Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

Pracownik 2

I wiadomo juz coś czy 2 zmiana idzie normalnie ?

Rozwazny

Czy firma jest przygotowana na przyjście jutro tyłu ludzi do pracy , jakieś środki ochrony, wiecie coś?

Mały
@Rozwazny

Co ich obchodzą ludzie liczy się kasa

@Rozwazny

Tak. Są przygotowani. Środki ochrony są tam gdzie trzeba. Na wydziałach produkcyjnych są zamontowane dozowniki na płyn antybakteryjny. Niestety puste. W pracy nic Ci się nie stanie o ile jakiś kolejny inteligent nie przyjdzie, który miał kontakt z osobą, która ostatnio wróciła z niebezpiecznego terenu. Zarząd powinien wyciągnąć konsekwencje wobec tak bardzo nieodpowiedzialnych osób. Ale kto wyciągnie konsekwencje wobec Zarządu, który "przespał" sytuację związaną z Koronawirusem. Dlaczego wiedząc jaka jest sytuacja na świecie i jak się rozprzestrzenia osoby odpowiedzialne nie zrobiły nic aby zabezpieczyć tak duże grono pracowników. Żadnych decyzji wydanych przez Zarząd co do obecności osób obcych ( kierowców, dostawców, interesantów) na terenie zakładu. Wszystko z inicjatywy pracowników. Montaż dozowników na płyn do dezynfekcji na wydziałach wewnętrznych zamiast na magazynach. Brak płynów antybakteryjnych. Kto za to odpowiada? Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia w tym trudnym czasie.

Ktos

Cieszą się serwisami! I cicho siedzą!

Herr Kuhn

Za tą dezinformację i takie tylko pobierzne działania zarząd i cała wierhuszka do prokuratury dwa lub trzy tygodnie nikogo nie zbawia to jest ogólnoświatowa sytuacja wyższe cele jazdy zrozumie odpracujemy jak to minie jak trzeba trzeba zapobiegać Profilaktyka

@Herr Kuhn

Zamknijcie jak najszybciej trochę przestoju i może ta zaraza minie chrońcie ludzi

Rudyy
@Ala

Co pracować się nie chce.. A z czego opłacicie rachunki, pracodawca spełnia wszystkie warunki sanitarne. Zapraszam w poniedziałek do pracy.

@Rudyy

Rudyy pasuje nick do jednej osoby czyzby to byl pan lobelt (hahaha) a moze pan malek sami unikaja kontaku a nas narazaja ehh yen jobon cuda wianki

@Rudyy

A co na postój jobnu nie stać granice pozamykane. Ciekawe jak będziecie jeździć z towarem.a jak jest w krasniku

pati

ludzie jakim trzeba być debilem żeby mieć kontakt z osobą która wróciła z włoch o przyjść do pracy i chwalić się tym poczym zostać odesłanym do domu czemu zarząd stara się to utajnić przed nami czy zakład jest ważniejszy niż nasze zdrowie wobec danej sytuacji powinny zostać wyciągnięte konsekwencje w stosunku do danej osoby

Koronawirus
@pati

Codzienne odsyłają do domu ludzi z gorączką tylko nikomu nic nie mów mówią i szybko do domu cyfra najważniejsza!!!może w końcu się ktoś weźmie za to i pociągnie do odpowiedzialności ich za to!

ktoś

Jeżeli boicie się o siebie i o swoich bliskich że się zarazicie i przez to swoich bliskich kliknijcie w link polecam https://dziennikbaltycki.pl/l4-przez-telefon-zwolnienie-lekarskie-online-numer-infolinii-po-teleporade-ezwolnienie-erecepta-bez-wizyty-w-przychodni/ar/c1-14838316

@pracownik

Bez przesady najważniejsze powinno być dla was życie i zdrowie pracowników i w takiej sytuacji jaka niestety nastała w Polsce i na świecie fabryka powinna zostać zatrzymana tam pracuje za dużo ludzi jest ogromne zagrożenie

Zatroskany
@@pracownik

Jak fabryki staną to kto będzie utrzymywał bandę urzędników, którzy siedzą w domku, państwo?

Czy zakład również będzie zamknięty z powodu coronovirusa?

@Gość

A kto będzie robić na kierowników,dyrektorów i prezesów

ania

Witam a jak z urlopami jest w jobonie? czy jest dla wszystkich jeden termin czy kiedy komu pasuje?

