Opinie o Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. w Sulęcin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. w Sulęcin

Lechu

Firma najgorsza w mojej 14letniej karierze w tej branży Na każdym kroku (usunięte przez administratora)kierowców. Zatrudniasz się za kwotę gwarantowana np 6tys, ale nikt ci nie powie że w grudniu nie ma gwarantowanej stawki, że jak się zwalniasz to też nie ma gwarantowanej.(usunięte przez administratora) Chociażby w temacie że wypłata w całości na konto. Firma rozpisuje sobie urlop według upodobań a jak nie podpiszesz to nie dostaniesz części wyplaty. Rozpisują urlop nawet tym co jeżdżą w systemie 3na1 to w tygodniu zjazdowym potrafią obciąć 2-3dni urlopu. Wypłata jest w 3 ratach a nie jak mówią że w 2 i wszystko na konto. Podstawa zazwyczaj okrojoną do 10, potem diety do 20, a zazwyczaj sporą suma do odbioru w biurze jak się upomnisz, bo jak nie to przepada.W systemie 2 na 1 niby gwarantowana kwota a dopiero po 3 miesiącach okazuje się że jednak ten co 3 miesiąc w którym początek i koniec miesiąca jesteśmy w domu to za kilometry,frachty itp. firma która tyle ładuje w reklamę a robi to kosztem kierowców. Na covid zmniejszyli stawki o czym nikogo nie informowali. Najgorszy (usunięte przez administratora)w jakim pracowałem. Na święta kompletnie nic nie dają kierowcom i ich rodzinom. (usunięte przez administratora)

Damian
@Lechu

Jesteś poszkodowany ? Raczej słaby byłeś. Ja nieraz słucham tych mistrzów co im się tylko należy to ……… masakra. Dlaczego ja nie mam w tej firmie takich problemów? Może dlatego że robię robotę a za to mnie forma docenia i nic nie urywa. Ponad 5 lat robię tu i nie mam żadnych ale. Kasa na czas. Auta ok. Dogadać się można. Odrobina chęci. Raz tylko poprosiłem z zmianie dyspozytora i jest git. Bez problemu zmienił mi dyro. Pozdro dla Fiemy i pracowników. Oby tak dalej. Ps. No i płacą cały pakiet mobilności i odprowadzają składki. A wiem że nie wszyscy pracodawcy tak robią.

Czy w firmie Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. są regularne szkolenia pracownicze?

@Marcin

I w te soboty chodzą w takim jakby czasie prywatnym, nikt im za to nie płaci? Z tym urlopem to nie można go jakoś zaplanować wcześniej? Bo chyba jest szansa na wzięcie dni wolnych w sezonie letnim? O jakich obciążeniach tu piszesz?

Zatrudniali na Niemiecką umowę żeby po półtora miesiąca stwierdzić że zmienia się polityka firmy i dziękują za pracę, ale możesz przejść na polską umowę, oczywiście za inna stawkę ???? Moja opinia....szkoda słów

Marek M
@Marek

Ja pracowałem w tej firmie dwa lata,na zjazdowym kończyła mi się umowa ,dostałem telefon iż firma nie przedłuża ze mną umowy.Pracowalem w systemie 2/1.Z kolega zrobili to samo.Przestrzegam przed tą firmą!!¡

Jolanta Nowy wpis

No dobra a jest tu ktoś kto normlanie się dostał i by opisał jaka teraz jest u was atmosfera i jak podchodzą do samych kierowców? u chłopaka jest teraz słabo i na pewno będzie zmieniał na inna firmę. U was są teraz jakieś wielkie problemy czy raczej spokojnie się jeździ?

