Opinie o Conduent Headquarters w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Conduent Headquarters. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Conduent Headquarters na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conduent Headquarters w Łódź

Ehh

Zwróciłam uwagę na propozycję pracy dot. wsparcia klienta poprzez social media z językiem niemieckim + angielski jako dodatek. Byłam nastawiona optymistycznie ponieważ interesuję się reklamą, zarządzaniem, marketingiem a niemiecki to mój atut. Najpierw odbyła się jedna rozmowa z rekruterką, potem kolejna po niemiecku z jakimś facetem, który nawet nie zapoznał się z moim CV a następna z menagerką po angielsku (?). Pierwsza rzecz: angielski okazuje się być tym wiodącym a cale szkolenie ma być po angielsku (!). Druga rzecz - nie raczą powiadomić nawet o odmowie. Musiałam kilka razy dzwonić do rekruterki z prośbą o informację zwrotną. Na drugi raz, niech Ci "szanowni" Państwo piszą w ogłoszeniu, że to jednak praca z angielskim a nie niemieckim. Przepraszam, że ukończyłam anglistyki... Dramat.

@Czytanie ze zrozumieniem

A jak należy rozumieć poziom „dobry”? na przykład w ofercie dla księgowego z językiem niemieckim jest w ten sposób to opisane, a nie jako B2 jak ktoś wyżej zasugerował. Ciekawe jak było w tych starszych ofertach?

Agent

Niestety doświadczenie bardzo złe. Brak organizacji, niekompetentni przełożeni, nie można liczyć na sensowne wdrożenie a awanse są przydzielane na podstawie... Chyba znajomości, no bo na pewno nie umiejętności. To przykre że w dobie tak dobrze rozwiniętych shared service wciąż jest miejsce na takie pseudo korporacje, to dlatego Łódź tak odstaje od reszty miast.

Elka Nowy wpis

Hej, jak konkretnie wygląda początkowa umowa podczas zatrudnienia jako Customer Engagement After Sales? W ogłoszeniu napisane jest, że szkolenie ma potrwać 4 tygodnie w tygodniu od 9:00 do 17:15. Człowiek wtedy w teorii nie pracuje?

Anoda Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Conduent Łódź? pffffff. Zarobki są marne, możliwości awansu żadne, możliwości rozwoju żadne. Struktura organizacyjna to archaik. Co prawda, można uczestniczyć w darmowych kursach, np z excela, po których nałożone zostaną dodatkowe obowiązki

Honorata Nowy wpis

W teorii nie widzę by wymagano określonego doświadczenia aby dostać się na Total Rewards Partnera. Czy w takim razie mógłby mi ktoś przybliżyć proces rekrutacji? Całość jest po angielsku skoro na C1 się go wymaga?

Oluś Nowy wpis

Siemka. ;) jest tu może ktoś kto zatrudnia się teraz jako MI Analyst? Z miesiąc temu oferta mi uciekła ale zastanawiam się czy jeszcze nie wróci... Mam już doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku, dodatkowo zastanawiam się czy już całość rozmowy nie będzie po angielsku przypadkiem?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Accounting Associate with Italian w firmie Conduent Headquarters? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Odradzam; kolesiostwo, awanse po znajomości, brak jakiejkolwiek reakcji przełożonych na nadużycia i zachowania noszące znamiona (usunięte przez administratora) Okropne doświadczenie z HR, który potrafił blokować każdą możliwość rozwoju m.inn. oczerniając przed każdym nowym TL, o czym mnie informowano.

Odkąd dodano ofertę na stanowisko Claims Processing Specialist, myślę o niej. Może w końcu ktoś napisze trochę więcej o pracy nad ta likwidacja szkód? Jakie zarobki z niej wychodzą i jaki jest kontakt z klientem?

Aplikujący
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Rozważam aplikację na stanowisko Accounting Associate with German and English, czy ktoś miał rozmowę kwalifikacyjną na to stanowisko? Ile jest etapów? Jaki poziom jest wymagany? Jakie pytania były zadane? Czy jest kontakt z klientem?

Widzę te wątpliwości co do znajomości angielskiego w przypadku stanowiska od social media z językiem niemieckim. ja gdy mam teraz przed sobą ofertę to piszą ze ten angielski na B2 co najmniej trzeba znać. zastanawiam się pisząc wprost jak teraz płacą na tym stanowisku za takie kompetencje?

Szkodaczasu

Nie polecam. Totalny chaos, brak rownowagi obowiazkow, placa minimalna mimo olbrzymich wymagan. Ciagly stres i korpo sciema. Premie? Tylko gdy zespol jest idealny i staje na glowie . Jedyne co to social na plus i zaopatrzenie sprzętowe pracownikow. Dla świeżaka ktory chce mieć wygodna prace z domu fajna opcja ale tylko na chwile bo po roku robisz za maszyne od wszystkiego tylko z mnożacymi sie obowiazkami majac dalej status juniora. Nie kryją sie z tym ze podwyżek nie ma w planach poza tymi by wyrównać z minimalna.

Ehh

Lidia
@Ehh

Naprawdę (usunięte przez administratora) sprawa i faktycznie powinni podkreślić to w ogłoszeniu. Podejrzewam, że chcieli się zabezpieczyć, żeby mieć takiego pracownika "w rezerwie" w razie jakby na angielskim stanowisku trzeba byłoby dopomóc. No ale fakt faktem to mogło być trochę żenujące niestety... :/ Ktoś jeszcze spotkał się z takim niedookreśleniem w ogłoszeniu?

Czytanie ze zrozumieniem
@Ehh

Z ciekawości sprawdziłam ogłoszenie i widnieje tam informacja „C2/C1 level of German language and at least B2 English is a requirement” jako wymóg. Z mojego doświadczenia w każdej korpo język angielski jest wymagany, może w Pani przypadku nie był to wystarczający poziom(B2)?