Hoho
@ania

Urlop głównie wyznacza zakład ponieważ jest przestuj w całym zakladzie.. Ale kilka dni Ci zostanie na własne potrzeby

Kepuc

Jobon to patologia największa w regionie trzeba (usunięte przez administratora) jak niewolnik na tempaków bez szkoły którzy są brygadzisatami i nic nie robią

Ikon
@Kepuc

Było się uczyć a nie teraz narzekać,nik nie każe ci pracować w Jobonie,moja sąsiadka sie chwali ze za sobotę ma ok 300 zl.

Tutturu
@Kepuc

Synek idź do mebli polskich zobaczysz co to znaczy zap. ać jobon to lajcik w porównaniu z meblami Sprawdź jak nie wierzysz:)

rozpacz

jakie to prawdziwe

@Tutturu

Lajcik chyba dla Ciebie, weź pod uwagę że ktoś na ten twój lajcik musi tyra ć!

lata lecą
@Kepuc

Jobon jako pracodawca otrzymuje ocenę 5. wypłata na czas plus dobre warunki, ubezpieczenie grupowe, wczasowe, kolonie itp. Jednak przez lata wyrosła w Jobonie grupa o charakterze mafijnym. to oni ponoszą winę za wszystkie negatywne opinie o firmie. Banda która za przyzwoleniem kierowników zrobiła z porządnej firmy patologię. Nieroby bez szkoły szwendają się po każdym koncie do tego latają na soboty jak chcą. najbardziej mnie (usunięte przez administratora) dwóch trutniów w pomarańczowych kamizelkach. Z braku zajęcia jeden pije kilka kaw dziennie a drugi pieprzy farmazony komu popadnie. A przecież ktoś na to musi wypracować swoimi rękami

@Kepuc

Tu chociaż wypłata jest ok .Idz do europarqetu na hutki robota w pyle brak szkodliwego stawka 16.20 brutto nie ważne czy robisz rok czy 10 lat .Zapierdziel totalny i zawsze mało

Aura
@Kepuc

Najlepszym przykładem koordynator. Podstawówka i brak kultury osobistej.

NiezdecydowanyxD

A wiec do rzeczy...Ile ? ile mozna wyciagnac z sobotami a ile bez sobot ? ogolnie Ile Ja sie pytam wyciagacie na miesiąc w tym naszym 2020 r ? Konkretne liczby poprosze a nie ,ze Grazyna kolo 2 tys a Janusz kolo 3... liczby najlepiej przy przepracowanej ilosci godzin jakie zarobki .. na miesiac $$$

krawcowa
@NiezdecydowanyxD

Dokladnie, z 20letnim stazem, jako krawcowa, 18.50 brutto na godzine, sobota płacona 100 procent. Ilośc sobot pracujących w miesiacu, bardzo róznie, czasami 3, czasami zadna. 3000 nieosiagalne........bynajmniej w Krasniku......

Zenek

No normalnie Karina wiecznej szczęśliwości.....

Eryk

Dobre warunki pracy, nowoczesny park maszynowy, darmowy dojazd autobusami, spory parking dla pracowników. Czytniki wejścia/wyjścia. Budynki i hale zadbane. Panuje czystość i porządek. Każdy dostaje ciuchy robocze, żeby nie niszczyć swoich. Pieniądze niewielkie ale zawsze do 10-tego. Dobra atmosfera pracy. Niektórzy funkcyjni faktycznie są drażniący ale większość jest ok.

Potwierdzam. Jestem zadowolony z pracy

Kpisz
@Redka

To chyba nie pracujesz na produkcji... Z czego mam się cieszyć? Ze musze zasuwac a pobory te same. Eh słabo

@Kpisz

Mam porównanie z inną fabryką... Jak sie przyjdzie z (usunięte przez administratora) do Was to człowiek czuje się jak w raju. Ot i to wszystko. Pracuję na produkcji. Poza tym ludzie z ktorymi pracuję są bardzo w porządku. Pozdrawiam.

Witek
@Redka

Skoro praca taka dobra to dlaczego ,ciągle szukają, Pracowników?W Meble Polskie Zawada ,też szukają do Pracy zarobki od 2700 do 7000 tyś brutto ?Czy Lepiej do Black Red White?albo na Montera Kolektorów Słonecznych zarobki od4000 do 6000 tyś zł

@Witek

Tak się składa że pracowałem w meblach polskich:D Chcesz to idź tam szybko uciekniesz uwierz. Chyba że dostaniesz "dodatek funkcyjny" jak jedna pani z jobon co to sprzedaje wszystkich :D

Jobonior
@Redka

To co to za pani tak godnie reprezentuje jobonu?

