Opinie o AKS Carrefour w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AKS Carrefour. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AKS Carrefour na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKS Carrefour w Chorzów

Lila Nowy wpis

U mnie teraz też nic dobrego o szacunku nie można powiedzieć więc sie ewakuuje tu taki komentarz lata temu wleciał więc liczę ze może sie coś poprawiło. Atmosfera już sie do teraz polepszyła czy jednak dalej sa kwasy?

Klient Nowy wpis

Obsługa carrefour chorzow AKS to jakaś porażka zero szacunku do klienta maszyna skupująca plastik wiecznie jakieś problemy nie mówiąc już o obsłudze tej maszyny panie bardzo nie przyjemne na obsługę trzeba czekać nawet 3godz ponieważ strajkują nie rozumiem może wycofajcie te maszyny jeśli nie ma ich kto obsługiwać

Czy AKS Carrefour organizuje staże dla studentów?

Adam Nowy wpis

Jakiś czas temu przed wejściem do sklepu pojawiła sie maszyna służąca do skupu butelek PET, ekologiczna idea jak najbardziej godna pochwały która w zamyśle kierownictwa sklepu miała służyć klientom robiącym w sklepie zakupy i którzy uzbierawszy kilka czy kilkanaście butelek w drodze na zakupy wrzucą je do tej maszyny. Niestety skończyło sie na tym że sklep został teraz opanowany przez alkoholików i zawodowych zbieraczy którzy zbierają te butelki w śmietnikach, pakują je do brudnych worów wydzielających śmietnikową woń i z obładowanymi wózkami okupują teraz wejście do sklepu. Nie jest to pozytywna reklama dla sklepu i chyba nie o to chodziło kierownictwu, jedyna rada to przenieść tą maszynę na zaplecze od strony dostawy towarów żeby w sklepie po prostu nie śmierdziało i nie odstraszało klientów a zwłaszcza konsumentów kupujacych w barze Carrefoura.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w AKS Carrefour się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Chorzów
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Edziu

Zero szacunku do pracowników od strony kierownictwa kas. Kierownictwo by chciało zeby pracowalo 10 12 godzin jak murzyny

Irek

Mam zamiar aplikować tylko zastanawiam się czy firma w ogóle rekrutuje aktualnie?

Olgierd

Jakieś info na temat pracy w firmie może ktoś ma i mógłby podzielić się na forum?

RTV
@Olgierd

Ogólnie ogromne korpo. Albo wchodząc w szeregi się nie wyróżniasz albo zjedzą Cię żywcem. Uchowałem się 13 miesięcy i niestety moja przygoda się kończy w tej firmie. Klienci to złoto. Ale zawiść o premie na RTV jest ogromna. Nie polecam. Kierownicy myślą że są ponad PIP jak i niektórzy wyżej. Niestety. Typowe korpo.

TED

Dzisiaj t.j. 11.03.2019 r zakupiłem w Carrefour Chorzów m. in. saszetki z karmą dla kotów. Na stoisku cena 5,35 PLN. W kasie 6,99 PLN. Ponieważ w różnicach cen zorientowałem się dopiero w domu zareklamowałem to dopiero po około 40 minutach. Jakie było moje zdziwienie kiedy na stoisku z karmą były wszędzie nowiutkie naklejki z ceną 6,99 PLN. Żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia tego stoiska w trakcie zakupu, bo teraz nie mam żadnego dowodu. W trakcie tych zakupów nabyłem również ośmiopak piwa Tyskie. Cena na stoisku 17,99 a w kasie 19,99. Okazało się, że ta niższa cena obowiązywała tylko do 09.03.2019 r. Zakupy robiłem 11.03.2019 r. Opisałem te przykłady ponieważ czuję się po prostu oszukany w perfidny sposób przez firmę Carrefour i ku przestrodze dla innych klientów!!!

antycarr.

Ta firma to porażka, dobrze że już tam nie pracuję. Menadżerowie bez kwalifikacji, nie umieją zarządzać swoim personelem. Najgorsze jest to, że każdego pracownika obgadują zresztą siebie również. Nikt normalny długo tam nie wytrzyma... Praca przejściowa.

