Opinie o Pulverit Polska Sp. z o.o. Produkcja Farb w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pulverit Polska Sp. z o.o. Produkcja Farb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pulverit Polska Sp. z o.o. Produkcja Farb na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pulverit Polska Sp. z o.o. Produkcja Farb w Tychy

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Pulverit Polska Sp. z o.o. Produkcja Farb jako Kontroler jakości? Jakie macie wrażenia?

Plomba
@Boguś

Ta premia za brak l4 wypłacana co 3 miechy a tak dostaniesz minimalną i (usunięte przez administratora)

Ksawery Nowy wpis

W sieci wisi jeszcze ogłoszenie dla technologa ze stawką 6tys. Przeczytałem że w firmie obowiązuje work-life balance z możliwością pracy w soboty i niedziele. Oznacza to że jakbym się dostał do pracy to mogę sobie rozłożyć czas pracy na więcej dni niż siedem albo sobie zamieniać je dowolnie? Np. przyjść w sobotę zamiast w piątek? Napiszcie jak to się realnie odbywa.

Były robol Nowy wpis
@Ksawery

Możesz pracować w soboty i niedziele, ba nawet w święta. Nie można sobie zamieniać dni, takich luksusów nie ma co oczekiwać.

mgr Andrzej Strzelba

Ogłoszenie na kontrolera jakości - laboranta pojawia się od dłuższego czasu systematycznie, więc daje to już do myślenia... Nie wiem kogo oni tam szukają - jest to wielce podejrzane, że spośród nadesłaych nikogo nie wybierają, tylko odświeżają ogłoszenie non stop. W tym roku to ogoszenie wisi już po raz 3 czy nawet 4 - pogubiłem się...

Malwina
@mgr Andrzej Strzelba

A byłeś może na rozmowie? Ciekawa jestem jak długo trzeba czekać po wysłaniu dokumentów żeby zadzwonili i umówili się na rozmowę o pracę. Możesz dać znać jak było u ciebie?

mgr Andrzej Strzelba
@Malwina

No, nie byłem. Wg mnie wysyłanie w kółko nie m sensu, dlatego zastanawiam się kogo oni tam szukają?!

@mgr Andrzej Strzelba

A nie warto zadzwonić i dopytać jakie mają wymagania? Skoro tak ciężko się tak dostać to może jest to praca za dobrą kasę. Może ktoś, kto tu pracuje poda orientacyjną pensję? Wiecie czy głównie szukają faceta czy kobiety?

Boguś Nowy wpis

Spodobało mi się, że według ogłoszenia robota Operatora Maszyn Mechanicznej Obróbki Chemikaliów byłaby na dwie zmiany. To bym od nocek odpoczął. Dlatego dziwi mnie, co masz im do zarzucania. Coś na pewno, choć brakuje części wypowiedzi. Piszą o premii za brak L-4, premii świątecznej oraz wakacyjnej, a także wynagrodzeniu od 4600 zł brutto (łącznie z premią frekwencyjną). Może więc odniesiesz się do tych informacji, czy sam podasz, jakie kwoty są do zarobienia?

Plomba Nowy wpis
@Boguś

qwerty

Rzuciło mi się w oczy ze szukają kontrolera jakości. To świeże ogłoszenie ale z komentarzy widzę ze kilka miesięcy temu też szukali. To nie zagrzewa się tu zbyt długo miejsca czy jest więcej takich etatów? W ogłoszeniu jest informacje że jest możliwość pracy w nadgodzinach-soboty 100%, niedziele 200%. W każdy weekend można tak dorabiać bo chętnie bym w ten sposób zarabiał jak się dostanę.

Bianka

Stanowiska loabroatna - dowiem się do kogoś jakiś info i możecie opowiedzieć o tym? Dopiero co była ta rekrutacja, gdzie dawali 4800 zł brutto miesięcznie na cały etat. Taka pensja jest na start, potem wzrasta, czy ta pensja jest już stała nawet po okresie próbnym? Szczególnie, że napisali, że to jest pensja wliczona z premią frekwencyjną. To sama pensja ile wynosi?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pulverit Polska Sp. z o.o. Produkcja Farb? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Operator Maszyn Mechanicznej Obróbki Chemikaliów?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Tychy
Konsjerż Polska Sp. z o.o.
Zebra

Dzień dobry, rozważam aplikowanie na stanowisko kontroler jakości-laborant. Przez krótki czas byłam laborantką w PPG w Cieszynie na wydziale farb proszkowych. Szukam pracy w zgranym zespole, gdzie ludziom zaleźy na jakości i osiaganiu dobrych wyników. Czy możecie mi powiedzieć ile linii ma do kontroli laborant w Waszej firmie. Ilu jest laborantów na zmianie? Jak są traktowani przez kierowników zmiany i przełożonych, czy są krzyki, mobbing itp.? Jaka jest dostępność odzieży roboczej?