Kierowców ni ma Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Dziwna tą firmą... Dlaczego: Wysłałem CV,następnego dnia zadzwonił ktoś z biura że może firma była by zainteresowana współpracą ale jakie są moje wymagania finansowe? Nie pyta o wiele lecz kluczowe jest ile chcę zarabiać? Podałem kwotę dziękują za rozmowę,mówią że ktoś odzwoni i się rozłączają. Telefon to 797-797-797. Cisza trwa około tygodnia,ja oczywiście dzwonue pod ten numer bo chcę się dowiedzieć na czym stoję...no zatrudnią czy też nie ale nikt nie odpowiada wręcz odrzuca połączenie. Szukam nowej współpracy z kim innym no bo wiadomo nie ma na vo czekać bo widocznie nie są już zainteresowani... No i co dalej? Dzwonią po tygodniu kiedy chciał bym zacząć??? :):):) hahaha. Sorry ale znalazłem pracę gdzie indziej,nie jestem już zainteresowany ponieważ podejście macie iście z ,,Kabaretu,,

Kierowców ni ma Nowy wpis

Witam chcę dopytać,doinformować się: Jest ogłoszenie że firma może będzie rekrutować na stanowisko kierowca kat.b,bus do 3,5t.,Chłodnia? Czy może już ktoś pracuje,jakie wymagania oprócz tych w ogłoszeniu? Jaka flota? Marka pojazdu,rejestracja temperatury?[firma rejestratora,drukarki]?ile paletówka? Czy jedna albo ,,Bi, temperatura?[ściana] Główne kierunki? System wyjazd/powrót? Jakie wynagrodzenie? Czy leki,ADR,żywność,rośliny? Jak firma chcę przebić się przez rynek? Jest przecież SL Express,Hi-Tec,Kramat,Arra,DP-Cargo? Czy jest to poważna decyzja zarządu? ...? Proszę o odpowiedź,pozdrawiam. Kandydat:) @Pracodawca

Czarna Nowy wpis
@Kierowców ni ma

No to faktycznie ważne pytania, sama tej chcę podpytać o tę pracę, bo mężowi odpowiada. Jak mogę, to dodam od siebie pytanko. Czy zatrudniają do takiej pracy kierowcy chłodni ludzie 50+? On ma 53 i ma doświadczenie wielu lat. Ale no czy ten wiek firmie nie przeszkadza?

Kondzio

Widziałem ogłoszenie o (usunięte przez administratora) dla specjalisty do spraw obsługi klienta z wymianą palet. Jednym z wymagań jest szkolenie innych pracowników w zakresie obsługi i wymiany palet. Czy trzeba się tym koniecznie zajmować na tym stanowisku?

Maks

Dzięki za numer ale mnie bardziej przydałaby się opinia pracownika jakie warunki jeśli chodzi o prace. Nowi ludzie mają jakieś szkolenie zanim zaczną robotę przy obsłudze klienta czy od razu rzucają na głęboką wodę i radź sobie sam. Ty jak miałaś?

Firma Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Opiekun klienta ze znajomością języka obcego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Łucja
@Marek

Duża ta różnica w stawce była? Możesz napisać jakie to są stawki? Ta polska umowa to jaki rodzaj? Zlecenie czy można jednak dostać umowę o pracę?

Zuzanna
@Marek

Ta niemiecka umowa na jaki czas była podpisana i na jaki proponowali polską, bo to ważne? Aktualnie już nikt jak się zatrudnia nie dostaje niemieckiej umowy czy jak to wygląda? Pensja pewnie już teraz w PLN?

Robert
@Łucja

Na firmowej stronie jest napisane że zatrudniacie z min 6 miesiącami doświadczenia.

Marek M

Kandydat2024

Aplikowałem do biura w Poznaniu. Trochę zbieralem się żeby wyrazić opinię na temat rekrutacji. Po 2 rozmowach telefonicznych, dlugiej rozmowie w biurze oraz prawie prawie 2,5h zapoznaniu na stanowisku nie potrafili nawet zadzwonić/napisać z informacją o wyniku rekrutacji pomimo maila z mojej strony po "próbnym dniu". Bardzo słabe zachowanie ze strony rekruterów i brak poszanowania czasu kandydata.

Wow a co to właściwie jest taka blokada alkoholowa, bo ja nie w temacie, a brzmi ciekawie. To jest taka blokada jakoś połączana internetowo z jakimś programem, które me biuro i kontroluje, kto jaki ma stan alkoholu we krwi? Dobrze rozumiem?

