Opinie o Aluship Technology Sp. z o.o. w Gdańsk ul. Doki 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Aluship Technology Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Aluship Technology Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluship Technology Sp. z o.o. w Gdańsk ul. Doki 1

Jakie wartości są cenione w Aluship Technology Sp. z o.o.?

galicjuszanosimusz Nowy wpis

generalnie syfiasta firma .jakie wartości są cenione ,uprzejme wchodzenie "majstrowi" (usunięte przez administratora) .uprzejme donoszenie do dyrekcji.i pracowanie jak beduin .najlepiej osoba bez nałogów i która nie potrzebuje oddawać potrzeb fizjologicznych. najlepiej robót .albo zaprogramowany dron.nie pozdrawiam

Nastavnik Nowy wpis

(usunięte przez administratora)to bardziej trafna nazwa dla tej...."firmy".Nie polecam!Ogólnie na hali atmosfera daleka od koleżeńskiej.Dosłownie garstka chłopaków jest naprawdę normalna.Cała reszta to dwulicowe typy,które majstrom po same łokcie w (usunięte przez administratora) wchodzą.Wśród majstrów i podległych im ekipom wyścig szczurów.Każdy chce być tym NAJ w oczach patodyrekcji.Póki człowiek jest potrzebny do zapieprzania to dyr.produkcji i ich zastępcy fałszywą uprzejmością emanują,ale gdy sekcję są bliskie przekazania zlecenidawcom to byle pretekst wystarczy by biały kask z biura w środku dnia nakazał się rozliczyć i NARA.Im bardziej człowiek się stara tym bardziej od niego wymagane są chociażby nadgodziny i tyranie.Ogólnie to praca dla masochistów.SERIO.

Izabela Nowy wpis

praca na produkcji w stoczni to na jedną zmianę jest czy 7 dni w tyg 24h robią ? wyczytałam że firma jest czynna w godzinach 8-16 ale to pewnie o biuro chodzi a nie produkcję ?

Matius83

Witam czy szukacie pracowników na stanowisko polernik stali nierdzewnej

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aluship Technology Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Lukas

Witam jak wygląda praca w charakterze spawacza 131? Na jakie wynagrodzenie może liczyć spawacz w aluship? *

Magda

Co tu tak cicho? Jak sytuacja podczas wirusa ?

Zuzanna

@Ktoś a z czego wynika ten podział umów, w których jedne wypłaty są do 10, a drugie do 20? Możesz napisać na ten temat coś więcej? Jaką politykę wypłacania wynagrodzenia stosuje Aluship?

@Zuzanna

Aluship zatrudnia ludzi przez pośredników którzy są pracownikami lub byli nimi zatrudniają ludzi na umowy zlecenie lub o prace ale na warunkach najniższa krajowa, urlop bezpłatny chorobowe bezpłatne nie ma pracy do widzenia wygodny pracownik dla alushipu ????

Waldi

Czy tak dobrze pracuje sie, że nie ma chętnego do pisania?

Byla zona

To prawda.chcesz zarobić spoko ale licz się z tym że rodzina się rozpadnie.częste wyjazdy pracowników a jak są to w pracy.osobiście wiem bo jestem była żona jednego z pracowników.z nudów wszedł na czat i kobietę na boku miał.na 20 lat był rozwód.ciągle wyjazdy.to jest praca dla kawalerów

Zenek

Jak się pracuje w firmie? Może podpowiecie coś chętnemu do pracy w firmie?

Zuzanna

Obecnie Aluship poszukuje osób na stanowisko MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH oraz SPAWACZ ALUMINIUM. Co jako pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat pracy w tych działach firmy? Czego mogą oczekiwać aplikujący? W ogłoszeniach można znaleźć informacje o bogatym pakiecie socjalnym. Co się na niego składa?

ripo

hej hej a czy kots z was był na rozmowie o prace na stanowisko pracownika dzialu księgowo- administracyjnego w Bydgoszczy? jestem ciekaw jak to wyglada

Ema

Ogłoszenia o pracę z tej firmy to kpina. Po co dają ogłoszenia w języku którego sami nie znają? Bez flaszki nie rozszyfrujesz UWAGA! Czytasz na własną odpowiedzialność XD "Aluship Technology Sp. z o.o. Gdańsk, pomorskie Specjalista 2016-09-20 do końca 16 dni Commercial Department Specialist ( Shipbuilding – Oil & Gas ) Miejsce pracy: Gdańsk Job Description: Performing acquisition and offering activity Preparing calculation of costs and establishing price parameters on acquisition, offering and contracting stage, including optimization of costs with other departments Carrying out market researches and analysis Establishing customers` requirements concerning product specifications and accompanied service Placing offers and participation in commercial negotiations with contractors in order to establish commercial conditions of the contract Preparation contracts Administering and monitoring contracts concerning commercial, formal and legal issues together with supervision of proper calculation of contracts Preparation and control over commercial documentation Control over assurance of external services for the company Collecting information and data concerning products and services, offered by the company Reception of complaints and participation in complaint procedure Requirements: Min 3 years’ experience in similar position University degree Strong influencing and negotiation skills Good communicator at all levels in an organisation across a variety of disciplines, legal, engineering and procurement The ability to timely execution of assigned tasks Fluent in English verbal and written We offer: Work in a company with an established position in the international markets Attractive salary and social package Training and professional development opportunities Private medical care with an attractive pack Great possibility of further professional development Please send your resume and motivation letter via the "Aplikuj" button at the bottom of the page."

