha

Hahaha

Tajemniczy gość

Tak na przykład jeden naczelnik jeździ firmowym autem do domu a na ochronie każe wpisywać numery rejestracyjne prywatnego auta a jak pracownicy przyszli żeby zalatwił parę groszy bo paliwo drogie i daleko ludzie mają dojeżdżać to powiedział że nikt wam tu nie każe pracować taka sytuacja

Ali
@Tajemniczy gość

Może płaci za paliwo lub prąd do ładowania z własnej kieszeni ????????

Hahaha

Dostaniesz starego trupa do jazdy i nie zarysuj bo oświadczenia będziesz pisał cały rok a do domu to zapomnij

Robol XD
@Tajemniczy gość

Oczywiście, regulamin firmy wyraźnie wskazuje kto może poruszać się służbowymi autami i w jakich godzinach. Ma żel ich wydziałów drogowych nie mają takiego przywileju jednakże na podstawie udzielonej przez dyrektora firmy zgody są tacy którzy sądzą że są ponad wszystko...DRWZ. problem może pojawić się wówczas gdy dojdzie do zdarzenia drogowego podczas podróży z pracy do domu i w rejestrze ruchu pojazdów nie będzie uwzględnionego wyjazdu takiego samochodu za bramę... Oczywiście wszystko można zatuszować.

Cóż, łopata kilof, grabie, łom...to podstawowe narzędzia. O ile nie jesteś dyrektorem, zapomnij o aucie służbowym do domu....no chyba że masz rodzinę w magistracie Warszawskim....

Nik
@Tajemniczy gość

Chciałem tylko zapytać. Czy jest możliwość w godzinach pracy wydziałów jeździć służbowym autem poza terenem wyznaczonym do wydziału i załatwiać prywatne sprawy?

Nik
@Tajemniczy gość

Temat stary jak wydział zachód.... Są równi i równiejsi, poza tym sądzę że gdy ma się plecy w mieście to można robić więcej jak inni, załatwianie prywatnych spraw w godzinach pracy wydziału, kolesiostwo ( nepotyzm) , to są teraz standardy w tym rejonie. Każdy kto tu pracuje widzi jakie " cuda" dzieją się na tym rejonie, brak kasy, kombinowanie na czym tylko możliwe a przy tym brak szacunku do człowieka. Jedynie co dobrego można powiedzieć to jeden z kierowników pan M. S. Wie co robi i potrafi podejść do " (usunięte przez administratora)" z normalnym słowem. Wcześniej była pani (usunięte przez administratora) A. ale nie dostała przedłużenia umowy, dla niej to może i lepiej, mniej nerwów i spięć z vice... Może w nowym miejscu będzie miała więcej szacunku od przełożonych...

Młody Nowy wpis

Jakie narzędzia ? Chłopie tam nie ma aut same trupy, ciężko o nowy szpadel bo firma nie ma pieniędzy...na nic nie pieniędzy.auta powinny być zabrane kierownikom naczelnikom żeby jeździli swoimy autami i tankowali za swoje skoro nie ma pieniędzy w firmie....

@Młody

Czy temat tych aut służbowych jest już rozwiązany? Widzę ze przez pól roku już nikt się do niego nie odniósł a jest teraz oferta na takim portalu dla kierownika zespołu infrastruktury i w zadaniach była wzmianka o tych pojazdach. Macie także ocenę odnośnie warunków pracy? jakie są zarobki i czy warto by mój partner aplikował? Jest jeszcze osiem dni do końca i zastanawiam się czy by mu nie przesłać oferty, bo spełnia wymagania

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ZRiKD? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kornel

Firma z dobrymi opiniami i to pod każdym względem. Super ludzie pracujący i przyzwoite zarobki, polecam.

Zarobki? Po 14 latach 4000 BRUTTO śmjecch

@Kornel

TO ILE OD TRZASKOWSKIEGO INFLACYJNEJ WYRWALISCIE ,ZE PRZYZWOITE ZAROBKI.

@Piotr

A to w tamtym roku w lutym niby inflacyjną przyznawali?

indor
@Kornel

przyzwoite zarobki ??? niedziele swieta bez nadgodzin za zwykle 50 niech sami sobie pracuja jak nie maja rodzin i nikt ich nie kocha to niech zostana w pracy na caly weeknd za smieszne wynagrodzenie.

