Opinie o Marcegaglia Poland Sp. z o.o. w Kluczbork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marcegaglia Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marcegaglia Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcegaglia Poland Sp. z o.o. w Kluczbork

Jestem zainteresowany pracą na stanowisku operatora maszyn. Ktoś tu z was piał, że zakład upada. Naprawdę? To potwierdzone info? Bo nie wiem teraz, czy podsyłać cv do firmy, czy nie? Piszecie tu o słabym zarobkach, a dwa lata temu proponowali operatorowi wynagrodzenie na poziomie 3.400 zł brutto plus premia, to jak to jest?

@Robinka

a pracuje się tutaj tylko od poniedziałku do piątku? czy weekendy też są pracujące? jeśli tak, to czy można za nie dostać jakąś większą pensję? poinformuj.

Czarna Nowy wpis

Mam do dyspozycji tylko ogłoszenie sprzed 3 lat. Czy operator maszyn wciąż pracuje w trzyzmianowym systemie, jak wtedy podawali? Jeżeli tak, to chciałabym się dowiedzieć, jakie to są zmiany.

Potejto Nowy wpis

Z zalet to chyba tylko stabilność, i to mocno na plus. Kasa na czas, urlopy są, nadgodziny liczone poprawnie, dość wyrozumiałe podejście do spraw prywatnych. Reszta to albo neutralne sprawy albo negatywy. Wynagrodzenie z ostatnich lat to ~120 % minimalnego, bez nadgodzin. Praca typowa produkcja liniowa, presja na wyniki, za mało patrzy się na komfort pracownika, choć tutaj istotne jest, że każdy dział pracuje inaczej - więc jak się nie spodoba to zawsze znajdzie się inna robota. Robota raczej ciężka, głównie przez warunki, hałas - latem temperatura. (usunięte przez administratora) to nie jest, ale dobra robota też nie.

Ale jak nie doceniają? Finansowo? Skoro Ei pisał, że dwa lata temu płacili u was 3 400 PLN brutto, to wiesz, od stycznia minimalna będzie wynosiła 4 242 pln brutto, a więc bez szału. Ile się zarabia teraz?

Robinka

Dotyczy to Marcegaglia w Praszce po 15 latach-ok. 3500 na rękę bez nadgodzin

Lena Nowy wpis
@Robinka

A z nadgodzinami na jakie zarobki można liczyć? Czy te dodatkowe godziny są jakoś lepiej płatne? Dużo ich w ogóle jest w przeciągu całego miesiąca? Napisz proszę.

@Robinka

Czy w Marcegaglia Poland Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Robi

Wewnętrznie to kierownik robi przegląd co niektórym

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marcegaglia Poland Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno
sebix

Odszedłem z uwagi na finanse, śmieszne pieniądze w porównaniu do zaangażowania i odpowiedzialności. Żałuję jedynie, że tak długo zwlekałem z podjęciem decyzji i zmianą. Dalej ludzie z wyższym wykształceniem, którzy wnieśli coś do firmy zarabiają tu śmieszne pieniądze, często ludzie z łapanki na produkcję mają podobne wynagrodzenie. To kwestia czasu, kiedy wartościowi, samodzielni pracownicy powiedzą dość i odejdą i zostaną im jedynie popychadła, którzy nie zrobią nic dopóki nie pokażesz im palcem.

@sebix

Czy mógłbyś napisać na jakie dokładnie wynagrodzenie można liczyć w tej firmie? Nie podałeś niestety żadnych kwot a przyznam, że to mnie najbardziej interesuje.. Czy płacona jest tylko podstawa czy obowiązuje też jakiś system premiowy/prowizyjny? Nie można liczyć po czasie na jakąś podwyżkę?

