Opinie o Primavika Sp. z o.o. w Gądki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Primavika Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Primavika Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primavika Sp. z o.o. w Gądki

....

Dobrze prosperująca firma do czasu.... Aż '' kierowniczką'' została Pani która nie ma bladego pojęcia o zarządzaniu... Brak podejścia, brak profesjonalizmu i szacunku do ludzi. Atmosfera w firmie nie ciekawa... Najlepiej jakbyś tylko robił czarną robotę i się nie odzywał bo przecież nie masz prawa ... Z tego co widać nie jest to pierwsza negatywna opinia na temat tej Pani .. Więc zostaje żyć w nadzieji, że ktokolwiek przewidzi na oczy, że jest to nie odpowiednia osoba na te miejsce i niszczy reputację firmy...Szkoda firmy i osób które tam pracuja bo żywność bardz dobra a ludzie którzy tam pracują robią kawał dobrej roboty, lecz Pani kierownik tego nie docenia , ale jak to mówią '' co władza nie robi z człowiekiem ''

Michaśka Nowy wpis

Witam. zauważyłam, że planista jest obecnie potrzebny. mam już doświadczenie z tego typu funkcji, dlatego też rozważam aplikację. Ciekawi mnie dalsza kariera. Piszą, z istnieją opcje na awanse. Na jakie stanowiska?

.... Nowy wpis

Łamanie praw pracownika to codzienność w tym zakładzie pracy. Seksizm, poniżanie kobiet, naruszanie przestrzeni osobistej obmacywanie przez kierownika to wszystko było na porządku dziennym, a prezes mimo skarg ma to w głębokim poważaniu. Nie polecam nikomu tego "cyrku", ponieważ inaczej nazwać się tego nie da, atmosfera nie ciekawa, zarobki również. Nic, tylko omijać szerokim łukiem.

Leo
@Anonim

A to p.kierownik tak poniża pracownice?

jola
@Leo

moi drodzy co to za firma,jeżeli kierownikiem produkcji jet osoba z po szkole podstawowej?P.kierownik idzie na 4 miesięczne chorobowe ,w tym czasie szuka pracy opowiada o firmie na prawo i lewo.Wracając do pracy obwinia inne osoby,że robią złą opinię firmie Primavika.Ta pani jest zakłamana i fałszywa jak większość pań w tej firmie.

Pan Pomidor Nowy wpis
@jola

Opinia bardzo krzywdząca, łatwo się krytykuję i obraża w Internecie. Na szczęście w Internecie nic nie ginie zawsze zostaje ślad… #STOPHEJT

Don Pedro Anonimowy

Bardzo słabe warunki jeżeli chodzi o komfort pracy trzeba brac urlopy bo brak zamowien a latem zasuwac bo brak urlopu ... zero koordynacji miedzy działami kierowniczka oderwana od pluga.... wszystko na tzw "z lapy do papy"... typowo wiejska atmosfera albo robisz co karza albo cie zwalniaja jak się skończy umowa

HR
@Don Pedro Anonimowy

Jeśli umowa się komuś skończyła i nie została przedłużona to nie jest to zwolnienie. Pracodawca może, ale nie musi jej przedłużać. Warto znać podstawy kodeksu pracy.

@HR

Czyli w zasadzie tego typu sytuacje mają tu miejsce? W jakich okolicznościach tak naprawdę? Często to się zdarza? I czy pracownik otrzyma tę informację z większym wyprzedzeniem?

HR
@Ilona

@Ilona precyzuję tylko, co jest zwolnieniem, a co nie. Brak przedłużenia umowy NIE JEST zwolnieniem. Powody przedłużenia, bądź nie przedłużenia umowy mogą być różne zarówno w firmie Primavika, jak i każdej innej. Oczernianie pracodawcy z powodu braku przedłużenia umowy (jak powyżej) jest bezpodstawne, bo według prawa ŻADEN pracodawca nie ma obowiązku przedłużenia umowy na kolejny okres. Prawda jest jednak taka, że żaden pracodawca nie pozbędzie się dobrego pracownika, więc może warto się zastanowić nad sobą, zanim zacznie się wypisywać bóle z powodu nie otrzymania kolejnej umowy.

Pan Marchewka
@HR

Może warto się zastanowić również nad długo wystepujacymi, powtarzajacymi się ogłoszeniami o pracę... czyli brakiem chetnych ... ew slabymi warunkami zatrudnienia

Pan Groszek Nowy wpis
@Pan Marchewka

Może warto się zastanowić również nad tym, że nie wszyscy mają odpowiednie kompetencję. Ludzie są tylko ludźmi :) Jakie dokładnie ogłoszenie o pracę występuję długo i ciągle się powtarza konkretnie proszę?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Primavika Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Primavika Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ilona

Testowane osobiście czy to taki żarcik? ;p one wgl często występują, że ktoś je problemem nazwał? jak praca obecnie jest tu zorganizowana i ile osób przy tym pracuje?