O co kaman
@Kornel

W tej firmie pracownik fizyczny jest traktowany jak zwykły robol ty masz przyjść i zasówać ale nie zapomnijcie że to dzięki nam macie te ciepłe posady na placu czerwca i te premie że stać was na wyjazdy w góry na święta czy na ferje więc zacznijcie nas robili doceniać no niedługo nie będzie komu tu robić na ulicach bo nowi pracownicy a i owszem przychodzą ale (usunięte przez administratora) umią

@Kornel

Nie wiem Kornel na jakim świecie żyjesz, choć po Twojej wypowiedzi myślę, że chyba urwałeś się z choinki i nie piszesz o tej firmie.

Maria

Pod każdym względem się pomylił? a co z tymi super ludźmi? współpracownicy w razie czego są tu raczej w porządku? Dogadujecie się?

Robol

To co dzieje się obecnie w tym zakładzie to jakaś iluzja. Mamy XXI wiek a pracownik (mówiąc delikatnie) traktowany jest jak stary zarwany fotel, który w każdej chwili można wyrzucić. Mówiąc krótko - pracuj, nie dyskutuj i się ciesz, że tą pracę masz. Dzisiaj pracujemy do oporu - pada komenda a jak się Wam nie podoba to Was zwolnię. Nikogo nie obchodzi czy dasz radę, czy wystarczy Ci jedzenia a może masz jakieś lany na dzisiejszy wieczór. Nie!!!! - ten ludzki odruch jest nieznany wśród przełożonych. Mobing i to spotęgowany, w którym zakład ten trwa od wielu lat i który to zakład od ośmiu lat nie dał żadnej podwyżki a pracy wymaga coraz więcej - to codzienność.Czy naprawdę nikt tego nie widzi, czy widzieć nie chce. Gdzie jest prezydent miasta do którego wpływają zyski z naszej ciężkiej pracy. Dlaczego nie reaguje na taką sytuację dyrekcja ZRiKD. Płace w tym zakładzie to zapomoga a do tego są bardzo zróżnicowane stawki. W standardowych godzinach pracy zarobki sięgają od 2500 do 3200 zł a chcę uświadomić nieznających się na tym fachu, że tu codziennie przerabia się kilka ton różnego towaru ręcznie. Jak to w brukarce a przy układaniu np. kostki kamiennej nie wstaje się z kolan kilka godzin. Zakład ten tylko w nazwie ma konserwację i remonty a w rzeczywistości układa się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy m2. Jeżeli ktoś chciał by przyjąć się do pracy w tym zakładzie, niech poważnie się zastanowi czy podoła znieść upokorzenie i wyzysk. Co do związków zawodowych, to są - ale nie dla pracownika. Od ośmiu wspomnianych już lat nie wygrały owe związki nic co dało by satysfakcję pracownikowi - gratuluję!!! I jeszcze dyżury. Przez cały rok w każdą sobotę i niedzielę musi ktoś mieć dyżur. Zapraszam PIP gdyż za owe dni pracy mamy po prostu odbiory - dzień za dzień. Czy niedziele, Wielkanoc, pierwszy jak i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia są dniami roboczymi? W tej firmie tak - i za te świąteczne dni też jest odbiór jeden za jeden. Na koniec sprawa bardzo poważna, albo jak kto woli absurdalna. Mimo, że pracujesz ciężko, w każdych warunkach pogodowych - nie choruj!!!! Nie masz prawa poczuć się źle, bo jeżeli w pierwszym lub drugim półroczu zachrujesz i zwolnienie przekroczy 14 dni ominie cię ewentualna premia. Fajnie prawda? ..... Życzę dużo zdrowia tym co siedzą za biurkiem - uważajcie na klimatyzację. Premia, premia ....

pomocny
@Robol

dyżur to dyżur przeczytaj kodeks pracy .

Robol 2
@Robol

A co do dyżurów w soboty i niedziele to nie ty decydujesz kiedy byś chciał sobie odebrać dzień wolny tylko decyduje naczelnik kiedy ci da odebrać dzień wolny