Z
@sebix

Nikomu nie polecam tej firmy znajomi robią ponieważ nie gdzie odejść ale nie długo będę przyjęcia do Neapco z tego co wiem bardzo dużo chłopaków odejdzie pozdrowionka

@Z

A dlaczego nie polecasz? Napiszesz jakieś wytłumaczenie swojej opinii odnośnie pracy w Marcegagli? Co Ci nie odpowiada i co jest nie tak?

@Alicja

2700 na czysto ????????????????????????

@sebix

Co tam w praszzxcze w marcegagli nie ma zamówień zakład upada

KORAS

A te gamonie z Ukrainy 40 lat mowia "ty pójdziesz walczyć bo niedługo będę u ciebie pod domem a mi się już nie chce " .urwa ..urwysyn patrioci

KORAS
@KORAS

Tacy solidarni pa

Luk

Masakra Ukraińcy bo już nikt za takie pieniądze nie chce robić plus jest taki że chodzisz na fajkę na filo tyle razy ile chcesz na nockach biba luz totalny Pozatym każdy wbilby ci nóż w plecy o górze nie wspomnę o 3 królach a tak rzuć nie umierać FARSA

Ilona
@Luk

Jak to na nockach biba? Przecież jest jakaś praca do wykonania, limity czy normy, które można wymiernie sprawdzić. To jak w nocy może być luz? Nikt tego nie kontroluje, co się wtedy dzieje?

Na to że więcej jak 3500 nie zarobisz lub mniej śmiech na sali Zero szacunku wieś do góry tych trzech chodzi jakby byli bosami a kim są no BOSAMI jeden został kierownikiem dla zatuszowania sprawy drugi to wielki przypadek że robił najdłużej na filo a trzeci kolano no może mu się należało BO NAJDLUZEJ W FIRMIE jak ci dobrze pójdzie to będą po tobie jechać z każdej strony jeszcze uwaga na małą wesz

Madzia

Dobrze że na filo możemy z 5 razy lecieć na fajkę tam przez bulding kamery nie łapią

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Marcegaglia Poland Sp. z o.o.?

M

Tam nie trzeba żadnych warunków spełniać (usunięte przez administratora) roboty robisz jak robot

@M

Mam rozumieć, że przyjmują każdego bez względu na wykształcenie/doświadczenie/umiejętności? Faktycznie nie ma żadnych minimalnych wymagań w Marcegagli? W takim razie zapewniane są szkolenia wstępne i przyuczenie? Czy jak to wygląda?

Gos

Trzeba być głupim i cieszyć się jak Cię poniewieraja a tak to nic nie musisz spełniać

@Gos

A powiesz coś o zarobkach w Marcegaglii? Czy są tu jakieś premie i dodatki? Jeśli tak, to za co? Daj znać, ciekawią mnie te sprawy.

P

Ci do góry tm się już niedługo będą Toczyć

Mam zapytanie kiedy zacznie się rozbudowa kolejnych hal ,przecież kryzys ekonomiczny już dawno minął skoro firma Marcegaglia w sprawozdaniu finansowym za ostatni rok została określona tygrysem przedsiębiorczości.Chodzi oczywiście o artykuł w NTO.Chyba ,że włosi tak naprawdę nie zamierzają już nic budować w Kluczborku,po co więc marnuje się tyle terenu do aktualnie przylegającej jednej hali.Druga sprawa to duża rotacja wśród pracowników i ogłoszenie dotyczące pracy ,które już od roku pojawia się systematycznie.Kolejne pytanie dotyczy warunków pracy i organizacji ,kierowcy przyjeżdżający po towar nie zostawiają suchej nitki na tym zakładzie-gogle.Co tak naprawdę dyskwalifikuje ten zakład skoro jest tak dobrze finansowo to dlaczego nie ma pozytywnych opinii byłych i obecnych pracowników.

@Piotr

Kryzysem to jest ta cała firma

KarolStasiakToPizda

Fajny zakład fobrze płacą za robotę.