@antycarr.

Skoro stwierdzasz, że to praca przejściowa, to czy możesz napisać, na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku zatrudnienia w Carrefour? Jak uważasz, czy będzie to dobre miejsce pracy dla osób młodych, którzy świeżo skończyli szkołę? Myślę, że warto rozwinąć tę kwestię dla innych.

Tylko
@Stefan

Najniższa krajowa nic więcej.

Tylko
@antycarr.

Racja święta racja.

@Tylko

Nie ma żadnych dodatkowych świadczeń pozapłacowych? Karta multisport, prywatna opieka medyczna? Zastanawia mnie jeszcze, czy nowo przyjęte osoby do pracy w firmie AKS Carrefour mogą liczyć na wsparcie i pomoc bardziej doświadczonych pracowników? Mógłbyś przedstawić, jak to wygląda? Zachęcam.

Badabum

Powiem tylko tak... BIG Brother jest wszechobecny. Bardziej pilnowania są pracownicy nijeżeli klienci.

@Badabum

W jaki sposób pilnowani są pracownicy, którzy pracują w firmie AKS Carrefour? Jest zainstalowany monitoring, czy może jakaś kontrolka przyjścia i wyjścia pracowników z pracy? Możesz przybliżyć, jak to wygląda?

Iwona

@kto?, pracowałeś kiedyś w firmie AKS Carrefour? Jeżeli tak to zachęcam, abyś podzielił się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu. Ciekawi mnie, jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy oraz zarobki, które firma oferuje nowo zatrudnionym pracownikom. @ile płacą ?, rozważasz zatrudnienie w firmie AKS Carrefour? Dlaczego akurat to miejsce pracy jest obiektem Twoich zainteresowań zawodowych?

ile płacą ?

ile teraz płacą na stanowisku kasjerki ?

kto?

która tam jest kierowniczką, ta gruba blondyna ?

Niezadowolona

Popołudniowe zakupy w wyżej wymienionym sklepie to jakaś porażka. Byłam na dziale 'ogród' jeden pracownik na kilka działów to lekka przesada żeby coś kupić, dostac z magazynu trzeba swoje wyczekac. Pracownik oblezony przez masę ludzi sam sobie z tym nie radzi (iść na magazyn, wypisać kwot, sprawdzić cenę, pokierować) . Jeżeli nie będzie więcej pracowników wolę skorzystać z konkurencji gdzie zawsze jest ktoś wolny do udzielenia porady itd. Wstyd na tak duzy market jakim jest Carrefour żeby w godzinach popołudniowych gdzie wiadomo jest najwięcej klientów był tylko jeden pracownik. Pozdrawiam

phineash

Masakra wyzysk. Obrazaja ludzi krzycza i traktuja jak nizsza rasa. Za te 6 zl kpina. Jak sie nie dasz obrazac do cie zwolniom i wyrzucom nawet nie informujac ze nastepnego dnia masz nie przychodzic. Naprawde staralem sie to zniesc ale po miesiacu mialem dosc i mam swoj honor Praca niezbyt ciezka ale klimat zalosny

DOKŁADNIE tak jest a dyrektorka słucha tylko ich a pracowników nawet nie zapyta ,nie ma tez żadnej konfrontacji.i tak ludzie uciekaja lub ich zwalniaja

DOKŁADNIE

to prawda ale na działach tak jest faktycznie natomiast na kasach bierzemy kasetki i reszta nas nie interesuje bo panie tam tylko (szybko szybko to sie rozliczamy i uciekamy .żeby sie nie narażać.

nie rozumieja ze pracownik ma kontakt z klientem i do miłego pracownika klient powraca na czym zyskuje Market.

Zostaw merytoryczną opinię o AKS Carrefour - Chorzów

• Jak się pracuje w AKS Carrefour?

Zobacz opinie na temat firmy AKS Carrefour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AKS Carrefour