@Jobonior

Kolega mówił że ją wyrzuciliście ponoć to ;D

Kogo wyrzucili ponoć??

Iza
@On

Widzę, że w Jobon są jakieś zwolnienia. Może @Redka dopowie coś jeszcze w tej kwestii. Ja tymczasem z chęcią dowiedziałabym się czegoś na temat form współpracy, jakie tam oferują. Czy już na samym początku można spodziewać się umowy o pracę?

@Iza

W biurze JOBON odpowiedzą na każde twoje pytanie odnośnie współpracy.

Frr
@Redka

Zawsze powtarzam Żurawica to dno i kupa

Grześ
@On

No tą młodą z trójki że dorabiala u konkurencji ale to już dawniej

@Eryk

Drażniący mało powiedziane niektórzy nie nadają się do pracy z ludźmi!

zosia
@Eryk

czytam te wpisy i nic ciekawego dla ubiegajacego sie o prace dowiedziec sie nie moge.czytniki wejscia/wyj,scia- żenada,kto to pisze,więzienie to jakieś czy co?,a może coś konkretnego

@zosia

Nie ubiegają się o pracę, bo nie ma przyjęć!Jak czytasz nic ciekawego.

Basia

Zawsze kiedy przechodzimy z koleżankami przez wydział montowni to czujemy się jak w zoo. Rozlega się głos małp. Rozglądamy się chwilę skąd dobiega takie wycie...- O, i jest jedna, w koszulce bez rękawków. Podobny jest nawet ale nie ma ogona i jest łysa... Zastanawiamy się, kto pozwala w pracy nosić takie koszulki, to nie mecz koszykówki. Nie każdy ma ochotę oglądać zacuchnięte pachy ryczącego goryla... Czy nie można na takie stanowiska zatrudniać osób chociaż ze średnim wykształceniem???

Mariano
@Basia

Słuszne spostrzeżenie Droga Basiu!!! Gdybym nie zakładał słuchawek, czułbym się jak na Gibraltarze :)

MMMMMMMM
@Basia

I dziwić się, czemu ludzie ociekają z Jobonu.

breaking news

Tarzan! Haha:)))

dorotka i koleżanka
@Basia

my z koleżanką często wychodzimy do toalety ponieważ tam możemy oddać się relaksowi jesteśmy fankami jogi i po tych niezwykle przyjemnych ćwiczeniach wracamy z entuzjazmem wykonywać nasze obowiązki

xyz
@Basia

To nie małpa, to ryczywół. Małpy są inteligentne...

Nikt
@dorotka i koleżanka

Do ubikacji chodzi się za potrzebą, ćwiczy się na siłowni lub przeznaczonych do tego miejscach!

Dr. Basia
@Basia

A nie lepiej po studiach? Albo z doktoratem? Pustostan...!

Ciekawe
@Nikt

Ale one miały POTRZEBĘ relaksu i poćwiczenia :(

Brr
@Basia

A ja nic nie słyszałam:)

@dorotka i koleżanka

Tak? często można wychodzić do kibla się relaksować?a na jakim dziale pracujecie to już się przenoszę!!!bo jak ja wychodzę dwa razy na dzień góra trzy to mam opiera...pl że po co poszłam bo robota czeka!!!

@dorotka i koleżanka

To tak można się (usunięte przez administratora)?a na jakim Dziale to już się przenoszę,wyszłam kiedyś do kibla załatwić się dostałam zjebe gdzie byłam bo robota czeka a wychodzę dwa razy czasem tylko raz bo nie ma kiedy

My

Tak często chodzicie do tego kibla faje palić nakopcicie a my osoby niepalące wdychamy ten trujący dym a przecież jest zakaz palenia w toalecie!!?

Ola

A jak jest w Krasniku?

@Ola

Byle jak chcesz zarobić musisz pracować w soboty

Hej czy firma jobon zwierzyniec obecnie poszukuje osób do pracy.

Bycmozeprzyszlypracownik

Jak wyglada sytuacja dla nowych pracownikow? Ile placa na wejscie? Poganiaja z batem czy robota swoim tempem? Soboty "dla chetnych" czy dla chetnych?