Łucja

ile tu zapłacą obecne operatorowi maszyn? pytam, bo ogłoszenie kiedyś było i ciekawa jestem jak do dziś się tu pozmieniało odnośnie warunków. i odnośnie zatrudnienia to ilu Polaków jest tu obecnie a ile osób spoza Polski?

Gruby z nawazania
@Łucja

3600 ani centa wiecej większość polaczki i tylko dwóch alkoholików z wschodniej granicy

Krystyna
@Gruby z nawazania

3600 to już jest kwota na rękę? Firma daje co jakiś czas podwyżki swoim pracownikom czy kwoty wynagrodzenia są raczej stałe? O jakich osobach piszesz, że dwoje ze wschodniej granicy? Wszystkie narodowości są równo traktowane? Ty tutaj pracujesz?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Pulverit Polska Sp. z o.o. Produkcja Farb?

Rak

Żadnych, dwie ręce, ochota do pracy i silną psyche bo tam większość to (usunięte przez administratora)

Gks

Ta firma (usunięte przez administratora) schodzi Ukraińców przyjmują pyl proszek wszędzie szkoda zdrowia nie polecam

Maly

Sobota 100% niedziela 200%

Czy urlop w Pulverit Polska Sp. z o.o. Produkcja Farb jest płatny 100%?

jak dla Ciebie tylko 50%

Igor

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Igor

Cały czas, tylko się śpiesz bo ludzie już forsują bramę aby tu się dostać

Czy w Pulverit Polska Sp. z o.o. Produkcja Farb jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

ChycilRobotaMomyKasa

Nie, można zgłaszać tydzień dwa miesiąc pół roku i dalej nic :)

tak natychmiast wszystko rzucają i zajmują się zgłoszonym problemem

Mtnm

Witam czy na tym zakładzie są palarnie ? I czy są przerwy na szluga np co 2h jak na innych fabrykach ? Dziękuje za odpowiedzi

xzibit

warto się przyjąć ? jak praca wygląda, zarobki ?

Chłop robol
@xzibit

Zarobki. Zarobkami, zdrowia przez wduchanie pyłu nie cofniesz. Dużo dostaną osoby nowo przyjęte. Te osoby co pracują ponad 10 lat mają tylko trochę wiecej co nie jest adekwatne do ich wyszkolenia. Prosta myśl. Dam na start dużo później nic. Sami się zwolnią jak się nie podoba.

Nieznajomy
@xzibit

Praca w (usunięte przez administratora) niby zapylenia nie ma ale ten kto wydał takie oświadczenie sam powinien stanąć przy maszynach i poodychac chwilę. Za 10lat większość się spotka na onkologi, ale kto o tym myśli ważne że w grudniu dają parmezan :)

xzibit
@Nieznajomy

To chyba sobie odpuszczę, dzięki za informacje.

bob
@Nieznajomy

haha potwierdzam ten (usunięte przez administratora) po jednym dniu przy maszynie sie wypluwa przez tydzien a nie wspomne o latajacym aluminium na hali.

Jolanta

Nie warto zarobki 3k na start podwyżki raz na 3 lata

Silnoręki

Dzień dobry Słyszałem same dobre opinie o firmie szczególnie o brygadzistach oraz kierowniku, sami ogarnięci ludzie znających się na rzeczy, we wszystkim pomogą i nie nadają jeden drugiego. A nie sory przyśniło mi się

Michalina

A to jest narażenie zdrowia przez ta prace?

Lakiernik

Gorszym proszkiem jak Pulverit jeszcze nie lakierowałem, nie polecam.

qbit

Czy w firmie aktualnie są przyjęcia?

Łukasz
@qbit

Chciałem zadać to samo pytanie. Niestety nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy, a na stronie firmy nie ma nawet zakładki "kariera". Może ktoś z pracowników wie czy w Pulverit są wolne miejsca pracy lub czy planowana jest rekrutacja?

Mariuszrobocop
@qbit

W firmie są przyjęcia cały czas przez agencje

Mario

Kolejna firma gdzie są równi i rowniejsi

Łukasz
@Mario

Doświadczyłeś jakiejś sytuacji, która sprawiła, że poczułeś się gorzej traktowany niż inny pracownik? Wyjaśnij, proszę wpis, który dodałeś. Chciałbym go dobrze zrozumieć.

Wiktor

Taka praca i nie wszystko może nam się podobać ale generalnie firma ma dobre opinie, polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Pulverit Polska Sp. z o.o. Produkcja Farb - Tychy

• Jak się pracuje w Pulverit Polska Sp. z o.o. Produkcja Farb?

Zobacz opinie na temat firmy Pulverit Polska Sp. z o.o. Produkcja Farb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Pulverit Polska Sp. z o.o. Produkcja Farb
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Pulverit Polska Sp. z o.o. Produkcja Farb