Opinie o Komplet Plus Sp. z o.o. w Andrychów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Komplet Plus Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Komplet Plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komplet Plus Sp. z o.o. w Andrychów

Helka

Zacytuję jednego z mistrzów niema zamówień niema sprzedaży meble są robione na magazyn jak się nie sprzedadzom to się firma nie podniesie i tak od 5 lat wkoło i to samo ta firma to dno ale jak ma być lepiej jak mistrzowie patszom tylko siebie i jak przetrwać bo gdzie znajdą taka fuchę płaca im za to że są

@Helka

Nie wiem na ile to sprawdzone, skoro przypisujesz na tym stanowisku nic nie robienie ale teraz się zastanawiam jakie warunki należy spełnić, żeby mimo wszystko na nie się tu dostać? Jest ciężko?

Jako były pracownik, z ciekawości odwiedziłem tą stronę. I widzę że nic się w tej firmie nie zmieniło.. Narzekacie a dalej pracujecie... Typowe... Zapraszam do Bielska. Jest mnóstwo firm które szukają pracowników. Na okresie próbnym przez 3 miesiace zarabiałem 3800zl... Teraz mam znacznie więcej. A nie jak po 6 latach pracy w BRW 3200 zł i to z kilkoma premiami. Rzeźbią Was jak chcą. Wystarczy ruszyć (usunięte przez administratora) troszkę dalej niż Andrychów. Gorąco pozdrawiam całą fajna załogę z którą miałem przyjemność pracować.

Alicja

Skąd taka informacja i z jakiej okazji ma być? Chyba, że chodzi o te noworoczne? Mają u takie? W tamtym roku ile dali i czy było po równo czy zależne od stanowiska?

Helena

Chciałbym tylko napisać że biedronka oferuje 5150 brutto na początek dla nowych a w BRW jakie stawki. Wesołych świąt i pamiętajcie pracować nie udawać

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Komplet Plus Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Andrychów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Andrychów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Narzekacie,narzekacie a tu proszę jak ładnie na święta niespodzianka

shark
@Nowy

Też jestem pod wrażeniem, a najbardziej ofertą roboczych sobót i nadgodzin w tygodniu (zwłaszcza w tym przedświątecznym).Czuje się doceniony i już nie moge doczekać się poniedziałku.

@shark

Hm, a ile płacą za te nadgodziny, tyle samo co te w 'normalnym' czasie pracy czy więcej? Bo może to okazja dorobić w kryzysie...

Prawda to że na święta mają rzucić jakiś ochłap?

Tak połowie załogi wypowiedzenia

@Nowy

Chłopie na co ty liczysz ? Związki nic nie załatwiły ,a firma nie ma kasy ,żeby zaległe kwoty wypłacić . Trzeba będzie jeszcze raz iść do sądu , bo inflacja taka ,że to co mieli dać to już na papier toaletowy nie wystarczy. Pozew znów idzie do sądu.

@Helka

Co ty piszesz ?Przecież było mówione że nie będą zwalniac

Hanna
@Nowy

A rok temu coś dawali? Czy ten pomysł jest zupełnie nowy?

Helena
@Mała

To zamiast podwyżek mają dać zwolnienia? Długo już trwa taki stan rzeczy?

Ona

Macie jakieś nowe informacje ? Słyszeliście jakieś plotki ? Pytam ,bo wiecie ,że w każdej plotce jest cześć prawdy ;-)

Shaza
@Ona

Jaka plotka..pisz konkretnie ...tak wogole to Wesołych świąt

Stary

co z tymi podwyżkami?

TAPICER
@Stary

Podobno mają być, ale to jak zmienisz prace ;)

@Stary

Ja tam na żadną podwyszke nie liczę, wszystko idzie do góry i opłata za ciepło też więc szybciej zamkną zakład żeby kosztów nie ponosić . Trzeba szukać pracy póki nie jest jeszcze za późno.

Magdalena

Czemu tak uważasz? Nie ma żadnych szans żeby te podwyżki dali?

@Magdalena

A z czego Ci dadzą jak już przeliczają ile za ogrzewanie zakładu będzie ?

