Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

janusz

ffffffffffff

tragedia

xxxx
@ffffffffffff

egzaminy na wydajnosc chyba na glupote na szwalni

kkkkkkkkkk
@xxxx

a po te egzaminy ////po to zeby wykonczyc ludzi a pozniej sie dziwia ze ludzie nie chca pracowac na szwalni

zero
@xxxx

ile macie wyrobienia na szwalni/////

Polak patriota

Gdyby ludzie umieli współpracować nie było by narzekania. Zero zgrania i jakiegoś oporu wobec całej tej sytuacji skutkuje tym czym mamy . Bo gdyby 90%pracowników stanęło za sobą murem to może by coś ugrali. Ale jak ludzie boją się podnieść głowę tylko wola chować w piasek to takie rzeczy się dzieją a panowie liderzy zgarniają za naszą ciezka prace i wywindowanych norm premie i dlatego chodzą i poganiaja zwykły biednych pracowników którzy nie mają odwagi się odezwać bo widzą ze sami nic nie ugraja. I jeszcze latają na setki barany. Słaba firma nie polecam i pozdrawiam całą kadrę kierownicza tak zwane Kapo. Każdy się do was niby uśmiecha a le jak idziecie dalej , macie jechane równo . I co najlepsze ze wam sie to nalezy. Polak Polakowi wilkiem wiec o czym mowa.

Hans
@Polak patriota

Owce po to są aby je golić, dostaliście ostatnio podwyżkę to trzymać się norm. Jakby nie było chodzenia po działach tylko pilnowanie pracy to wydajność była by większa co jest powiązane z wynagrodzeniem. Nie jeden pracuje wydajnie w swoim gospodarstwie rolnym a tutaj przychodzi aby przestać i krusu nie płacić. Sami powinniście wyłapać obiboków i zgłaszać, a na pewno się polepszy.

antyhans
@Hans

zgłaszam. na wydziale dwóch kj, czworo liderów, jeden czasoumilacz i główny braygadzista. wydź tap 1 i 8

Szukający pracy
@Hans

Tap 1-8 jak nie masz układów z majstremS. To potrafi cie w trakcie roboty odstawić ze stanowiska i postawić znajomego na twoją robotę a ty idziesz na gorsze albo latasz od działu do działu albo na wysyłkę. Jak chcesz się uprzedzić do jobonu idz na 2 pietro dwa miesiące poniewierki i sam zrezygnujesz

SzysKaaaaaaaa

Szybko szybko szybko ........ Bezbłędnie owalaanie śmiechy jak coś ci nie wychodzi szkoda że jest kartka o zakazie (usunięte przez administratora)

zwierzyniak

Gratuluje Związkom Zawodowym, które wywalczyły 0.15 pln podwyżki. Tak tak 0.15 PLN/ godź w firmie która reklamuje się jako 5 producent mebli w Polsce

jaś

Gorszej roboty w życiu nie widziałem po kilku dniach pracy ganiają jak szczura i mało i mało trzeba robić szybciej .Nie dziwie się że nikt nie chce tam robić i brakuje im ludzi.Nie POLECAM TAM PRACY dziwiłem się trochę czytając komentarze przed podjęciem tam pracy ale teraz w 100% się zgadzam z wypowiedziami innych ludzi.

jp2
@jaś

jaki dział

Tapcior

Człowiek człowiekowi nie wilkiem tylko zmorą ???? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Usadzić tych cwaniaków

king
@Tapcior

niech te cwaniaki w zielonym wyrobia norwy

Tapcior
@king

Tylko zrozumcie ludzie że człowiek siebie sam nie przeskoczy!!!!!!!! Robi ile może......

Agnieszka

@tom, zachęcam Ciebie do napisania bardziej konkretnej wypowiedzi na temat pracy we wspomnianym przez Ciebie dziale Jobon. Jak wyglądają warunki zatrudnienia w nim? Merytoryczne wpisy pomagają osobom zainteresowanym pracą w firmie w podjęciu decyzji o zatrudnieniu w niej.

tom

montownia to dzial wykanczalni nie polecam omijac z daleka

Agnieszka

@zmeczony, zachęcam Ciebie byś rozwinął swoją wypowiedź i napisał coś więcej na temat twoich doświadczeń związanych z Jobon. Każda wyczerpująca i merytoryczna wypowiedź jest pomocna dla osób zainteresowanych pracą w firmie. Napisz proszę konkretnie jak oceniasz tego pracodawcę i warunki zatrudnienia oferowane przez niego.

JP2GMD
@Agnieszka

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze robota nie jest zła tylko nie za takie pieniądze xd

Faza
@Agnieszka

Niskie płace brak szacunku Polak Polakowi, a Niemiec się śmieje z Polaczków.

Tracker

Atmosfera okropna pracownik pracownika jakby mógł utopiłby w łyżce wody,brak zgrania zakłamani ciągle obgadywanie za plecami nie rozumiem jak ludzie mogą być tak podli ale wierzę że ta cała złość kiedyś odwróci się przeciwko nim wszystkim

JP2GMD
@Tracker

jaki dział

Nik
@JP2GMD

Tap 1

Agnieszka

@JP2GMD, a może pracodawca daje Wam możliwość korzystania z pozapłacowych benefitów? Firmy swoim pracownikom zapewniają dofinansowania do kart sportowych, prywatnej opieki medycznej lub oferują złożony pakiet socjalny. Jak pod tym względem oceniasz Jobon?

Pak

Nie jest tak źle,jeśli chodzi o pracę to idzie wytrzymać.Ale po 13-tu latach mam dość,pora poszukać czegoś innego.Tym bardziej że zaczynają bardziej naćiskać na normy,,zaczyna być MAŁO''

Balbina

Prosze mi powiedzieć jak się pracuje w Jobon w Kraśniku na szwaczkę potrzebują ludzi jakie zarobki atmosfera,czy jest cięzko ??

zmeczony
@Balbina

Jak najdalej od jobonu

Szyszka

Powiem tak nie jest źle jak wszędzie trzeba robić a kto nie chce pracować to żeby miał złotą robote to i tak będzie narzekał jedyny zakład który daje ludziom w naszym regionie pracę na normalną umowę

Ubaw po pachy
@Szyszka

O! jobon się reklamuje ...czyli jest ŹLE! : D

jp2gmd
@Ubaw po pachy

nowi przychodzą i odchodzą a starzy przechodzą na emeryture to musi jest źle :v

mój lider to zjeb

banda bydlaków polskich świń rzucają po halach nie ma stałego miejsca pracy

Szukający pracy

Powiem szczerze że takiego pomiatania ludźmi to jeszcze nie widziałem... i to za psie pieniądze najniższa krajowa. Zgroza

Zmęczona

Święte słowa ludzi mają za nic

Brak szacunku do pracowników.

Agnieszka

@Sam, Twoja wypowiedź nie wnosi nic konkretnego w dyskusję, może zechcesz ją rozwinąć? Czy w dalszym ciągu jesteś pracownikiem Jobon? Co Twoim zdaniem wyróżnia tego pracodawcę od pozostałych? Czy czujesz się przez niego doceniany?

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 43 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.