Lidia
@Czytanie ze zrozumieniem

A masz jeszcze dostęp do tego ogłoszenia? Bo sama jestem ciekawa całości i chciałabym przejrzeć

Ala
@Lidia

są ogłoszenia na stronie conduent.com w zakładce jobs oraz na popularnym portalu ogłoszeniowym

opinia o rekrutacji
@Ehh

Mam podobne doświadczenie z rekrutacją u nich. Widać że to taki "standardzik" Szanujcie kandydatów i piszcie w ofercie pracy że angielski jest wymagany min na poz.B2 Nie polecam ! Szkoda czasu i baterii w telefonie

@opinia o rekrutacji

Odpowiadasz na opinie sprzed ponad roku, możliwe ze do teraz standardy zostały jakoś zmienione? Co do tego angielskiego to faktycznie nawet teraz jak jest oferta z językiem włoskim to piszą tylko o nim i poziomie C1, o angielskim niczego nie widzę. Nie będę się nim posługiwać w trakcie pracy jednak?

Czytanie ze zrozumieniem
@opinia o rekrutacji

Nie jest to prawda. Z tego co widzę to w każdym ogłoszeniu jest informacja na temat języka angielskiego (jeśli jest wymagany).

abcdef

Hej, jak wygląda praca w RTR z językiem włoskim? Czy warto aplikować na stanowisko Accounting Analyst with Italian (R2R)?

@abcdef

Cześć, tez patrzyłam wcześniej na te ofertę. :D fajnie jakby się udało 100% zdalnie w moim przypadku bo z Łodzi nie jestem a widziałam, że tez hybryda jest wpisana. A jak sytuacja z godzinami wtedy wygląda gdybym z domu pracowała? Jest cos w miarę elastycznie?

Jak wygląda ścieżka kariery w Conduent Headquarters? Czy trudno jest zdobyć awans?

Agent

sweet111

Zacznę od stwierdzenia, że ​​to bardzo zdezorganizowana firma, lider zespołu i manger estresuja pracowników. Nie szanują pracowników. Komputery cały czas mają problemy, szkoda czasu na praccowac tej firmie. NIKOMU NIE POLECAM!!!

Jak długo trwa proces awansu w Conduent Headquarters?

rozczarowana

To że ciągle jest rekrutacja do firmy o czymś świadczy marne grosze płacą a milionami obracają a nawet w polskie święta musisz pracować ale to oczywiście za normalną stawkę potrafią nawet o zwrot drobnych gadżetów się upomnieć śmiech na sali za nieobecne osoby trzeba normalnie wykonać pracę nawet w języku którego nie znasz a najdrobniejszy błąd zaraz reprymenda od wrednych przełożonych w podstarzałym wieku których sam ton wypowiedzi jest odrażający plotki liderów za plecami nikt nie powie nic szczerze wprost jeden wielki fałsz i obłuda płaca marna zero podwyżki wszyscy dobrzy pracownicy odchodzą korporacyjna atmosfera

bfbv

W tej firmie widać zbyt małą ilość pracowników. Ciekawe dlaczego.. ludzie nie chcą pracować czy firmę nie stać na nowe etaty? W ciągu dnia pojawia się stres, bo szanowna pani manager każdego dnia wymyśla coraz więcej obowiązków. Jak to pogodzić wszystko? Jak pogodzić z tym, że co chwila nie działa jakiś system? Nie można się zalogować? Mam duże doświadczenie w innych firmach i nigdzie nie widziałam tak dużego problemu na poziomie IT.

Rafał
@bfbv

Jak jest mała liczba pracowników bo ponoć nikt nie chce pracować to gdzie są ogłoszenia? :D Wiesz akurat jestem w takiej sytuacji, że szukam pracy i może bym się tu załapał hehe ale ogłoszeń nie widzę ;) Taki to problem! No ale napisałeś, że obowiązków pracownikom przybywa. Może wraz z tym rośnie też kaska? I co to za problemy systemowe są, które opóźniają pracę? Weź napisz coś więcej.

Mary

Hej, Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Accounting Associate z językiem obcym. Jaka jest atmosfera w pracy i czy jest ciężko? Nie mam doświadczenia w księgowości i zastanawiam się czy warto. Czy ktos pracuje na tym stanowisku i mógłby podzielić sie opinia?

Nina
@Mary

Polecam aplikować.To fajna praca aby wykorzystywać języki obce w praktyce a podstaw księgowości nauczysz się w firmie. Atmosfera zależy od zespołu. U mnie jest ok.

Dużo nerwów, dużo zamieszania, chaos. Ta firma nie pozwala się rozwijać. Dzięki niej też nie możemy mieć spokojnej głowy. Strata tylko czasu.

Witold
@…

Nie ma jakiegoś kierownika który ogranie ten bałagan organizacyjny o którym piszesz? Czemu nie możesz się rozwijać? Nie ma żadnych szkoleń? Nie uczysz się nowych rzeczy?

zagraniczna

Zbyt mało pracowników, a zbyt dużo obowiazków. Firma to jedno wielkie niezorganizowanie i problemy. Co chwila nie działa system, nie można się zalogować. Z komputerami również jest problem. Nie polecam. Wyzysk człowieka za tak małe pieniądze.

Beata
@zagraniczna

Szukają teraz kogoś skoro piszesz, że są niedobory ludzi? I jakie to są te małe pieniądze co napisałeś? Najniższa?

Zostaw merytoryczną opinię o Conduent Headquarters - Łódź

• Jak się pracuje w Conduent Headquarters?

Zobacz opinie na temat firmy Conduent Headquarters tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Conduent Headquarters?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Conduent Headquarters