Iwago Polska Sp. z o.o.

Opinie o Iwago Polska Sp. z o.o.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Iwago Polska Sp. z o.o.?

JohnnyBravo

Czasem trzeba poczekać trochę, a czasem w czwartek rozmowa i w piątek wyjazd do pracy. Zależy od "sytuacji na rynku"

Marzena

Firma nierzetelna.. kłamstwo, kłamstwo powlekane oszustwem.Rekruterka z Mikołowa kłamie w żywe oczy w sprawie oferty pracy w Emden,,pracownik czyszczący,,Ludzie uciekajcie od takich firm!Tak Polskie firmy oszukują Polaków

Dawid
@Marzena

MARZENA - na jakiej postawie oszukują ? podpisałaś Umowę? Dostałaś wynagrodzenie ? może porostu brakło tobie kwalifikacji / znajomość języka i dlatego nie brano ciebie pod uwagę - ne sztuka jest pisać negatywne komentarze na Firmę w której się nie pracowało. Widocznie były osoby z doświadczeniem i praktyką które aplikowały... i pracują!

Sabi
@Marzena

Marzenko- kłamczuszko, podaj swoje prawdziwe imię. A poza tym, to nic się nie martw, w necie nic nie ginie!

Arek

Podpowiedzcie mi jak wygląda sprawa znajomości języka? Czy firma prowadzi jakieś szkolenie lub kurs?

Anty IVAGO

Jednna wielka sciema i umowa smieciowa nie polecam !!!

Anty anty
@Anty IVAGO

Nie pij wiecej bo masz zwidy analfabeto

26.09....
@Anty IVAGO

@Anty - Antytalent: fuszer, kaleka życiowy, ofiara losu, patałach, pokraka, sierota, amatorskość, amatorstwo, amatorszczyzna, analfabetyzm, brak kompetencji, brak kwalifikacji, inkompetencja, analfabeta, początkujący, beztalencie, brak fachowości, fuszerstwo, nieprofesjonalizm, prowizorka, cienki bolek, dwie lewe ręce ----- odnajdziesz się Sie TUTAJ @ANTY !!!- Jak Sie ma więcej komorników niz literek w alfabecie to potem tak wychodzi / ze każda umowa jest smiecowa... :-)

Amajza
@Anty IVAGO

Byliście na philipsie w Niemegk?

Czesław
@Amajza

Czy rzeczywiście firma IWAGO zatrudnia tylko i wyłącznie na podstawie umowy zlecenie? Może ktoś z Was zna pracowników, którzy mimo wszystko doczekali się pełnej umowy o pracę? Jeżeli jesteśmy już przy warunkach zatrudnienia, to chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda wynagrodzenie, które oferuje pracodawca? Proszę o odpowiedź w tym wątku.

Iwago Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Ślusarz. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
administracja :-)

Praca pewna / zarobki dobre / pracuje od roku i powiem ze naprawdę warto - dobrze ze sie "Trochę pozmieniało"

Posiadacie jakieś informacje związane z IWAGO GOSTYN SLASKIE? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Goworkowiec 07

Zarobki super wyplacane w terminie nie Tak jak w gowork obluda i klamstwo oszukiwanie pracownikow i podbuzanie do glupich wpisow cesc goworkowcy

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia

Dziedzic pruski

Ciagnij knage balasie

Uzasadnij co nie wypłacają jak możesz bo ludzie sie zastanawiaja nad podjęciem współpracy

@anonymous

Godzin przepracowanych ....za nocki jest dodatek tez nie wyplacaja trzeba sie o wszystko upominac i tak nie wygrasz

Seba
@anonymous

To po co tam pracujesz? Jak nie płacą, to są inne firmy które szukają!

Nie wyjeżdżaj swoim Autem zostaniesz wydymany wyjechalem sprawna skodą po 4 mies. wróciłem wrakiem obiecali ze za czesci zapłacą ..klamcy,oszusci

Firmy nie poleam kapus na kapusiu koordynatorzy kłamcy zawodowi w pracy traktowanie jak psa Dziadostwo

Ta firma ma obstawione najgorsze prace na terenie Niemiec przyjecia dla doslownie wszystkich żulmenia z calej Polski pracowalem ned car Holandia (usunięte przez administratora) w chemikaliach w cukrowniach na Bayerach ciezka praca wyzysk dabrowskiego koordynatorzy cwaniactwo zlodzieje na godzinach rabią

Nyczjam

Ja otrzymałem wszystkie należne pieniądze, jedynie był ogromny problem z zaliczką, która była po kilka razy obiecywana i aż do wypłaty nieotrzymaliśmy.

Szogun

Nie polecam nikomu z zwłaszcza u Pana Irka z mercedesa który bieze pieniądze za wszystko niby dla firmy A tam o niczym nie wiedzą.

MIESZKO

FIRMA IWAGO GOSTYN NIE POLECAM NIEWYPLACAJA ZLODZIEJE I KLAMCY A ZWLASZCZA WOJCIECH G I CALY SEKRETARIAT JEDNO CYGANSTWO

Zostaw merytoryczną opinię o Iwago Polska Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Iwago Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iwago Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwago Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Iwago Polska Sp. z o.o.