Opinie o Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko w Stawnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko w Stawnica

Czy w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Głos pokrzywdzonych Nowy wpis

Stowarzyszenie Głos Pokrzywdzonych nie poleca strony Fundacja Słoneczko. Fundacja nie prowadzi działalności charytatywnej, która jest rozumiana jako działania mające na celu niesienie pomocy potrzebującym, w sposób bezinteresowny, dobroczynny, filantropijny, czyli bez otrzymywania za swoje działania wynagrodzenia. Proszę zapoznać się z faktami, o których pisze Wiolka Polka. Tobiasz Carewicz za wyrażanie przez Wiolkę Polkę rzetelnej opinii na temat pracy tej fundacji i ujawnianie faktów miał wypowiedzianą umowę z fundacją bez podania przyczyny. Czy tak powinny postępować fundacje, które bez podopiecznych i ich pieniędzy nie istnieją? Czy fundacja dla podopiecznych czy podopieczni dla fundacji? Zgodnie z nazwą i statutem fundacja ma pomagać osobom niepełnosprawnym. Jaka jest definicja osoby niepełnosprawnej? Według mnie osobą niepełnosprawną jest osoba, która ma orzeczenie o niepełnosprawności. Na bilbordzie powstała reklama dotycząca zakładania subkont dla osób bez orzeczenia o niepełnosprawności. Zachęcam przyjrzeć się temu co robi Fundacja Słoneczko ze zgromadzonymi środkami. Proszę się zapoznać ile środków trafia do podopiecznych a ile jest „konsumowana”, ile inwestowana przez tą fundację dla osiągania korzyści materialnych. Proszę przyjrzeć się jak środki wpłacane przez darczyńców są wydawane np. na zakup mieszkania w Gdańsku, na rozbudowę obiektów, które świadczą odpłatne usługi dla osób niepełnosprawnych.

Komentarze dodają tutaj podopieczni fundacji, a jak wygląda praca tutaj? Ogólnie to interesuje mnie stanowisko recepcjonistki, czy jest to praca zmianowa? Na jakie benefity mogę liczyć?

Jak szefostwo w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko traktuje ludzi?

Czarna Nowy wpis

Proszę uważać na tą fundację. Gdybym mogła cofnąć czas ,to W życiu bym nie chciała aby moje dziecko w niej było

Czy po rozmowie w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Współpraca układa się wzorowo.Polecam

Margaret

Jestem bardzo zadowolona z fudacji dużo mi pomaga polecam

ryszardjan

Miałem już wpłacić, ale ten post zapalił mi czerwone światełko. Nie ma pieniędzy bo najpierw trzeba zaspokoić potrzeby organizatorów, a reszta dla podopiecznych ( tak przypuszczam może jestem w błędzie, ale nie mam dostępu ich finansów fundacji). Nie wiem czy wpłacę czy nie. Jeśli tak to na konkretną osobę.

@ryszardjan

Mój syn jest podopiecznym fundacji i mam same pozytywne doświadczenia. Fundacja nie pobiera opłat od wpłat przekazywanych na konto ani wpłat za prowadzenie subkonta. Cała kwota darowizny trafia na konto dziecka. Rachunki są rozliczane do 14 dni. Być może fundacja nie udziela dodatkowej pomocy, bo z jakiś środków musi utrzymać pracowników...

ola

Nie polecam fundacji Słoneczko ze Stawnicy. Robią zbiórki publiczne, sponsorzy wpłacają darowizny dla podopiecznych a jak poprosiłam jedyny raz o pomoc na leczenie dla syna (podopiecznego fundacji) to powiedzieli że nie mają pieniędzy. A nie chciałam nie wiadomo ile, mogliby chociaż dołożyć 200 czy 300 zł. Sponsorzy przyjrzyjcie się na co wydawane są wasze darowizny czy rzeczywiście dla podopiecznych???

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko - Stawnica

• Jak się pracuje w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko?

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko