Loginex Sp. z o.o.

Opinie o Loginex Sp. z o.o.

Dominik Nowy wpis

Gorąco polecam, najlepsza praca na świecie

Anula Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam ofertę dla młodszego spedytora frachtu morskiego i kolejowego. Doświadczenie jak widać jest opcjonalne bez niego na jakie stawki początkowe można liczyć i czy są później szanse na podwyżki?

Kierowca 1234

I zapomnij o jakimś systemie jeździsz gdzie jest praca na giełdzie. Czasami jeździsz 13 dni czasami 22 więc jak ktoś szuka wrażeń i nerwów to polecam właśnie tą firmę

Marzena
@Kierowca 1234

No to faktycznie sporo, a jakie macie trasy, tylko UE czy poza też? Jak jest jeśli chodzi o kontakt ze spedytorami? Brat chciałby się zatrudnić jako kierowca właśnie, ale nie wie czy trzeba znać dobrze angielski. Patrzą na to mocno?

Kajen Nowy wpis
@Kierowca 1234

Jak to jest możliwe że jeździsz 22 dni? Istnieje coś takiego jak pakiet mobilności i kierowcy muszą wrócić do bazy ( zarejsestrowane).

Co jaki czas w Loginex Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Loginex Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko KIEROWCA C+E NA TRASY MIĘDZYNARODOWE
Olana

Na początku lutego miałam rozmowę o pracę. W ciągu tygodnia miałam dostać informację, czy dostaję się do drugiego etapu. Telefonu ani maila oczywiście nie było. Natomiast po dwóch tygodniach zadzwoniła do mnie Pani z rekrutacji z zapytaniem, czy ona mnie już zapraszała na drugi etap, bo nie pamięta. W ten sposób zostałam zaproszona na rozmowę z kierownikiem. Rozmowa z kierownikiem nie trwała 10 minut, został zweryfikowany poziom języka oraz doświadczenie, została wyrażona chęć współpracy i informacja, że zadzwoni do końca tygodnia. Oczywiście telefonu nie było. Jestem zażenowana zaistniałą sytuację, ponieważ niepotrzebnie traciłam czas. Jeżeli ktoś szuka pracy, to niech się zastanowi, czy oby na pewno chce się bawić w dwa miesiące rekrutacji w firmie Loginex.

@Olana

Szanowna Pani, podczas rozmów kwalifikacyjnych informujemy, że odpowiedź będzie maksymalnie w ciągu 2 tygodni, a jeśli będzie znana wcześniej to niezwłocznie ją przekażemy. W Pani przypadku był to udział w kilku projektach rekrutacyjnych, co naturalnie wydłużyło czas ostateczniej odpowiedzi w stosunku do pierwszego spotkania. Warto wspomnieć, że nieodbieranie telefonu przez kandydata wpływa na opóźnienie przekazu informacji. Wypowiedź Specjalisty ds. rekrutacji w sposób przedstawiony przez Panią nie mógł mieć miejsca w oficjalnej wypowiedzi. Jak Pani napisała, byliśmy zainteresowani współpracą, więc nie dało się zapomnieć o naszych rozmowach. Prawdopodobnie wtrącenie „nie pamiętam” zostało wypowiedziane podczas miłej i luźniejszej rozmowy z rekrutrem w podobnym kontekście. Przykro nam, że Pani odczucia są negatywne podczas, gdy staraliśmy dobrać się odpowiednie stanowisko do umiejętności i doświadczenia. W razie pytań, pozostaję do dyspozycji.

Mocny
@Olana

W ostatnim czasie brałem udział w rekrutacji na stanowisko Spedytora. Kontakt z rekruterką był bardzo miły. Osoba zadawała rzeczowe pytania. Biorąc udział w różnych rekrutacjach, w różnych firmach, sądzę, że poziom rekruterski jaki reprezentuje firma jest wysoki.

