Opinie o Marcin Kozłowski Gusto w Nowiny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marcin Kozłowski Gusto. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marcin Kozłowski Gusto o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Kozłowski Gusto w Nowiny

Zastanawiam się czy po nowym roku też może być tak jak ktoś jeszcze w zeszłym stwierdził, że szanse na podwyżkę były zerowe. Jak te ustawowe weszły to na każdym stanowisku czy tylko tam gdzie minimalna płacili? Chodzi o to, że już rok temu szukali biurowego na widełki 4 000 do 4 200 zł dlatego ciekawi mnie czy coś ruszyło w tym przypadku

Ile dostawca zarabia? Była oferta z rok temu, ale bez podanych widełek płacowych. Z opisu wynikało, że to praca od 7 do 15 przy czym były opcjonalne nadgodziny. Często wypadają? Jak obecnie są płatne? Pojawiały się parę lat temu opinie, że niby były darmowe. Ktoś się odniesie?

Rrrr Nowy wpis

3600 do ręki i 7.30 -15.30 od poniedziałku do piątku. Szanse na podwyżkę praktycznie zerowe.

Nitek Nowy wpis

Napiszę krótko... Byłem, widziałem, rozmawiałem i podziękowałem. Czytałem opinie więc też dodaje swoją. Cienkie pieniądze (pomimo, że na początek). Jakos nie wierzę w podwyżki później, za dużo uśmiechu i czarowania (ze strony właściciela). Najprawdopodobniej marchewka na kij i biegnij. Ale to tylko moja opinia. Warto podjechać, porozmawiać, samemu, ocenić i może pracowac i zostać na dłużej.

Zuzia

Widziałam, że pracodawca nie wymaga wysyłania cv podczas rekrutacji na posadę Pracownik biurowy. Dziwi mnie to, no bo jak w takim razie osoba z firmy wybiera kandydatów na rozmowy? Bez cv na co patrzy i jak selekcjonuje osoby chętne? Coś ktoś wie?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy w firmie Marcin Kozłowski Gusto? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
kolo

nikt tam normalny nie pracuje, same Karolki, bo jaki baran za 3 kola bedzie sluchał wiecznych obelg, przekleństw, bezpłatnych nadgodzin, płacenia za straty na magazynie. nie ma wigili, urodzin, słowa dziękuję nie usłyszysz. porazka.

Karol

Niekorzystnie oceniacie warunki pracy w Gusto, szczególnie wysokość wynagrodzenia i dosyć dużą rotację. Napisze ktoś bardziej szczegółowo z czego wynika to, że duża część pracowników rezygnuje z pracy? Na jaką stawkę można liczyć? Dzięki.

Nika
@Karol

A jak wygląda pracacw biurze?

kloc
@Nika

robisz wszystko sama, zamowienia, faktury, koszty, magazyn, dostawy, windykacja, trasy..

Firma ma dużą rotacje ?

Mateusz

@genek a wiesz z czego wynika ta duża rotacja ?

genek

rekrutują też pod szyldem Culinaris. Który jeleń się załapie? szkoda czasu za 2800. tylko zlecenie.duza rotacja.

Chłopaki

Warunki pracy i świadomość zarządzania ludźmi gorsza jak w epoce kamienia łupanego. Mają pracownika za białego murzyna bez mózgu.bezplatne przymusowe nadgodziny. Głodowe pensje. Mimo pozytywnego pierwszego wrażenia potem (usunięte przez administratora) Wieczne przekleństwa i upodlenie. Magda to jedyna dobra dusza tego bałaganu. Szkoda dziewczyny. Ją też zniszczyli .

jola
@Chłopaki

A gdzie w ogóle mieści się siedziba firmy?

Hjj
@jola

Wawer trakt lubelski

Ela
@Chłopaki

Głosowe pensje(usunięte przez administratora)Zero szacunku dla pracownika

Tento

Brak szacunku do człowieka. Niskie zarobki. Brak umiejętności kierowania ludźmi.

ha ha

ojojoj..bracia słoiki co powinni krowy doić, a nie paszą handlować interweniowali i usunęli negatywne komentarze..brawo administratorze że dzięki Tobie ludzie nie dowiedzą się jaki tam jest kołchoz, mobbing. Przepracowałem tam dwa tygodnie i nie dałem im tej radości zeszmacenia człowieka. Praca tam polega na szybkim skompletowaniu zamówień w tempie superekspresowym gdzie niedajboże się pomylisz, a zostaniesz zbesztany od najgorszych ( co ciekawe sami robią najwięcej błędów ) póżniej kierowca co ma najbardziej przechlapane musi wszystko dostarczyć. Najlepiej jak obskoczy z 15 punktów w Warszawie w tej samej minucie, ale zarazem jeszcze musi zahaczyć do konkurencji, aby uzupełnić braki w towarze (dlatego zmieniają często ekipę bo konkurencja ich zna i nie sprzedają im towaru)ogólnie kierowca jak wyjedzie to nie wie kiedy wróci, masakra. Praca w magazynie polega na spakowaniu towaru do godziny 10-tej, póżniej łazisz z kąta w kąt na paluszkach aby nie drażnić barci którzy tylko czekają aby Cie zbesztać. Ogólnie to dramat tam pracować i nie polecam, szkoda nerwów.

Były

Brak poszanowania dla pracownika, wiecznie tylko przekleństwa, ściemnianie o stałym zatrudnieniu, braki w towarze ratują sie u innych dostawców, sprzedają przeterminowany towar zmieniając daty, ogólnie syf brud i ubóstwo. Nie polecam i radze omijać z daleka tą pseudo firme.

Ja również pracowałem w tej firmie i nie zgadzam się z wami. Widać że zazdrościcie poprostu młodym ludziom że chcą coś osiągnąć w życiu i ciężko pracują na to. Każdy popełnia błędy, a wy już całkiem pisząc takie rzeczy i ujawniając tajemnice firmy. Nie zdziwcie się jak was oskarżą o zniesławienie i pomówienie a to już jest przestępstwo!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mobbing nie jest przestępstwem do wiadomości.Zwracanie uwagi po 10 razy i tłumaczenie najprostszych rzeczy też nie jest mobbingiem. Po prostu niektórzy ludzie są ułomni i nie rozumieją co do nich się mówi. Ja byłem zatrudniony normalnie na umowę zlecenie i reszta osób też tak była i nadal jest więc ktoś ci podał nie aktualne wiadomości.

gosc

Napisz jeszcze raz.. wszystkich nie skasują..niech ludzie wiedzą ze nie warto tam pracować..(usunięte przez administratora)

Nigdy nie spotkałem takich pracodawców jak w firmie Gusto, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Kozłowski Gusto - Nowiny

• Jak się pracuje w Marcin Kozłowski Gusto?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Kozłowski Gusto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Marcin Kozłowski Gusto
  • Podlesie 74