Iwago Polska Sp. z o.o.

Opinie o Iwago Polska Sp. z o.o.

Aktualność

SERWISANT PRZEMYSŁOWY (czyszczenie przemysłowe)
Miejsce pracy: praca na terenie woj. śląskiego + cała Polska

Zakres obowiązków:
·      specjalistyczne i kompleksowe czyszczenie przemysłowe (np. elementów linii produkcyjnej, maszyn i urządzeń, hal, przenośników taśmowych),
·      odkurzanie, czyszczenie, mycie ciśnieniowe, czyszczenie suchym lodem, zabezpieczenia  antykorozyjne itp. na terenie zakładów przemysłowych, elektrowniach i elektrociepłowniach,
·      czyszczenie przemysłowe z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu,
·      ścisła współpraca z koordynatorem projektu oraz zespołem serwisantów.

Wymagania:
·      znajomość branży oraz technik czyszczenia przemysłowego – warunekkonieczny
·      min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – warunekkonieczny
·      uprawnienia energetyczne G2 (pozostałe mile widziane),
·      prawo jazdy kat. B – warunekkonieczny
·      zdolność pracy na wysokościach powyżej 3m.
·      dokładność, sumienność i rzetelność, dyspozycyjność
·      zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Mile widziane:
·      uprawnienia na wózek widłowy, zwyżkę, windy, podesty ruchome, suwnice, uprawnienia hakowego, wózki widłowe
·      uprawnienia alpinistyczne.
·      prawo jazdy kat. C, E

Oferujemy:
·      ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
·      stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
·      transport z siedziby firmy na miejsce wykonywanej usługi, a w razie delegacji – zakwaterowanie,
·      odzież ochronną oraz specjalistyczny sprzęt,
·      dodatki i premie.

Alek

Powiem krótko nie od dziś wiadomo że,, złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy ,,i tak jest też teraz z pracownikami. Ja byłem pracownikiem ivago dla mnie ta firma kojarzy się ciężką pracą fizyczną ale przede wszystkim terminowymi wypłatami i to dobrymi wypłatami .Teraz młodzi i chcą nic nie robić i dużo zarabiać a do tego od razu opisać internecie nie zawsze wiarygodną opinie ..Ja wspominam wepółpracę z tą firmą bardzo dobrze i gdyby nie przeprowadzka pracowałbym napewno do teraz .

@Alek

Chcialem dodac tylko ze moze i gdy ty pracowales tak bylo bo aktualnie koncze wspolprace z iwago poniewac 3 miesiac z rzędu zostala spóźniona wyplata i jeszcze mi wyplacili okolo 1000 euro miej

Bartek

A ja polecam tę firmę- kasa jest zawsze na czas, praca ciekawa- bo można się wiele nowych rzeczy nauczyć, z urlopami też nie ma problemu, auta służbowe są- jest OK

Teresa
@Bartek

Super, że kasa w Iwago jest zawsze na czas ale może dodałbyś ile wynosi wynagrodzenie? Jestem ciekawa jakie to są w ogóle stawki :P Zdarzają się podwyżki? Jeśli tak, to jak można sobie na nie zasłużyć i po jakim czasie jest to w ogóle możliwe?

adamek86

konstruktywna rozmowa kwalifikacyjna - fajna wiedza - pozytywne wrażenie / ale pracować i tam będzie trzeba ! Ale po wszystkich + i - ciesze się na Marzec 2020 a potem się okaże

Misiek
@adamek86

I co zapał minął?

Ina Nowy wpis

dzień dobry. pracuje ktoś może teraz jako magazynier i by mógł polecić mojego chłopakowi pracę? W Mikołowie właśnie zatrudnienia szuka a okazuje się, że oferta jest teraz dodana do internetu. doświadczenie już posiada mimo że jest tylko mile widziane. są może jakieś widełki płacowe?

Grzegorz Nowy wpis

Byłem już na 2 projektach i właśnie jadę ba 3. Praca Ok. Auto służbowe, kwatery bardzo fajne. Kasa na czas. Na 2 projekcie można było samemu decydować o ilości godzin co miało ogromny wpływ na wypłatę. Polecam.

Były

Masakra. Brak jakiejkolwiek organizacji. Koordynatorzy nie wiedzą nic co się dzieje na miejscu, przy czym pracujemy. Nie przekazują informacji do brygadzistów. Problemy z internetem, hotelem, autami w tym kierowcami, czy miejscem prarkingowym. Serdecznie odradzam współpracę. Jak pojawi się jakiś problem mówią nie pasuje to zjeżdżaj do Polski.

@Były

Chyba słowo w słowo czegoś takiego nie powiedzieli...? Nie rozumiem tylko jak mogliby nie wiedzieć co się na miejscu dzieje, przecież mają świadomość gdzie kogo wysyłają. Dochodziło do jakiejś dezinformacji pomiędzy wami?