Olana
@Loginex

Dziękuję za odpowiedź, jednak pierwsze widzę, żebym brała udział w kilku rekrutacjach, ponieważ zarówno w pierwszym jak i drugim etapie zostało mi przedstawione tylko jedno stanowisko, na które aplikowałam. Warto w takim razie porozumieć się z kierownikiem, aby nie obiecywał kontaktu w ciągu kilku dni, jeżeli zastrzegacie sobie termin dwóch tygodni na kontakt z kandydatem. Nie wydaje mi się, żeby była to kwestia nieodbierania telefonu przeze mnie, ponieważ informowałam niezwłocznie drogą SMS, że oddzwonię, ponieważ nie mogę rozmawiać, więc kontakt był tego samego dnia. Niemniej, w porównaniu do innych rekrutacji, w których brałam udział, poziom komunikacji z kandydatem jest w moim odczuciu słaby i wzbudza negatywne emocje. Być może akurat mi się to przytrafiło, niekoniecznie musi tak być z innymi kandydatami, natomiast jest to sygnał dla firmy, aby popracowała nad tym obszarem.

Odpowiedź
@Olana

Faktycznie może Pani się tak przydarzyło akurat, albo ma Pani inne oczekiwania. nie wiem, ciężko stwierdzić. Ostatnio brałem udział w rekrutacji i w porównaniu do innych firm to byłem pozytywnie zaskoczony!!! W moim przypadku była szybka reakcja, konkretna rozmowa i oto będę nowym pracownikiem. Jak widać, nie mieli się nad czym zastanawiać ;) Oby nasza współpraca z Loginex była owocna!

@Odpowiedź

Odbyłem rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko młodszego specjalisty ds. spedycji. Nie wspominając faktu, iż Pani z Działu HR nic nie wie o transporcie to nie otrzymałem informacji zwrotnej a mineło już 3 tygodnie. Żadna szanująca się i poważna osoba nie podejmie współpracy z firmą, gdzie już na samym wstępie są problemy w komunikacji.

Bożena

Dowiem się od Was czegoś o zarobkach specjalisty ds. sprzedaży? Wygląda to okej, ale jednak od multisportu jest ważniejsze dla mnie w kryzysie, żeby się móc utrzymać. Zastanawia mnie, że o zarobkach nie ma linijki w ogłoszeniu.

Odradzam z prace w tej firmie, atmosfera napięta, ciągły stres, niejasne warunki rozliczeń, po skończeniu pracy problemy z uzyskaniem zaległego wynagrodzenia.

Krzysiek

Widać byłeś takim pracownikiem że Cię dopuścili. Firma jest ok jest szacunek dla pracownika nie ma gonitwy pieniążki na czas.

Bob

Rowniez odradzam, to co powyzej to prawda, niejasny system rozliczen, niekompetenti ludzie, normy paliwowe, lepiej dokladniej czytaj co podpisujesz. Kierowca

Honorata

Na Asystentkę Zarządu z ogłoszenia muszę mieć jakieś papiery, jeśli chodzi o angielski? Nie ma napisane, czy wymagają formalnego potwierdzenia, że się zna język. A ja akurat nie mam czegoś takiego :(

Adamek

Dzień dobry, chciałem zapytać czy jest u państwa system pracy 2na2. Na stanowisku kierowca C+E , i oczywiście jak macie taki system to na jaki zarobek można liczyć? Z góry dziękuje za odpowiedź ????

Majki z Jamajki

Specjalista ds. obsługi floty - na takie stanowisko aplikowałem, czy ktoś się wypowie jak to wygląda. Rekrutacja na Rzeszów, praca stacjonarna, zdalna, hybrydowa? Jakie zarobki? Jak atmosfera?

Magdalena
@Majki z Jamajki

Zaaplikowałeś nie znając wcale specyfiki stanowiska? Lubisz ryzyko?

W tej firmie pracuje jako kierowca od 6 miesięcy. W każdym zakresie można się dogadać z przełożonym a wypłata zawsze na czas wedlug naszej umowy. Polecam

Jolanta
@Piotr

a powiedz mi, czy samochody sa w porzadku, jakies w miare nowe, nie ma z tym problemow zadnych ? maz szuka pracy i skoro tak polecacie to pewnie jak bedzie cos wolnego to wysle cv ale wole sie dopytac o szczegoly bo ostatnio na to glownie narzekal w firmie ... wiesz jak jest ;)

@Jolanta

Z tego co mi mówili to najstarszy ma 4 lata wiec jest super. Wygodnie, wszystkie sprzęty zapewnione. Ja sie nie mam do czego przyczepic

Magdalena
@Piotr

A z przebiegami i serwisem jak sytuacja wygląda?