sam jeden

Wszyscy myśleli że po wyborach gdy wygra drużyna przeciwna to coś się zmieni i zrobi się czystka na górze ,a tu kicha .Bardzo dużo jest prawdy w tym o braku szacunku i poszanowania szeregowego pracownika przez kierownika i naczelnika wydziału .Tylko oni ciężko pracują siedząc cały dzień na bujanych fotelach popijając kawkę za kawą i faj za fajem aż siwo w pomieszczeniu i smród , nie wspomę o telefonie którego trzymając oburącz między kolanami nie wypuszcza z rąk nawet podczas rozmowy służbowej z podwładnym. I tak naprawdę gdy siedzi za biurkiem w tej pozycji z głową spuszczoną w duł prowadząc rozmowę z tobą nie wiesz czy pyka na telefonie czy ogląda sobie krocze . DLA MNIE jest to kompletny brak szacunku dla osoby z która prowadzę dialog .Czy to przystoi osobą pełniącym takie stanowiska. Na początku roku w firmie zostały wprowadzone regulacje płac które miały wyregulować stawki pracowników i tak pracownik konserwator nawierzchni drogowej który pracuje tylko na przysłowiowej łopacie ma stawkę o 300 zł wyższą od pracownika kon.naw dro. który nie tylko pracuje na łopacie ale obsługuje maszyny potrafi postawić obrzeża krawężniki,jeżdzi samochodami wszelkiego rodzaju i obsługuje koparkę ,ładowarkę czy bobka.Osoby które nie boją się odezwać mają przerombane i są niemile widziane.PRZYKRE ŻE TAK NAPRAWDĘ W FIRMIE PAŃSTWOWEJ W STOLICY POLSKI I W CENTRUM EUROPY ZWYKLI PRACOWNICY NIE MAJĄ SIĘ GDZIE UDAĆ Z PROBLEMAMI JAKIE ICH SPOTYKAJĄ. A te nasze zwiąski zawodowe to jakaś kpina albo fikcja.

pomoc
@sam jeden

kolego, napisz proszę do jakich związków zawodowych zapisałeś się ?

Hfgddhu
@sam jeden

Taka jest prawda co niektórzy ludzie mieli po 300 nadgodzin na koniec roku a jeden taki tu obiecywał że będą premie i wyrównania podwyżki i gdzie teraz jest ten pan co to obiecywał pracownikom a nadgodzin to podobno u nas w firmie nie ma to z kond ci ludzie mają tyle nadgodzin w święta i w łikendy robili na u licach zamiast siedzieć z rodzinami w domach a teraz tak się odpłacacie ludziom kpina

Duck

Przykre ,że nawet życzeń świątecznych nikt nie złożył pracownikom już nie mówię o jakiej kolwiek premii świątecznej.

I co się patrzysz

Premi nie ma za nadgodziny nie płacicie więc na psy schodzicie za rok to już tu nic nie będzie jeden wielki (usunięte przez administratora) się robi

Sierota
@I co się patrzysz

Dyrektor i naczelnicy wydziałów będą sami pracować w weekendy za zwykle godziny jak się pod tym podpisali gratulacje dyrektorze proszę zająć sobie wszystkie weekendy w lecie za śmieszne pieniądze..... Nie polecam nikomu pracy w zrikd

Eeyk

Jak się dostać do tej wspaniałej firmy na operatora na masę

Banan
@Eeyk

Musisz mieć znajomości lub kogoś z rodziny ale ogulnie to nie polecam

Olga
@Banan

Rozwiń to, dlaczego nie polecasz? Naprawdę tam sama rodzinka i znajomi szefostwa pracują?

Czy można liczyć w ZRiKD na prywatną opiekę medyczną?

Można sobie wykupić pakiet w ramach ubezpieczenia grupowego

Elżbieta

Na jakich warunkach to się wykupuje? Jest to opłacalne?

Lulek

Ha ha ha zrobili zastępcą naczelnika kierowcę skrapiarki , jednego z największych paliwowych kombinatorów w firmie, co za remont w Mercedesie zapłacił 10 tysi a wymienili tarcze i klocki . Brawo.

@Lulek

To teraz z naczelnikiem razem będą mogli walić firmę w rogi, bo ten tez jest dobrym mistrzem w przekrętach

Bronisław
@Prawda

A skąd ty o tym wiesz? Masz jakieś dowody, czy tylko tak piszesz? Może opowiesz o tym co wiesz? Z chęcią posłucham ;)

@Bronisław

Zobacz faktury z mercedesa, co na nich jest a co zostało naprawione w samochodzie,

@Bronisław

Jak ktoś nauczył się przez tyle lat walić pracodawcę w rogi i ktoś mu na to pozwala to ciężko się przestawić

Zenon
@Prawda

Zacznij od tego kto odpowiada za naprawy samochodòw w firmie i będziemy mieli obraz tego ile wiesz, a ile sobie wymyśliłeś. Zazdrość niesie te komentarze, a nie fakty...

Arek
@Bronisław

Bronisław jak chcesz posłuchać to z naczelnikiem pogadaj

Tek

Witam Coś nowego o firmie? Aplikuje właśnie i chciałbym się czegoś dowiedzieć.

Witold
@Tek

A na jakie stanowisko złożyłeś/aś swoje CV? Nie pomogę Ci za wiele, ale na stronie: http://www.zrikd.waw.pl/wyszukiwarki.php?modul=prac# można sprawdzić czy na poszczególne stanowisko znaleziono już pracownika, czy też nie. Nie ma niestety żadnej informacji o tym, co oferuje pracodawca. Może ktoś wie i mógłby się wypowiedzieć? Dziękuję z góry.

