Opinie o Etqa Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Etqa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Etqa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etqa Sp. z o.o. w Częstochowa

Młody

Pracowałem tam jakiś czas temu nic się nie zmieniło nadal praca po 13/14h. Pensji się nie doliczysz. O umowę również trzeba się prosić. Pani A i Pani K pracujące w logistyce wyzywają wszystkie swoje niepowodzenia życiowe na kierowcach. Przedstawiciele czują się jak szefowie i wydają rozkazy i nakazy. Jak nie ma pracy a zwykle nie ma jej chociaż raz w tygodniu to wpisują przymusowy urlop. A potem chcąc wziąć urlop żeby zabrać rodzinę na wczasy mówią że urlop już wykorzystany. Towar nie skompletowany wiecznie czegoś nie ma i na koniec miesiąca odliczają z pensji mimo że to nie wina kierowcy a magazynu ale dla nich magazyn się nie myli. Wieczne pretensje i mobbing. Ogółem nie polecam chyba, że ktoś chce się nabawić wrzodów.

Uczciwie
@Młody

Znam Panie A i K. Szczerze mówiąc drodzy pracownicy Etqa przykro na to patrzeć, że nabieracie wody w usta i nikt nie próbuje wybronić dziewczyn, które są waszymi koleżankami. Każdy w firmie ma swój ciężki kawałek chleba i dobrze wiecie, że trzeba się napracować(nerwy tez czasem puszczają),ale przykro się słucha takich wypowiedzi na temat dziewczyn, nie mając pojęcia do końca co robią i z czym się spotykają na codziennie. Trzeba najpierw się uderzyć w piersi i pomyśleć,czy każdy z was jest taki nieskazitelny i fair w pracy, a następnie wydawać opinie o innych, bo można tak krzywdzić ludzi. Kamera na kamerze i co nie widać na nich, kto ile jest wart?

Maro

Jeżeli ktoś lubi być okradany z wypłaty czy tak zwanej premi uznaniowej którą reguluje wypłatę by nie zarobić za dużo to polecam. Miejsce w którym są równi i równiejsi. Prezesowi firmy ewidetnie nie przeszkadza fakt że jego pracownicy pracują pod wpływem substancji psychoaktywnych. Norma zmienia się co ktoś ma zarobić więcej niż Prezez ma humor mu zapłacić. Z całego serca nie polecam tego miejsca, trzymajcie się z dala od nich i powie wam to każda osoba która tam pracuje bądź pracowała. Jako bonus dodam że żona brata prezesa miała na tyle dość że wolała przejść do firmy obok do pracy

To przyjęcia Na Ten magazyn o który ktoś pytał jeszcze w styczniu będą dostępne? nie mam doświadczenia a tam w tej ofercie z neta było napisane, że i tak mnie nauczą. Po adresie patrząc też blisko bym miał, więc w sumie dwa plusy widzę. zastanawiam się czy jeszcze jakieś socjale tu dorzucili może w międzyczasie, bo tylko o opiece wzmiankę widziałem

Młody

Uczciwie Nowy wpis
@Młody

Czy faktycznie sugerowane tu były jakieś używki w komentarzach? Nie było mnie tam jeszcze to tego nie zweryfikuję, ale czy zdarzało się, że inni pracownicy również czegoś próbowali? Po prostu chce mieć pewność gdzie swojego chłopaka puszczam. Już kiedyś coś o firmie mówił, a teraz właśnie od nowego roku w Częstochowie pracy szuka. Jeśli teraz zarabia się u was na magazynie do 6,5 tys zł to od stycznia ile na oko wyjdzie maks?

Maro Nowy wpis

Brałeś udział w rekrutacji do Etqa Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Etqa Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier? Pojawiło się 11 czerwca na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Obserwator

Kto pisze te brednie , w Łodzi nie ma żadnego oddziału tylko jakiś magazyn!!!!

Kamila
@Obserwator

Zanim cokolwiek człowieku napiszesz zaczerpnij informacji i pisz prawdę.... Jest oddział w Łodzi. Jak przeczytasz wcześniejsze komentarze ( jak umiesz że zrozumieniem) to jest wypowiedź kierowcy pracującego w oddziale w Łodzi!

Edyta
@Kamila

Po pięciu latach może już się zorientował w temacie skoro opinia była publikowana tak dawno? Swoją drogą czy orientujesz się w warunkach firmowych sprzed tylu lat? Jakie zmiany do dnia dzisiejszego mogły zajść w takim okresie?

Edyta

Zaciekawiło mnie to pytanie na forum zadane o stanowisko kierownika magazynu. Ostatecznie już ktoś się zatrudnił i stąd brak ogłoszenia w sieci? Jak w praktyce warunki zatrudnienia wyglądają i sam w sobie magazyn? Jaka może być na nim teraz atmosfera, trudno się nim zarządza? I czy mogłabym awansować z innego stanowiska na nie?

Maja

Hej, szukam info o pracy jako Logista. Na swojej stronie firma ma ofertę. Wymagają dyspozycyjności. A wiecie po co? To praca w nieregulowanych godzinach, czy o co z tym chodzi?