@Magdalena

Dadzą w styczniu bo pőjdzie najniższa krajowa Za chwile wszystkich nas zrőwnają "Jeśli jeszcze będzie kogo " :-) Ale o to im chodzi Zwalniajcie się będzie mniej na odprawy

Rudy
@Ślepy

Jak nas zrównają ...wszyscy jedna stawkę dostaną ...to faktycznie lepiej szukać innej pracy

@Rudy

Ale podobno mają być zaległe wczasy pod grusza.

@Baca

W kółko jedno i to samo, pieniędzy nie ma i nie będzie, wbijcie to sobie do swoich głów... Od kilku lat tylko mydlenie oczu i nic z zapowiedzi nie ma...brak słów.

Ślepy

To jest właśnie zrőwnywanie wszystkich do najniższej krajowej Widzicie to ?

Aneta
@Ślepy

Ale jest inflacja... Nie planują z tego powodu dać jakiejś konkretniejszej podwyżki? Jak firma w ogóle reaguje na kryzys na rynku?

ABC

Jeszcze trochę i koniec roku . Wszyscy gotowi na wielkie Wow ??? Ja czekam na nowe życie. Trzymajcie się ludkowie, tyle mogę napisać.

Bolo

Ktoś wie kiedy to socjalne mają płacić?

Mały
@Bolo

Jakie socjalne..przecież święta za 3 miesiące..a mamy jakieś zaległe socjalne

@Mały

Macie jakieś zaległe? O jakie chodzi? Dalej grusza, bo o niej kiedyś pisali?

ABC

No i co teraz z nami będzie ? Czy już wiadomo co zrobią ?

A odprawy będą?

@Łysy

Tego jeszcze nie wie nikt

Micky
@ABC

A co się dzieje...jaśniej trochę

@Micky

Skoro pracujesz a nie wiesz to chyba jakiś fałszywy alarm?

@Alicja

No myślę ,że nie jesteś w temacie. Poczekaj ,a przekonasz się ,że to nie było tylko takie tam pisanie.

@Alicja

No i co ,nic się nie dzieje ??? Jak nie jesteś w temacie to się upewnij zanim się odezwiesz !!!

@ABC

Pytanie tylko , co oni mają z nami zamiar zrobić ,jak z tego wybrną ?

Ryś
@Krawcowa

Ale chodzi o to że wciskają nam ciemnotę że meble nie idą..i urlopy każą nam wybierać.ze kasy nie ma na soboty.a 3 zmiana materacy miała być..wszystko dziwne

@Ryś

Ciemnotę to ty rozsiewacz dowiedz się prawdy a potem wygaduj farmazony . Meble na Austrię są przeniesione na styczeń a sprzedaży niema i nie tylko w brw . Firma robi wszystko żeby pracownik był jak najmniej stratny . Ps całe brw ma przestoje nie tylko Andrychów

@Ryś

A związki siedzą cicho jak mysz pod miotla

@ABC

Bedzie to co zawsze praca za najniższą krajową jak nie pasuje to do widzenia. Przecież w tej firmie nic sie nie zmienia, to że jest nowy współwłaściciel to nic nie zmieni ta firma to taki sam wyzyskiwacz jak BRW - wszystko po taniości. LUTZ - to na zachodzie symbol tanich mebli i takie będą robione w firmie, wyższą półkę robią inne firmy...

@Tapicer

Cięcia też będą to już pewne

Lolek
@Ogólnie

Podobno najwieksze na stolarni.

@Lolek

No jest źle powiem wam , wspomnicie moje słowa. Tu już nic dobrego się nie szykuje, poczekajcie do grudnia to się wam oczy otworzą.

stary

Co z tymi odszkodowaniami które miały być wypłacane rzekomo w połowie wakacji? Sprawa umarła czy co?

@stary

No a połowa wakacji to kiedy tak na oko wypada? Bo z tego co widzę dziś dzieciaki do szkoły już idą. Myślisz, że przesunęli po prostu?

W połowie wakacji kredytowych XD

@Xyz

Ty się nie śmiej bo wszystko tak idzie do góry ,że to co mamy dostać to ledwie na 1 kg cukru zanieflugo wystarczy !!! Powinni zapłacić odsetki od zwłoki .

prezes
@stary

kto ci takich bzdur naopowiadal?

@stary

Jak nie podwyżki to odszkodowania się mażą, ale Wy naiwni Jesteście ...