Lechu

@Lechu

Opisałeś sporo minusów pracy w Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k., może wymienisz też pozytywne aspekty? Co Twoim zdaniem działało w tej firmie dobrze i co oceniasz na plus? Liczę na Twój kolejny wpis, daj znać koniecznie! :)

@Lechu

Szanowny Panie Lechu, uprzejmie prosimy o niepowielanie fałszywych opinii i nieprawdziwych informacji na temat pracy w naszej firmie. Każdy zatrudniony u nas pracownik zawsze otrzymuje wynagrodzenie zgodne z ustaleniami. Pracowników, jak również pracodawców chroni prawo pracy, które gwarantuje wszystkim bezpieczeństwo i normuje współpracę w relacji pracownik – pracodawca zgodnie z podpisaną wcześniej umową. Rozumiemy, że może czuć się Pan rozczarowany brakiem dalszej chęci współpracy z Panem, ale nasza firma dba o najwyższe standardy usług i rozumiemy, że nie każdemu mogą odpowiadać wysoko postawione oczekiwania – oczywiście działa to w obie strony, dotyczy się to również nas jako pracodawcy. Każdego dnia nasza firma dokłada wszelkich starań, aby osoby u nas zatrudnione miały maksymalnie komfortowe warunki pracy, a kierowcy pracują na nowoczesnej flocie, w której średnia aut nie przekracza 1,5 roku.

Wawu
@Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k.

Po co takie bzdury piszesz ta firma to jedna wielka kata strofa nie płacicie sum które wynikają z umowy!kierowcy mają komfortowe warunki pracy haha dobre o biurowcu chyba piszesz!kpina to mało powiedziane

Wiktor
@Lechu

100 % racja . Odszedłem w tamtym roku , gdy sam sie przekonałem (bo nie chciałem w to wierzyć!), że w systemie mam 2/2 firma , bez mojej wiedzy, wypisywała mi urlop bezpłatny! Szkoda , bo sama praca i auta ok

Damian

Agnieszka F

Mój mąż jest kierowcą w Maszońskim od 11 lat. Szukając pracy dla siebie trafiłam tutaj na ten serwis. Nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami podawanym przez innych osoby. Rozumiem, że mogą zdarzyć się wydarzenia losowe, ale nie mogą one rzutować na opinię o całej firmie. W trudnych czasach Pan Maszoński był dla swoich kierowców gwarancją utrzymania zatrudnienia. Bardzo mu za to dziękuję i z całym sercem polecam tę firmę.

Edyta
@Agnieszka F

Dawał na papierze taką gwarancję, że nie zwolni tych osób czy tylko swoje słowo? Jakie w ogóle pracodawca musi mieć powody żeby zwolnić pracownika? Mąż szuka pracy jako kierowca, ale na dłuższy okres czasu. Czy gdyby się sprawdził to docelowo jest szansa na pracę stałą?

Kierowca CE

Pracowałem w Maszońskim ponad rok. Przyjmowałem się na niemiecką umowę na określonych warunkach. Na takich warunkach odbyłem szkolenie i zrobiłem pierwszy wyjazd. Po jego zakończeniu otrzymałem informację o konieczności przejścia na umowę polską za niższe wynagrodzenie. Praca sama w sobie raczej spokojna i poukładana. Sporo wożenia puszki i samodzielnych załadunków/rozładunków, trochę budów, zwłaszcza dla kierowców z wózkami widłowymi. Jazda na tandemie z plandeką, więc sporo ogarniania. Ze spedytorami można się dogadać. Nikt nie panikuje jak coś się przedłuża. Tachograf zawsze czysty. Nie ma presji by robić coś wbrew sobie. Auta raczej zadbane i nowe. Wypłaty trzeba pilnować. Plus jest taki, że po zwolnieniu się otrzymałem całość pieniędzy, a różnie to bywa w tej branży. Zostały mi zabrane wszystkie dni urlopu w dniach zjazdowych. Największym minusem były dla mnie dojazdy wypchanym busem czasem do Koloni, Ratyzbony czy Porta Westfalica. Firma ma też problemy z organizacją wyjazdów. Nie wiadomo jak zaplanować życie, kiedy zrobić zakupy i czy wgl się wyjedzie czy zostanie na bezpłatnym urlopie. Podsumowując ogólnie raczej polecam pracę na czas znalezienia czegoś lepszego.