Agnieszka

Nadgodziny są bezpłatne. W sensie niby placa za nie ale np zamiast 20 godzin policzą ci ze miałaś 5 godzin a 15 leci w cel harytatywny

Jakie są warunki zatrudnienia w Primavika Sp. z o.o.?

Zależy na jakim stanowisku :) Firma zatrudnia ok. 50 osób, w tym pracownicy biurowi i produkcyjni.

Wojciech
@007

Na produkcji biorą każdego, bez doświadczenia też?

Edyta
@007

Zdarzały się awanse pracowników produkcyjnych na biurowych? Czy to totalnie oddzielne sfery, bez szans na przejścia?

PRACUŚ
@Edyta

Zdarzały się, wszystko zależy od chęci i motywacji pracownika i indywidualnych rozmów z przełożonym :)

jola
@007

tak 50 pracowników ,20 w biurach,30 na produkcji.

@jola

To prawie równo można by rzecz. A skoro tak szczegółowo zaczynacie wchodzić to rozpiszecie to na konkretne stanowiska? Biuro mnie głównie zaciekawiło

Nie polecam tego pracodawcy. Prezes oszczędza na czym się da, ludzi traktuje przedmiotowo, obiecuje gruszki na wierzbie a realia są zupełnie inne. Szef jest niesłowny i wypiera się tego co wcześniej powiedział. Bardzo złe warunki pracy, (usunięte przez administratora) smród, brak ogrzewania. Łamanie praw pracownika jest na porządku dziennym. Narzuca pracownikom swoją religię, którą trzeba według jego zasad przestrzegać. "Kadra zarządzająca" tylko udaje, że zna się na tym co robi. Fałsz i obłuda na porządku dziennym. Prezes ma wyimaginowane oczekiwania wobec pracowników a tego co robią ludzie nie widzi i nie docenia. Opis o firmie, że jest to "rodzinna firma..." jest faktem - tylko i wyłącznie rodzina jest traktowana po ludzku. Brak podstawowej wiedzy z zakresu prawa pracownika, jeżeli ktoś się odezwie i zgodnie z obowiązującym prawem ma jakieś oczekiwania to jest największym wrogiem i na starcie przegrany. Szkoda nerwów i zdrowia na takie warunki pracy i takiego pracodawcę.

Jak szefostwo w Primavika Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Ilona

Zabawne... ;) A tak już całkiem poważnie? Jakoś po wcześniejszych opiniach chyba się tak nie zapowiada?

PAWEL

Jak ... ciężko powiedzieć jesteś potrzebny to jesteś nie to cie usuwają i tłumacza likwidacja miejsca pracy ...

@PAWEL

No dla ludzi pewne to słabe ale w sumie skoro pracy by nie było to pewnie ciężko o utrzymanie stałego zatrudnienia... czyli mają tego typu problemy? jest obecnie mniej roboty niż kiedyś?

Nie polecam tego pracodawcy ... oszczędza na czym się da ... brak odpowiedniej temperatury w szatniach jesienia ... brak odpowiedniego oświetlenia w miejscu pracy z 20 lamp aktywne 7 ... prezes zmienia zdanie jak jednorazowe rękawiczki... oferuje gruszki na wierzbie a finalnie otrzymuje sie wypowiedzenie umowy o pracę po powrocie z zwolnienia lekarskiego i to z koniecznością opuszczenia zakładu pracy danego dnia najlepiej od razu ... wszelkie problemy zamiata się pod dywan tłumacząc się oszczędnościami... mega mega nie polecam pracy w lutomiu w oddziale produkcyjnym ... ale to tylko moja opinia ...

Czy rotacja pracowników w Primavika Sp. z o.o. na Asystentka jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 14 maja na Lento.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Mr.Hr

Dzień dobry, Jeżeli chodzi o stanowisko Asystent/ka Działu Handlowego, to jest to nowo utworzone stanowisko pracy w firmie Primavika :)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Primavika Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zespołowy

Firma zapewnia odpowiednie narzędzia dopasowane do stanowiska pracy.

Macie premie uznaniowa ?

Czy często w firmie Primavika Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

ManMan

W firmie zdarzają się rekrutację wewnętrzne, wszystko zależy od kompetencji potrzebnych na danym stanowisku pracy.

Czy zdarzają się nadgodziny w Primavika Sp. z o.o.?

PRACUŚ

Zdarzają się :) Nadgodziny oczywiście płatne zgodnie z obowiązującymi zasadami kodeksu pracy.

WilczyApetyt

Przyjazna atmosfera, niska rotacja pracowników, wyśmienite produkty. Polska rodzinna firma, która tworzy produkty z pasją.

Konan

Świetne produkty! Firma przyjacielska i otwarta na ludzi!

admin

Kariera wielu osób w firmie Primavika Sp. z o.o. może zależeć od twojego komentarza. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Primavika Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w Primavika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primavika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primavika Sp. z o.o.?

Primavika Sp. z o.o.
  • Akacjowa 27