Jeszcze reparacje XD

@Xyz

Nie no a reparacje to za co niby miałyby być? ;)

Bolo

A w przyszłym roku dwie podwyżki!

@Bolo

22.80. brutto na godzinę brw pierwszą firmą w której nikt niema najniższej stawki a w lipcu 23.50

Jak tam po podwyżkach? Wszyscy zadowoleni! Pracują z uśmiechem na twarzach! I o to chodziło! 50 gr brutto! Istne szaleństwo! Nie wiem co zrobić z takimi pieniędzmi?! Zaraz się urząd skarbowy zainteresuje, skąd stać mnie na 3 kg cukru i ogórka. ????

zadowolony

W skali roku to całkiem sporo kasy

@zadowolony

No faktycznie na szybko licząc to będzie jakieś 800 zł w skali roku... Przy tych cenach paliwa to wydaje ok 500zl na miesiąc jazdy samochodem... Jeden wielki DRAMAT. Gdyby człowiek nie dorabiał po pracy to w życiu był się nie utrzymał za taką wypłatę. Przedszkole 700zl, mieszkanie 800zl, kredyt 1700 zl a gdzie reszta opłat i życie ... Dziś dostałem przelew... 3200 po 10 latach pracy ... Panie dyrektorze bo brakło mi dziś wypłaty na opłaty.

Łysy

Co chcesz?Przecież to jest prawie tona ekogroszku

@zadowolony

To nie jest podwyżka od firmy tylko wynik spadku podatku PIT z 17 do 12%. Ta firma nic nie da od siebie...

@Tapicer

Dokładnie, tak jak piszesz .

Stasiek

I materace ruszą na 3 zmiany...

pikus

a pikus dalej jest kierownikiem ?

Słonko

A co się stało..piszcie jaśniej.ktos kogo wyrzucił

Wow

Widzę że ktoś ma poczucie humoru. a tak w ogóle będzie jakieś socjalne na ten urlop.

@Wow

Trzeba mieć poczucie humoru jak się robi za śmieszne pieniądze...

Yygg
@Xyz

Z tego co słyszałam to wczasy pod grusza będą przed urlopem

No i dostaje pindziesiąt groszy podwyżki po 4 latach. Żenada:-((((((

@Ślepy

To nie jest podwyżka tylko efekt zmniejszenia podatku PIT z 17 do 12%, więc firma nie ma nic z tym wspólnego

@Tapicer

A to jeszcze lepiej. Czyli podwyżek to tu wcale nie ma?

@Alicja

Oczywiście to juz dawno zostało stwierdzone :)

oburzony
@Tapicer

Nieprawda! Stale są podwyżki... ...normy.

@oburzony

Zwracam honoru, tu masz racje. Takie podwyżki są ...

Krawcowa

Prawda ..to pracownica roku..ma czas na wszystko oprócz pracy.

Z ostatniej chwili

Nie będzie pieniędzy socialnych, za to planowane są podwyżki od stycznia 2022roku.

@Z ostatniej chwili

a w styczniu powiedzą że firma jest w złej sytuacji finansowej bo przyszła siódmą fala i tyle widzieliście podwyżki

@Z ostatniej chwili

Tak są bo najniższa krajowa wzrośnie

@Z ostatniej chwili

Tak podwyżki chyba w snach żeby komuś opłacało się pracować musieli by dorzucic po 1000 brutto nierealne

@Z ostatniej chwili

Super czyli ja dostane "podwyżkę "Czyli social:-( Ciekawe co na to Ci co im zakład dopłaca do najniższej? Żegnaj socialu. Mamy dalej tyle samo Tylko mniejsza dopłata do najniższej No Szacun dla "związków:-(

Organizator
@Ślepy

Niema narazie żadnej decyzji w sprawie socjalu wiem to z pierwszej ręki a podwyżki będą tylko dla tych co im firma dopłaca do najniższego wynagrodzenia. Ktoś sieje propagandę . A tak poważnie co to za firma co tylko kombinuje jak ukraść pracownikowi jego pieniądze

@Organizator

Podwyżki? :-)))))))) Czyli wszystko bez zmian.