@Kierowca CE

O dużo mniejsze wynagrodzenie miałeś na polskiej umowie? Skoro nie wiesz jak planować życie, to kiedy informowali Cię o wyjeździe? Na ostatnią chwilę? Ile tak maksymalnie tu popracować, jest jakiś czas?

Kierowca CE

Prawie 1000zł mniej wyszło na polskiej umowie

@Kierowca CE

No to dosyć sporo. Próbowałeś jakoś z firmą pogadać? Może wypłaciliby tą różnicę, żebyś mógł się sprawiedliwie poczuć?

Bodzio

@Pracodawca Witam serdecznie poszukuje obecnie pracy czy poszukujecie kogos? Nie jestem kierowaca .

XYZ

Nie polecam najgorszemu wrogowi pracy w tej firmie. Kolesiostwo jak w PRL, brak możliwości rozwoju, a jeśli jesteś bardziej ambitny to Cię potraktują jak (usunięte przez administratora). Praca idealna dla osób mało inteligentnych , które chcą przyjść, poklepać przez 8h w klawiaturę i wrócić do domu.

ABC
@XYZ

W jakim dziale tak jest? Możesz powiedzieć jakie są widełki płacowe "na ręke" w biurze?

Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 6000 i Specjalista ds. Marketingu. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Cały czas. Masz szkolenia dotyczące ekonomicznej czy bezpiecznej jazdy, itp.

@Tomek

Ta ekonomiczna jazda choćby jest premiowana? Albo wręcz przeciwnie, nakładane są kary? Z różnymi już pomysłami pracodawców miałem już do czynienia, stąd pytanie. Chciałbym też poznać, w jakim stanie tabor i na ile pomocni spedytorzy?

Tomas

Spedytorzy są pomocni. Sporadycznie zdarzają się sytuacje napięte, ale taka praca. Ja takich nie miałem. Z karami też się nie spotkałem.

@Tomas

Jak tu właściwie wygląda kontakt codzienny ze spedycją? Czy pracownik ma numer generalnie do działu i tam zawsze ktoś jest i pomaga, czy są przypisaniu do kierowcy spedytorzy i oni obsługują tych "swoich"? Spedycja jest właśnie na telefon, mail, czy może jakiś komunikator firmowy do pisania wiadomości tekstowych?

Nie polecam tej firmy, dobrze zarabiają tylko tacy co co sobotę idą na kawkę do biura i zdają relacje z busa. Jeździsz coś zarobisz, siedzisz w domu to nic nie zarobisz. Wykorzystają twój urlop jak im się podoba, obciążenia też są. Nawet jak to nie było z Twojej winy.

@Marcin

Tomas

Po zatrudnieniu mogę jednoznacznie stwierdzić, że to co było obiecane to jest. Dobra kasa też. Nie patrzeć na to co pisze konkurencja.

Nikodem

Znalazłem ogłoszenie na stronie firmy, że szukają magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe. Czy można wiedzieć, jak u Państwa wygląda system zmianowy? I na jakie stawki można liczyć (z nadgodzinami lub bez)?

@Nikodem

Panie Nikodemie, aktualne informacje dotyczące zatrudniania otrzyma Pan pod numerem +48-797-797-797 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Pozdrawiamy!

Szymon P.

Czekam na rekrutację. Kolega jeździ i bardzo sobie chwali. Proszę o informację kiedy ponownie będą zatrudniali Państwo kierowców. Mam doświadczenie.

Antony

Zgadzam się. W tej chwili wszystko jest super. Trzeba się dogadywać. Jak coś się zmieni dam znać, ale teraz mogę zdecydowanie polecić.

Krzysiek

Rekrutacja przebiegła sprawnie. Na razie jeżdżę i wszystko jest zgodne z ustaleniami. Póki co jest ok.

Werka34

Czy podwójne obsady też mają czy tylko pojedyncze?

Zostaw merytoryczną opinię o Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. - Sulęcin

• Jak się pracuje w Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k.
3.6/5 Na podstawie 97 ocen.

Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k.