@Bycmozeprzyszlypracownik

15 zł brutto na początek przez 3 miesiące. Soboty dla chętnych płatne 100%. Nikt nie pogania.Trener pokazuje co i jak robić. Oczywiście im więcej robisz tym lepiej dla ciebie. Nikt nie naciska na wyrobienie normy.

@Adam

Bzdura na niektórych działach tylko normy, normy i jeszcze raz normy!

Tapicor
@Adam

A od kiedy jest w Jobonie taka funkcja jak trener???:D 20lat tam pracuję i pierwsze słyszę.

Szwaczka
@Tapicor

Zapraszam do jobonu w Krasniku, funkcja od poczatku zakładu, aby osoby na stanowisku ciagle nowe.

Tapicor
@Szwaczka

Ale to szwaczki mają trenera. Na produkcji w zwierzyncu nie ma kogoś takiego

Ktos
@Tapicor

Na montownia też jest ,nawet spoko!

Iza
@Ktos

@Ktos Cieszę się, że tak piszesz. A, czy nowo zatrudnione osoby w Jobon mogą liczyć na umowę o pracę od pierwszych dni pracy?

rozpacz
@Ktos

czego nie można powiedzieć o brygadziście (usunięte przez administratora) gbur nieroba do wymiany

ona i on

Zainwestowali w ogrzewanie. Jest ciepło. Teraz powinni zainwestować w pobory bo na wiosnę dużo osób odejdzie.

Marian

Łysy kapo zmienił rękaw

Chętny do pracy

Witam Chciałbym się dowiedzieć czy obecnie Jobon poszukuję pracowników???

Pakowacz
@Chętny do pracy

Tak cały czas kogoś nowego przyjmują

Jan Matejko

praca sama w sobie nie jest zła i na tym koniec..... podwyżek praktycznie brak, gdyby nie układ zbiorowy to byśmy nic nie dostawali podwyżek a tak co podniesie państwo to i reszcie dadzą. stawka godzinowa oczywiście minimalna i ciesz się ze masz prace. po kilku - kilkunastu latach jak chcesz podwyżkę to ci dadzą jałmużnę 1zl i spadaj. stawka godzinowa a plan tak wyżyłowany ze robisz na akord po to żeby lider i kierownik pietra mieli premie..... gdyby nie ""13 pensja "" to by polowa ludzi była na zwolnieniu ze względów psychicznych bo pan JAN Z... jest wystarczająco idiotyczny i wkurzający. liderom brakuje tylko bata lub elektrycznego pastucha żeby ludzi gonić bo przecież mało i nawet jeśli zrobisz ile chce to jutro ma być więcej bo mało dalej. jak można robić na stawce godzinowej i żeby ci normę liczyli jak na montowni?????? plusy???? na głowę się nie leje, ciepło w zimie i jest klima na większości hal plus kasa na wakacje i ""13 pensja"" minusy????? kadra zarządzająca istne (usunięte przez administratora) zawsze za mało zrobione podwyżki od Jockenhoffera to max 0,20gr o 1gr się potrafi kłócić 2h robisz jak rumun (usunięte przez administratora) za to ze poszedłeś do kibla na więcej niz 2min jakby nie soboty za 2x stawka to bys nie zarobił do tego ludzie na produkcji którzy nic nie robią i jest ok a reszta dostaje zjebe za to za pracuje no i pan Marek W. pamięta tylko to co ty powiedziałeś i doskonale to notuje na przyszłość a co on obiecuje czy mówi to już nie istnieje po tym jak się odwróci plecami do ciebie osobiście nie odradzam ale jeśli masz inna prace tez za minimum pensji i pod dachem to idź tam a nie tu

smerf
@Jan Matejko

oto cała prawda jedni muszą (usunięte przez administratora) drudzy się opierdalają i więcej zarabiają

Ten ja
@Jan Matejko

Jakie podwyżki??? Mam 14.90/h pracuję w jobon 3lat tapicer moje podanie o podwyżke odrzucone bez podania przyczyny. O czym my mówimy?!!!! Kolega klejarz pracuje 2 lata i ma 15,50/h O czym mowa pytam kolego Matejko o jakich podwyżkach piszesz??? Ze mam lecieć w kulki i co godzinę chodzić jarać to będzie podwyżka czy wisieć na telefonie? Bo takich jobon wspiera!

zawiedziony
@Jan Matejko

w kraśniku ludzie się juz zwalniaja

Darko

niestety brutto

PanJan

O to to!

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 43 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.