były

Teraz jest tam fala zwolnień , zresztą generalnie nie szanują ludzi i zmieniają ich jak rękawiczki , nigdy nie wiadomo kiedy Tobie podziekują .

Ema

Zamieszczam pełną treść ogłoszenia które popełnili: "Zarządca parku samochodowego - Kierowca Aluship Technology Sp. z o.o. Gdańsk, pomorskie Specjalista Zadania: Obsługa parku samochodowego pod względem formalnym i technicznym Prowadzenie dokumentacji związanej z pojazdami Sporządzanie okresowych analiz i sprawozdań dotyczących stanu floty samochodowej Nadzór nad korespondencją i obiegiem dokumentów w firmie Zamawianie artykułów biurowych Obsługa interesantów i gości, Obsługa centrali telefonicznej, łącznie rozmów Częste reprezentowanie firmy na zewnątrz Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Znajomość języka angielskiego Prawo jazdy kategorii B, posiadanie kategorii C będzie dodatkowym atutem Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe Znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excel, Word oraz Outlook Zaświadczenie o niekaralności Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista Otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku Oferujemy: Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej Możliwość rozwoju zawodowego Wynagrodzenie uzależnione od prezentowanych umiejętności i ich oceny Prywatną Opiekę Medyczną Aluship Technology Sp.zo.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami." Wnioski niech każdy sam wyciągnie.

Ema

Myślałam, że to poważna firma. Do czasu jak nie natknęłam się na ogłoszenie gdzie szukali: "Zarządca parku samochodowego - Kierowca" gdzie wymagali od flotowca m.in. obsługi sekretariatu i parzenia kawy gościom. Taki flotowiec-serwisant-sekretarz-telefonista-kierowca katC-PRowiec. Normalnie człowiek orkiestra. Jeśli człowiek jest od wszystkiego to ostatecznie jest do ......... To wyglądało jakby firmy nie było stać na zatrudnienie ani sekretarki ani sprzątaczki a wszystkie, dosłownie wszystkie, obowiązki łącznie z myciem kibla ceduje się na nowego pracownika. Idiota który dał te ogłoszenie zasłużył na solidnego kopa w tył zanim coś grubszego spartoli. Dając takie ogłoszenie udowodnił że o zarządzaniu ludźmi wie tyle co ameba.(Może nawet ameba była by lepsza, bo takiego ogłoszenia by nie zamieściła) Pomijam fakt, że tworzenie TAKIEGO stanowiska zupełnie mija się z celem, to wizerunek firmy jest taką wartością którą ciężko będzie odbudować.

poszokujaca

Jak tam jest z pracą w aluship?czy dostaje się umowę o pracę naprawdę?ile się zarabia na biurowych stanowiskach?

oszukana

Witam.co do zarobkow to nie prawda placa.a co do wyjazdow to latami przez to wiele rodzin sie rozpada.z mojej strony to maz po pol roku za granica poszedl sobie na boczek i nastapil sliczny rozwod

facet
@oszukana

Witam "Oszukana" To nie wina firmy że faceci to frajerzy.Ja jeżdżę czasem za granicę i żony nie zdradzam.To od faceta zależy czy chleje wódę i lata za (usunięte przez administratora) no ale to już trzeba być facetem.Bo prawdziwy facet słowa dotrzymuje.

waski

Witam.Czy to prawda ze jest praca na dłuższy okres czasu i ze daja umowy o prace?

jarekk

pracowałem tam ładnych pare lat i patrząc z perspektywy czasu to była jakaś pomyłka zgadzam sie z wczesniejszymi wpisami ze tam pracują kapusie i chlaporowy a cale biuro to najwięksi (usunięte przez administratora) w gdańsku powiem tak fachowiec tam nie ma czego szukac oni mają gdzies to czy ty coś potrafisz generalnie ta firma to jekieś nieporozumienie

Zostaw merytoryczną opinię o Aluship Technology Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Aluship Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluship Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluship Technology Sp. z o.o.?

Aluship Technology Sp. z o.o.