Aneta
@Piotr

A umowa jaka? O pracę? :-)

Krzyś

Witam. Interesuje mnie praca w firmie na stanowisku kierowcy. Proszę o opinie te dobre i złe czy warto. Jak płacą jakie auta jakie kierunki jak długo w trasie. Czy podwójne obsady czy pojedyncze. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Odpowiedź

Chciałem tu tylko napisać, że rekrutacja przebiegła pomyślnie i szybko. Niedługo będę podpisywał umowę i liczę na owocną współpracę. Po zapoznaniu się z firmą myślę, ze taka będzie!

Remsey

Czy ktoś pracował w dziale floty i może się wypowiedzieć? Złożyłem CV i jestem ciekaw czy możecie podzielić się opinią. Z góry dziękuje ????

Krystyna
@Remsey

Hej, czy udało się dostać na rozmowę? A może już jesteś po i możesz powiedzieć jak twoje wrażenia i odczucia co do przedstawionych warunków pracy?

@Remsey

Rekrutacja do Działu Obsługi Floty została zakończona. Spośród dużej liczby kandydatów została wybrana grupa osób, z którymi zostały przeprowadzone spotkania. Spośród najlepszych została wybrana osoba, której kompetencje oraz umiejętności świetnie wpisują się w nasze oczekiwania. Zapraszamy do udziału w przyszłych rekrutacjach.

Jogi

Może znajdzie się ktoś z pracowników i podzieli się opinia o atmosferze i zarobkach?

słabo
@Jogi

Atmosfera bardzo słaba ,częsta rotacja, słabo zarządzana.. Zarobki kwestia indywidualna, ale raczej nie oczekuj zbyt wiele

@słabo

Witaj. Rekrutujemy na stanowiska samodzielnych spedytorów drogowych, gdzie jesteś kowalem własnego wynagrodzenia. Wyniki przekładają sie na wysokość wynagrodzenia. Jeśli jesteś pracowity, posiadasz żyłkę handlową oraz masz determinację do pracy, masz perspektywę wysokich zarobków. Jeśli szukasz pracy gdzie odbieranie telefonów od kontrahentówi i kontakt z kierowcami oraz przewoźnikami, będzie dla Ciebie męczący i stresujący, faktycznie "nie oczekuj zbyt wiele".

Nowy pracownik
@Jogi

Pracuję tu od niedawna i mogę powiedzieć, że pracują tu mili, uśmiechnięci i bardzo pomocni ludzie. Jeśli chodzi o zarobki to jest to kwestia bardzo indywidualna, ale ja jestem zadowolona.

Kamil

Współpracuje z tą firmą już kilka lat i serdecznie polecam! Szybki kontakt, miła obsługa, doradztwo na wysokim poziomie. Nie muszę upominać się o aktualizację, zawsze wszystko mam w cyklicznym raporcie. Nawet teraz, w trudnych czasach firma świetnie sobie radzi i oferuje co najlpsze dla klienta.

Witam, Nie dawno zdałem prawo jazdy więc szukam pracy jako młody kierowca. Na jakie można liczyć wynagrodzenie jaka jest podstawa i system pracy?

@.

Prosimy o przekazanie swojego CV na adres: rekrutacja@loginex.pl. Szczegóły dotyczące systemu pracy oraz wynagradzania są uzgadniane przy obustronnym zainteresowaniu zatrudnieniem. Skontaktujemy się, jeśli Pana doświadczenie przedstawione w CV będzie wpisywało się w zapotrzebowanie na daną chwilę w Naszej Firmie. Pozdrawiam.

Jaka umowa obowiązuje w Loginex Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Loginex

Zazwyczaj przy umowie o pracę jest to 3 miesiące.

I jak?

Firma wystawiła ogłoszenie do pracy w Katowicach. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Coś opowie o zespole? Teraz szukają na stanowisko specjalisty ds. marketingu.

@I jak?

Proszę o kontakt bezpośredni z Działem HR. Zapytanie proszę pokierować na adres: rekrutacja@loginex.pl. Z przyjemnością opowiemy o specyfice pracy :)

Weronika

Witam. Interesuje mnie praca w centrali w Dziale Marketingu. Czy są ciekawe projekty? Elastyczne godziny pracy ale przede wszystkim rozwój i wsparcie przełożonego? Pozdrawiam

@Weronika

Proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@loginex.pl. Na wszystkie pytania odpowiemy w kontakcie bezpośrednim. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Loginex Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Loginex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Loginex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loginex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Loginex Sp. z o.o.