Były
@Bożena

Podczas rozmowy jeden z koordynatorów zapytał mnie: A co Pan tam właściwie robi? Chciał wysłać dziewczynę na tą samą zmianę na której był jej chłopak a na tej zmianie praca była tylko dla mężczyzn

@Były

chciał... czyli ludzie się połapali wcześniej, że coś nie tak było? a co na tej zmianie tak konkretnie się działo, że kobiety miały wstęp wzbroniony? gdzie została wobec tego ostatecznie wysłana i za jaką kasę?

Erwin
@Były

Całkowicie zgadzam sie . (usunięte przez administratora) pierwsza liga unikac pracy tam. Zostałem okradziony za ostatni miesiac pracy po odejsciu z firmy.

To jakieś aktualne doniesienia? Pytam, bo opinia jest z ubiegłego roku a na forum jak widać pojawiały się komentarze odnośnie pracy jakiś czas temu. czy cos się zmieniło, że ludzie zaczęli się interesować? wiesz cos?

Gaba Nowy wpis

Czyli według ciebie żadne korzystne zmiany póki co nie zaszły? Czy problemy nadal są rozwiązywane przez sugestie powrotu do Polski? Na jakie problemy ogólnie można się natknąć?

Alek

@Alek

Co osoba to inna opinia, ja natomiast nie mogę powiedzieć o tej firmie dobrego zdania, wypłaty na czas okej ale co z tego? W tych czasach każdy pracodawca gwarantuje wypłatę terminowo chyba ze robisz na czarno i nie wiesz czego się spodziewać, (usunięte przez administratora) Jestem młody i robota jak każda robota fizyczna wiec nie rozumiem tutaj opinii ze ta praca jest ciężka, praca nie jest ciężka tylko warunki w których się pracuje sa ciężkie. Jesli chcesz żyć poza domem to ta praca jest idealnie dla takich osób ciagle delegacje wyjazdy w weekendy soboty/niedziele ż(usunięte przez administratora)

@Alek

słaby marketing(usunięte przez administratora)

Aleksander

Pracujesz w Iwago? Jak oceniasz tę firmę pod kątem zarobków i atmosfery w pracy? Są jakieś premie? I jakie jest podejście do pracowników? :)

Qba

A czy Ty widzisz w mojej opinii gdzieś słowo stres? Najpierw zacznij czytać ze zrozumieniem a potem się wypowiadaj bo ta i każda twoja poprzednia opinia na tym forum broniąca tej (usunięte przez administratora)jest śmieszna (usunięte przez administratora). Zamiast pisać to swoje wypociny zacznij pracować bo na ten moment nic dobrego do tej firmy nie wniosłeś a powoli widze ze sie tylko kończy haha

Qba

A czy Ty widzisz w mojej opinii gdzieś słowo stres? Najpierw zacznij czytać ze zrozumieniem a potem się wypowiadaj bo ta i każda twoja poprzednia opinia na tym forum broniąca tej pseudo firmy jest śmieszna jak cała ta firma. Zamiast pisać to swoje wypociny zacznij pracować bo na ten moment nic dobrego do tej firmy nie wniosłeś a powoli widze ze sie tylko kończy haha

Pracownik Nowy wpis
@Alek

Iwago Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Ślusarz. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

W mieście Düsseldorf poszukiwano kandydatów do pracy jako Pracownik Produkcji. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Iwago Polska Sp. z o.o.? Jak wrażenia z rekrutacji?

Iza

Jak tu wygląda sytuacja z jakąś odpowiedzialnością prawną na wyjeździe? Nie znam konkretów odnośnie tej sytuacji ale jeden Pan pisał jeszcze w lutym, że został pozbawiony jakichś rzeczy, chyba ze o kasę chodziło? Koordynatorzy wtedy pomagają? Miał ktoś tak?

Dzień dobry, Swoja współpracę z firmą Iwago (usunięte przez administratora)ocenić jedynie pozytywnie. Rzetelny i sprawny proces rekrutacji, po przyjeździe do pracy również ok. Praca jak praca, za darmo nic się nie dostaje. Niektórzy narzekali, że sporo pracy ale moim zdaniem to właśnie po to jedzie sie zagranicę.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Iwago Polska Sp. z o.o.?

Ewelina

Hm, a na czym to ściemnianie polega? Bo skoro płacą na czas, to chyba wszystko jest w porządku?

On
@Ewelina

Prawie zawsze trzeba coś wyjaśniać, bo wypłata się nie zgadza. A o pasek z wypłaty to już się doprosić nie można .

Ryszard
@On

Duże są te różnice z tym co sam sobie wyliczyłeś? W ogóle byłeś z tym u księgowej bo moim zdaniem sprawa kasy powinna byś jasna i klarowna. Co miesiąc są takie hece?

Urszula

Umowy słowne? To nie ma tutaj w tej firmie umowy na papierze?