Dorota
@Witold

Ojj Witold, tak w godzinach pracy na portalu? :)

Jan

moderator zrób porządek z datami wpisu

Filip

Może mniej narzekania a więcej spokoju? To jest dobra firma, doceńcie to.

Doceniony
@Filip

Bardzo dobra. Kierowca-cały miesiąc + 3 soboty 3200 netto

niedoceniony
@Doceniony

a obiecywali 4000 , zapomnieli dodać że brutto

Nieznajomy
@Filip

Chyba zekomy Filip jest niespelna świadomy co pisze ????

pomocny
@Doceniony

napisz ile godzin dziennie pracujesz , 8 , 10, 12, 16 ? ile.. znam realia pracy i nie oszukasz mnie. pip jest tam obecna non stop i nie widzą sprzeczności z prawem pracy. masz etat kierowcy czy konserwatora?? bo to robi wielką różnicę. kierowca pracuje według ustawy o czasie pracy kierowcy a konserwator czy robotnik może pracować wszystkie soboty w miesiącu i rozliczany jest w inny sposób. kierowca na etacie ma wymuszone przerwy.

Romek
@pomocny

Ciewawe czy jak jestes konderwatorem tzn robisz jako kierowca operator koparki. Operator sprzetu recznego tzn murasz tynkasz akrobata .Konserwator jeden pracownik do wszystkiego a jedno wynagrodzenie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w ZRiKD?

Zgodnie z prawem całe wynagrodzenie wpływa na konto, nie ma wypłat "po stołem"

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ZRiKD?

Rambo

Taka fajna firma że trzeba (usunięte przez administratora)w sylwestrowym noc w pracy (usunięte przez administratora) i nic po za tym nie polecam

Jacek

(usunięte przez administratora) i średniowiecze z państwowej firmy to tylko nazwa chyba tylko została bo reszta to porażka nie polecam

Zofia
@Jacek

Spore części Waszych postów zostały usunięte z powodu - zapewne - naruszenia regulaminu strony. Nie wiem zatem, o czym dokładnie napisaliście. Zrozumiałam jednak, iż macie spore zastrzeżenia co do pracy w ZRiKD. @Rambo, wspomniałeś o pracy w sylwestra. A czy dostajecie za to podwójną stawkę?

@Zofia

Nie pracowali w sylwestra, na polecenie dyrektora każdy pracownik któremu przypadała praca nocna i który wyraził chęć urlopu w noc sylwestrową urlop otrzymał. Proszę więc nie rozpowiadać nieprawdy

Ryszard

A przecież wystarczy być dobrym i sumiennym pracownikiem a firma z pewnością będzie potrafiła docenić takie osoby bo po prostu jest dobrym pracodawcą.

Pawel

Trzeba było się uczuć i teraz nie narzekać

Mikikiki

To co dzieje się na wydziale na Ursusie to jakaś kpina nowy naczelnik wzięty nieświadomi zkond niemajoncy kompletnie pojęcia o pracy na tym stanowisku druga migotka następna wsza i trzeci sprzętowy pomidor pilnuje ludzi żeby paliwa nie kradli a sam wynosi bańki z paliwem w plecaku taka firma jeden wielki (usunięte przez administratora)

Pomocny.
@Mikikiki

Pamiętaj, że każda wypowiedź ma ślad w postaci IP komputera z którego wyszła. Na jej podstawie można żądać odszkodowania za moralne pomówienia.

Pomidor
@Mikikiki

Wynosze w plecaku bo torba nie pomieści tyle ropy, otwieram stację pomidorlen w herbie będzie pomidor! Hahaha A tak swoją drogą żal (usunięte przez administratora) ściska że pomidor w biurze siedzi nie??

@Mikikiki

Nie dowiem się pewnie teraz jak masz na imię, bo będąc kurczakiem boisz się podać swoje dane, piszesz odważnie o czymś o czym nie masz pojęcia. Szkoda mi ciebie bo wiem że swą nieudaczność przelewasz na anonim, szkalując kogoś i wylewając tony łez pisząc jaki jesteś niedoceniony. Nic bardziej mylnego, jesteś nieporadny lub opóźniony, twoja bezradność karze ci pisać brednie i pomawiać innych. Jesteś zwykłym nieudacznikiem.

Zostaw merytoryczną opinię o ZRiKD - Warszawa

• Jak się pracuje w ZRiKD?

Zobacz opinie na temat firmy ZRiKD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZRiKD?

ZRiKD