@Ślepy

Tak będą podwyżki 200 zł brutto od stycznia 2022 roku bo o tyle rząd podnosi najniższą krajową

Taa
@Organizator

może we wrześniu dostaniemy socjalne z wiosny.a wczasy pod gruszą w grudniu

@Taa

Dobre określenie "Może "

@Mała

albo że zarobili tylko 5 milionów a chcieli 10 więc firma ma 5 mln strat. Podajcie socjalne żeby ratować firmę..

Z ostatniej chwili
@Organizator

Dalej będziesz twierdzić że sieje propagandę? Prędzej się związki rozpadną niż będzie social.

@Z ostatniej chwili

Fajne mamy związki.Nadają się......do tarcia chrzanu.

Ciotka
@Ogólnie

Wytłumaczcie wszystkim firma która boryka się z brakiem pracowników brakiem motywacji tych co są co taka firma robi . Kombinuje od prawie roku jak (usunięte przez administratora)pieniądze z socjalnego brawo wy

Jacuś

Ich to nie interesuje najważniejsze by z materacy i szwalni nikt się nie zwolnił. To są teraz najważniejsze działy. Największy zysk mają na materacach!!!!

Ha
@Ciotka

No a jutro się dwóch z montowni zwalnia

maniek
@Ha

na tapicerni 3 już jest po słowie z innym pracodawcą ;)

Ejnal
@Z ostatniej chwili

????????już widzę te podwyżki, tak samo jak socjalne

Kukuś

Czy wie ktoś co ustalili na zebraniu o socjalne wczoraj

Zebra
@Kukuś

A było wczoraj to zebranie.

@Kukuś

Tak socialu nie bezie nie ma pieniędzy, za mała produkcja i za djżo wolnego było...

Ale za to jest ciepło

@Ogólnie

Przynajmniej z ciepła możemy się cieszyć. Kasy nam wystarcza do 1 więc nie ma problemu . Cieszmy się ,że jeszcze nie zamknęli zakładu . Mi na socjalu nie zależy .

Xyz

Moze i starcza do 1 ale wypłaty są 10....

Mirosław
@Xyz

No tak, a co miało być z socjalu? O jakie benefity walczyli pracownicy?

Takie mamy związk

Baca

Ja tam mam nadzieję że zamkną i odprawę dadzą:)

@Baca

Pamietaj ,nie zamkną będą chcieli żeby ludzie sami się zwolnili ,bo nie wytrzymają.

zorro
@Mirosław

O jakiekolwiek.

Co z tą gruszą?

Nie będzie

@Nowy

Się przyczepił tej gruszy, jasno i wyraźnie jest napisane, że nie będzie, ciesz się, że masz jeszcze gdzie pracować... bo to też nic pewnego na dłuży czas

Rocky
@Tapicer

Przelew na socjalne był w piątek...ale wszyscy którzy mają komornika na głowie nie dostali nic..proste jak budowa cepa.

@Rocky

Czyli wszyscy w zakładzie mają komornika ...:)

Mały
@Tapicer

Ja socjalne dostałem....a co z resztą to mnie nie interesuje ...

@Mały

A tego socjalnego to ile w końcu?

ABC

Czy to jest faktycznie prawda co mówią na zakładzie ?

@ABC

Tak to prawda zamykają zakład. Tak na poważnie jak coś wiesz to napis o co chodzi i wtedy dostaniesz poważną odpowiedź....

@Tapicer

Czyli wszystko tu jest super i nikt nie zamierza niczego zamykać? ;p Widać, że czysta prowokacja co by ktoś parę z ust na jakiś temat puścił, ale jak widać nikt nic ciekawego nie miał mu do napisania.xd

Niech nam najpierw odszkodowania zapłacą ,a nie tylko kombinują i kombinują...

Rocky

Prawda..ale czy są na tyle inteligentni..już zbliża się urlop.kiedy socjalne wypłaca..powinno być spore.za święta wielkanocne plus wczasy pod gruszą..czekamy

@Rocky

Tylko socjalne i socjalne w głowie, a robić nie ma komu

@Rocky

no właśnie kiedy mają płacić?Bo chce jechać na majorke

Zostaw merytoryczną opinię o Komplet Plus Sp. z o.o. - Andrychów

• Jak się pracuje w Komplet Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplet Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplet Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 122, z czego 25 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Komplet Plus Sp. z o.o.