Zorro????

To jak ktoś coś z Państwa wie ?

Edyta
@Zorro????

Ale o czym mamy wiedzieć?

Zorro

Witam chcę jechać do pracy firma Mercedes w Niemczech. Przez firmę IWAGO ktoś jest mi w stanie coś na temat tej pracy powiedzieć? Czy pracują tam też Kobiety? Jak tak to czym się zajmują ?

Julia
@Zorro

Skoro jeszcze nie wiesz co można ram robić to aż mnie ciekawi czemu chcesz akurat tą firmę?

Zorro
@Julia

Witam ponownie niby wiem gdyż zostałem poinformowany ale chcę wiedzieć czy przekazano mi prawdziwe informacje

Tymek

Pomimo wyraźnego zapewnienia mnie o otrzymaniu informacji zwrotnej dotyczącej wyniku rekrutacji, takiej informacji nigdy nie otrzymałem. Co świadczy o lekceważącym traktowaniu i braku profesjonalizmu. Nie polecam!

Bożena

Ale te 4 tys to za ile w sumie godzin pracy wyszło? I z tą pomocą to czego od was chcieli tak właściwie?

Leszek

chciałbym zacząć tam prace. Co sądzicie o tej firmie?

Jak szefostwo w Iwago Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

MA

Nie ma powodów do narzekań- wypłata jest zawsze na czas, dobre warunki pracy, szefostwo ok- wiadomo jednym pasuje- jednym nie

@MA

Pasuje co napisane

@MA

A w takim razie co do (usunięte przez administratora)to dużo osób tutaj okazuje niechęć czy na szczęście są to tylko nieliczne przypadki i raczej nie ma z tym większych problemów?

Suski

(usunięte przez administratora)Jak tu wielu opisuje. Proszę was. Kwitków z wypłat do dziś nie dostałem ciekawe, czy chociaż pit przyślą, bo z tego co pracownicy mówili, z tym również był wielki problem.

Suska
@Suski

A czy ty głąbie kapuściany choć raz zapytałeś o te kwitki? Mnie gadałeś co innego…

Suski
@Suska

Głąba sobie w rodzinie poszukaj. Każdy kto tam był, mówił o tym że tych kwitów się doprosić nie może. Każdy ma na pewno wiadomości z prośbami o nie, jak chociażby ja. I z tobą nie 'gadałem' ????

Glab
@Suski

Nie ma co- poważna sprawa z tymi paskami- może trzeba prawnika zatrudnić ;) Co za straszna firma :) ;) … nic tylko się zwalniać :) ;) :)

Tento

Jak wygląda praca na magazynie. Jest sens się pchać do Iwago??

Czy w Iwago Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Eks

W Iwago pracownicy nie mają (nie mogą mieć) problemów

Seba

A co to za pytanie. Ma Pan/Pani problem, to do Szefa z tym, a nie na go work

Present
@Seba

czyli do kogo ? (usunięte przez administratora)

Teresa
@Eks

Jak to 'nie mogą mieć' problemów? Co masz przez to na myśli?

Mario
@Eks

Dlaczego tak piszesz zawsze jak sa problemy zwracasz sie do biura i jest reakcja ..i to pozytywna .

Henio

A jak ma na imię ?

Aleksander

Hej, widzę że znasz Iwago od środka. Takie ataki raczej nie są potrzebne, skupmy się na pracy. :) Co możesz mi napisać na temat zarobków w tej firmie? Ile wynosi podstawa wynagrodzenia? Liczę na Twoją odpowiedź.

Witam, na wstępie napisze ze pracuje w firmie w której gościliśmy firmę Iwago która podejmowała u nas sie „czyszczenia” co do pracowników zastrzeżeń większych nie mam dużo młodych chłopaków którzy widać ze chcą pracować… ALE co do sprzętu i wykonywanej pracy jest już gorzej, albo im coś nie działało albo czegoś nie mieli, coś co miało być wykonane w terminie przez sprzęt tego nie zrobili, multum kombinowania i pomocy od innych firm, (usunięte przez administratora)

Dział Handlowy
@Marcin

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za napisaną opinię choć nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że nasi klienci wykorzystują to miejsce do składania reklamacji, tym bardziej anonimowo. Zapraszam do oficjalnego kontaktu - jeśli jest Pan osobą bezpośrednio zaangażowaną ze strony zakładu w usługę, którą wykonywaliśmy - na pewno będziemy w stanie przeanalizować wspólnie temat i poszukać rozwiązania. Chyba że jest Pan jedynie "cichym obserwatorem", w żaden sposób niewtajemniczonym w ustalenia dotyczące wykonanej usługi - wtedy prosimy uprzejmie o powstrzymanie się od komentarzy, które mogą być błędne i niesprawiedliwe.

Zostaw merytoryczną opinię o Iwago Polska Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Iwago Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iwago Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwago Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Iwago Polska Sp. z o.o.