Zamrożony
@Maja

Dyspozycyjność w tej firmie oznacza prace na 3 zmiany w tym układanie tras dla kierowców w niedziele i święta przed dniem roboczym

Duży

Rekrutacja na stanowisko Kierownika Magazynu - co idzie nie tak że nie ma kandydatów ? Warto aplikować ?

Jaka jest kultura pracy w Etqa Sp. z o.o.?

Kk

Chamstwo na każdym kroku i wykorzystywanie ludzi do granic możliwości psychicznej.

@Kk

Co masz na myśli? Dużo nadgodzin, bo widziałam, że ktoś pisał 14,15 h? Czy coś innego, na przykład jakieś manipulowanie?

Lukasz

Czy pracując jako kierowca jest możliwość powrotu samochodem firmowym do domu ?

Felicia

Jako kierowca pierwsza umowa zlecenie, pracujesz po 12-14 godzin dziennie, przy czym zaliczają Ci 8 godzin. Pensja jest przez to głodowa... Umowę dają Ci miesiąc po zakończeniu pracy. Jedyny plus to że w Sobotę nie pracujesz.

Barbara
@Felicia

Praca przez 12 - 14 godzin dzienne nie jest zgodna z Kodeksem Pracy, więc chyba wypadałoby coś zrobić z tym faktem. No a co, jeśli chodzi dostęp do opieki zdrowotnej: czy firma Etqa go oferuje? Będę wdzięczna za odpowiedź z Twojej strony.

TypowyMirek
@Felicia

Mogłeś tyle zarabiać realizując 3 pkt dziennie ???? . Każdy kto dokładnie wykonuje swoje obowiązki zachowując przy tym maksymalną ergonomię pracy zarabia bardzo przyzwoite pieniądze . Od całej kwoty są odprowadzane składki co w przypadku nieszczęśliwego wypadku skutkuje utrzymaniem wysokości wynagrodzenia. Wracając do autora komentarza czas pracy nie jest liczony od dźwięku budzika ????.

Annonym
@Felicia

Pracowałem, dramat jeździsz po 14 nawet 15 hr dziennie obciążają za wszystko również za rozmrożony towar który wozisz tymi starymi lumpami jak i za uszkodzenia samochodów. NIE POLECAM

Alicja

Może ktoś był ostatnio na rozmowie w Etqa? Jeśli tak, to powiedzcie coś o tym, jak było. Jakie pytania zadają? Są jakieś testy?

Dużo pytań a już od dawna nie ma żadnych informacji. Czy to znaczy, że tak dobrze się pracuje?

Zorro

Jakie zarobki ma kierowca i po ile godzin pracy , sobota pracują i jak z socjalem Z góry dziękuję

Michal

Witam wszystkich co pisza glupoty jestem pracownikiem tej firmy od sierpnia zeszlego roku pierwsza umowa waidomo na sprawdzenie czyli zlecenie druga do konca przyszlego roku zaznacze ze jestem zatrudniny jako kierowca oddzial Lodz wiec czytajc te opinie jestem w szoku jakie bzdury mozna pisac waidomo zaopatrzenie gastronomii jest ciezkie i nie mozna jezdzic osiem godzin sam to przerabiam jak jest taka potrzeba zapierdzielam duzo wiecej godzin jest to praca dla osob ktore lubia duzo jezdzic ale wymaga rowniez wysokiej kultury osobistej od kierowcy to sie nie uda ludzie co do wyplat dziesiatego kazdego miesiaca kaska na koncie a nawet wiadomo sa miesiace ze wczesniej gdy dziesiaty wypadnie sobote lub w niedziele wiec bzdury pisze konkurencja lub nygusy ktorym sie nie chce pracowac a atmosfera w tej firmie jest super mam na mysli oddzial Lodz i jeszcze jeno kazdemu zycze takiego szefa jakim jest prezes firmy ETQA podpisze sie imieniem a nie zadnym nikiem

@Michal

Witam. Nadal pracuje Pan jako kierowca w tej firmie?

Jarosław
@Tomek

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Na stronie https://etqa.pl/kariera/ firma szuka osób na stanowisko kierowcy. Napisz jeśli będziesz składał CV.

XYZ123

NIE POLECAM

Helena
@XYZ123

Widzę, że nie podobała Ci się praca w Etqa Sp. z o.o. A możesz wyjaśnić, dlaczego konkretnie nie polecasz tej firmy? Bardziej konkretna opinia pomogłaby osobom rozważającym aplikowanie do tego miejsca. Dziękuję!

PapaY

czy są w firmie jakieś premie??jak wygląda stwaka kierowcy i jego dzień pracy???za info z góry dziękuje

Helena

@Alojzy Krzak mam prośbę, byś rozwinął swoją opinię o konkrety. Co wpłynęło na to, że nie polecasz pracy w Etqa? Póki co, niestety niewiele możemy wywnioskować z Twojego wpisu. Gdy podzielisz się z nami swoimi argumentami, będzie to cenna wskazówka dla osób, które planują wysłanie do tej firmy cv.

Alojzy Krzak

Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Etqa Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Etqa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etqa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Etqa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Gazowa 4/6
    42-202 Częstochowa