Xyz

Kierownik na magazynie wyrozumiały i bardzo w porządku. Ogólnie praca nie jest jakaś ciężka, zależy od działu i dnia itp. ale monotonia, bardzo niski komfort pracy (temperatura równa tej na dworze - w lecie oczywiście dużo dużo wyższa na takiej hali; hałas, pył, wszechobecny brud) oraz śmieszne wynagrodzenie potrafią wprowadzić człowieka w depresję. Można potraktować jako punkt zaczepienia i szukać dalej w tym czasie.

Weronika
@Xyz

Mimo tylu problemów, jeśli chodzi o pracę w Marcegaglia, potrafiłeś znaleźć jakieś pozytywy - i to się ceni. Najbardziej zmartwił mnie ten bardzo niski komfort pracy, o którym wspomniałeś. No a czy firma zapewnia pracownikom dostęp do prywatnej opieki medycznej?

xyz
@Weronika

Nic o tym nie wiem i nic o takowej nie słyszałem. Osobiście od zawsze zapisany byłem do Anmedu przy Skłodowskiej i tam chodziłem również podczas trwania umowy o pracę z marcegaglia.

Beata

A jak wyglada w tej firmie sprawa z awansem? Jest on możliwy?

Rozmus

Marcegaglia nic nie buduje gdyż z tyłu zakładu prowadzi eksperymentalną hodowle dzikich zwierząt dziki ,sarny,zające,lisy.Z tyłu zakładu znajduje się też tor przeszkód dla ciężkich maszyn typu kalmar i tym podobne,chodzi o to ile można w ciągu dnia nawiezć błota tymi maszynami do hal.Jest też tak zwany leki tor z błota i tłucznia tutaj gdzie znajduje się większość bel w zwojach.Natomiast w środku firma oferuje pisk maszyn i pokłady kurzu.Szefostwo firmy prowadzi eksperyment ile Polacy są w stanie w takich warunkach wytrzymać.Jeśli przyjąć rotacje w zatrudnieniu i ciągle wyświetlające się ogłoszenia w sprawie zatrudnienia to niewiele z tych nowo zatrudnionych osób zaszczyca zakład swoją obecnosćią.Ale pozytyw to to ,że zakład ciągle istnieje i na rynku stali jest potentatem.Pozdrawiamy Włochów którzy zapomnieli ,że nie są u siebie.

Robi

Coraz gorzej,brak jakiejkolwiek organizacji pracy.Powinno się tych włochów wyekspediować do domu.Z tyłu zakładu hasze po których hasają dziki.Kierownicy wystraszani utratą pracy boją się cokolwiek odezwać.Rotacja pracowników jak na jarmarku.Należą się podziękowania dla Pana burmistrza który ściągnął do Kluczborka ten marazm.Zapraszamy go wraz z zastępcami aby zasilił szeregi naszej firmy i dokonał wielkiego odkrycia względem chwalenia się zapełnieniem strefy ekonomicznej.Jeśli by nie odpowiadała Marcegaglia zapraszamy do Ocynkowni,też jest czym pooddychać.

Robert

Magazynierzy na załadunku upominaja się o 20 zł, a po interwencji wyżej ludzie się oburzaja i wychodzą wielkie jaja. Swój własny cyrk i własne malpy

Asia

Jestem im w jakims stopniu napewno wdzieczna i umowa na stale troche choruje kregoslup itp ale plus dla nich

Marzena

Marcegaglia Poland zatrudnia 6500 pracowników i uważa, że jest to główne dobro grupy. Takie informacje można znaleźć na stronie internetowej. Firma stawia na zacieśnianie więzi pomiędzy personelem. Czy ktoś z Was mógłby to potwierdzić i napisać jak to wygląda z Waszej perspektywy?

Zostaw merytoryczną opinię o Marcegaglia Poland Sp. z o.o. - Kluczbork

• Jak się pracuje w Marcegaglia Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marcegaglia Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcegaglia Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marcegaglia Poland Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Kaliska 72
    46-320 Kluczbork

Marcegaglia Poland Sp. z o.o.